D18: Ukidanje facebooka

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
dacina_curica
Status: Offline

Re: D18: Ukidanje facebooka

Post by dacina_curica » 15 Nov 2013, 00:23

Jednostavnost koristenja. Facebookom bez problema navigira svako, od klinaca do metuzalema..zvako zna kliknuti lajk, zaviriti u profil...jednom kad se ulogujes ne moras se nikad ni izlogovati, uvijek ti je sve na ruku. Poruke su lagane za skontati, jednostavno je toliko pojednostavljen da malo dijete moze njim upravljati. Osim toga ne kosta nista a omogucava pristom ogromnom broju informacija.

User avatar
Dalia
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3570
Joined: 18 Apr 2013, 12:44
Status: Offline

Re: D18: Ukidanje facebooka

Post by Dalia » 15 Nov 2013, 00:27

Danas ti je sve na fejsbuku i preko fejsbuka, više ni na klix ne idem, nego sebi namjestim da mi na naslovnoj fb-a izbacuje vijesti. Jednostavno, ušao je u sve sfere života.
Fine djevojke su u krevetu u 9, da bi mogle kući doći do 11. :zubi

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: D18: Ukidanje facebooka

Post by Bla » 15 Nov 2013, 01:51

ne koristim to čudo tehnike, ali ako ja ne koristim ne znači da bi sada trebao očekivati i od drugih da slijede moj primjer. Neka koristi kome se šta sviđa. Ja sam za slobodu izbora, protiv ukidanja facebooka i Rasima Kadića :valja
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: D18: Ukidanje facebooka

Post by Lebowski » 15 Nov 2013, 14:05

Zastupnik SDP BiH se na FB žali kako mu je mala plata od 2.500 KM!

Na adresu portala “Dnevnog avaza” stigao je e-mail čitatelja u kojem se navodi kako je poslanik SDP-a u Federalnom parlamentu Kemal Beganović, dok je bio na sjednici, sate provodio na Facebooku.

Također, istaknuto je i to kako je Beganović s ljudima čavrljao na FB dok se na sjednici raspravljalo o vrlo bitnom zakonu kao što je zakon o zaštiti žiranata. Radi preciznosti, Beganović je na Facebooku bio od 11 do 16 sati.

Imao je 25 komentara, a u jednom trenutku Beganović se žali kako mu je plata samo 2.500 KM te kako to i nije nešto strašno.

U jednom komentaru mu se sugerira da bi trebao da bude više emotivniji u svom poslu, a posebno kada je riječ o borbi protiv korupcije. Na to Beganović odgovara kako mu plata nije 7.000 nego 2.500 KM.
:oklagija

Koliko ovakvih političara ima...eto još jednog razloga zašto ukinuti FB. :ooo
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

Ciklama
Status: Offline

Re: D18: Ukidanje facebooka

Post by Ciklama » 15 Nov 2013, 14:07

Taman posla da ga ukinu sad kad sam se prijavila. :D

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests