1001 noc

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

1001 noc

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 12:29

koliko vas prati ovu seriju i koliko ste zaludjeni sa njom .....osobno kad dodjem kuci ni muha se necuje a na polu kuharice radnice ostale i cak neki muskarci glavna tema uz kafu je ta prokleta serija zbog koje su izgorile mnoge vecere a i sa reprizom po koji rucak :plavi
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 03 Nov 2010, 12:32

:valja

pratim!!!


mislim da se gledala ovako samo dinastija i možda santa barbara i esmeralda

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 12:37

kod nas je ludnica pa ovo ide sa grnicom ludila mojoj materi navece mozes iznjeti sve da ne skonta
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by vučica » 03 Nov 2010, 17:44

...bogami i mom mužu,netko da me ukrade nebi primjetio kad gleda...jadna ja,a meni ide na živce,umaraju mi mozak te serije...
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 17:47

vučica wrote:...bogami i mom mužu,netko da me ukrade nebi primjetio kad gleda...jadna ja,a meni ide na živce,umaraju mi mozak te serije...
e vucice vucice :haha :haha ti si pravi vuk u kuci
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
vučica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3118
Joined: 06 Oct 2010, 19:32
Location: ...nigdjezemska....
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by vučica » 03 Nov 2010, 17:49

..ma šta da ti kažem... :mig
***Ja sam ja,uvijek UNIKAT,nikad DUPLIKAT***
...Moja se radost čuje u tišini,
a ljubav udiše svakim dahom....


Image

User avatar
Betty-B
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 549
Joined: 21 Oct 2010, 19:45
Location: Bihać
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Betty-B » 03 Nov 2010, 18:02

ni ja ne pratim tu seriju iako ponekad uz sveky pogledam malo pa mi ona sve pojasni ko u koga,ko za kim,ko zbog koga ... :haha
Image

User avatar
Edin'
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 419
Joined: 29 Oct 2010, 19:56
Location: Westeros
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Edin' » 03 Nov 2010, 19:21

gledam seriju cool je .. ali nisam toliko zaluđen omiljeni glumac je Halit Ergenc(Onur) , a glumica Berguzar Korel(Seherzada) .. :))
"The lion doesn't concern himself with the opinions of the sheep."

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by merylin » 03 Nov 2010, 22:07

da vas malo nasmijem :D "Pismo Onuru"

"Dragi Onure, prvo merhaba. Kako si ? Izvini što ti ovako pišem, ali nemam na kreditu pa mi bezveze da ti zvrcam da me ti nazoveš. Sramota me.Pa ni ti pare ne bereš na grani već zaradjuješ, još sa "nakim kolegom. Koji je onaj Kerem govno.

De mi reci kako zdravlje ? Sve mi te nezgodno pitati, da ti često ne jedes suho ? Salame, kruha, paštete ? Imam osjećaj da imas problema sa tvrdom stolicom, pa su ti oči malo izletile naprijed. Ili je to ili ti je proradila štitna. Poslušaj me, odi se ti pregledaj, izvadi nalaze. Ljekari štrajkuju, ali barem se ti ne moraš gubati. Imaš pare, odi k"o gospodin privatno. Poslušaj me. Ujutro nemoj ništa jesti, ponesi pišaku odmah od kuće i leti rano da budeš prvi, prije ćeš opremiti.

Ne gledam te svaku noć, stara moja gleda. Pa onda i ja uz nju počeo. Objasnila mi je šta je bilo prije ( imala je prezentaciju dužu nego projekat koridora 5C ) pa sam malo pohvatao.

Znaš šta ću ti reći ? Fini ste, brate. Gledam kako nema nikakvih silikona, ljubakanja na svakom ćošku. Fina familija. Onda ne pije niko, nema p"janih. A i nemoj vala piti. Gledam onog Burhana, Bog mu dao, uvijek tespiha. Nemoj radi njega, sramota je. Stariji čovjek. Ja računam da je i on nekada pio, malo heri ustima kad govori k"o da je bilo šlagiran.

Ako ti i dogruha da popiješ, sakrij se negdje, gruhni koju i bježi kući.Nemoj radi dida. Nemoj j.... ga ja...Znam ja da ti nije lako. Vidim, nisam budala.

Onda brate često nešto pucaju na tebe.I kod nas se pucalo, ali tebe je baš obladalo. Čuvaj se ti i kad završi serija, bojim se ja su se oni obuli da te ubiju, pa će te ubiti u kakvoj drugoj seriji.Gluho bilo. Znas sta mi se svidjelo ? Ono kad su te ranili .Rahatluk brate. Ranili su te, ali si odmah u istoj epizodi ozdravio i nazad na posao.Nema k"o kod onih, rane ga i leži 30 epizoda. Džaba je stari, kad je ko navik"o raditi i zarađivati. Svaka tebi čast!
(hahahaha,ovo je savršeno rekao!)
Nemoj se uvrijediti, ali Šeherzada malo jede govna. Ti baš k"o pašče oko nje, a ona ni mukajat (nadam se da razumiješ ovo mukajat, morao bi ti si Turčin). I onda gledam pomiriste se. Znaš kako mi je bilo drago. K"o da sam se ja pomirio. Htio sam ja tebi reći, nemoj navaljivati. Čekaj kakve kiše i grmljavine i vodi je u šumu.To ima na filmovima i to upali. Malo se ona i prepane šume i grmljavine, malo okisne pa joj ledeno i moli Boga ići a onda i kad kiša pada po tebi možeš uvijek reći da pomažeš zbog nje, ne vidi ona jesu li suze ili kiša. Vala ako to ne upali, goni to od sebe. To nije za držati.Ali, eto hvala Bogu dobro je.

Bom sad i ti pamet u glavu. Mladi ste obadvoje, niste djeca. Ono dijete treba oca.Nemoj biti budala.Obadvoje mladi, zdravi, imate para, kredita nemate, šta će te. Moliti Boga da podulji zdravlja do penzije. Znam ja da tebe sad to malo boči što si ti njoj platio, ali de,sta ćeš.Nisi ti znao da je djetetu za bolnice.
Hej, ćuti, sva šteta u tome. Neka i ona malo onaj jezik skrati. Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta ću ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare. Ja njih nemam, ali da sam imao te pare i da mi je došla "nako mlada cura i tražila one pare, znaš li šta je ? Ja računam da bi morala dovesti svu žensku rodbinu od 18 do 80 godina, sve pokretno i zdravo. Pa ni ti pare ne bereš.Da svako jutro ustaješ i ideš na posao, zaradio si ih.A još to je i tvoja firma, pa plate radnicima, pa doprinosi, pa materijal, nema tebe tu nidje.Ali, de.Ne može insan kad je taki. Nek" si ti njoj dao.Sevap je bogami. I eto de, vidi kad Bog hoće, da vas dvoje sada hodate. Ta, dragi Bože sudbine.

Zadržavam li ja tebe ? Haj neću ti više smetati.

Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da ću vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doći noćiti kod tebe jednu noć, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neće ni meni ništa biti....

Ništa nego čujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se čujemo.!
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Cici » 03 Nov 2010, 22:20

pratim :plavi
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by merylin » 03 Nov 2010, 22:28

Cici wrote:pratim :plavi
Cici šta kažeš na pismo Onuru? :valja
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 22:50

za one pare sto je dao seherzadi i ja bi spavo sa njim :haha
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 03 Nov 2010, 23:18

našla sam na jednoj stranici šta će biti do kraja. auuuuuuuu vala što je previše previše je. al nastavljam da gledam...šta da se radi...

ako koga zanima šta će biti s nekim likom nek pita :oo

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by merylin » 04 Nov 2010, 09:02

Ljubav na kušnji, Onur voli Šeherzadu i u stvarnosti

Šeherezadini roditelji strogi su i konzervativni i tek su nedavno prihvatili njenog muža, s kojim je dobila sina Alija. Nadaju se da će imati još djece.

Glumac Halit Ergenç (40) četiri godine živio je u Americi. Htio je glumiti na Broadwayu, no, razočaran poslovnim neuspjehom, vratio se u rodnu Tursku. Ubrzo se oženio lijepom glumicom Gizem Soysally. Na snimanju serije “1001 noć” zaljubio se u kolegicu Bergüzar Korel (28).

Zbog nje je, nakon osam mjeseci braka, ostavio suprugu, koja mu je rastavom uzela 750.000 kuna.

Bergüzar je tad imala zaručnika, mladog plesača i glumca u usponu Tana Sagtürka.

Poznavali smo se otprije. Naša ljubav razvijala se polagano, nismo to planirali, ali takve jake emocije nismo mogli izbjeći. Nikoga nismo htjeli povrijediti, ali ljubav je bila jača od nas - rekao je Halit. Bivši zaručnik njegove djevojke zbog prekida je radio medijske skandale, no ubrzo se smirio uz novu djevojku.
- Nitko nije bezgrešan i osjećajima se ne može gospodariti - rekla je tad Bergüzar.

Image

LJUBAV SA SETA
Nije nam bilo lako. Mediji su nas razapinjali, a javnost osuđivala. Tursko društvo i danas je konzervativno te nema razumijevanja za rastavu, rekla je glumica Bergüzar Korel (28). Najviše su je, kaže, pogađali tračevi da je s kolegom Halitom Ergençom (40) započela strastvenu vezu dok je on još bio u braku. Povrijedili su je i roditelji, koji su se protivili njihovoj vezi. Par se, unatoč osudi okoline, lani vjenčao. Bergüzar je tad već bila trudna, a trbuščić je na svadbi skrivala ispod raskošne vjenčanice. Prvo dijete, sina Alija, dobili su u veljači ove godine. Samo dva dana prije porođaja, kćer Adu Arianu dobio je i Bergüzarin bivši zaručnik Tan Sagtürk. Glumica je danas sretna jer su, kaže, roditelji napokon prihvatili njezina supruga.
- Otac je oduvijek bio iznimno strog. Želio je da imam ozbiljno zanimanje i nagovarao me da upišem turistički menadžment, no mene je više privlačila gluma. To ga je jako ljutilo.
Starija sestra i ja uvijek smo morale u isto vrijeme biti za stolom, prije spavanja roditeljima smo ljubile ruke i nismo smjele propustiti niti jedan obiteljski piknik nedjeljom - prisjetila se Bergüzar. Priželjkuje još djece, a voljela bi ih odgajati bez straha, koji ju je, kaže, ponekad pratio kroz život.
- Drago mi je što su me roditelji odgajali u vjeri i pravim moralnim vrijednostima, ali sinu ću nastojati pružiti više slobode u životu - rekla je crnokosa glumica. U posljednje vrijeme zanemarila je posao, ali nije joj žao jer joj je obitelj, kaže, na prvom mjestu.
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 04 Nov 2010, 10:43

malo slika

burhan i nadida iz mlađih dana, kan kao beba, peride i melek u drugačijem izdanju
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 04 Nov 2010, 10:47

:oo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 04 Nov 2010, 10:51

:oo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by valter » 09 Nov 2010, 22:00

[media]v2qCRkOhMqk[/media]

User avatar
Betty-B
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 549
Joined: 21 Oct 2010, 19:45
Location: Bihać
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Betty-B » 09 Nov 2010, 22:27

koliko još do kraja ima?
Image

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119228
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5515 times
Been thanked: 11755 times
Contact:
Status: Offline

Re: 1001 noc

Post by Maja » 10 Nov 2010, 01:40

mislim da će završiti prije nove godine


možete li prepoznati onura?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post Reply

Return to “Serije”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests