Federalna televizija

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Krokodil Behko » 17 Jul 2016, 13:54

nanenamalenakurawa wrote:nema pomirenja sa cetnicima,kada priznate genocid i ukinete rs,dadnete nam sandzak i pustite vojvodinu hrvatima gdje su vecina a nemaju nikakih prava onda ce i na balkanu biti pomirenja,dotad sve je na vama

Očito se dobro zabavljaš?
E sad, ili će ta tvoja zabava poprimiti normalnije tokove ili ispaljenje, izaberi?
online

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 14:14

Zjel se ti drogi
nanenamalenakurawa wrote:nema pomirenja sa cetnicima,kada priznate genocid i ukinete rs,dadnete nam sandzak i pustite vojvodinu hrvatima gdje su vecina a nemaju nikakih prava onda ce i na balkanu biti pomirenja,dotad sve je na vama
Jel se ti drogiraš??? Ozbiljno te sad pitam

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 14:42

A, da, svi Srbi su četnicci...ova kurava je ustaša e to je moj zaključak. Čuj stoku ustasku i Vojvodinu bi gde nema ni 10% Hrvata. Krajinnu su vojno očistili gde su bili Srbi u većini, Srbi očistili Posavinu od Hrvata....kozo glupa, stavi prst na čelo i razmisli...Sloba- Tuđman...dogovor idiote gluppi...oprosti na izrazima al veću gomilu gluposti nisam pročitao do sada...razum mi reaguje...seti se kozo Karađorđeva i sastanka Slobe i Franja...Bošnjake i razumem jer je dogovor bio na njihovu štetu, a ko si ti faco....osim kurave?

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by SPINERKA » 17 Jul 2016, 14:49

:sok
NOLE zasto toliko mrzis zene . :oklagija a i vrijedjas.. a usput ovaj iznad tebe je cini mi se -MUSKOG -

:pivo poslusaj me -idi malo prosetaj , neces se pokajati. :D
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 14:59

SPINERKA wrote::sok
NOLE zasto toliko mrzis zene . :oklagija a i vrijedjas.. a usput ovaj iznad tebe je cini mi se -MUSKOG -
Znam ili osećam da je klonn....ni jednom jedinpom rečennicom nisamm nikaada branio mog bivšeg predsednika koji je odgovoran za rat isto koliko i Franjo i Alija...stoke ustaške, četničke i balijske ne prznajem...sramota me njih jer su moju državu uništili!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:00

Mob mi na punjaču pa imma duplih slova....sory

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Rockefeller » 17 Jul 2016, 15:00

Nole wrote:
Čupava wrote:A vjerujem da ih ima puno sto misle slucno, samo šute i cekaju prilike za izjave...

Iznenađenja vise ne postoje..
Nije mi jasno da su mogli pobiti žene i decu koje su pred kamerama ukrcali u autobuse...eto ubi me al kako neko može ubiti dete? Ženu? Kakav monstrozni mozak taj čovek ima....suza mi krenula kad sam u studiu NTV u Sofiji gledao nemontiran snimak kada su Škorpioni streljali ona momke. Nikom se ne sme presuditi bez suđenja!!!!
O Srebrenici se samo najviše priča jer je u kratkom vremenskom periodu ogroman broj ljudi ubijen. Ono što se desilo u Prijedoru je još gore, a ono što se dešavalo u Višegradu je bilo monstruozno. Odsustvo bilo kakve ljudskosti u tim ljudima.

Evo ti pa pročitaj
LOGORI SMRTI VISEGRAD



Do vremena srpsko-crnogorske agresije u Visegradu su Bosnjaci cinili 63% stanovnistva. U kampanji izgona muslimana agresor se koristio najstrasnijim metodama, pa i koncen-tracionim logorima.

1) Osnovna skola "Hasan Veletovac".

2) Osnovna skola "Petar Kocic".

3) Kasarna "Uzamnica". - Pet punih autobusa muskaraca od 16 do 60 godina srpski zlocinci su 25. juna 1992. povezli iz ove kasarne u pravcu Crne Gore, da bi ih istog dana izmucene vratili nazad u Visegrad. U Bosanskoj Jagodini iz autobusa su izveli 17 ljudi i likvidirali ih naocigled svih ostalih zatocenika. U tom koncentracionom logoru vrsena su svakodnevna mucenja i ubistva. Prezivjeli Bosnjaci odatle su deportirani u logore na Palama, gdje im se gubio trag.

4) Hotel "Bikavac". - U ovom hotelu Srbi su formirali zenski logor u koji su dovodili zarobljene Bosnjakinje. Zlocine seksualnog zlostavljanja i masakriranja ovih nesretnica cinili su narocito Milan Lukic i Branislav Brane Savovic, predsjednik SDS-a i tzv. ratnog predsjednistva Visegrada, inspirator uzasnih genocidnih radnji u Visegradu. Medju silovateljima maloljetnica isticao se Dragan Lukic, pripadnik oruzanih jedinica pod komandom ratnog zlocinca Vojislava Seselja.

5) Motel u banji "Vilina vlas". - U izjavama silovanih Bosnjakinja iz Visegrada potvrdjeno je postojanje koncentracionog logora za zene u ovoj banji, sedam kilometara od grada, u koji srpske oruzane formacije prisilno dovode i drze zene i maloljetnice. Jedna 17-godisnjakinja iz Visegrada koja je tamo odvedena i silovana pocetkom juna, a poslije pustena, prepoznala je u pocinitelju silovanja covjeka koji je rodjen u Visegradu, a zivi u Beogradu. Prema bedzu koji je nosio, najvjerovatnije pripada srpskoj oruzanoj jedinici "Beli orlovi". Odvedena je, prica ona, zajedno sa sestrom i prijateljicom u motel "Vilina vlas".

Svaka je morala ici s jednim vojnikom u sobu. Vojnik koji je nju odveo, prije nego sto ju je silovao, pitao ju je da li zna gdje se nalazi njezin otac i da li zna nesto o oruzju koje je skriveno u Visegradu. U medjuvremenu je cula vrisak i shvatila da se radi o njenoj sestri. Sljedeceg jutra, taj ju je muskarac odveo automobilom kuci, a sestra i njezina prijateljica su jos tu ostale. Njena majka raspitivala se svakog dana u policijskoj stanici za svoju kcerku, ali joj je srpski oficir rekao da oni nista ne mogu uciniti. Priznali su da znaju sta se dogadja u Motelu, ali su napomenuli da situacija nije pod njihovom nadleznoscu. Ova djevojka navela je da je desetina zena i djevojaka odvedena u Motel, te da se vecina njih nije vratila.

Prema ozbiljnim naucnim analizama, tamo je odvedeno 200 mladih djevojaka iz istocne Bosne, gdje su ostale cetiri mjeseca. Nakon borbenih akcija Srbi su dolazili u Motel i silovali ih ili ih prisiljavali na visesatni fellatio. Za vrijeme silovanja su im govorili kako trebaju biti sretne sto ih oplodjavaju cetnici i sto ce roditi cetnike. Mnogo djevojaka je ostalo u drugom stanju. Od 200 djevojaka pet ih je pocinilo samoubojstvo, sest je pobjeglo, a ostale su pobijene.

Zeljko Lelek, organizator visegradskih zlocinaca i dobrovoljac u srpskim oruzanim jedinicima "Beli orlovi", jedan je od najrevnosnijih hvataca Bosnjakinja po Visegradu i okolnim selima. Bogdan Secerovic, je takodjer, poznat po zlocinima zarobljavanja Bosnjakinja, silovanjima i ubistvima onih koje je silovao u ovom mucilistu.

6) Vatrogasni dom u Visegradu. - U njemu su Srbi formirali koncentracioni logor za Bosnjakinje. Jedna zena odvedena je krajem maja u Vatrogasni dom u Visegradu gdje je drzana pet dana. Nju su vise puta zaredom silovali pripadnici srpskih oruzanim jedinica pod komandom ratnih zlocinaca Zeljka Raznjatovica Arkana i Vojislava Seselja. Ona je, ocito, izabrana, jer su je zlocinci osumnjicili da je skrivala oruzje i pomagala bosanskoj Teritorijalnoj odbrani. Cetvrtog dana zatocenistva odveo ju je u motel "Vilina vlas" jedan ko-mandant srpskih oruzanih snaga i tu je zajedno s drugih osam muskaraca silovao. Vratio ju je u Vatrogasni dom nakon ponoci. U spomenutom intervjuu jos je izjavila kako je u Motelu za vrijeme silovanja vidjela mnoge zene i djevojke .

7) Bivsa policijska stanica. - Kroz ovu stanicu prosla je vecina zarobljenih visegradskih Bosnjaka. Tu su do smrti bili premlacivani i muceni. Svi su zatocenici bili pod strahovitim psiholoskim pritiskom, buduci da je odatle svakodnevno odvodjeno najmanje po pet njih na likvidaciju. Tako je 11. juna 1992. kod tvornice "Varda" likvidirano sedam Bosnjaka, a nekoliko dana kasnije jos 22. Na taj i druge nacine u Visegradu je ubijeno preko 1.000 Bosnjaka.

8) Srednjoskolski centar. - U njemu je bilo zatoceno oko 1.630 Bosnjaka, a ubijeno preko 1.000.

9) Hidrocentrala. - Mnogo Bosnjaka zatoceno je u objektima visegradske hidrocentrale. Ubijene su bacali u Drinu.

10) Kuca Mehe Aljica na Bikavcu. - Zlocine su ovdje posebno cinili Milan Lukic, Zeljko Lelek i drugi. Tu su pobijena 72 Bosnjaka.

11) Tvornica namjestaja "Varda". - I ovdje se svojim zlocinima isticao Milan Lukic, srpski vojvoda, izvrsilac mnogih svirepih ubistava, organizator pokolja i likvidacija na Ðupriji Mehmed-pase Sokolovica na Drini, silovatelj maloljetnica i mucitelj mladica.
A iskoristi google i nadji još takvih stvari. Sve što trebaš upisati je Višegrad silovanje/rat/konc logori/...

Što se tiče Srebrenice prije kakvih pet godina sam upoznao jednog momka kome su ubili i brata i oca i sav rod i porod u toj Srebenici. I baš nekako u to vrijeme su mu javili da su pronašli ostatke njegovog brata. Znaš koje godište je bio? 85. Sad zamisli kako je odrastati bez oca, a zamisli kako je odrastati bez oca i brata.

I na kraju svega kroz šta je taj narod prošao dobro je i ispao jer opet nećeš vidjeti da se neko nekom osvetio. Izuzet ću sebe ali ću reći da ti ljudi, Bošnjaci, drže Europi i svijetu lekcije iz morala i etike. Može ih samo biti stid pred njima.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by SPINERKA » 17 Jul 2016, 15:03

Nole wrote:Mob mi na punjaču pa imma duplih slova....sory

-idi :sunja , krenulo je niz brdo -
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:05

SPINERKA wrote:
Nole wrote:Mob mi na punjaču pa imma duplih slova....sory

-idi :sunja , krenulo je niz brdo -
Nisam deo nizbrdice....

User avatar
SPINERKA
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18479
Joined: 20 Aug 2015, 18:13
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by SPINERKA » 17 Jul 2016, 15:08

:ćitire hoce li se netko kladiti sa mnom -- kada ce Nole u -bajbukanu- :D.
Image

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:12

Pslednji metak sam ispalio na vojnim vežbama 1982. Posle toga ni na svadbi, oružje kući nemam, koji će mi? Smeta mi što nas sve oslovljavate zločincima...ko vas jebe , baniraj te me....JA NIKADA NISAM PUCAO NI U LOVU NA ŽIVOTINJU,A KAMOLI NA ČOVEKA!!!

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:14

SPINERKA wrote::ćitire hoce li se netko kladiti sa mnom -- kada ce Nole u -bajbukanu- :D.
Kad me zaustavi saobraćajna policija....Spinerko imamo više mozga od njih...znam kuda i kako vozim :pusa

User avatar
Čarobni
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8632
Joined: 12 Jul 2015, 01:03
Been thanked: 13 times
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Čarobni » 17 Jul 2016, 15:19

Nole wrote:Pslednji metak sam ispalio na vojnim vežbama 1982. Posle toga ni na svadbi, oružje kući nemam, koji će mi? Smeta mi što nas sve oslovljavate zločincima...ko vas jebe , baniraj te me....JA NIKADA NISAM PUCAO NI U LOVU NA ŽIVOTINJU,A KAMOLI NA ČOVEKA!!!
Ma Nole, šta se pališ toliko na besmislene izjave pojedinaca, čuvaj zdravlje.

Nije svaki Srbin Radovan, iako srpske vlasti i politika tvrde drugačije.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:25

Čarobni wrote:
Nole wrote:Pslednji metak sam ispalio na vojnim vežbama 1982. Posle toga ni na svadbi, oružje kući nemam, koji će mi? Smeta mi što nas sve oslovljavate zločincima...ko vas jebe , baniraj te me....JA NIKADA NISAM PUCAO NI U LOVU NA ŽIVOTINJU,A KAMOLI NA ČOVEKA!!!
Ma Nole, šta se pališ toliko na besmislene izjave pojedinaca, čuvaj zdravlje.

Nije svaki Srbin Radovan, iako srpske vlasti i politika tvrde drugačije.
Pa ko podržava vlasti? Sendvičari i poltroni....imam moj mozak i znam šta je valjalo...ovo danas....BLJAK

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Tokmak » 17 Jul 2016, 15:31

na kojem radnom mjestu je ovaj radio na FTV-u?
jesu li i njemu davali plaću za nerad,kao pomalo zaboravljenom Bakiru Hadžiomeroviću...

a vjerovatno je i prije toga našao radno mjesto na drugoj tv,pa je iskoristio fb da malo skrene pozornost na sebe,
attention whore,nešto kao Tatjana Jurić ili Mile Kekin u Hrvatskoj...
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Rockefeller » 17 Jul 2016, 15:35

Nole wrote:Pslednji metak sam ispalio na vojnim vežbama 1982. Posle toga ni na svadbi, oružje kući nemam, koji će mi? Smeta mi što nas sve oslovljavate zločincima...ko vas jebe , baniraj te me....JA NIKADA NISAM PUCAO NI U LOVU NA ŽIVOTINJU,A KAMOLI NA ČOVEKA!!!
Ja vas ne oslovljavam, čak štaviše stava sam da mi moramo stalno tražiti medju srpskim narodom ljude sa kojima možemo razgovarati i davati im mikrofon da budu glasniji i od Vučića i od Nikolića u Srbiji i od svih političara u RS-u.

Srbija je ključ Balkana, a ključ drži sakato dijete - Bosna. Mi, Bošnjaci, moramo raditi na tome da u Srbiji dodje generacija političara koja će priznati genocid, priznati učešće R. Srbije u ratu, platiti ratnu odštetu (koja će pomoći ljudima da se održivo vrate) i ukinu RS. Takvo što može doći samo iz naroda R. Srbije i ako ćemo se bavit ozbiljnom politikom ne smijemo ukidati dijalog sa Srbima.

Nakon toga te dvije države, Bosna i Srbija, mogu krenuti prijateljskim putem, neopterećeni prošlošću.

Ali sa druge strane ne mogu razumjeti kako ljudi ne razumiju poziciju velikog broja ljudi koji su živjeli u područjima sa kojih su istjerani (radi se najmanje o nekoliko stotina hiljada) ili bili granatirani. U BiH gdje su prije rata Bošnjaci bili većina možeš govoriti o mjestima koja su više ili manje granatirana i o mjestima gdje su pravljeni pokolji. Praktično nijedno selo se nije izvuklo bez rata.

I ako išta tu je dužnost vas koji se pokušavate ograditi od ostalih da sebe i Srbiju njima predstavite u drugačijem svjetlu. A minimum koji ti ljudi očekuju je da se ne negira očigledno učešće Srbije u ratu, ne negira genocid i biti zagovornik ukidanja RS-a, koji je uostalom veliki kočničar Srba sa ove strane Drine.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 15:43

I vi ste radili genocid...ima mnogo izbeglica iz BIH u NovomSadu...nemmoj se ljutiti....u BOH je bilo jebe lud zbunjenog....oprosti na izrazu...aj krenemo od početka: Dobrovoljačka? Kome i zasta? Da li je to zločin ili nije?

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Rockefeller » 17 Jul 2016, 15:53

Nole wrote:I vi ste radili genocid...ima mnogo izbeglica iz BIH u NovomSadu...nemmoj se ljutiti....u BOH je bilo jebe lud zbunjenog....oprosti na izrazu...aj krenemo od početka: Dobrovoljačka? Kome i zasta? Da li je to zločin ili nije?
Puno prije ovog posta ja sam ovde napisao, a da pri tome nisam ni spomenuo rat 90-tih, kako bi mi trebali priznati učešće Bošnjaka u genocidu u Jasenovcu i uraditi sve što je potrebno da ti ljudi ili njihovi potomci osjete da je nekome žao što se to desilo (bez obzira da li će Hrvatska politika taj zločin priznati ili ne).

Što se Dobrovoljačke tiče ne znam šta je rekao medjunarodni sud? Kao što poštujem presudu Šešelju poštujem je i za sva druga pitanja jer bez vjere u neutralnost sudova nastaju proizvoljnost, bezvladje i kaos.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Mutevelija » 17 Jul 2016, 16:00

Ne volim ni ja Sarajevo ali on je Srbin samim time i četnik, to mu je neoprostivo da je reko koji balija onda bi bio izdajnik
Nisu Srbi zahvalni što RS ima desetak posto Bošnjaka a što federacija ima manje ngo su Bošnjaci sa svojim navalama to ostvarili.
Srbima ionako nije u interesu BIH, pa ih boli đon za Federacijske Srbe.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Bačanović dobio otkaz na FTV-u zbog FB statusa o Sarajev

Post by Nole » 17 Jul 2016, 16:07

Jebala vas Bosna...sam kući sa sinom a on napravio svinjac... Večeras se žna vraća...aj imajte muda da joj ostavite onaj džumbus...bio bi genocid večeras...al ovo je informacija iz prve ruke...

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests