Prva predsjednica Hrvatske

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by storm » 12 Nov 2018, 21:25

Melgirl wrote: 12 Nov 2018, 20:54 Sreća pa nije on predsjednik nego ona. Tako da on tu uopće nije važan, marginalna osoba.
Al mi je bila fora fotografija...
Sve prve dame ovog summita...
I Jakov i još dvojica pozadi :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by storm » 12 Nov 2018, 21:34

Mala_Mu wrote: 12 Nov 2018, 20:32 Njah
Da je na nekoj drugoj mozda bi mi se i svidjela
Kolindica kvari utisak :oo
Fashion no political :love
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Maja » 12 Nov 2018, 23:59

Ne valjaju joj cipele. Ima deblje noge pa joj bas ove cipele izgledaju minijaturno.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Rum » 13 Nov 2018, 00:03

Maja wrote: 12 Nov 2018, 23:59 Ne valjaju joj cipele. Ima deblje noge pa joj bas ove cipele izgledaju minijaturno.
A on
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Socrates » 13 Nov 2018, 00:07

Bolje da je stavila zvono oko vrata.
. . . . . . . . .

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Maja » 13 Nov 2018, 00:10

Rum wrote: 13 Nov 2018, 00:03
Maja wrote: 12 Nov 2018, 23:59 Ne valjaju joj cipele. Ima deblje noge pa joj bas ove cipele izgledaju minijaturno.
A on
Pantale presiroke.
Sako da je broj veci ili da je raskopcan ali onda ne bi trebao bijelu kosulju zbog debljine.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Socrates » 13 Nov 2018, 00:12

Zvona su u modi među kravama već duže vremena.
. . . . . . . . .

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119668
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5648 times
Been thanked: 12171 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Maja » 13 Nov 2018, 00:19

:rol

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Socrates » 13 Nov 2018, 00:21

Nisam ja kriv što kad ona pokusa pričati izlazi muuuu :rol
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Socrates » 13 Nov 2018, 01:18

I da ne bi ispalo da je nešto drugačije tretiram jer je žena, ne bih ni Trumpovo odijevanje komentarisao.

Oni su političari. Ili normalno pričaju ili mucu. Pošto ova muče, zvono bi joj trebalo biti modni detalj. :djed
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Socrates » 13 Nov 2018, 02:53

Da se podsjetimo, ova bjelosvjetska fufica je izmišljala legla islamskog terorizma u Bosni i Hercegovini pred svjetskom javnošću. Nije ona to saptala na uho ovom pored nje, kojeg ne znam kako bih prokomentarisao (pošto bih ga i sazaljevao i lupao direktima istovremeno) nego je čitava svjetska štampa prenijela te izjave. :aplauzz (ovo je sarkastičan aplauz)

Onda je išla po bijelom svijetu da trazi pravdu za ratne zločince osuđene na medjunarodnom sudu na osnovu hiljada dokaza. :rol

Znaci, otprilike sto hiljada puta gora od Arkanovog sina (kojeg raspravismo) jer je 1) predsjednica EU države 2) ratni zločinci joj nisu rodbina 3) fucking mora poštivati odluke neutralnih međunarodnih institucija, pogotovo sudskih. Diplomatski šamari su morali biti lupani da bi Kolinda the :mirelam konačno prestala sa mukanjem.

Da ne spominjem ostala njena mukanja za široke narodne mase.

I sad bih ja trebao da komentarisem njenu haljinu dok ona muce. :grana To bi imalo istu težinu kao da komentarisem odijelo onog "bivseg" četnika iz Beograda, dok on priča da je Mladic heroj. :lupa

Dajte malo civilizacijskog nivoa.

Ne bavi se ona nošenjem haljina nego ozbiljnom politikom, sa ozbiljnim posljedicama po Hrvatsku i susjedne države. A najviše po BIH.

Nije ruže crvene sadila, nego sudjelovala u srozavanju Hrvatske na najniži drustveno-politicki status još od vremena onog krivoustog povijesnicara koji je, istina, bio barem toliko pristojan da krepa na vrijeme te presretne 1999.

Al' zato joj je haljina :inasab

Sto rek'o onaj u Ocu na Službenom Putu (parafraziram na čudan nacin); "Jel' ti misliš da mi zbog pizde hapsimo? "
. . . . . . . . .

User avatar
KREMENAC
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3115
Joined: 27 Jul 2018, 02:43
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by KREMENAC » 13 Nov 2018, 08:02

drago pilsel za krakolindu kaze da je: kokos

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Lanci » 13 Nov 2018, 08:13

Dama vrh,a muz bezveze nikako nisu par🤔
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

Merlin246
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15942
Joined: 28 Aug 2018, 13:21
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Merlin246 » 13 Nov 2018, 10:35

Socrates wrote: 13 Nov 2018, 02:53 Da se podsjetimo, ova bjelosvjetska fufica je izmišljala legla islamskog terorizma u Bosni i Hercegovini pred svjetskom javnošću. Nije ona to saptala na uho ovom pored nje, kojeg ne znam kako bih prokomentarisao (pošto bih ga i sazaljevao i lupao direktima istovremeno) nego je čitava svjetska štampa prenijela te izjave. :aplauzz (ovo je sarkastičan aplauz)

Onda je išla po bijelom svijetu da trazi pravdu za ratne zločince osuđene na medjunarodnom sudu na osnovu hiljada dokaza. :rol

Znaci, otprilike sto hiljada puta gora od Arkanovog sina (kojeg raspravismo) jer je 1) predsjednica EU države 2) ratni zločinci joj nisu rodbina 3) fucking mora poštivati odluke neutralnih međunarodnih institucija, pogotovo sudskih. Diplomatski šamari su morali biti lupani da bi Kolinda the :mirelam konačno prestala sa mukanjem.

Da ne spominjem ostala njena mukanja za široke narodne mase.

I sad bih ja trebao da komentarisem njenu haljinu dok ona muce. :grana To bi imalo istu težinu kao da komentarisem odijelo onog "bivseg" četnika iz Beograda, dok on priča da je Mladic heroj. :lupa

Dajte malo civilizacijskog nivoa.

Ne bavi se ona nošenjem haljina nego ozbiljnom politikom, sa ozbiljnim posljedicama po Hrvatsku i susjedne države. A najviše po BIH.

Nije ruže crvene sadila, nego sudjelovala u srozavanju Hrvatske na najniži drustveno-politicki status još od vremena onog krivoustog povijesnicara koji je, istina, bio barem toliko pristojan da krepa na vrijeme te presretne 1999.

Al' zato joj je haljina :inasab

Sto rek'o onaj u Ocu na Službenom Putu (parafraziram na čudan nacin); "Jel' ti misliš da mi zbog pizde hapsimo? "
Sto izvrijedja presjednicu :kokice
Mogao si i bez tih izraza fufica i krava ali oke, to je tvoj nacin :psihic

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96435
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34387 times
Been thanked: 21132 times
Contact:
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Rum » 13 Nov 2018, 15:46

A zbog jednog gafa, predsjednica Hrvatske, Kolinda Grabar Kitarović je zapala za oko tviterašima, ne njenom greškom.
A ono što je pisalo u opisu slike objavljene na stranici agencije Geti je jako zanimljivije i pisalo je Hrvatski predsjednik Kolinda Grabar Kitarović i njegova žena stižu…”


Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Femea
Propala kaladontašica 
Propala kaladontašica 
Posts: 25549
Joined: 24 Mar 2016, 17:26
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Femea » 13 Nov 2018, 15:55

Meni se ne dopada haljina a ona uvijek ima neko čudno držanje, nedostaje joj prirodne profinjenosti.Ne znam ni kako bih to tačno definisala :hm
Prestala sam da se opterećujem moranjima i očekivanjima, bilo čijim, pa i svojim.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Pasaga » 13 Nov 2018, 16:45

... ocekivao sam da je on ljepsi od nje .... :jutarnja
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Zagorka » 13 Nov 2018, 18:11

Femea wrote: 13 Nov 2018, 15:55 Meni se ne dopada haljina a ona uvijek ima neko čudno držanje, nedostaje joj prirodne profinjenosti.Ne znam ni kako bih to tačno definisala :hm
Bra'o Femka. Samo potpuni laik od mode može misliti da je ovo briljantno.
Isto ko kad muškarac obuče bijelu košulju i crne hlače.
O jesi se potrudio.
Šta te inspirisalo? Konobar?
Igraju na 300% sigurno, bez mrve sebe, prazno, kopirano.

Cipele nikako. Profinjenost nije u putu srela.

Za nju Jadranka (onakva kakva je ) bila coco chanel.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by storm » 13 Nov 2018, 18:13

Zagorka wrote: 13 Nov 2018, 18:11
Femea wrote: 13 Nov 2018, 15:55 Meni se ne dopada haljina a ona uvijek ima neko čudno držanje, nedostaje joj prirodne profinjenosti.Ne znam ni kako bih to tačno definisala :hm
Bra'o Femka. Samo potpuni laik od mode može misliti da je ovo briljantno.
Isto ko kad muškarac obuče bijelu košulju i crne hlače.
O jesi se potrudio.
Šta te inspirisalo? Konobar?
Igraju na 300% sigurno, bez mrve sebe, prazno, kopirano.

Cipele nikako. Profinjenost nije u putu srela.

Za nju Jadranka (onakva kakva je ) bila coco chanel.
Jadranka je broševima dominirala :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Kolinda ponovno briljirala s haljinom: Pogledajte što je obukla za svečanu večeru u Parizu

Post by Pasaga » 13 Nov 2018, 18:15

storm wrote: 13 Nov 2018, 18:13
Zagorka wrote: 13 Nov 2018, 18:11
Femea wrote: 13 Nov 2018, 15:55 Meni se ne dopada haljina a ona uvijek ima neko čudno držanje, nedostaje joj prirodne profinjenosti.Ne znam ni kako bih to tačno definisala :hm
Bra'o Femka. Samo potpuni laik od mode može misliti da je ovo briljantno.
Isto ko kad muškarac obuče bijelu košulju i crne hlače.
O jesi se potrudio.
Šta te inspirisalo? Konobar?
Igraju na 300% sigurno, bez mrve sebe, prazno, kopirano.

Cipele nikako. Profinjenost nije u putu srela.

Za nju Jadranka (onakva kakva je ) bila coco chanel.
Jadranka je broševima dominirala :oo
... ODLIKA I OSOBINA VELIKIH KOMUNISTA ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests