Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Dori
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 22243
Joined: 12 Nov 2019, 14:35
Mood:
Has thanked: 12755 times
Been thanked: 12349 times
Status: Offline

Re: Josipa Lisac izvedbom himne zaradila kaznenu prijavu

Post by Dori » 20 Feb 2020, 08:20

:plavi
”Fascism is cured by reading and racism is cured by traveling”

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Josipa Lisac izvedbom himne zaradila kaznenu prijavu

Post by storm » 20 Feb 2020, 08:44

A nema veze... Tako demokracija funkcionira, pa je i glas budale... Ipak glas.
Zato i jesu tu gdje jesu, zbog viška budala...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Josipa Lisac izvedbom himne zaradila kaznenu prijavu

Post by Vjetar » 20 Feb 2020, 09:25

Joj Josipe :hihi


User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 09 May 2020, 09:58

online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Krokodil Behko » 05 Oct 2020, 10:01

Jel se i vama čini, da ćemo ubrzo poželiti Ali Čokolindu i 10.000 isilovaca?

PREDSJEDNIK HRVATSKE POTPUNO IZGUBIO KOMPAS, VRIJEĐAO POLITIČARE: "On se oblači kao za teferič na Ilidži..."


Image

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović na Facebooku je napao saborsku zastupnicu Nove ljevice Radu Borić koja ga je kritikovala u današnjem izdanju Jutarnjeg lista.

Napisao je da ona bila “predvodnica kabale koja me je blatila i opstruirala gdje god je i kako god je stigla”, a da se onda u drugom krugu “prištekala i gurala u kadar” na skupu nakon njegove pobjede. Napisao je i da se u partizane upisala u maju 1945.”.

Kritikovao je i lidera stranke “Možemo!” Tomislava Tomaševića, kojeg je nazvao “wannabe gradonačelnikom” te, odmah na početku objave, Jutarnji list, za koji je napisao da je završio u kandžama advokatskog ureda “koji nije zainteresiran za javni interes, ali jest za svoj politički i ekonomski utjecaj”.

“Riječ-dvije i o gospodinu Tomislavu Tomaševiću, istina, bitno manje nekorektnom političaru. Wannabe-gradonačelnik također ima vremena prozivati me i dijeliti mi lekcije zbog “neprimjerenog” ponašanja, ali o verbalnom divljaštvu jedne zastupnice u Saboru šuti k'o zaliven. Što to, gospodine Tomaševiću, u žargonu vašeg “kluba” znači pojam “neprimjereno”? Je li to preludij u fetvu ili tek drugarska kritika?

Ako je ovo drugo, meni se ne čini primjerenim to što vi i mnogi drugi dolazite u Sabor odjeveni kao što se nekad išlo na teferič na Ilidžu. Bez odijela, bez kravate, kao da ste veći od institucije kojoj pripadate. Mislite da se meni baš nose odijelo i kravata?”, napisao je između ostalog Milanović na Facebooku.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Maja » 14 Oct 2020, 23:47

Image

Gostujući u emisiji "1 na 1" s Romanom Bolkovićem na HTV-u predsjedik Hrvatske Zoran Milanović ponovo se dotakao BiH.

"Treba krenuti od osnova, od toga da se Hrvatima, kao jednom od tri konstitutivna naroda u BiH, pusti da koriste ono što im je namijenjeno Dejtonom", izjavio je on.

Zašto u BiH prema Dejtonskom sporazumu imamo tri člana predsjedništva i to iz tri nacionalne grupe, zapitao se, zato da Bošnjaci biraju dva.

"Tu po meni prestaje svaka potreba za suvislom raspravom i time se razotkriva sve. Ja sam govorio na skupovima SDP-a u Sarajevu, imao sam u početku naivno povjerenje da neki ljudi imaju dobre namjere, ali shvatio sam s kime imam posla. To su jako zanimljive stvari", izjavio je on.

Klix.ba

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Duminjo » 14 Oct 2020, 23:49

Posto i ovaj milanovic obicni cirkusant

Kolinda vrati se 😂

orbit
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 446
Joined: 30 Jul 2018, 08:28
Location: Ze - Do kanton
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by orbit » 16 Oct 2020, 11:57

Bosnjaci izborom Komsica,politiku HDZ-a ( koje je destruktivna ) stavljaju u karantin.

orbit
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 446
Joined: 30 Jul 2018, 08:28
Location: Ze - Do kanton
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by orbit » 16 Oct 2020, 11:59




Sreca pa je Milanovic vispren politicar,pa se docek'o.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15132
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2026 times
Status: Online

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Laser » 16 Oct 2020, 12:31

I ti ćeš, Zoki, otići. Kao što su otišli i oni prije tebe.

A raja će ostati i pjevat će onu našu:

Puši qurac, ko te yebe,
Može Bosna i bez tebe.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by insomnia » 16 Oct 2020, 12:35

Duminjo wrote: 14 Oct 2020, 23:49 Posto i ovaj milanovic obicni cirkusant

Kolinda vrati se 😂
Cuj posto. Fgr, jutelovci i zabludjeli ‘šnjaci nikako da shvate. Za Bosnu je nebitno ko je na celu Hr i Srb agenda je ista
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Naseef Mushroom » 16 Oct 2020, 14:04

insomnia wrote: 16 Oct 2020, 12:35
Duminjo wrote: 14 Oct 2020, 23:49 Posto i ovaj milanovic obicni cirkusant

Kolinda vrati se 😂
Cuj posto. Fgr, jutelovci i zabludjeli ‘šnjaci nikako da shvate. Za Bosnu je nebitno ko je na celu Hr i Srb agenda je ista
A kada bi izabrali Mesića ili Jadranku?
Pa i za BiH je nebitno i ko će biti savjetnik Dodika, agenda je ista pa mu onaj jevrej savjetnik dočeka 99 dugih godina a nije doživio da se odvoji rs i skinu mu pajdu sa crne liste. Tako da može i ovaj Milanović dočekati 120 godina, ostaje mu samo kmečanje.
Last edited by Naseef Mushroom on 16 Oct 2020, 14:32, edited 1 time in total.
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by dadojović » 16 Oct 2020, 14:31

insomnia wrote: 16 Oct 2020, 12:35
Duminjo wrote: 14 Oct 2020, 23:49 Posto i ovaj milanovic obicni cirkusant

Kolinda vrati se 😂
Cuj posto. Fgr, jutelovci i zabludjeli ‘šnjaci nikako da shvate. Za Bosnu je nebitno ko je na celu Hr i Srb agenda je ista
A ta agenda je?
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9718 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by insomnia » 16 Oct 2020, 14:34

Ogoljena u Hagu
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by dadojović » 16 Oct 2020, 14:36

insomnia wrote: 16 Oct 2020, 14:34 Ogoljena u Hagu
U nedostatku argumenata lupetaš teške nebuloze. Kakve veze ima Milanović s Hagom? Ako iznosiš teze onda ih argumentiraj.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Duminjo
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 55519
Joined: 17 Mar 2019, 21:52
Has thanked: 1861 times
Been thanked: 5568 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Duminjo » 16 Oct 2020, 14:55

Pa nije insomnia povezao Milanovica sa hagom.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Calla » 16 Oct 2020, 14:58

Ja ne mogu da vjerujem da Bosna nema kapaciteta skinuti taj Dejtonski sporazum ! Rat davnih dana završen proeuropske teze su već u zemlji postoji zasigurno masa ljudi koja uvažava put prema EU !! Ja bi Srbiju i Hrvatsku zajedno sa dejtonskim sporazumom tužila pred EU sudom skinula ih sa grbače Bosne i sa novim idejama obnovila ustav za uspostavljanje novog državnog aparata i sve predsjedničke glavonje koje su do sad rukovodile državom smijenila u roku od 5 godina i zabranila bilo kakvu kandidaturu na sljedećim izborima !
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Krokodil Behko » 16 Oct 2020, 15:02

Calla wrote: 16 Oct 2020, 14:58 Ja ne mogu da vjerujem da Bosna nema kapaciteta skinuti taj Dejtonski sporazum ! Rat davnih dana završen proeuropske teze su već u zemlji postoji zasigurno masa ljudi koja uvažava put prema EU !! Ja bi Srbiju i Hrvatsku zajedno sa dejtonskim sporazumom tužila pred EU sudom skinula ih sa grbače Bosne i sa novim idejama obnovila ustav za uspostavljanje novog državnog aparata i sve predsjedničke glavonje koje su do sad rukovodile državom smijenila u roku od 5 godina i zabranila bilo kakvu kandidaturu na sljedećim izborima !

Pa urađeno je to davno.
Imaš te presude, Sejdić i Finci, Zornić, Pilav, itd. Kad bi se sve sprovele, političko lice ove zemlje bi bilo potpuno promijenjeno. Problem prave Srbi sa zalaganjem oko tzv izvornog Daytona, a HDZ je pitanje nacionalnih manjina, pretvorio u pitanje Hrvata, a istovremeno se svi pitamo, ima li SDA kapaciteta i da li dobro razumije pojam "građanska država".
online

User avatar
Naseef Mushroom
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11821
Joined: 14 Oct 2020, 14:50
Has thanked: 2918 times
Been thanked: 2593 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Naseef Mushroom » 16 Oct 2020, 15:10

dadojović wrote: 16 Oct 2020, 14:36
insomnia wrote: 16 Oct 2020, 14:34 Ogoljena u Hagu
U nedostatku argumenata lupetaš teške nebuloze. Kakve veze ima Milanović s Hagom? Ako iznosiš teze onda ih argumentiraj.
Kakve veze ima Nele Karajlić sa Radovanom Karadžićem?
Ide junak do junaka, ide Bošnjak do Bošnjaka, Allahu se svom klanjaju i pjesmu pjevaju.
Živio Alija i bosanska armija, živjela, živjela Bosna.

User avatar
Calla
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 12706
Joined: 12 Apr 2012, 09:16
Location: Wiesbaden-Hessen-Germany
Has thanked: 2773 times
Been thanked: 2205 times
Status: Offline

Re: Milanović: Zašto prema Dejtonu BiH ima tri člana Predsjedništva, zato da Bošnjaci biraju dva?

Post by Calla » 16 Oct 2020, 15:15

Znaci da se ipak mora još sačekati. djelovati podzemno a i jače intenzivnije neko iz inostranstva neutralan sposoban i EU predstavnik koji će proamerikanski kaubojski stil pljackarosa zaustaviti mutljaza Hrvatska i Srbija ! Samo tko bi Jos trebao priskočiti u pomoć ak do sada nisu Nista uspjeli ??Merkel??
Ljubav je igra za dvoje u kojoj oboje mogu pobjediti (Eva Gabor)

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests