Mudzahedini u Bosni

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9736
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 23 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by String » 19 Nov 2014, 17:53

Ti mudzahedini su sranje...oni igraju lopte sa glavom a nikada ne udare glavom loptu. :D.
Image

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by drugrankovic » 19 Nov 2014, 18:29

harlekin wrote:
drugrankovic wrote:mnogo smo se mi ledili od njih... klanja su cinili kukavno, dje po selu navatju civila, ili nesto vojnika u razmjeri 10:1... u zenici iz stanova i po ulici odvodili (ima primjera da su pojedini cestiti bošnjaci tamo svoje komsije unapred upozoravale kad ovi naidju da odu) i onda se iživljavali... a kad nam pane u ruke, ko djete drhti i kmeci... i pljuje po mudžahedinima :D ni trg od onog alahovog neustrašivog ratnika... lopov obicni i p...., koja sumanuto u grupi ima muda nad slabijim...


vrlo dobro znam o cemu pricam, obicne jajare kad padnu u ruke... da bar tad dostojanstveno i kurazno zavrse karijeru... jok, tad su pickice poslednje...
jes jes a ja sam inace pilot.ako cemo lagati :kafa
nije ti malo glupo rec kak strah hvata nekog kome je najveci cilj poginut?
jbm ti nemozes bit toliko ruzan da si strasniji od azraila,il mozes :hm


jebe mi se da li vjerujes... drugo, srbin je uvjek bio spreman poginut o cas posla za slobodu... to potvrdjuje i istorija narocito u dvadesetom vjeku kad se nije libio u I sv ratu, a ni drugom, da ne spominjemo boj na kosovu... uostalom tikvane i general natoa za vreme bombardovanja je govorio naterajte ih na bilo kakav sporazum jer pesadijski upad bice gori nego u vijetnamu sto se nasih zrtava tice, posto je najbolja vosjka ona sa najvise iskustva a ko ga ima ako nema srbin jadni... a ti tvoji lopingeri obicni koji su pobjegli od smrtne kazne u arpaskim zemljama su kurton a ne sveti ratnik... lopurde i razjularene bitange...
zvizde mi jaja da li vjerujes... jednostavan je drug ranko, nit petlja nit laze ovdje nit sto skriva, zaboli me kurac ovaj vlaski ... :D
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by laganini » 19 Nov 2014, 18:30

druže gubite ratove ko ja kile.. :zubi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by drugrankovic » 19 Nov 2014, 18:31

Salahuddin wrote:
laganini wrote:mene jedino muči di je tražio azil u srbiji :cudi
Malo se raspitaj o tom psetu. Obicni kriminalac. A azil je potrazio u Srbiji u zamjenu za svjedocenje. Rankovic nikako da shvati da se taj njegov "mudzehedin" nimalo ne razlikuje od "vikend cetnika", koji su dolazili u BiH da pljackaju i pale u usput koga smaknu ili siluju. I onda Srbija nije kriva za ovo ili ono... joj kako mi dodje da lanem ali necu iz postovanja prema forumu. Ban me ne strasi.


svi su oni krimosi koji pobjegose od smrtne kazne za kradje... nemoj sad priznavat da je jedini... a ostalo sve solunski junaci :D
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by drugrankovic » 19 Nov 2014, 18:32

Salahuddin wrote:Rankovicu, jes' to ti zivota ti zarobio tamo nekog "mudzahedina" (potpuno uvrnuta rijec)? Jeste li ga razmijenili kako i dolikuje jednoj casnoj vojsci? Ili ste ga vezali zicom pa ubili?


mudzahedini se nijesu razmenjivali... to ti je jasno...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by harlekin » 19 Nov 2014, 19:07

drugrankovic wrote:
Salahuddin wrote:Rankovicu, jes' to ti zivota ti zarobio tamo nekog "mudzahedina" (potpuno uvrnuta rijec)? Jeste li ga razmijenili kako i dolikuje jednoj casnoj vojsci? Ili ste ga vezali zicom pa ubili?


mudzahedini se nijesu razmenjivali... to ti je jasno...
a cudis se istom tretmanu kod njih?
bgm budes i dalje tako glup naljutit cu se na tebe :auf

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by drugrankovic » 19 Nov 2014, 19:26

istom tretmanu ? ma nijesmo toliko maniti bili... ni blizu... al ni jedan nije razmenjen... sto su cinili to su i dobili, u stvari epilogj e isti.. aj putuj sveti ratnice alahu u susret :D
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96486
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34424 times
Been thanked: 21151 times
Contact:
Status: Online

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Rum » 19 Nov 2014, 20:59

[ytube][/ytube]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96486
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34424 times
Been thanked: 21151 times
Contact:
Status: Online

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Rum » 19 Nov 2014, 21:05

Ovo je Afganistan.


Aleksandar Veliki ga je pokušao osvojiti,


pa Džingis Kan, pa Englezi, i sada Rusi.


Ali afganistanski narod ne može biti osvojen.


Znate li molitvu bivših dušmana ovog naroda?


Ovako ide:


"Bože nas sačuvaj otrova kobre,

tigrovih zuba i Afganistanske osvete."
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by drugrankovic » 20 Nov 2014, 08:22

Salahuddin wrote:
drugrankovic wrote:istom tretmanu ? ma nijesmo toliko maniti bili... ni blizu... al ni jedan nije razmenjen... sto su cinili to su i dobili, u stvari epilogj e isti.. aj putuj sveti ratnice alahu u susret :D
Ti meni nigdje ne odgovori za srazmjer zlocina. gdje su to Bosnjaci pocinili zlocin srazmjeran srebrenickom? Koricanske Stijene? Prijedor? Sarajevo? Navedi mi gradove u kojima su se Bosnjaci izivaljavali nad Srbima. Progutao si sve price od Riste Djoge a cinjenice ko jebe.


u poslednjem ratu bi i te kako da su mogli... nijesu jaci... inace...
i takvi su divljali i te kako... srebrenica je porizvod naserovih koljača koji su hiljade srba na najgori nacin ubili u tom regionu... ali to vam je ok?
jbg ja nijesam za nikakav vid osvjete ali u ratu aj ti...



opet cemo o srebrenici... dokle? to je tragedija, ima svoje uzroke... ali niko ne može da porekne da se tamo odvojile žene i nejač...



i to nešto govori...


salahudine znam ja da je sa vama teško, pa vi ne jebete ničije vidjenje neg svoje... norveška nacionalna televizija je na svom servisu predstavila istinu o srebrenici... ali vi pljujete na to... i norvežanin laže... i onda samo vaša istina... o I sv ratu i II gdje ste bili uglavnom na strani tiranina i fašista govorite oped kao pozitivno i svog ugla... a što je svjet cjeli bio protiv toga, ma ne bitan svjet bitan je srbin, jer nam je on i tada bio protivnik... a kako neće? turčinu crnom i ne čudi, 500 godina je harčio ovdje i u regionu, a austrougarau i fašisti takodje da će biti neprijatelj jer neće biti sluga i trpjeti torturu...


na to se ni najmanje ne osvrćete, i kmečite samo o srebrenici a hrvati sad o vukovaru dok se jasenovac najveće stratište oduvjek pretvorilo u zaborav... e ta se jama otvorila nad srbima 1991 i kad su vidjeli šta merčep radi u proleće te godine normalno je da su ovaj put drugačije odgovorili a nijesu dočekali klanje spuštenih ruku i goloruki...


a vaše rukovodstvo je to podržavalo jer su to saveznici iz rpethodnih ratova, i hrvatsko cvjeće...


trebamo se dati da nas tamanite... e neće da može... i tako zanavjek će biti... neće moći ove noći...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Krokodil Behko » 20 Nov 2014, 10:00

drugrankovic wrote: salahudine znam ja da je sa vama teško, pa vi ne jebete ničije vidjenje neg svoje...
Da, svoje mišljenje, a pored nas, tu su i sve ostale zemlje svijeta, jednoglasne u ocjeni - genocid, a koja je istaknuta i u presudi MSP protiv Srbije.
I šta kažeš, samo svoje mišljenje? Aha..



norveška nacionalna televizija je na svom servisu predstavila istinu o srebrenici... ali vi pljujete na to...
A već u susjednoj Švedskoj, taj je dokumentarac bio zabranjen.

De sad malo o Sadamu. I on je podržavao Srbiju.. Imal još ko?
online

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by mrki62 » 20 Nov 2014, 10:10

Krokodil Behko wrote:
Da, svoje mišljenje, a pored nas, tu su i sve ostale zemlje svijeta, jednoglasne u ocjeni - genocid, a koja je istaknuta i u presudi MSP protiv Srbije.
I šta kažeš, samo svoje mišljenje? Aha..
To je ono što se prezentuje javnosti i to sve ove godine.
Narod naivan i sve vjeruje, ma vjeruje sa najvećom dozom ubjeđenja.
Kad se neko pojavi da to uvjerenje uzdrma, onda živci počnu reagovati do bezsvjesti.
Da pojasnim to u vezi jednoglasne ocjene genocida: imaš auto, koje košta cca 100.000 KM i ja naletim iz sporedne ulice i smrskam ti sa kamionom tvoj auto u prafaktore. Svi vide, svi ocijene kako sam ja kriv al ti nemaš više svog auta, niti će ti bilo kada bilo koje osiguranje isplatiti bilo kakvu odštetu.
Nemaš auta al ko auto yebe, važno je da si ti ubijeđen kako svi znaju da sam ti ja syebo auto.
Tvom ushićenju nigdje kraja i pješačiš li - pješačiš.
Eto, to je mala sjena na pojašnjenje a kako je tek kad se uzme u obzir sve žrtve, koje su i te kako vrednije od auta od 100.000 KM, kojeg sam usput naveo.
Niko nizašta ne odgovara al to po vama i nije važno, važno je da je jednoglasno svijet ocijenio da je to genocid.
S čim se vi tješite????
I to u ime žrtava?!?!
Bruka!!!!!
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120418
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6978 times
Been thanked: 7909 times
Status: Online

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Krokodil Behko » 20 Nov 2014, 10:11

Glupo pojašnjenje.
online

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by mrki62 » 20 Nov 2014, 10:12

Moje javljanje i tvoje javljanje je samo 1 minuta razlike, da bi shvatio šta sam napisao, ipak treba malo više vremena.
U svakom slučaju ili shvataš ili ne shvataš suštinu - na tebi je.
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by harlekin » 20 Nov 2014, 17:53

mrki62 wrote:
Krokodil Behko wrote:
Da, svoje mišljenje, a pored nas, tu su i sve ostale zemlje svijeta, jednoglasne u ocjeni - genocid, a koja je istaknuta i u presudi MSP protiv Srbije.
I šta kažeš, samo svoje mišljenje? Aha..
To je ono što se prezentuje javnosti i to sve ove godine.
Narod naivan i sve vjeruje, ma vjeruje sa najvećom dozom ubjeđenja.
Kad se neko pojavi da to uvjerenje uzdrma, onda živci počnu reagovati do bezsvjesti.
Da pojasnim to u vezi jednoglasne ocjene genocida: imaš auto, koje košta cca 100.000 KM i ja naletim iz sporedne ulice i smrskam ti sa kamionom tvoj auto u prafaktore. Svi vide, svi ocijene kako sam ja kriv al ti nemaš više svog auta, niti će ti bilo kada bilo koje osiguranje isplatiti bilo kakvu odštetu.
Nemaš auta al ko auto yebe, važno je da si ti ubijeđen kako svi znaju da sam ti ja syebo auto.
Tvom ushićenju nigdje kraja i pješačiš li - pješačiš.
Eto, to je mala sjena na pojašnjenje a kako je tek kad se uzme u obzir sve žrtve, koje su i te kako vrednije od auta od 100.000 KM, kojeg sam usput naveo.
Niko nizašta ne odgovara al to po vama i nije važno, važno je da je jednoglasno svijet ocijenio da je to genocid.
S čim se vi tješite????
I to u ime žrtava?!?!
Bruka!!!!!
djes kamionom na auto medjede jedan,i odkud teb vozacka ikako
jesi zato otiso u sloveniju da kupis kamion pa frajko neki
satrat coeku auto,u sta si gledo sunce ti coravo :auf

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by mrki62 » 20 Nov 2014, 19:56

harlekin wrote:u sta si gledo sunce ti coravo :auf
U Krajiškinju :pusi
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

mishic
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 644
Joined: 10 Aug 2023, 11:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 152 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by mishic » 29 Mar 2024, 03:12

Dobra lova se zgrtala za snimke navodnih zločina "Mudžahedina" tokom rata u BiH. Pored snimaka koji su plaćani po minutaži i izjave su se mogle dobro naplatiti. Da ne govorimo o tome da su mnogi i boravili ovdje baš sa tim zadatkom. A očito neki od njih su na robijama previdjeli promjenu ambijenta pa i dalje trguju istom robom.

A o tome čiji je to projekat, kada se počelo raditi na njemu, s kojim ciljem i zadatkom je taj projekat i ko pokrenuo, osmislio i finansirao te ko se naknadno uključio kao ključni organizator i izvođač radova jasno je svakome ko je želio doći do istine koja, nažalost, dugo nije bila dostupna jer je propaganda potpuno zatrpala i prekrila istinu. Ne sumnjam i znam da i danas neki na toj temi zarađuju, da je neki čak još uvijek koriste i u političke svrhe.

Obimno je to štivo ali istinski zainteresiranim preporučujem Arhiv haškog tribunala gdje će naći potpuno raskrinkanu lažnu sliku o toj temi prvotno utemeljenu na propagandi, lažima i spinovima svih onih koji su učestvovali u toj ujdurmi.

Onaj ko se najmanje pitao i ko niti je mogao doprinijeti niti spriječiti svu tu napakovanu krivnju je BiH vlast i Armija RBiH.
Njihov spoj sa ovom ujdurmom odvijao se samo kroz pokušaj da se "Mudžahedini" koliko toliko stave pod kontrolu u čemu se, nažalost, nije uspjelo.

User avatar
Anestzijaaa
Forumaš mjeseca
Forumaš mjeseca
Posts: 4231
Joined: 23 Dec 2020, 22:51
Location: Nebesa
Has thanked: 2522 times
Been thanked: 1903 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Anestzijaaa » 29 Mar 2024, 03:38

Idu s mistrijom na tenk
Zbogom hrabri lavovi,vase sjenke i sad cuvaju nas grad.

User avatar
Masamune
DeLorean
DeLorean
Posts: 42838
Joined: 12 Dec 2019, 23:29
Mood:
Has thanked: 14106 times
Been thanked: 12695 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by Masamune » 29 Mar 2024, 06:49

Gledaj ti kakve su spodobe nekad pisale na forumu.
When people believe in me I am good, but when people doubt me I am great.

User avatar
baton
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 944
Joined: 06 Jan 2021, 22:22
Has thanked: 206 times
Been thanked: 531 times
Status: Offline

Re: Mudzahedini u Bosni

Post by baton » 29 Mar 2024, 08:34

Ovo je bilo ispiranje mozga od ispranih mozgova..
Sami ste krivi, slali ste nam vukove umjesto čobana.

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests