RTRS

Televizija, štampa, internet portali.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 16 Jan 2015, 20:00

Dva drugara dobra stara :)
Image

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37841
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2931 times
Been thanked: 2273 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 16 Jan 2015, 20:02

JCR wrote:Dva drugara dobra stara :)
Image

...pogledaj kako ih Sefer viza...... :ha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37841
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2931 times
Been thanked: 2273 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 16 Jan 2015, 20:05

Muslimanska tajna služba planirala likvidaciju Bošnjaka


BANJALUKA - U dokumentaciji koju je potpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo dostavio Tužilaštvu BiH nalazi se i spisak muslimanske tajne službe AID za likvidaciju Bošnjaka koji su navodno bili članovi organizacije za "rušenje Republike BiH", prenosi "Pres Republika Srpska".
U povjerljivom dokumentu muslimanske tajne službe AID od 5. novembra 1994. godine navode se imena desetina bošnjačkih političara i privrednika, među kojima su i Muhamed Čengić, Alija Delimustafić, Hajrija Balorda, Adil Zulfikarpašić.
"Pres" piše i da se u dokumentima koje je Kebo dostavio Tužilaštvu, a koji su u posjedu ovog lista, nalaze i brojni dokazi o povezanosti najvišeg bošnjačkog vojnog i političkog vrha sa radikalnim islamistima, naredbe komande muslimanske vojske za napade na hrvatska mjesta u centralnoj Bosni, kao i spisak mudžahedina kojima su bošnjačke vlasti prije početka rata u BiH dale državljanstvo BiH.
"Glas Srpske", takođe, danas piše o dokumentaciji koju je potpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo dostavio Tužilaštvu BiH, navodeći da je Šefik Džaferović u periodu poslije rata, kada je bio član AID-a, uništio veliki dio dokaza o zločinima počinjenim nad Srbima u Vozući, Zenici i Zavidovićima.
U dokumentaciji koju je Kebo predao nalazi i izvještaj Misije Konferencije za bezbjednost i saradnju /KEBS/ za BiH iz septembra 1992. godine, u kojem se navodi da je dio srpskih logoraša koji je bio zarobljen u Kazneno-popravnom zavodu /KPZ/ Zenica spaljen u visokim pećima zeničke Željezare.
U istom izvještaju se napominje da je u ratnom logoru u KPZ Zenica bilo oko dvije hiljade Srba.

Ev sta je njima KEBO dao,kakve spise.
Za ovakvo nesto treba imat obraza.
Kad to kazem,mislim da je bar to vjerodostojno.
Sve ovo se vec davno pretreslo i prezvakalo kao neutemeljeno.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 16 Jan 2015, 20:31

Pasaga wrote:
JCR wrote:Dva drugara dobra stara :)
Image

...pogledaj kako ih Sefer viza...... :ha
Skuplja hrakaču :oo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 16 Jan 2015, 20:46

Pasaga wrote:Muslimanska tajna služba planirala likvidaciju Bošnjaka


BANJALUKA - U dokumentaciji koju je potpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo dostavio Tužilaštvu BiH nalazi se i spisak muslimanske tajne službe AID za likvidaciju Bošnjaka koji su navodno bili članovi organizacije za "rušenje Republike BiH", prenosi "Pres Republika Srpska".
U povjerljivom dokumentu muslimanske tajne službe AID od 5. novembra 1994. godine navode se imena desetina bošnjačkih političara i privrednika, među kojima su i Muhamed Čengić, Alija Delimustafić, Hajrija Balorda, Adil Zulfikarpašić.
"Pres" piše i da se u dokumentima koje je Kebo dostavio Tužilaštvu, a koji su u posjedu ovog lista, nalaze i brojni dokazi o povezanosti najvišeg bošnjačkog vojnog i političkog vrha sa radikalnim islamistima, naredbe komande muslimanske vojske za napade na hrvatska mjesta u centralnoj Bosni, kao i spisak mudžahedina kojima su bošnjačke vlasti prije početka rata u BiH dale državljanstvo BiH.
"Glas Srpske", takođe, danas piše o dokumentaciji koju je potpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo dostavio Tužilaštvu BiH, navodeći da je Šefik Džaferović u periodu poslije rata, kada je bio član AID-a, uništio veliki dio dokaza o zločinima počinjenim nad Srbima u Vozući, Zenici i Zavidovićima.
U dokumentaciji koju je Kebo predao nalazi i izvještaj Misije Konferencije za bezbjednost i saradnju /KEBS/ za BiH iz septembra 1992. godine, u kojem se navodi da je dio srpskih logoraša koji je bio zarobljen u Kazneno-popravnom zavodu /KPZ/ Zenica spaljen u visokim pećima zeničke Željezare.
U istom izvještaju se napominje da je u ratnom logoru u KPZ Zenica bilo oko dvije hiljade Srba.

Ev sta je njima KEBO dao,kakve spise.
Za ovakvo nesto treba imat obraza.
Kad to kazem,mislim da je bar to vjerodostojno.
Sve ovo se vec davno pretreslo i prezvakalo kao neutemeljeno.
Da je to stvarno tako, pa zbog takvih ozbiljnih dokumenata, već bi bilo mrtvih glava.
Koliko ja vidim, tu se opet ćera oko tih mudžahedina. Pa u pm, ima li šta drugo? Dvadeset godina nas proganjaju zbog jednog odreda :why

Osim toga, kako mi se čini, već su zbog njih procesuirani i Sefer Halilović i Rasim Delić, Enver Hadžihasanović i još neki nižerangirani i to po zapovjednoj odgovornosti.

Sve što Kebo želi i može, jeste da tu zapovjednu odgovornost, proširi i na policijske strukture.
Upravo zbog toga sad potežu ovog Džaferovića. Navodno je on kriv, jer sde taj odred nalazio u njegovoj z/o, a lik je bio u policiji :cudi

A to o spisku AID-a je glupost. Kladim se da će nakon AID-a involvirati i Ševe. Sve već viđeno mnogo puta i nikad nije bilo štofa za optužnicu.
online

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 16 Jan 2015, 20:56

U dokumentaciji koju je Kebo predao nalazi i izvještaj Misije Konferencije za bezbjednost i saradnju /KEBS/ za BiH iz septembra 1992. godine, u kojem se navodi da je dio srpskih logoraša koji je bio zarobljen u Kazneno-popravnom zavodu /KPZ/ Zenica spaljen u visokim pećima zeničke Željezare.
U istom izvještaju se napominje da je u ratnom logoru u KPZ Zenica bilo oko dvije hiljade Srba.
:grana :grana :grana :grana :grana :grana Koja posrbica mater svoju jebo onu u grobu. Мирсаде Кебо pogino dabogda prvom prilikom i to u visokoj peći Željezare Zenica :puca :puca :puca

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 16 Jan 2015, 21:00

Volio bih da vidim bar jedno od tih 2000 imena Srba koji su navodno spaljeni u željezari.
Samo jedno ime sa svim podacima i svjedocima.

Ali dobro je, po ovakvim "informacijama" možemo zaključiti da ni ostatak teksta nije ništa realniji.
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37841
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2931 times
Been thanked: 2273 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Pasaga » 16 Jan 2015, 21:04

Krokodil Behko wrote:Volio bih da vidim bar jedno od tih 2000 imena Srba koji su navodno spaljeni u željezari.
Samo jedno ime sa svim podacima i svjedocima.

Ali dobro je, po ovakvim "informacijama" možemo zaključiti da ni ostatak teksta nije ništa realniji.
Ono sam stavio samo jedan ,od dokumenata koje je predao.
Sad,mozemo samo mislit i nagadjat,sta je tu sve bilo.
Ako mu je izvor podataka Dzevad Galijasevic,oslonac Tornjak...
nije se ni za cudit ako seve propjevaju.
Nevjerujem da ce ga iko trazit....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 16 Jan 2015, 21:14

Istina jeste da su u jednom dijelu KPD-a Zenica bili smješteni zarobljeni vojnici, ali po čemu je to zločin? Zločin je da su u pitanju civili, a prvi put čujem tako nešto. Mrsko mi ponovo paliti ćirilicu da mu napišem ime, (a latinicom ne ide nikako, ne daj Bože bosančicom :hihi ) je prodana p...., sad nek se ide jebat sa Dodikom i ostalim četnicima, nama ne treba ni on, ni Smradončić

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 18 Jan 2015, 16:49

Kebo: Borci trećeg korpusa su na mojoj strani a Izetbegović je pobijedio Radončića poslije izborne prevare

Gostujući sinoć na FACE TV podpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo, izjavio je kako je spreman dati izjavu u Tužilaštvu BiH 21. januara o obimnoj dokumentaciji koju je dobio pa proslijedio istražnim ogranima, a koja se tiče zločina koji je odred El Mudžahid počinio nad Srbima u Vozućoj i drugdje za vrijeme rata u BiH, kao i o mogućoj ulozi nekih pripadnika bošnjačkog političkog i vojnog vrha.

Na pitanje voditelja Senada Hadžifejzovića o kojim se to rukovodećim ljudima radi, Kebo je odgovorio:

- Radi se o Šefiku Džaferoviću i Sakubu Mahmuljinu. Džaferović je u to vrijeme bio načelnik Centra službi bezbjednosti u Srednjoj Bosni, i kasnije sekretara AID-a, tajne službe, a Mahmuljin je bio komandant Trećeg korupsa Armije BiH. Dobio sam oko 7.000 stranica raznih dokumenata koji su apsolutno vjerodostojni. Neki su na primjer iz Haga, nastali za vrijeme raznoraznih suđenja za ratne zločine, ali neki su i dokumenti istitucija, pojedinaca, iz privatnih arhiva i sefova koje su mnogi ljudi čuvali i čuvaju, a sada su mi ih proslijedili. Ja sam najnebitnij faktor u svemu.

Upitan zbog čega sve to radi, zašto baš on predaje tu obimnu dokumentaciju Tužilaštvu, kazao je:

- Ja sam po zakonu dužan da to proslijedim nadležnim organima. Ja ne želim da živim u državi u kojoj je moguće, a ja ne tvrdim to, to će dokazati istražni organi, da čelni ljudi budu oni koji su počinili ratne zločine. Drugo, kao podpresjednik Federacije ja ako to ne proslijedim nadležnim institucijama, činim krivično djelo, a kao legalista to ne mogu.

Hadžifejzović je kazao kako je u razgovoru sa Džaferovićem čuo da je zapravo dokumentacija koju Kebo ima falsifikat, te da je sve djelo stranih obavještajnih službi...

- To će prosuditi nadležni ograni. Lično nemam ništa ni protiv koga, ali mi se ovih dana javljaju mnogi koji me podržavaju, govore "nek' se neko našao da im kaže", te mnogi koji su takođe spremni svedočiti. Oni to govore jer žele vlast, ogroman novac. U dokumentima su brojevi računa humanitarne pomoći, svašta. Ja nemam fabrika, nemam poslovnog prostora. Ja nisam bio član ni saradnik ni jedne obavještajne službe. Gospodin Džaferović je jedan visoki obavještajac. Nisam bio čak ni član Iranske obavještaje službe. Oni su u paničnom strahu. Pa onda čujete gospodina Izetbegovića da kaže da je u tim materijalima bilo karata. I ja mogu reći bilo je. Odakle on zna? Za 24 sata. Kako može šef države ući u posjed dokumenata koji se nalaze u Tužilaštvu?

Na pitanje da li je te informacije imao prije izborne kampanje, da li sve radi zato jer nije dobio neku novu funkciju od strane SDA, te da li mu je neko drugi obećao neku novu poziciju rekao je:

- Ja nisam član SDA i ni jedne druge stranke. Nisam imao dokumentaciju tada, ali je imam sada i predao sam je. Ne treba mi ni jedna funkcija, i niko mi ništa nije obećao. Meni su borci Trećeg korpusa rekli da će doći da svjedoče.

Na pitanje kako to da je Tužilaštvo u ovom slučaju tako brzo reagovalo, a toliko je zamjerki sa svih strana na sportst u drugim, Kebo je kazao:

- Ne znam kako. Moraćete pitati njih. Meni je drago da je tako.

Dodao je da se u dokumentima nalaze podaci o odredu El Mudžahid i o onima koji su izbjegli odgovornost.

- Nije upućeno protiv Bošnjaka, mada mi to sada žele prikačiti.

Na pitanje kako to da on kao praktično drugi funkcioner po važnost u Bošnjaka u državi nema uticaj na rad onima kojima bi trebao biti šef, rekao je.

- Meni se niko ne javlja. Evo danas sam zvao Federalni MUP kako bi dobio odgovore na neka pitanja koja sam postavio, a tiču se moje bezbjednosti, i niko mi se ne javlja. Potpuno me ignorišu. To znači da su dio jednog vrlo moćnog političkog, sudbenog i nekog drugog lobija koji vlada Bosnom i Bošnjacima, na čelu sa gospodinom Bakirom Izetbegovićem.

Objašnjavajući zašto je otišao na RTVRS da prvo govori o ovom slučaju, jer mu se to zamjera, kazao je kao je bio u apsolutnoj medijskoj blokadi, te da su ga jedino sa te televizije zvali.

Na pitanje ko mu prijeti, podpredsjednik Federacije BiH je rekao:

- Vidite da u SDA ima jedna grupacija ljudi kriminogenog klana, koji prate moju djecu, snimaju ih. I to sam prijavio. Međutim, te me prijetnje neće zaustaviti, idem do kraja. Ja se ne bojim.

Dodaje da se u dokumentima nalaze i informacije o ubistvu Joze Leutara, zamjenika ministra unutrašnjih poslova FBiH, o kome se godinama ništa nije radilo. Pominje se i ubistvo Ugljena i sada je jasno zašto je on ubijen. Trebalo je ukoniti sve one koji su bili svjedoci nečaga što nije trebalo znati.

Na pitanje zašto je Bakiru Izetbegoviću nakon izbora za člana Predsjedništva uputio čestitiku, Kebo je kazao:

- To je kurtoazna čestitka. Svim članovima Predsjedništva sam čestitao. Ja ne mislim da je on pobjednik. On je legalan, ali nije legitiman član Predsjedništva, jer mi je nashvatljivo da ljudi toliko puta pogriješe na izbornim listićima pa ih ima toliko mnogo nevažećih, a biraju samo jednog čovjeka.
online

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by fruit » 18 Jan 2015, 22:21

bila je to stvarno velika izborna prevara....na srecu..da se desila..
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 18 Jan 2015, 22:51

A na kraju je izjavio i to, da je Alija za sve kriv. :jupi

Već sam rekao. On nema ništa. On navodi neku dokumentaciju, a koja je već bila operativna u haškom tribunalu. Fazon je taj da je Džaferović bio oblasni načelnik MUP-a, pa sad po lancu zapovjedne odgovornosti, sve što se desilo u zeničkoj regiji, npr ti mudžahedini u Vozućoj, sad će njemu svaliti na grbaču. Mslm, fino se sjećam da je to već procesuirano, kad su sudili Rasimu Deliću i Enveru Hadžihasanoviću.
online

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 19 Jan 2015, 09:31

O kakvim stranama prica ovaj supak? Optuzi treci korpus da su ubijali srbe u visokim pecima i kaze da su oni na njegovoj strani. Ako je petorica ljudi na njegovoj strani ne znaci da je citav korpus

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Lebowski » 19 Jan 2015, 11:00

Ma hajde nek se ispita i to, trebaćemo nekad i sa tim završiti, da se prestane pričati o hiljadama ubijenih Srba, zločinima kojih nije bilo. Ja bih čak pokrenuo i istragu protiv ZOO vrta u Sarajevu i tražio ko je naredio lavovima da jedu srpsku nejač. A ako je neko kriv i odgovoran za nešto neka bude kažnjen, ne treba ni njih braniti, niti se može dugo.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 19 Jan 2015, 11:06

Sarajevski ZOO nije ni imao lavove u ratu :hihi
Nabavili su ih tek prije tri godine otprilike.
online

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by fruit » 19 Jan 2015, 20:28

Sad će dokumentacija da smo sami sebe granatirali i da je Sarajevo opkolilo Četnike po brdima.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by JCR » 19 Jan 2015, 20:33

Ima Кебо to sve u dokumentaciji koju nije pročitao :hihi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 20 Jan 2015, 19:08

Udruženje generala Bosne i Hercegovine i Udruženje za zaštitu tekovina borbe za BiH reagiraju što potpredsjednik Federacije BiH Mirsad Kebo dostavlja tužilaštvu dokumentaciju o navodnoj šutnji pojedinih visokih oficira Armije RBiH o nekim ratnim zločinima počinjenim tokom rata u BiH


GENERALI GRABOVICA I POLUTAK: KEBINE OPTUŽBE TENDENCIOZNE, NEUTEMELJENE



Ova dva udruženja čiji su predsjednici generali Hajrudin Grabovica i Mustafa Polutak navode u saopćenju danas da Kebo tendenciozno pokušava da baci mrlju na borbu i istaknute pojedince odbrambeno-oslobodilačkog rata.


- Mi, generali i komandanti jedinica ARBiH, oštro osuđujemo ovo tendenciozno istupanje i neutemeljene optužbe potpredsjednika FBiH. Ne želimo relativizirati i negirati niti jedan zločin koji se desio u Bosni i Hercegovini, ali naglašavamo da Kebina dokumentacija nije ništa novo jer je odavno dostupna istražnim organima Tribunala u Hagu i Tužilaštva BiH.

Novo je to da Kebo i njegovi mentori sada na najprljaviji način medijski zloupotrebljavaju ovu dokumentaciju - citat je iz saopćenja.


Kebo sve to čini zbog ličnog obračuna i interesa, smatraju generali.


"Kebinu naknadnu pamet' i 'buđenje savjesti', kako se navodi, svesrdno koriste rušitelji i razbijači Bosne i Hercegovine na čelu s Miloradom Dodikom i njegovim pomagačima.


U bitnim zakonodavnim i izvršnim institucijama u BiH na svim nivoima je veliki broj osoba protiv kojih su podnesene krivične prijave za počinjene ratne zločine, naglašavaju udruženja u saopćenju.


Petar Đokić, ministar u vladi Republike Srpske (RS), u Višegradu otvara spomenik ruskim dobrovoljcima u Vojsci RS-a, a zna se kakve i kolike su ti dobrovoljci, s pripadnicima Vojske RS-a, počinili zločine u istočnoj Bosni i oko Sarajeva, zaključuju generali.


(Fena/mr)
online

User avatar
IM_ex
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6816
Joined: 29 Jan 2012, 23:07
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by IM_ex » 23 Jan 2015, 00:38

Kebo, ev' ti dukat da te jednom odalamim po faci, pa i po cijenu da istu ruku slomim na istom mjestu



http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/186 ... ijava.html


Kebo - Jeste li vi DMsat
- Nismo, nisi ni ti Esad Plavi
cool :oo
E sad necu ni kako ja hocu

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120348
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6949 times
Been thanked: 7868 times
Status: Offline

Re: Kebo na RTRS: Izetbegović je islamski radikalista

Post by Krokodil Behko » 26 Feb 2015, 21:58

Znači, dodikovci su i danas/jučer napuštali rad parlamenta, jer tobože njime predsjedava ratni zločinac Šefik Džaferović. Ne zanima ih što protiv Džaferovića, još uvijek nije ni podignuta optužnica (a po svemu neće je ni biti), a kako tek da je počeo neki sudski proces.

A da vidimo ko je sve od dodikovih pred sudom?
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/26091 ... marta.html

Ne samo da je optužen, nego mu i sude, pa čak mu je proces pri kraju, a on je još uvijek na čelnoj poziciji SIPA-e.

Kratak flash: Sude mu jer je u koordinaciji sa najumobolnijim čovjekom u BH politici ikada (Fahrom) dozvolio paljenje Predsjedništva BiH, jer Sćepo je uvijek na njihovoj strani :ok
online

Post Reply

Return to “Mediji”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests