Branitelji u HR

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by vila » 29 May 2015, 21:27

A sto se tice prosvjeda branitelja
danas sam pogledala neke snimke
kad su probili barikade prema kolegama u crkvi
jebemti drzavu da ti j....,,,postavit barikade pred branitelje
poslat interventni vod da dize ruku na kolege,suborce
gledam natpise na jaknama kune,tigrovi,,
na njih da hrvatski policajac ruku digne
na stranu prosvjedi i politizacija,,,nikako se nije smjelo dozvoliti da invalidi prve kategorije prosvjeduju tako dugo!
srami se hrvatska vlado!
a o ministru koji sipa nebulozne izjave koje su u najmanju ruku sramotne necu trositi rijeci
Last edited by vila on 29 May 2015, 21:28, edited 1 time in total.

User avatar
Slučajni prolaznik
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2267
Joined: 31 Mar 2015, 19:38
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Slučajni prolaznik » 29 May 2015, 21:28

drugrankovic wrote:o svima, vidi se od prvog posta o borcima...

budale bili i na zhalost ostali, da drugi njima onanishe...

:cudi


a za narod? ma u globalu , koji crni narod, bagra... za citav region...

konstatacija

nisam baš pratio tvoj rad tu,a i kasno stigao pa nisam baš najbolje upućen :) al vidio da je bilo nekih primjedbi na tvoj račun....uvijek drug Ranković na tapetu :valja uvijek on tj ti u epicentru događanja :DD

i ovo za narod sam skontao...i u pravu si tu...u globalu za većinu vrijedi taj opis...gledano kroz cijeli region...i eto što ćemo moramo se znati nositi i s takvima :oo tim ovčjim glavama :D.


a vila mi ne djeluje kao takva...morat ćeš smisliti neki drugi nazivnik za nju :oo
Osmijeh ne treba biti blistav,ali mora biti iskren :)

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by drugrankovic » 29 May 2015, 21:48

vila wrote:A sto se tice prosvjeda branitelja
danas sam pogledala neke snimke
kad su probili barikade prema kolegama u crkvi
jebemti drzavu da ti j....,,,postavit barikade pred branitelje
poslat interventni vod da dize ruku na kolege,suborce
gledam natpise na jaknama kune,tigrovi,,
na njih da hrvatski policajac ruku digne
na stranu prosvjedi i politizacija,,,nikako se nije smjelo dozvoliti da invalidi prve kategorije prosvjeduju tako dugo!
srami se hrvatska vlado!
a o ministru koji sipa nebulozne izjave koje su u najmanju ruku sramotne necu trositi rijeci
gorska izidji iz tog osjecaja blagonaklonosti i osjetljivosti, postovanja kako osh...

budaletine su borci svudje bili i onda, a i sad, kad ih neko koristi... i dalje su ko kondom, navuci po potrebi... i baci :djed



:cudi


kad shvate, to se vise nikad nece ponoviti... islim rat u ovom regionu koji je cist idiotizam ispo, a korist bagri...


eto ti narod, slika i prilika nasha... jedni koristeni da laju dizhu protest, drugi u sluzhbi moraju da reaguju po naredjenjima...


e sad vi treci, od vas zavisi... od naroda, al i tu mrka kapa :djed ko i u cjelom regionu, otishlo u honduras...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by drugrankovic » 29 May 2015, 21:50

Slučajni prolaznik wrote:
drugrankovic wrote:o svima, vidi se od prvog posta o borcima...

budale bili i na zhalost ostali, da drugi njima onanishe...

:cudi


a za narod? ma u globalu , koji crni narod, bagra... za citav region...

konstatacija

nisam baš pratio tvoj rad tu,a i kasno stigao pa nisam baš najbolje upućen :) al vidio da je bilo nekih primjedbi na tvoj račun....uvijek drug Ranković na tapetu :valja uvijek on tj ti u epicentru događanja :DD

i ovo za narod sam skontao...i u pravu si tu...u globalu za većinu vrijedi taj opis...gledano kroz cijeli region...i eto što ćemo moramo se znati nositi i s takvima :oo tim ovčjim glavama :D.


a vila mi ne djeluje kao takva...morat ćeš smisliti neki drugi nazivnik za nju :oo

ja to njoj od srca , i kad me dovede do toga da eksplodiram ko vatromet ... :zubi
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Slučajni prolaznik
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2267
Joined: 31 Mar 2015, 19:38
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Slučajni prolaznik » 29 May 2015, 22:18

vila wrote:A sto se tice prosvjeda branitelja
danas sam pogledala neke snimke
kad su probili barikade prema kolegama u crkvi
jebemti drzavu da ti j....,,,postavit barikade pred branitelje
poslat interventni vod da dize ruku na kolege,suborce
gledam natpise na jaknama kune,tigrovi,,
na njih da hrvatski policajac ruku digne
na stranu prosvjedi i politizacija,,,nikako se nije smjelo dozvoliti da invalidi prve kategorije prosvjeduju tako dugo!
srami se hrvatska vlado!
a o ministru koji sipa nebulozne izjave koje su u najmanju ruku sramotne necu trositi rijeci

vila evo baš čitam,informiram se malo o ovom slučaju i navodno da ni ti branitelji nisu baš nevinašca....naročito to važi za onog Klemma koji je njihov ˝glasnogovornik˝...mutan tip (sa svim i svačim se bavio)...a među njima navodno i blizak suradnik predsjednice Kolinde što navodi na sumnju da su sve te aktivnosti,svi ti nemiri organizirani s oporbene,desne strane...o čemu se šuškalo i ranije...radi se na tome da se pod svaku cijenu zbaci s vlasti legalna,demokratski izabrana vlada i ti branitelji služe samo kao pijuni kao instrument u rukama nekih političara koji pretendiraju na silu doći na vlast....izmanipulirana razularena masa koja kao fol, prosvjeduje zbog nekih braniteljskih prava za koja su zakinuti,a u pozadini svega nešto sasvim drugo...i većina ljudi tamo shvaća što se dešava,tko je tko u cijeloj toj priči...

blokiraju se ceste,nasrće se na policiju (koja uopće ne upotrebljava silu protiv njih,ne smije...nikom nije pala dlaka s glave koliko vidim,koliko čitam) postavljaju se neki ultimatimi,prijeti se s nekim plinskim bocama na ulici...ide se kontra zakona...znači za njih zakon ne vrijedi kao za sve ostale građane...oni su izuzeti od toga...

zapravo su oni ti koji se trebaju sramiti kad se sve skupa pogleda...i oni i oni za koje rade prljav posao...a i svećenstvo koje ih podržava i štiti skupa s njima (za nekog drugog,za malog običnog čovjeka se nebi tako zauzeli) i nitko njih ne maltretira i ne napada...samo se ih se htjelo maknuti s tog trga kojeg su zaposjeli,okupirali...

na svu sreću pa nije bilo nastradalih,ozljeđenih,na svu sreću pa su se umirili i povukli na neko vrijeme...ta saga se i dalje nastavlja...bit će još problema s njima kako je krenulo....nitko nije lud da pristaje na njihove ultimatume...


ti se ne činiš loša vila...možda eto samo imaš krive poglede :)


drug Ranković ma kakav bio,ma kako loš se činio :valja eto zna uputiti i poneku mudru i pametnu misao :djed pročitao je cijeli region :D.
Osmijeh ne treba biti blistav,ali mora biti iskren :)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by storm » 29 May 2015, 22:31

Klemm.... toliki je domoljub, da je republici Hrvatskoj dužan 3.000.000,00 kn na ime poreza... a radnici mu rade za 2.000,00kn prilično zahtjevan posao zaštitara .... to se u normalnoj državi zove kriminalac...a ne da vodi prosvjede branitelja.
U startu se gubi kredibilnost, unatoč nekim opravdanim zahtjevima.
Sve su to igrice... koji vrag onaj mutavac ne može primiti pola godine branitelje?
I koji se vrag ti isti branitelji od oporbe ( čitaj hdz) daju upregnuti u međustranačke ratove?
Zar nisu branitelji iznad svih stranaka, ili se to stranačka vojska upostavlja?
Gdje je Kolinda bila ovih dana, a puna su joj usta bila branitelja i prava, dok je kampanja tekla?
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Podrinjac
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12409
Joined: 07 Jul 2014, 15:53
Location: raždeGo
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Podrinjac » 29 May 2015, 23:57

samo bih htio da pitam da li je i za ove proteste Radončić upetljan ?? :D.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Biba » 29 May 2015, 23:58

Ja ne vjerujem da oni ruše ovdašnju vlast pod nagovorom oporbe..koja oporba...je li ona drukčejeg interesa...zabavljaj se rajo cirkus da ne vidiš kak upropaštavemo sve što još ostalo...ma treba raje malo više tamo poslati al kad premijer i Kolinda dolaze i zasuti ih vrcanim...velikačku cisternu :pusi
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by drugrankovic » 30 May 2015, 01:32

Slučajni prolaznik wrote:
vila wrote:A sto se tice prosvjeda branitelja
danas sam pogledala neke snimke
kad su probili barikade prema kolegama u crkvi
jebemti drzavu da ti j....,,,postavit barikade pred branitelje
poslat interventni vod da dize ruku na kolege,suborce
gledam natpise na jaknama kune,tigrovi,,
na njih da hrvatski policajac ruku digne
na stranu prosvjedi i politizacija,,,nikako se nije smjelo dozvoliti da invalidi prve kategorije prosvjeduju tako dugo!
srami se hrvatska vlado!
a o ministru koji sipa nebulozne izjave koje su u najmanju ruku sramotne necu trositi rijeci

vila evo baš čitam,informiram se malo o ovom slučaju i navodno da ni ti branitelji nisu baš nevinašca....naročito to važi za onog Klemma koji je njihov ˝glasnogovornik˝...mutan tip (sa svim i svačim se bavio)...a među njima navodno i blizak suradnik predsjednice Kolinde što navodi na sumnju da su sve te aktivnosti,svi ti nemiri organizirani s oporbene,desne strane...o čemu se šuškalo i ranije...radi se na tome da se pod svaku cijenu zbaci s vlasti legalna,demokratski izabrana vlada i ti branitelji služe samo kao pijuni kao instrument u rukama nekih političara koji pretendiraju na silu doći na vlast....izmanipulirana razularena masa koja kao fol, prosvjeduje zbog nekih braniteljskih prava za koja su zakinuti,a u pozadini svega nešto sasvim drugo...i većina ljudi tamo shvaća što se dešava,tko je tko u cijeloj toj priči...

blokiraju se ceste,nasrće se na policiju (koja uopće ne upotrebljava silu protiv njih,ne smije...nikom nije pala dlaka s glave koliko vidim,koliko čitam) postavljaju se neki ultimatimi,prijeti se s nekim plinskim bocama na ulici...ide se kontra zakona...znači za njih zakon ne vrijedi kao za sve ostale građane...oni su izuzeti od toga...

zapravo su oni ti koji se trebaju sramiti kad se sve skupa pogleda...i oni i oni za koje rade prljav posao...a i svećenstvo koje ih podržava i štiti skupa s njima (za nekog drugog,za malog običnog čovjeka se nebi tako zauzeli) i nitko njih ne maltretira i ne napada...samo se ih se htjelo maknuti s tog trga kojeg su zaposjeli,okupirali...

na svu sreću pa nije bilo nastradalih,ozljeđenih,na svu sreću pa su se umirili i povukli na neko vrijeme...ta saga se i dalje nastavlja...bit će još problema s njima kako je krenulo....nitko nije lud da pristaje na njihove ultimatume...


ti se ne činiš loša vila...možda eto samo imaš krive poglede :)


drug Ranković ma kakav bio,ma kako loš se činio :valja eto zna uputiti i poneku mudru i pametnu misao :djed pročitao je cijeli region :D.


sta si se ti koji kurac uhvatio mene, pa u svaki post rankovic pa rankovic ... uz te smajlije valjanja od smjeha...

PO NEKU MUDRU I PAMETNU a?

jes ovdje sve vri od mudraca i bizmarka

a ono ma kakav bio, kako se činio ?

to zakljuchujesh iz trabunjanja na forumu iskljuchivo iz politickih, tacnije nacionalnih prepucavanja... ?

aj mani se ti ranka ...



a ovo što sam ja kostatovao odavno ti tek sada po izvestajima medija dolazish do zakljuchka... i jesul oni jadne budale?

jesu, zato ko ih jebe, nek ih karaju i dalje


ranko se ne kopcha na ledja
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
vila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14912
Joined: 08 May 2014, 08:45
Has thanked: 436 times
Been thanked: 786 times
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by vila » 30 May 2015, 09:45

@Slucajni
moram ti odgovoriti na post opsirnije ako zaboravim podsjeti me

za sad samo ovo :
Krazes ne cinim se losa ali imam krivi pogled
ne,,.duso,,,dobra ili losa,,,pogled je uvjek prav i bistar
a razlike u misljenju ne mogu okvalificirati nekog kao "loseg"

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Biba » 30 May 2015, 10:56

Ne mogu sve postove procitati ali mislim da je vila u pravu...znam ja da ima i laznih branitelja ali...ima i puno nepravde...Onaj koji je vikao - Oba, oba su pala..nije za nagradu dobio posao ...vec minsko polje....a Milanovic...bolje da sutim...znamo cija je on skolica :heidi2 i sta nu je cil...i njegovim pajdasima...je pa valjda svi znamo
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7755 times
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Krokodil Behko » 30 May 2015, 10:59

Pravi branitelji, moraju imati malo sabura, što bi se reklo.
Meni ovo sve liči na predstavu, kako od branitelja, tako i od SDP, a bogami i HDZ.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by storm » 30 May 2015, 11:29

Ante Gotovina (a ne vidim, neke puno vece moralne vertikale po toj temi) je izjavio na pitanje zasto se ne uključi u politicki zivot ( a za zivota bi imao zajamcenu bazu birača i lagano egzistirao) rekao da se nije borio za slobodnu hrvatsku, da zivi od nje, nego da slobodno radi... Pa i za nju. Točka.
I invalidi zavisi o stupnju mogu raditi... Ili je to sad to?
Na državi je da ih uključi u zivot a ne marginalizira... Svima bi bilo bolje.
Naravno potpunim invalidima sva prava i beneficije.
Ali oni koji mogu pobijati kordone, mogu nesto i raditi valjda :hm
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by KOMESAR » 30 May 2015, 11:37

Kakvi bolan branitelji poslije dvadeset godina? To su nesrećnici koji nisu nizašta.
Najviše mrzim neradnike koji čekaju,od nekog, milostinju.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by storm » 30 May 2015, 12:02

Meni je presmiješno, kad usrana desnica, pljuje po još usranijoj ljevici, oko tih boračkih penzija iz 1941-1945 razdoblja... A na istom su tragu.
Namjerno sam bio eksplicitan :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Slučajni prolaznik
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2267
Joined: 31 Mar 2015, 19:38
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by Slučajni prolaznik » 30 May 2015, 13:06

mudraci i bizmarci :valja ma to se ja samo malo zezam s tobom druže Rankoviću...ne moraš se baš hvatati na svaku riječ :oo


vidio da si glasan u tim političkim raspravama,prepucavanjima,da te se nađe tu (i da te se proziva svako malo) pa reko da ti se i ja obratim,da vidim kako dišeš po tim pitanjima :D i eto malo po malo te kontam ;)


vila wrote:@Slucajni
moram ti odgovoriti na post opsirnije ako zaboravim podsjeti me

za sad samo ovo :
Krazes ne cinim se losa ali imam krivi pogled
ne,,.duso,,,dobra ili losa,,,pogled je uvjek prav i bistar
a razlike u misljenju ne mogu okvalificirati nekog kao "loseg"

vila nisam te baš pratio tu,tebe tvoja pisanja,al činiš mi se ok ovako...znači smatram da nisi loša :) nebitno što nam se mišljenja,razmišljanja ne poklapaju...to ne uzimam u obzir,to ti ne uzimam kao nešto loše...

vjerujem da imaš prav,bistar i lijep pogled :) i moj pogled prema tebi se ne mijenja...tvoj pogled na ovo il ono ništa ne mijenja u mom pogledu na tebe :D inače sam apolitičan i ne miješam se u te političke teme,rasprave,ne zanimaju me (politika općenito)...al ovo je poseban slučaj...htio ne htio moraš se oglasiti :oo


prije tvog odgovora pročitaj ovaj članak koji ću navesti...tu je objašnjena cijelokupna situacija...baš danas naletio na isti...


Nastavak strategije puzajućeg državnog udara


Dolazak pobunjenih ratnih veterana na Markov trg novi je korak u strategiji puzajućeg državnog udara. Prosvjednici iz šatora u Savskoj, uz najbližu suradnju s Hrvatskom demokratskom zajednicom, provode je već više od 200 dana, uz geslo Oba će pasti, izvješeno u Savskoj ulici, par metara od zgrade Ministarstva branitelja. Jasno je da se može i mora govoriti o strategiji državnog udara, naprosto zato što korištenje vojske ili ratnih veterana u svrhu svrgavanja jedne i dovođenja druge političke stranke na vlast, ne spada u arsenal institucionalne političke borbe.

Najdirektnija prijetnja silom

Podsjetimo da su, poslije velikog miting na Trgu bana Jelačića, prosvjednici iz šatora najavili da će na Vladu poslati ratne postrojbe, što je dosad najdirektnija prijetnja uporabom fizičke sile protiv legitimno izabranih vlasti, još od mitinga na splitskoj Rivi 2001. godine (no, u ono vrijeme HDZ, premda je verbalno podržao prosvjednike, nije želio ući u takvu vrstu operacije rušenja vlasti, pa se energija s masovnog mitinga na Rivi rasplinula u nekoliko tjedana).

Zanimljivo je da se predsjednica Republike ni na koji način nije ogradila od braniteljskih prijetnji ratnim postrojbama. Ona je to morala učiniti, zbog svojih ustavnih ovlaštenja i zbog činjenice da su prosvjednici iz Savske ulice snažno podržali njenu kandidaturu.
Pri zauzimanju Markova trga, Josip Klemm, operativni vođa šatorske pobune, blisko povezan s tajnikom HDZ-a Milijanom Brkićem, pokušao se ponašati poprilično miroljubivo. Klemm je kazao kako samo želi da premijer Milanović primi izaslanstvo pobunjenih branitelja, kako bi se napokon uspostavio dijalog.

Vlast milijun puta prokazana kao protuhrvatska

Klemm je i u ovom slučaju pokazao sinkroniziranost s HDZ-om; prvo je Tomislav Karamarko pozvao na dijalog Zorana Milanovića da bi, nekoliko dana kasnije, šatoraši u ime djaloga počeli zauzimati Markov trg.
Da pozivima za dijalog nisu prethodili ultimativni zahtjevi da sadašnja vlast odstupi, da ta vlast nije milijun puta prokazana kao protuhrvatska, i da, napokon, istodobno dok šef prosvjednika poziva na razgovor, pred prosvjedičkim glavnim šatorom u Savkoj i dalje stoji natpis Oba će pasti (čime šatoraši jasno otkivaju jedinu stvarnu namjeru svog prosvjeda), Karamarkovi I Klemmovi pozivi na razgovor možda bi još mogli podnijeti test vjerodostojnosti.

Zašto smatraju da su svakako pobjednici

Međutim, s obzirom na kontekst, čini se da se radi o tipičnom PR triku, s ciljem da se pokaže kako su prosvjednici i HDZ za razgovor, dok ga druga strana odbija, pa je tako druga strana odgovorna za posljedice tog odbijanja. Čini se, zapravo, da su pobunjeni veterani i HDZ, kada su odlučili početi širiti prostor na Markov trg, računali na dvije opcije.
Prvo, ako policija reagira i fizičkom silom makne prosvjednike, HDZ, Crkva, svi desni mediji i sami šatoraši, zavrištit će do neba kako hrvatska policija koristi nasilje protiv invalida koji su stvarali ovu državu. Što bi trebalo dodatno oslabiti imdž SDP-a, i pojačati glasački potencijal HDZ-a. Ako Vlada, pak, ne uporabi silu, ona bi mogla još jednom ispasti slabom i neodlučnom.
Pobunjeni veterani i HDZ smatraju da su u dvostruko pobjedničkoj situaciji. Neovisno što Vlada poduzme u vezi s širenjem braniteljskog bunta na Markov trg, moglo bi se pokazati pogrešnim i štetnim za njene interese.

Dvije trećine građana ne podržava prosvjed

Šatoraši i HDZ zanemarili su činjenicu da dvije trećine građana ne podržava prosvjed u Savskoj; moguće je da eskalacija prosvjeda dodatno iziritira sve one (a riječ je o velikoj većini Hrvata), kojima šator u Savskoj pomalo ide na živce.
S druge strane, dođe li do sukoba branitelja i policije, moglo bi se, naravno, dogoditi da dio građana koji se sada suprostavljaju Savskoj, osjeti solidarnost prema ljudima koji se svojedobno uistinu jesu žrtvovali za Hrvatsku (što valja poštovati, neovisno od njihovih sadašnjih postupaka).
Najveće žrtve strategije veteranskog državnog udara, dugoročno, bit će, neovisno od ishoda prosvjeda na Markovu trgu i od ishoda parlamentarnih izbora – sami branitelji. Žalosno je što će velika grupa ljudi, koji su iznimno zaslužni za ovu zemlju, ostati trajno obilježeni kao sredstvo ružne društvene i političke manipulacije u korist jedne političke opcije.


eto,tko je razumio shvatit će :)


pozdrav vili,drugu Rankoviću,svim prisutnima...i onima koji će tek doći :mah
Osmijeh ne treba biti blistav,ali mora biti iskren :)

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by storm » 30 May 2015, 13:10

Slucajni jesi li svjestan, da preuzimas rizik, da budes svrstan pod komunjaru :D.
I ja sam vec nazvan drugom :oo

U svakom slučaju :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by laganini » 30 May 2015, 13:11

..kako na plodno tlo padne komunjarska propaganda ....zanimljivo kako boracke benificije od 45 nisu na tapetu...nek se napuse svi koji ih podrzavaju i padaju na tu propagandu..i da se ne zaboravi oruzje je sad malo drugacije rasporedjeno nego 91..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by storm » 30 May 2015, 13:15

Ako si kadar skuziti, citaj sto sam i za one boracke 2ww napisao :ok
A vidi se tko ovaj put zvecka oružjem.
Ionako svatko pametan i sposoban odlazi... Uskoro cete biti sretni :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Branitelji iz Savske krenuli u pomoć opkoljenima u crkvi

Post by laganini » 30 May 2015, 13:21

...zasto bi to dvoje opce stavlja u isti kontekst.. :hm mozda ti
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests