Sociolozi: 'Mladi u Hrvatskoj su zadojeni nacionalizmom'

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Biba » 21 Feb 2016, 20:06

Nije za sve kriv Tito...ali njegovi su se sljedbenici vjesto prikrpili uz Tuđmana a i mnogo šire...ebali a ebu i sada..

Treba uzeti u obzir dobre strane, ali kod nas se lose nisu smjele spominjati..
Poznavala sam covjeka ciji je otac bio na Golom otoku...nista nije bi kriv i ni u kakvoj vojsci..
Kadcse vratio s Golog otoka, samo je sutio....i ubrzo umro...

Svo oni koji brane Titu neka zamisle da im dijete tako strada..a toga je bilo puno...
Dovoljno je bilo oklevetati nekoga..
Otac nase snaje je bio jedan od onih koji su bili bog i batina...spijunirao sta se jede na Bozic...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by storm » 21 Feb 2016, 20:24

Da se 1945 fino razišlo po republikama tj državama, sve je moglo biti drugačije....
kažete pobjednici...čega?
Da nisu rusi s jedne i zapadni saveznici sa druge stisnuli nijemce, još bi 150 godina držali balkan....kako ni irci neće nikad pobijediti engleze, ni palestinci izraelce...ali su se dogovorili, ili se dogovaraju ili se tek trebaju dogovoriti...
Trebalo je reći (i to uraditi) hrvati (ustaše).pojeli ste govno, srbi (četnici)----pojeli ste govno...ne svi, dio tih naroda...
Katarza jarani, katarza je falila.... nego ajmo mi to zbubati u jednu državu...pobiti stotine tisuća ljudi nakon rata(kriv ne riv...nije bitno)...i sve ok
Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Krvoproliće devedesetih je samo epilog odgađanja neodgodivog.....nikad se nije do kraja završio 2ww, nego se komunističkom stegom za "viši interes" (čiji?) sve pomelo, pobilo i vladalo dalje...
Vidim kako su ispropadale u međuvremenu Austrija, Njemačka i Italija plus Japan....zemlje zla 2www ...da složimo danas top10 država prema svim kriterijima sumnjam da bi neka od njih završila izvan tog kruga....
Nijemce su i pocijepali na dva dijela čak.... gdje smo mi koji smo se udružili????
Vi gledate jugu kroz sindikalne izlete, jeftinu zimnicu i drkanje kurca na poslu, poneku sportsku pobjedu i bijelo dugme, riblju čorbu i parni valjak....
Nakon što bi se fino krenulo poslije rata podizati rušeno, kroz godine integracija u europi i mi bi se opet svi zbližili.....ne pod partijom, nego jer smo tu...nemamo jezične barijere, kulturološke su razlike minimalne....vjerojatno bi se već svi davnih dana nalazili u eu gdje realno i povijesno cijeli ovaj prostor pripada...ne...mi se bavimo četnicima ustašama i partizanima...izborne kampanje temelje na retorici buđenja naroda krajem 19og stoljeća.... ma odjebi..
Da se samo u jednom hdz-u provede lustracija sumnjam da bi ostao i jedan iznad 30-40 godina starosti unutra a da nije komunističko partijski kadar....i to je dala juga.
Ovako dok se ljudi bave higgsovim bozonom, mi otkopavamo jame iz 1945 pa na dalje......imamo još posla dok stignemo do 1995 ihaha...centar sveg zbivanja je mogla biti upravo bosna.....gdje bi sva tri konstitutivna naroda bila poveznica za odnose sa hr i srb naprimjer....kako fino okružuju švicu- njemačka, italija i francuska...
Kako to fino u švicarskoj funkcionira....zna se ko kome gravitira ali ni jednoj budali ne pada na pamet, da uopće potegne upitnost švicarske kao države.
A kako smo i sad na mjestu, malo računam....zaostali smo barem 50 godina za europom...pa i do 70...
Jedino što imamo od zapada su tehničke stvari i krediti....mozgovi još uvijek mrljave o jugoslaviji nekoj

uh sad sam i zaboravio zašto ne volim tita i jugoslaviju, koliko sam zabrijao :misli (žestoki sarkazam)

eto ukratko i nepovezano malo....ali da se valjda skužiti
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Biba » 21 Feb 2016, 20:43

O jamama se nije smjelo govoriti ..
Nasi politicari velicaju petokraku....a jedan predsjednik pjevo ustaske pjeame da dodje na vlast, a ona dreco da ce Srbi samo na opancima zemlje ponijeti i ostat ce im samo bg pasaluk...
Jah njega ne gonjaju ko bega :rol
Nije dobro sto se osudjuje samo jedna strana...
Kad se o zlocinima crvenih suti, ispada da ih nije ni bilo...pa ja..

Uostalom nije nase politicare briga ni za ustase, ni partizane a bome ni za narod sada..
Ruzno je ipak kad vidimo tko pljuje po Hasanbegovicu...
Nismo se mogli razici u miru jer zna se kakv su cije zelje bile..
A ovo sada sta slusamo...pa skrecu nam pozornost od toga kolika smo bijeda..

Drago mi je da djecu nije kaznila skola...ucitelji razumiju, vjerovali su djeci..
Ali ne zaboravmo da su iz Pakraca i Lipika mnogi Hrvati protjerani..
92. Je dosao moj bivsi kolega iz toga kraja...Imao je prijatelja Srbina koji mu je lijepovsavjetovao neka kupi stvari i sto prije odlazi..
Nazalost kolega je pokojni..mlad je umro..
Mozda to na neki nacin objasnjava reakcije mjestana...
Suprug moje rodice je bio u srpskoj vojsci u Pakracu...ak je on procijenio da mora begati u Srbiju, onda nije bio bas svetac
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by harlekin » 21 Feb 2016, 21:04

storm wrote:Da se 1945 fino razišlo po republikama tj državama, sve je moglo biti drugačije....
kažete pobjednici...čega?
Da nisu rusi s jedne i zapadni saveznici sa druge stisnuli nijemce, još bi 150 godina držali balkan....kako ni irci neće nikad pobijediti engleze, ni palestinci izraelce...ali su se dogovorili, ili se dogovaraju ili se tek trebaju dogovoriti...
Trebalo je reći (i to uraditi) hrvati (ustaše).pojeli ste govno, srbi (četnici)----pojeli ste govno...ne svi, dio tih naroda...
Katarza jarani, katarza je falila.... nego ajmo mi to zbubati u jednu državu...pobiti stotine tisuća ljudi nakon rata(kriv ne riv...nije bitno)...i sve ok
Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Krvoproliće devedesetih je samo epilog odgađanja neodgodivog.....nikad se nije do kraja završio 2ww, nego se komunističkom stegom za "viši interes" (čiji?) sve pomelo, pobilo i vladalo dalje...
Vidim kako su ispropadale u međuvremenu Austrija, Njemačka i Italija plus Japan....zemlje zla 2www ...da složimo danas top10 država prema svim kriterijima sumnjam da bi neka od njih završila izvan tog kruga....
Nijemce su i pocijepali na dva dijela čak.... gdje smo mi koji smo se udružili????
Vi gledate jugu kroz sindikalne izlete, jeftinu zimnicu i drkanje kurca na poslu, poneku sportsku pobjedu i bijelo dugme, riblju čorbu i parni valjak....
Nakon što bi se fino krenulo poslije rata podizati rušeno, kroz godine integracija u europi i mi bi se opet svi zbližili.....ne pod partijom, nego jer smo tu...nemamo jezične barijere, kulturološke su razlike minimalne....vjerojatno bi se već svi davnih dana nalazili u eu gdje realno i povijesno cijeli ovaj prostor pripada...ne...mi se bavimo četnicima ustašama i partizanima...izborne kampanje temelje na retorici buđenja naroda krajem 19og stoljeća.... ma odjebi..
Da se samo u jednom hdz-u provede lustracija sumnjam da bi ostao i jedan iznad 30-40 godina starosti unutra a da nije komunističko partijski kadar....i to je dala juga.
Ovako dok se ljudi bave higgsovim bozonom, mi otkopavamo jame iz 1945 pa na dalje......imamo još posla dok stignemo do 1995 ihaha...centar sveg zbivanja je mogla biti upravo bosna.....gdje bi sva tri konstitutivna naroda bila poveznica za odnose sa hr i srb naprimjer....kako fino okružuju švicu- njemačka, italija i francuska...
Kako to fino u švicarskoj funkcionira....zna se ko kome gravitira ali ni jednoj budali ne pada na pamet, da uopće potegne upitnost švicarske kao države.
A kako smo i sad na mjestu, malo računam....zaostali smo barem 50 godina za europom...pa i do 70...
Jedino što imamo od zapada su tehničke stvari i krediti....mozgovi još uvijek mrljave o jugoslaviji nekoj

uh sad sam i zaboravio zašto ne volim tita i jugoslaviju, koliko sam zabrijao :misli (žestoki sarkazam)

eto ukratko i nepovezano malo....ali da se valjda skužiti
ma daajjjj,ono dezerter izdajnik ubojica,i treba mu rec pojo si govno :djed bgm ko da ti salatu zgazio slucajno
to sto velis za riblju corbu dugme i drustvo je istina,bilo je tad i dobri grupa :julia
ali ne gledamo svi jugu tako,moj stari je imao veca prava u toj tiraniji od drzave nego ja u ovoj bajnoj slobodi
moja skola je napravljena u jugi,ceste kod mene u jugi,bolnice,tvornice,parkovi.
u ovoj slobodi i pravdi,te ceste propale,tvornice se zatvorile,parkovi osugali,ni jedna nova skola izgradjena,ni jedna nova tvornica pokrenuta,i ko je tu blesav?ovo punooooo bolje?
ti pricas o zemljama koje su daleeeko ispred nas,mozda zato sto ne guraju stvari pod tepih,sto rasciste stvari i idu napred
moji su ginuli u partizanima a men je grijeh postovat ih?
bio sam dugo u hr i znas da je istina,ako negdje glasno kazes da ti djed bio u partizanima,ili da ti djed bio u ustasama za koju od te dvije izjave imas vecu sansu da imas problem?
to ti je danasnje drustvo i cudno gdje smo?pa nije cudno zato sto nas vode oni koji su bili na meti onog sistema,a sada vidimo i zasto su bili na meti,i da je to jebeno opravdano bilo :puca

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Lebowski » 21 Feb 2016, 21:07

storm wrote: Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Pamte Nijemci :cudi
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by storm » 21 Feb 2016, 21:19

Harle.

Misliš da su za mene partizani bad guys?
Ne.. Naprotiv.. I ne treba ih se sramiti... Samo je nakon svega što se izdešavalo u 2ww bilo iluzorno očekivati, da će to šljakati...
Komunisti su samo sve zataškali...
Trebao se naći netko pametan tada i reći.. Ok drugovi slobodni smo... Ovi naši su ovo, vaši su ono... Kazniti ćemo ali ajmo svak sebi, pa nekad vidjeti kako ćemo.
Pa i Nijemci su zgazili Francuze.. Handre li se danas?
Jesu li potrčali odmah u neku uniju?
Ali sazrijelo je vrijeme pa su desetljećima sad vrhunski partneri.
Jugoslavija je dala Miloševića, Jugoslavija je dala tuđmana.. I Aliju i Kučana i slične koji su zgurali narod u pogibiju.
Rezigniran i ljut sam na jugu zbog žrtava 90ih... Jel me tako teško shvatiti...
I taj danas sveprisutni nacionalizam
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by storm » 21 Feb 2016, 21:21

Lebowski wrote:
storm wrote: Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Pamte Nijemci :cudi
Navedi podatke o masovnim smaknućima?
Pusti završne borbe i pokoje umorstvo zarobljenika...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by harlekin » 21 Feb 2016, 21:27

storm wrote:Harle.

Misliš da su za mene partizani bad guys?
Ne.. Naprotiv.. I ne treba ih se sramiti... Samo je nakon svega što se izdešavalo u 2ww bilo iluzorno očekivati, da će to šljakati...
Komunisti su samo sve zataškali...
Trebao se naći netko pametan tada i reći.. Ok drugovi slobodni smo... Ovi naši su ovo, vaši su ono... Kazniti ćemo ali ajmo svak sebi, pa nekad vidjeti kako ćemo.
Pa i Nijemci su zgazili Francuze.. Handre li se danas?
Jesu li potrčali odmah u neku uniju?
Ali sazrijelo je vrijeme pa su desetljećima sad vrhunski partneri.
Jugoslavija je dala Miloševića, Jugoslavija je dala tuđmana.. I Aliju i Kučana i slične koji su zgurali narod u pogibiju.
Rezigniran i ljut sam na jugu zbog žrtava 90ih... Jel me tako teško shvatiti...
I taj danas sveprisutni nacionalizam
nez sam nekad imam dojam da je sve vezano za jugu najveci grijeh,pa jbm ti toliko dobri stvari su napravili sto ova gamad nece ni sto godina,ja imam jako dobre prijatelje hrvate srbe crnogorce,bas frendovi i ljudine,ali ovi drugi je nekak previse i sire se ko jebeni rak,il ga zaustavit il si najebo,nist protiv tebe nisam rekao ti si ljudina za mene :ljub

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Biba » 21 Feb 2016, 21:28

Meni je moj rođak zanimljiv..
Bio je predsjednik komunisticke omladine u selu..inace su on i brat bili losi ucenici..
Vazda je dreco o partizanima..a isli svi poslije kod neprijatelja Nijemaca da zarade..
..i ne samo to..
Devedesetih je godina naprosio para od babe Njemice..

Pricali su kako su u Novom Sadu ljudi americke pilote motkama zatukli... a sin njihov ozenio Amerikamku...
Sad samo on laje da smo mi fasisti...tpu....moj rodjo...

Englezi su izdali na Bleiburgu ne samo ustase vec masu civila...pjeske su neki do Makedonije dosli...ali vecija je pobijena putem..
Kosta Nađ je na belom konju obilazio..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by storm » 21 Feb 2016, 21:42

harlekin wrote: nez sam nekad imam dojam da je sve vezano za jugu najveci grijeh,pa jbm ti toliko dobri stvari su napravili sto ova gamad nece ni sto godina,ja imam jako dobre prijatelje hrvate srbe crnogorce,bas frendovi i ljudine,ali ovi drugi je nekak previse i sire se ko jebeni rak,il ga zaustavit il si najebo,nist protiv tebe nisam rekao ti si ljudina za mene :ljub
Ma nije sve grijeh, ja samo kažem, da je moglo sve ispasti daleko bolje....nismo glupi, raditi znamo, resursa ima...iza te države ostao nam je nacionalizam i mrtvi...jedan jedini ljudski život ne vrijedi jedne jedine zastave

volim i ja tebe :ljub
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120143
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Krokodil Behko » 21 Feb 2016, 22:49

Storm wrote:Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Možda nisi dovoljno informisan.
Tijekom tog masovnog pogroma, pri bijegu u Njemačku od 1945. do 1950. poginulo je puno nedužnih civila. Točan broj poginulih Nijemaca je nepoznat, no procjene sežu od najmanje 500.000[16][17] do najviše 3 milijuna žrtava, čime je to jedna od najvećih katastrofa u modernoj ljudskoj povijesti.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Progon_Ni ... tskog_rata
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by storm » 21 Feb 2016, 23:14

Krokodil Behko wrote:
Storm wrote:Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Možda nisi dovoljno informisan.
Tijekom tog masovnog pogroma, pri bijegu u Njemačku od 1945. do 1950. poginulo je puno nedužnih civila. Točan broj poginulih Nijemaca je nepoznat, no procjene sežu od najmanje 500.000[16][17] do najviše 3 milijuna žrtava, čime je to jedna od najvećih katastrofa u modernoj ljudskoj povijesti.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Progon_Ni ... tskog_rata
Vidiš toga se ne sjećam... Nije nešto spominjano.. Znači revanšizam je bio u modi :D
:ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Vladimir RUS » 22 Feb 2016, 16:25

String wrote:Doslo na naplatu a? Eh koliko je ljudi zaplakalo zbog Tita...neki kad je umro a neki dok su clanove uze obitelji pakovali za Goli Otok...
O tome i govorim.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Sociolozi: 'Mladi u Hrvatskoj su zadojeni nacionalizmom'

Post by Lebowski » 05 Mar 2016, 16:15

Pravi potez.. :aplauzz

[ytube][/ytube]
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Nole » 06 Mar 2016, 01:38

harlekin wrote:
storm wrote:Da se 1945 fino razišlo po republikama tj državama, sve je moglo biti drugačije....
kažete pobjednici...čega?
Da nisu rusi s jedne i zapadni saveznici sa druge stisnuli nijemce, još bi 150 godina držali balkan....kako ni irci neće nikad pobijediti engleze, ni palestinci izraelce...ali su se dogovorili, ili se dogovaraju ili se tek trebaju dogovoriti...
Trebalo je reći (i to uraditi) hrvati (ustaše).pojeli ste govno, srbi (četnici)----pojeli ste govno...ne svi, dio tih naroda...
Katarza jarani, katarza je falila.... nego ajmo mi to zbubati u jednu državu...pobiti stotine tisuća ljudi nakon rata(kriv ne riv...nije bitno)...i sve ok
Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Krvoproliće devedesetih je samo epilog odgađanja neodgodivog.....nikad se nije do kraja završio 2ww, nego se komunističkom stegom za "viši interes" (čiji?) sve pomelo, pobilo i vladalo dalje...
Vidim kako su ispropadale u međuvremenu Austrija, Njemačka i Italija plus Japan....zemlje zla 2www ...da složimo danas top10 država prema svim kriterijima sumnjam da bi neka od njih završila izvan tog kruga....
Nijemce su i pocijepali na dva dijela čak.... gdje smo mi koji smo se udružili????
Vi gledate jugu kroz sindikalne izlete, jeftinu zimnicu i drkanje kurca na poslu, poneku sportsku pobjedu i bijelo dugme, riblju čorbu i parni valjak....
Nakon što bi se fino krenulo poslije rata podizati rušeno, kroz godine integracija u europi i mi bi se opet svi zbližili.....ne pod partijom, nego jer smo tu...nemamo jezične barijere, kulturološke su razlike minimalne....vjerojatno bi se već svi davnih dana nalazili u eu gdje realno i povijesno cijeli ovaj prostor pripada...ne...mi se bavimo četnicima ustašama i partizanima...izborne kampanje temelje na retorici buđenja naroda krajem 19og stoljeća.... ma odjebi..
Da se samo u jednom hdz-u provede lustracija sumnjam da bi ostao i jedan iznad 30-40 godina starosti unutra a da nije komunističko partijski kadar....i to je dala juga.
Ovako dok se ljudi bave higgsovim bozonom, mi otkopavamo jame iz 1945 pa na dalje......imamo još posla dok stignemo do 1995 ihaha...centar sveg zbivanja je mogla biti upravo bosna.....gdje bi sva tri konstitutivna naroda bila poveznica za odnose sa hr i srb naprimjer....kako fino okružuju švicu- njemačka, italija i francuska...
Kako to fino u švicarskoj funkcionira....zna se ko kome gravitira ali ni jednoj budali ne pada na pamet, da uopće potegne upitnost švicarske kao države.
A kako smo i sad na mjestu, malo računam....zaostali smo barem 50 godina za europom...pa i do 70...
Jedino što imamo od zapada su tehničke stvari i krediti....mozgovi još uvijek mrljave o jugoslaviji nekoj

uh sad sam i zaboravio zašto ne volim tita i jugoslaviju, koliko sam zabrijao :misli (žestoki sarkazam)

eto ukratko i nepovezano malo....ali da se valjda skužiti
ma daajjjj,ono dezerter izdajnik ubojica,i treba mu rec pojo si govno :djed bgm ko da ti salatu zgazio slucajno
to sto velis za riblju corbu dugme i drustvo je istina,bilo je tad i dobri grupa :julia
ali ne gledamo svi jugu tako,moj stari je imao veca prava u toj tiraniji od drzave nego ja u ovoj bajnoj slobodi
moja skola je napravljena u jugi,ceste kod mene u jugi,bolnice,tvornice,parkovi.
u ovoj slobodi i pravdi,te ceste propale,tvornice se zatvorile,parkovi osugali,ni jedna nova skola izgradjena,ni jedna nova tvornica pokrenuta,i ko je tu blesav?ovo punooooo bolje?
ti pricas o zemljama koje su daleeeko ispred nas,mozda zato sto ne guraju stvari pod tepih,sto rasciste stvari i idu napred
moji su ginuli u partizanima a men je grijeh postovat ih?
bio sam dugo u hr i znas da je istina,ako negdje glasno kazes da ti djed bio u partizanima,ili da ti djed bio u ustasama za koju od te dvije izjave imas vecu sansu da imas problem?
to ti je danasnje drustvo i cudno gdje smo?pa nije cudno zato sto nas vode oni koji su bili na meti onog sistema,a sada vidimo i zasto su bili na meti,i da je to jebeno opravdano bilo :puca
Nisu u stanju ni okrečiti ono što je u Jugi urađeno...trebalo je više golih otoka, a ne samo jedan....devedesetih smo videli da je dosta šljama ostalo.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Nole » 06 Mar 2016, 01:40

Krokodil Behko wrote:
Storm wrote:Ne pamtim neke masovne pomore rusa i zapadnih saveznika na nijemcima ???
Možda nisi dovoljno informisan.
Tijekom tog masovnog pogroma, pri bijegu u Njemačku od 1945. do 1950. poginulo je puno nedužnih civila. Točan broj poginulih Nijemaca je nepoznat, no procjene sežu od najmanje 500.000[16][17] do najviše 3 milijuna žrtava, čime je to jedna od najvećih katastrofa u modernoj ljudskoj povijesti.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Progon_Ni ... tskog_rata
Pa samo Drezden uzmi kao primer....saveznici su ga srušili do temelja.

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: Hrvatska: Učenici kažnjeni zbog titoističkog maskenbala

Post by Nole » 06 Mar 2016, 01:43

storm wrote:
harlekin wrote: nez sam nekad imam dojam da je sve vezano za jugu najveci grijeh,pa jbm ti toliko dobri stvari su napravili sto ova gamad nece ni sto godina,ja imam jako dobre prijatelje hrvate srbe crnogorce,bas frendovi i ljudine,ali ovi drugi je nekak previse i sire se ko jebeni rak,il ga zaustavit il si najebo,nist protiv tebe nisam rekao ti si ljudina za mene :ljub
Ma nije sve grijeh, ja samo kažem, da je moglo sve ispasti daleko bolje....nismo glupi, raditi znamo, resursa ima...iza te države ostao nam je nacionalizam i mrtvi...jedan jedini ljudski život ne vrijedi jedne jedine zastave

volim i ja tebe :ljub
Jaka ustaška i četnička dijaspora i interes velikih da se Juga razjebe...

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119209
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11741 times
Contact:
Status: Offline

Zadrani povicima "Musa, Turčine..." vrijeđali bh. igrača

Post by Maja » 08 Jan 2017, 00:40

Image

U prijelomnim trenucima utakmice između Zadra i Cedevite 17-godišnji Džanan Musa je postigao dvije trojke i odnio sve dileme oko pobjednika. Musa je trojke, navodno, slavio provociravši navijače poraženog Zadra koji su uzvratili skandiranjem: "Musa, Turčine napuši se k****".

Na manje od tri minute do kraja utakmice Musa je pri rezultatu 82:75 za Cedevitu u dva napada svog tima ubacio dvije trojke i doveo zagrebački tim na +13 poena prednosti.

Musa je drugu trojku, navodno, proslavio provocirajući domaće navijače, ali sa snimka se ne može tačno utvrditi šta se zapravo desilo.

Vidljivo je kako trener Cedevite Veljko Mršić prilikom time-outa kritikuje Musu poslije ubačene druge trojke.

Krajnji epilog svega bilo je skandiranje "Musa, Turčine napuši se k****" čime je zadarska publika vrijeđala 17-godišnjeg reprezentativca Bosne i Hercegovine.

Na kraju, Cedevita je slavila rezultatom 94:80, a Musa je bio drugi najbolji strijelac svog tima sa ubačenih 14 poena.


https://www.dailymotion.com/video/x57q3 ... 2017_sport

https://www.dailymotion.com/video/x57q9 ... 2017_sport

klix.ba

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Zadrani povicima "Musa, Turčine..." vrijeđali bh. igrača

Post by Hannibal » 08 Jan 2017, 00:42

Oni to iz ljuubavi haha i vitamini su tako mulaomerovicu a bio im je miljeniik
🐽

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Zadrani povicima "Musa, Turčine..." vrijeđali bh. igrača

Post by Zagorka » 08 Jan 2017, 00:46

Navijaci su inace fina raja.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests