Desnica u Hrvatskoj

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by laganini » 07 May 2015, 12:40

..sto smo osjetljivi...zacudo i vila...kao prvo ruza je clan pravaske stranke i svaka drugacija retorika nebi imala ploodno tlo.....kao drugo odgovorila je s mudima onom njihovom ministru mislim gulin da se zove koji je clan cettnicke vlade na celu s cetnicima vucicem i nikolicem....kao trece nek se javi manjina u hrvatskoj koja ima probleme...nema je osim naravno onih koji su naviklli da imaju veca prava...kao cetvrto na vlasti u hrvatskoj su komunjare ojima je bliza yuga nego hrvatska u kojoj od osamnest ministara u vladi devet srba...zasto nema musliman talijan..:jok i takva vkada vucicu i nikolicu je bila za kurac...i na kraju moja osobna percepcija prema srbima je odlicna najlipse zene gostoljubivi ako bi s kim volio sidit i bancit od svih naroda bi bi oni....cak i na forumu su mi medju drazim...mo alex lipi drug...ali politika srpska je ta koja nikad niti ce bit ok osim kad njima debelo pase....i zato popusite mi svi licemjeri a pogotovo ovi s hrvatskim predznakom.. :hrvatska
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by Biba » 07 May 2015, 12:49

Cujem da dreče Stazic, Linic,Milance ...Terselicka je iomako sva izvitoperena....eto nek ode neko u susjedninSabor pa nek laje kako laje onaj sto ni usta nije u stanju otvoriti ko coek...Laju nasi i to je ono najzalosnije...Ruza ne mrzi Srbe i to njezini prijatelji znaju...al sta ces..mi Hrvati...malo nas je al vecina g...a ..... u mom selu vecina Hrvati al u bibsoj radioni 99 % Srbi delali i sefovali...jedan i moj skolski...na kraju sve popljackali...eto nek rankovic kaze da nije istina...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 14:30

biba sta bi da se u srbina zaljubis? :valja

jes ti srbi... nanu im, kud sami ne popadase u jame... da se jadni ne mucite
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14923
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by vila » 07 May 2015, 19:41

laganini wrote:..sto smo osjetljivi...zacudo i vila...kao prvo ruza je clan pravaske stranke i svaka drugacija retorika nebi imala ploodno tlo.....kao drugo odgovorila je s mudima onom njihovom ministru mislim gulin da se zove koji je clan cettnicke vlade na celu s cetnicima vucicem i nikolicem....kao trece nek se javi manjina u hrvatskoj koja ima probleme...nema je osim naravno onih koji su naviklli da imaju veca prava...kao cetvrto na vlasti u hrvatskoj su komunjare ojima je bliza yuga nego hrvatska u kojoj od osamnest ministara u vladi devet srba...zasto nema musliman talijan..:jok i takva vkada vucicu i nikolicu je bila za k.......i na kraju moja osobna percepcija prema srbima je odlicna najlipse zene gostoljubivi ako bi s kim volio sidit i bancit od svih naroda bi bi oni....cak i na forumu su mi medju drazim...mo alex lipi drug...ali politika srpska je ta koja nikad niti ce bit ok osim kad njima debelo pase....i zato popusite mi svi licemjeri a pogotovo ovi s hrvatskim predznakom.. :hrvatska
jesi ovo ti mene prozvao za licemjerstvo?
ne trebaš zaobilaziti..nisam ti ja toliko osjetljiva pogotovo ne na ovim temama
pa ajmo ispočetka
ja ne volim dvostruke kriterije u komentiranju
pa tako ne volim ni izjave ovog tipa ..mislim na prvu Ružinu izjavu
nekako zamislim neki drugi narod,neku drugu zemlju i neke druge izjave u tom kontekst koje smo znali čuti...i znam da na takve izjave obično reagiram jednom hercegovačkom psovkom s tvrdim Č
i uvjek komentiram stilom "što ne želiš sebi nemoj željeti ni drugima"
prva izjava joj je sramotna!!!!
već sam u prvom komentaru napisala da bi se o nekim stvarima moglo polemizirati pa da u tom stilu i završim
Na izjave iz Srbije se moglo odgovoriti oštro,s mudima ili bez njih ali sa konkretnim argumentima bez priče o "čišćenju"
Ne tako davno na hrvatsko traženje podataka o nestalima javio se njihov politički čelnik i pričao o spisku i brojkama,navodeći kako je puno veći broj Srba koji se još vode kao nestali od Hrvata...na njegovo izlaganje u medije je odgovorio Grujić i iznio konkretne podatke iz kojih je vidljivo da ovaj laže(čini mi se da je Vučić bio u pitanju)
Dakle Grujić je istupio bez politizacije i senzacionalističkih izjava..jasno,koncizno...i zatvorio usta ovom!
ovo ti samo navodim primjer lako i jednostavnog baratanja argumentima
Nema se šta Hrvatska pravdati Srbiji jer ima daleko veći broj procesuiranja zločina,daleko veća prava manjina,pogotovo srpske manjine(zagarantirana mjesta u saboru)...a ako se već ulazi u polemike onda se ide sa konkretnim argumentima
prva ružina izjava je loša,uvredljiva i sramotna
Spominješ Srbe ministre...s tim mi već ličiš na nekom malca od 20 godina koji je iznenada otkrio komentiranje na fejsu
molim te, kad već prozivaš mene uozbilji se
Tko je izabrao hrvatsku vladu?
Srbi možda?
Vjerojatno su glasali ali je nisu mogli samo Srbi izabrati...
prema tome ta ti je izjava :valja

I na kraju ..jako mi je simpatično kako ističeš svoju osobnu pozitivnu percepciju prema Srbima
pa mi nije jasno kako iz te percepcije nisi izvukao zaključak da je ova izjava za jednog običnog Srbina građanina RH uvredljiva i huškačka!
i još nešto...ovo u zadnjoj rečenici sam namjerno previdjela iz nekog respekta prema tebi..to jest tvojim godinama
ovaj put...
Last edited by vila on 07 May 2015, 19:52, edited 2 times in total.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 19:51

gorska, ovo sto izgovori ova budaletina nije dostojno price... a samo malo prije toga se kmecalo u parlamentu evrope da se sazove sednica o izjavi seselja... i op evo je dosla cica na kolica... ali srbija budalu potezati nece...

u tome se razlikujemo...

jadnica sao pokusava da prikupi poene racunajuci da ce i dalje biti onih zatupanih nesretnika (poput laganog) kome ce se dizat iskljucivo ako neko lane na srbe...

ma, jasno ti je sta pricam... ruza nije dostojna rijeci...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14923
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by vila » 07 May 2015, 19:53

ne možeš uspoređivati Tomašićku i Šešelja!!!
nikako...
ali iskreno ne da mi se više pisati ...bar ne danas

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 19:55

lagani tebe je i ovo saka jada sto je ostalo od srba problem... na zalost takvi kao ti su vecina kakva takva...

procentualno gledajuci ste etnicki najcistiji u evropi pa koji ti onda pricas o manjinama...

i to ti smjeta... ma jasno mi :zubi
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 19:56

vila wrote:ne možeš uspoređivati Tomašićku i Šešelja!!!
nikako...
ali iskreno ne da mi se više pisati ...bar ne danas
govor mrznje je govor , vaš šešelj samo u suknji... i nije joj prvi put...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14923
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 442 times
Been thanked: 797 times
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by vila » 07 May 2015, 19:59

drugrankovic wrote:
vila wrote:ne možeš uspoređivati Tomašićku i Šešelja!!!
nikako...
ali iskreno ne da mi se više pisati ...bar ne danas
govor mrznje je govor , vaš šešelj samo u suknji... i nije joj prvi put...
nemoj me sad i ti ljutit
tomašićka nije ratovala i ubijala po Srbiji
nije usporedivo

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 20:00

ok gorska :pusa
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by laganini » 07 May 2015, 20:11

vila wrote:
laganini wrote:..sto smo osjetljivi...zacudo i vila...kao prvo ruza je clan pravaske stranke i svaka drugacija retorika nebi imala ploodno tlo.....kao drugo odgovorila je s mudima onom njihovom ministru mislim gulin da se zove koji je clan cettnicke vlade na celu s cetnicima vucicem i nikolicem....kao trece nek se javi manjina u hrvatskoj koja ima probleme...nema je osim naravno onih koji su naviklli da imaju veca prava...kao cetvrto na vlasti u hrvatskoj su komunjare ojima je bliza yuga nego hrvatska u kojoj od osamnest ministara u vladi devet srba...zasto nema musliman talijan..:jok i takva vkada vucicu i nikolicu je bila za k.......i na kraju moja osobna percepcija prema srbima je odlicna najlipse zene gostoljubivi ako bi s kim volio sidit i bancit od svih naroda bi bi oni....cak i na forumu su mi medju drazim...mo alex lipi drug...ali politika srpska je ta koja nikad niti ce bit ok osim kad njima debelo pase....i zato popusite mi svi licemjeri a pogotovo ovi s hrvatskim predznakom.. :hrvatska
jesi ovo ti mene prozvao za licemjerstvo?
ne trebaš zaobilaziti..nisam ti ja toliko osjetljiva pogotovo ne na ovim temama
pa ajmo ispočetka
ja ne volim dvostruke kriterije u komentiranju
pa tako ne volim ni izjave ovog tipa ..mislim na prvu Ružinu izjavu
nekako zamislim neki drugi narod,neku drugu zemlju i neke druge izjave u tom kontekst koje smo znali čuti...i znam da na takve izjave obično reagiram jednom hercegovačkom psovkom s tvrdim Č
i uvjek komentiram stilom "što ne želiš sebi nemoj željeti ni drugima"
prva izjava joj je sramotna!!!!
već sam u prvom komentaru napisala da bi se o nekim stvarima moglo polemizirati pa da u tom stilu i završim
Na izjave iz Srbije se moglo odgovoriti oštro,s mudima ili bez njih ali sa konkretnim argumentima bez priče o "čišćenju"
Ne tako davno na hrvatsko traženje podataka o nestalima javio se njihov politički čelnik i pričao o spisku i brojkama,navodeći kako je puno veći broj Srba koji se još vode kao nestali od Hrvata...na njegovo izlaganje u medije je odgovorio Grujić i iznio konkretne podatke iz kojih je vidljivo da ovaj laže(čini mi se da je Vučić bio u pitanju)
Dakle Grujić je istupio bez politizacije i senzacionalističkih izjava..jasno,koncizno...i zatvorio usta ovom!
ovo ti samo navodim primjer lako i jednostavnog baratanja argumentima
Nema se šta Hrvatska pravdati Srbiji jer ima daleko veći broj procesuiranja zločina,daleko veća prava manjina,pogotovo srpske manjine(zagarantirana mjesta u saboru)...a ako se već ulazi u polemike onda se ide sa konkretnim argumentima
prva ružina izjava je loša,uvredljiva i sramotna
Spominješ Srbe ministre...s tim mi već ličiš na nekom malca od 20 godina koji je iznenada otkrio komentiranje na fejsu
molim te, kad već prozivaš mene uozbilji se
Tko je izabrao hrvatsku vladu?
Srbi možda?
Vjerojatno su glasali ali je nisu mogli samo Srbi izabrati...
prema tome ta ti je izjava :valja

I na kraju ..jako mi je simpatično kako ističeš svoju osobnu pozitivnu percepciju prema Srbima
pa mi nije jasno kako iz te percepcije nisi izvukao zaključak da je ova izjava za jednog običnog Srbina građanina RH uvredljiva i huškačka!
i još nešto...ovo u zadnjoj rečenici sam namjerno previdjela iz nekog respekta prema tebi..to jest tvojim godinama
ovaj put...
..ko je izabra...pa sama si rekla oni koji ne zaboravljaju plus neki hrvati koji zaboravljaju... :sjedi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by Biba » 07 May 2015, 20:14

drugrankovic wrote:biba sta bi da se u srbina zaljubis? :valja

jes ti srbi... nanu im, kud sami ne popadase u jame... da se jadni ne mucite
Zaboravljaš družerankoviću :djed Izjavila sam ali doduše na chatu...he he zaljubila...ccc...momče bilo od Ugljevika a baba Ruskinja...majke mi...da su mi barem prije rekli da mi je bolje u Savu...vec si mi reko da ti se hebe kakvo prezime imam...i meni jednako tako...iako me neki mrko glede :123
Ne da mi se ni čitati vise o Ruški al ko Šeki vala nije...on je komičniji... :cool ...kak je ono reko... popusite mi k... cccc....u Haagu...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 21:53

tacno shele je za nju diploirani magistar a ona obichni dunster :zubi


zar ne, morash priznat :obrve

i josh se taj klovn dobro sprda, dok je ova shloserka za njega obicni amater...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by drugrankovic » 07 May 2015, 21:54

a sto se tice sheletove oralne ponude onoj ustogljenoj pizdi najsu i ostalima... pridruzuje se cjela srbija...

pa nek slobodno stanu u red da nam se obrate sprat nize...

neka im je reko :zubi
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37927
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by Pasaga » 10 May 2015, 18:30

http://pescanik.net/cista-zemlja/

...ekologija mora biti prioritet danas..... :)
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by STrendzer » 10 May 2015, 20:56

zar ima gorih bolesnika od mnogih srpskih politicara pa se niko zbog njih ne uzrujava?!...halo ba,dosta vise i tih srpskih bolesnih huskaca,neka se nadje neko i na drugoj strani kao ova Ruza...nije Ruza slucajno tu..sve to ima svoje..

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by laganini » 11 May 2015, 20:42

...konačno ruža hrvatska :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37927
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2958 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by Pasaga » 11 May 2015, 20:44

..cvati ruzo na radica grobu...
........... :hihi
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by Biba » 11 May 2015, 21:01

:ovaj sam da joj sudbina ne bidne radiceva :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Ruža Tomašić: Mnogi će Srbi morati u Srbiju

Post by laganini » 11 May 2015, 21:03

..neće ti ona u srbiju ni ko turist ... :jok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests