Velika Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

Melek
Inventar foruma
Inventar foruma
Reactions: 1131
Status: Offline

Re: Velika Srbija

Post by Melek » 29 Mar 2018, 19:40

0
Homogenizovan, formalizovan i zdonzovan sa strane, sa specijalnim katalizatorom.

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 2461

Post by Krokodil Behko » 10 May 2018, 10:35

Vojska Srbije, uredno proslavila 9. Maj, dan pobjede nad fašizmom

Image
1
1 Image

Pasaga
Hadžija
Hadžija
Reactions: 993

Post by Pasaga » 10 May 2018, 13:15

Krokodil Behko wrote:
10 May 2018, 10:35
Vojska Srbije, uredno proslavila 9. Maj, dan pobjede nad fašizmom

Image
...jel no CICA .... :plavi
1
1 Image
"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 858

Post by KOMESAR » 21 May 2018, 15:57

Evo,dopisali su petu strofu na ekavskom,ali još uvijek se iz Višegrada putuje u Srbiju:
0
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 2461

Post by Krokodil Behko » 29 May 2018, 19:56

Draganu Bursaću blokiran Facebook profil zbog statusa o konc-logoru za Bošnjake u Srbiji

Image

Dragan Bursać, bh. novinar i kolumnista, objavio je na svom Facebook profilu status o konc-logoru za Bošnjake "Šljivovica" kod Užica, sa popratnom fotografijom, nakon čega mu je privremeno blokiran profil.
U statusu postavljenom na toj društvenoj mreži Bursać je napisao: "Braćo Srbi, ovo vam je konc-logor za Bošnjake 'Šljivovica', kod Užica. Pa mi recite kako Srbija nije izvršila agresiju na Bosnu i Hercegovinu, a u centru Srbije logor..."

Uz status objavljena je i fotografija iz pomenutog logora, na kojoj se vide goli muškarci koje čuvaju naoružani ljudi u policijskim uniformama Srbije sredinom devedesetih godina.

Status i fotografija koji su ukazali na to da je u centru Srbije postojao logor u kojem je "zlostavljano, silovano, prebijano i izgladnjivano" više od 800 bosanskih muslimana s prostora Žepe označeni su kao "neprimjeren sadržaj".

Prema pravilniku te društvene mreže, objavljivanje fotografija s eksplicitnim sadržajima sankcioniše se privremenim blokiranjem profila.

Međutim, Bursać navodi da u ovom slučaju riječ o masovnijoj prijavi koju je organizovala neka nacionalistička grupa koja se očito ne slaže sa stavom kolumniste.

"Nakon objave statusa imao sam najmanje 1.000 podjela u prvih pola sata, a samo moj profil je blokiran. Dakle, ako je radio Facebookov algoritam, onda bi se po automatizmu trebali blokirati profili i korisnika koji su moj status podijelili. Ovdje je, očigledno, bio sporan sadržaj statusa i moje ime i prezime uz tekst", rekao je Bursać, prenosi Al Jazeera.
0

Post Reply

Return to “EX YU”