D14: Sex bez emocija

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
Ruana
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Ruana » 27 Jun 2013, 23:38

Krokodil Behko wrote: Ima u nama još mnogo emocija osim ljubavi pa prema tome, kako god okrenemo, neke emocije postoje.
Pa po ovome onda ne postoji seks bez emocija, jer je i strast i zelja za seksom neka emocija.

Ruana
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Ruana » 27 Jun 2013, 23:41

Dalia wrote:
Ruana wrote: Ako vec nemas emocija, kakva je razlika izmedju prvog koji naidje ili nekog poslje neke feste koji eto ima nesto sto tebi pase, misice, crnu kosu ili sta vec smatras privlacnim,
Pa u tome je li mi privlačan ili ne...a ako mi je neko privlačan to ne znači da imam emocije prema njemu, mogu ih imati prema bivšem s kojim sam nedavno raskinula, a da poslije fešte naiđe crn s plavim očima kojeg bi rado u krevetu.
A mogao je umjesto njega naići neki koji mi je odbojan po ponašanju ili mi fizički nije ok, njega ne bi imala rado.
Zar se poslje toga nebi osjecala lose, ispunis sve fizicke potrebe a ostanes emotivno prazna.
Jer ipak ludi smo a ne zivotinje.

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Dalia » 27 Jun 2013, 23:42

Ma dobro malo je čudno koncipirana tema, jer u globalu sve se u životu svede na lični izbor i šta nekome paše, nego je takva osoba da može večeras leć s nekim koga više neće možda vidjeti,neko nije, ali eto tema je tema. :D
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Nela » 27 Jun 2013, 23:43

Ne mogu se sloziti s behkom da je svakom muskarcu svaki seks bez emocija. Znam dosta muskaraca koji ne bi bili sa djevojkom samo zato sto ima dobre cice i sta ti ja znam. Ne smatra svako svoju cunu ratnim zlocincem pa da je mece gdje stigne.
Mozete se opirati koliko hocete ali svi tezite nekoj "savrsenoj" osobi sa kojom ce te provesti ostatak zivota i seksati se, maziti, njuskati itd.
Seksom bez emocija si zadovoljan samo dati momenat, pokupis prnje i svojim putem. Emocije su pokretac svega pa i dobrog seksa.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Krokodil Behko » 27 Jun 2013, 23:53

Nela wrote:Ne mogu se sloziti s behkom da je svakom muskarcu svaki seks bez emocija.
Zapravo, rekao sam da svaki muškarac može tako misleći tu na te "predmetne emocije" a to što ti govoriš, jeste da muškarci uopće nemaju emocije. To već nisam rekao :ne

Znam dosta muskaraca koji ne bi bili sa djevojkom samo zato sto ima dobre cice i sta ti ja znam.
Možda u tom trenu ali kad im zagusti, bili bi oni i sa onim koje nemaju dobre cice.
Vjeruj meni...znam šta govorim. :perezube
Ne smatra svako svoju cunu ratnim zlocincem pa da je mece gdje stigne.
Ne smatram je ni ja. Ćunu treba paziti i brinuti o njoj kako bi bila ko katana. Tad je svejedno koga reže. :D
Mozete se opirati koliko hocete ali svi tezite nekoj "savrsenoj" osobi sa kojom ce te provesti ostatak zivota i seksati se, maziti, njuskati itd.
I na kraju svi shvate da to ne postoji. Neki se ožene pa im dosadno, neki se i razvedu a neki se i ne ožene. Da ga hebem ko kaže da je dvadeset godina u braku i da mu/joj je seks zanimljiv kao i prvi put s tom osobom.
Seksom bez emocija si zadovoljan samo dati momenat, pokupis prnje i svojim putem. Emocije su pokretac svega pa i dobrog seksa.
On zato i služi. U momentu se podmiriti i nastaviti dalje. Šta je tu problem? Želiš me uvjeriti da seksualni akt izmedju ljudi koji se vole traje deset sati i baš je odličan? Pa da je to tako, nijedan brak ne bi trajao duže od šest mjeseci jer bi supružnici pocrkali od silne hemije i fizičke iscrpljenosti...... pardon.. htjedoh reći ljubavi :555
online

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Nela » 27 Jun 2013, 23:57

Kao sto rekoh znam dosta muskaraca koji ne bi imali seks sa nekim prema kome nista ne osjecaju samo zato jer je prigustilo.
Sto se tice braka i seksa o tome emo pricati kad se ozenis ;)
Ako ti je smisao seksa samo cin i kupi prnje ti si bas uskracen, zao mi je :cudi
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Dalia » 27 Jun 2013, 23:59

Ruana wrote:
Dalia wrote:
Ruana wrote: Ako vec nemas emocija, kakva je razlika izmedju prvog koji naidje ili nekog poslje neke feste koji eto ima nesto sto tebi pase, misice, crnu kosu ili sta vec smatras privlacnim,
Pa u tome je li mi privlačan ili ne...a ako mi je neko privlačan to ne znači da imam emocije prema njemu, mogu ih imati prema bivšem s kojim sam nedavno raskinula, a da poslije fešte naiđe crn s plavim očima kojeg bi rado u krevetu.
A mogao je umjesto njega naići neki koji mi je odbojan po ponašanju ili mi fizički nije ok, njega ne bi imala rado.
Zar se poslje toga nebi osjecala lose, ispunis sve fizicke potrebe a ostanes emotivno prazna.
Jer ipak ludi smo a ne zivotinje.
Pa ako mi je dostupan seks s emocijom iskoristiću ga valjda, u slučaju da me zadovoljava i da mi paše, nisam rekla da seks s emocijama ne valja i da je nužno loš, oba mogu biti podjednako i ovakvi i onakvi, ali opet to ne isključuje mogućnost da se poseksam i bez tih vražjih emocija.
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Dalia » 28 Jun 2013, 00:04

Nela wrote: Seksom bez emocija si zadovoljan samo dati momenat, pokupis prnje i svojim putem. Emocije su pokretac svega pa i dobrog seksa.
A kad se s emocijama poseksaš zadovoljan si cijeli dan, posebno na poslu kad te šef maltretira. :D.
Kako god okreneš u seksu uživaš dok on traje, eh sad ako je bio dobar seks, i ovi bez emocija će pjevušit veselo ostatak dana.
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Nela » 28 Jun 2013, 00:09

Dalia wrote:
Nela wrote: Seksom bez emocija si zadovoljan samo dati momenat, pokupis prnje i svojim putem. Emocije su pokretac svega pa i dobrog seksa.
A kad se s emocijama poseksaš zadovoljan si cijeli dan, posebno na poslu kad te šef maltretira. :D.
Kako god okreneš u seksu uživaš dok on traje, eh sad ako je bio dobar seks, i ovi bez emocija će pjevušit veselo ostatak dana.
Ne znam za tebe ali meni bi tad sef mogao pjevati borbene :D.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Krokodil Behko » 28 Jun 2013, 00:10

Nela wrote:Kao sto rekoh znam dosta muskaraca koji ne bi imali seks sa nekim prema kome nista ne osjecaju samo zato jer je prigustilo.
Sto se tice braka i seksa o tome emo pricati kad se ozenis ;)
Ako ti je smisao seksa samo cin i kupi prnje ti si bas uskracen, zao mi je :cudi
Ti nisi prva osoba u braku pa da baš moramo o tome pričati. Čulo se dosta toga od drugih kroz život a bio sam i priženjen jedno vrijeme...pa tako da znaš et. :123
online

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Dalia » 28 Jun 2013, 00:11

Nela sretnice...ja bi rado da sam takva :oo
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Rockefeller » 28 Jun 2013, 00:19

Kad pričamo o sexu prvo što je potrebno imati na umu je činjenica da je to odnos, i to odnos izmedju dvoje (ili više) ljudi, ako pričamo o ljudima ili životinja ako pričamo o životinjama.

Pitanje da li je sex bez emocije dobar ili loš je apsolutno pitanje etike. Moramo imati na umu da su prava i slobode svakog od nas ograničena tek pravom i slobodom drugog čovjeka, a imajući u vidu opredjeljenje kako je sex odnos dvoje ili više ljudi zaključak se nameće sam po sebi - sex bez ljubavi potencijalno ugrožava osobu sa kojom se stupa u takav odnos.

Da li nama predstavlja zadovoljstvo ili ne, to je više pitanje nagona i to onih najnižih, životinjskih. Postoji realna mogućnost da sex doživljavamo tek odličnom tjelesnom vježbom, ali kako smo već zaključili da je sex odnos, opet dolazimo do zaključka da je takav sex potencijalna opasnost po partnera, što takve teze, tj. teze o nagonima, stavlja apriori na poziciju broj dva.

Kako sam i dokazao u svakom primjeru, sex bez emocija je velika opasnost po duševnu ravnotežu partnera i kao takav društveno štetan, potencijalno čak i poguban.

Mislim da su ovo validni i neoborivi argumenti koji apsolutno svjedoče o štetnosti sexa bez emocije.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Dalia » 28 Jun 2013, 00:23

Rockefeller wrote:Kad pričamo o sexu prvo što je potrebno imati na umu je činjenica da je to odnos, i to odnos izmedju dvoje (ili više) ljudi, ako pričamo o ljudima ili životinja ako pričamo o životinjama.

Pitanje da li je sex bez emocije dobar ili loš je apsolutno pitanje etike. Moramo imati na umu da su prava i slobode svakog od nas ograničena tek pravom i slobodom drugog čovjeka, a imajući u vidu opredjeljenje kako je sex odnos dvoje ili više ljudi zaključak se nameće sam po sebi - sex bez ljubavi potencijalno ugrožava osobu sa kojom se stupa u takav odnos.

Da li nama predstavlja zadovoljstvo ili ne, to je više pitanje nagona i to onih najnižih, životinjskih. Postoji realna mogućnost da sex doživljavamo tek odličnom tjelesnom vježbom, ali kako smo već zaključili da je sex odnos, opet dolazimo do zaključka da je takav sex potencijalna opasnost po partnera, što takve teze, tj. teze o nagonima, stavlja apriori na poziciju broj dva.

Kako sam i dokazao u svakom primjeru, sex bez emocija je velika opasnost po duševnu ravnotežu partnera i kao takav društveno štetan, potencijalno čak i poguban.

Mislim da su ovo validni i neoborivi argumenti koji apsolutno svjedoče o štetnosti sexa bez emocije.
Ovo ko naučna studija :haha mogao si knjigu napisat :p
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by laganini » 28 Jun 2013, 00:28

zamisli sex bez emocija sa ženom s kojom si dugo u braku...nula..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Krokodil Behko » 28 Jun 2013, 00:32

Rockefeller wrote:Kad pričamo o sexu prvo što je potrebno imati na umu je činjenica da je to odnos, i to odnos izmedju dvoje (ili više) ljudi, ako pričamo o ljudima ili životinja ako pričamo o životinjama.
Da. I šta onda s tim odnosom? Priznaješ i seks više od dvoje ljudi? Svi se vole i sve je bajno. Long live Woodstock :pije
Pitanje da li je sex bez emocije dobar ili loš je apsolutno pitanje etike. Moramo imati na umu da su prava i slobode svakog od nas ograničena tek pravom i slobodom drugog čovjeka, a imajući u vidu opredjeljenje kako je sex odnos dvoje ili više ljudi zaključak se nameće sam po sebi - sex bez ljubavi potencijalno ugrožava osobu sa kojom se stupa u takav odnos.


E pa ebeš ga Rock, ispade da je svaki seks bez emocija silovanje. Čuj to.. potencijalno opasan za osobu s kojom se stupa u takav odnos? Ne mora značiti da ću ja žensku nakon seksa zaključati u špajz. Šta će mi tamo? Da mi pojede eurokrem? :lupa

Da li nama predstavlja zadovoljstvo ili ne, to je više pitanje nagona i to onih najnižih, životinjskih.Postoji realna mogućnost da sex doživljavamo tek odličnom tjelesnom vježbom, ali kako smo već zaključili da je sex odnos, opet dolazimo do zaključka da je takav sex potencijalna opasnost po partnera, što takve teze, tj. teze o nagonima, stavlja apriori na poziciju broj dva.
Kojom vježbom? Misliš na šlajfenzi lii stvarno misliš da su čučnjevi isto što i seks?
Kao i da li su za te vježbe potrebne neke emocije ili je moižda dovoljno i poštovanje prema tegovima, štriku i sličnim spravama?
Kako sam i dokazao u svakom primjeru, sex bez emocija je velika opasnost po duševnu ravnotežu partnera i kao takav društveno štetan, potencijalno čak i poguban.

Mislim da su ovo validni i neoborivi argumenti koji apsolutno svjedoče o štetnosti sexa bez emocije.
Koji argumenti?
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Lavlje_srce » 28 Jun 2013, 00:46

fruit wrote:Seks je obična tjelesna potreba.Zašto bi čovjek čekao da se zaljubi pa da udovolji svome tijelu.Kao u onoj pjesmi "kada ljubav zakasni" treba li neko čekati da osjeti emocije pa da počne uživati u sexu.Ako se to desi stvarno kasno i ako u Bosni nema onog savršenog(kao što napisa jedna forumašica)...možda kad se dese emocije i odluči jeli Bosanska čuna bolja od milokliza,..onda bude prekasno.Zato degfinitivno prvo sex,a onda ludi kamen,
Oh, pa ti si sve pogresno pokopcao.

Sex se ne moze odvojiti od covjeka s kojim si, i taj covjek je mnogo, mnogo vise od spolnog organa. Spolni organ ima svaka budala i svaka budala se moze poseksati. Sex je manifestacija bliskosti, intime, relacije u kojoj ste, i nemoguce je imati zadovoljavajuci seksualni odnos ako se emocije iskljuce iz formule.

Tj. moguce je ako imate poriv glumiti da postoji nesto cega nema.

Definitivno ne za sex bez emocija. Sex bez emocija je za one sto se vole igrati sobom i sa drugima, i to na vise nivoa.

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Rockefeller » 28 Jun 2013, 00:54

Krokodil Behko wrote:Da. I šta onda s tim odnosom?
To je vrlo važna činjenica koja se mora uzimati u obzir - sex je odnos.
Krokodil Behko wrote:Priznaješ i seks više od dvoje ljudi? Svi se vole i sve je bajno. Long live Woodstock :pije
Da, sex je moguće upražnjavati i sa više ljudi, a to odnose čini samo komplikovanijim i povećava mogućnost da je štetan po partnera/e.
Krokodil Behko wrote: E pa ebeš ga Rock, ispade da je svaki seks bez emocija silovanje. Čuj to.. potencijalno opasan za osobu s kojom se stupa u takav odnos? Ne mora značiti da ću ja žensku nakon seksa zaključati u špajz. Šta će mi tamo? Da mi pojede eurokrem? :lupa
Pekmez. :plavi

Ne, nego pričamo o psihičkim posljedicama. Ukoliko odnosi nisu razjašnjeni uvijek može doći do prevelikih ili drugačijih očekivanja i potom do posljedica takvih razlika ;)
Krokodil Behko wrote: Kojom vježbom? Misliš na šlajfenzi lii stvarno misliš da su čučnjevi isto što i seks?
Ovo nije bitno.
Krokodil Behko wrote:Kao i da li su za te vježbe potrebne neke emocije ili je moižda dovoljno i poštovanje prema tegovima, štriku i sličnim spravama?
Tegovi i štrik nemaju sposobnost emocionalnog izražavanja. Zato se ne može porediti sa sexom.
Krokodil Behko wrote: Koji argumenti?
Navedeni.
U pitanju su odnosi i u njima se mora voditi računa o obojestranskim željama, prohtjevima, očekivanjima...

Konkretno iz života:

Sakrivanje bezosjećajnosti može ugroziti i zdravlje i život partnera.
Dalia wrote:Ovo ko naučna studija :haha mogao si knjigu napisat :p
Nećemo chatat, ajmo se svadjat na višem, diplomatskom, nivou. :valja :kita :oklagija
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Krokodil Behko » 28 Jun 2013, 01:05

Rockefeller wrote: Ne, nego pričamo o psihičkim posljedicama. Ukoliko odnosi nisu razjašnjeni uvijek može doći do prevelikih ili drugačijih očekivanja i potom do posljedica takvih razlika ;)
Ali zašto se kačiš za te nerazjašnjene odnose? Želiš reći kako je u toj vezi, neko uvijek "donji"?
Zašto mora biti tako? Zašto neko mora biti zaljubljen a drugi partner ne? Zar je nemoguće da nijedno ne budu zaljubljeni? Ne misli se samo na takve pogrešne veze. Nemoj da pišeš u korist naše grupe. To samo po sebi svjedoči da je neemotivnost, krajnji ishod svake ljubavi. Što je strast veća i vatra će biti jača. U konačnici, akteri budu sprženi i šta ostaje? Opet ostaje neka relacija i unutar nje seks. Kako god okreneš, seks savrženo dobro egzistira i bez tih emocija, koje nisu ništa drugo nego opravdanje pred sobom samima za toliko veliku strast.
online

User avatar
Lavlje_srce
Alienka
Alienka
Posts: 16283
Joined: 04 May 2012, 11:30
Has thanked: 3372 times
Been thanked: 2659 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by Lavlje_srce » 28 Jun 2013, 01:10

Ruana wrote:Zasto onda svi napadoste onu sto je izjavila da je u vezi sa Pjanicem, pa ona je samo imala seks bez emocija, a mozda je i njena veza sa Miralemom bez emocija.
Nju je hudu neko slagao da ce do ljubavi koju ocajnicki zeli doci preko kreveta (mnogo kreveta), tj. da se ljubav moze kupiti.

A u stvari je obratno. Neko pametan je vec objasnio definiciju ljubavi i 'ljubavi'.

Djecija ljubav: Volim te jer te zelim.
Nezrela ljubav: Volim te jer sam voljena.
Zrle ljubav: Zelim te jer te volim. :srce

Ili mozemo svi skupa s njom na Zivotinjsku farmu.

User avatar
fruit
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1985
Joined: 25 Oct 2010, 20:05
Has thanked: 20 times
Been thanked: 105 times
Status: Offline

Re: D14: Sex bez emocija

Post by fruit » 28 Jun 2013, 07:49

Kaže jedna mudrost "Ljubav je kao voda. Ako je nešto ne uzburka, ona postane bara."
Sex bez emocija,sa nekom drugom osobom koja ima iskljkučivo istu namjeru i potrebu je ono što treba da uzburka tu vodu,i ne dozvoli joj da se pretvori u baru.
Nemožemo svaki put čekati da se dese emocije,pa da napravimo talas.U ovom primjeru emocije mogu biti veoma opasne.
Lahko je ženu dovest do ludila,hajdi ti nju dovedi do pameti

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests