Srbija

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Zemljotresi u Srbiji-dvoje poginulih

Post by Maja » 03 Nov 2010, 10:30

Snažan potres jačine 5,4 stepena po Richteru noćas oko 1.57 sati pogodio je centralnu Srbiju, a najviše se osjetio u gradu Kraljevu.

Srpski ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić odmah je došao u Kraljevo te je potvrdio da je poginuo bračni par, Natalija i Siniša Stašić, dok je oko 50 osoba uglavnom lakše povrijeđeno. Bračni par Stašić je poginuo u svojoj spavaćoj sobi na spratu kada se na njih srušio krov zajedno sa krovnom pločom.

Epicentar potresa jačine 5,4 stepena prema Richteru bio je 10 kilometara sjeverno od Kraljeva. Nakon najjačeg potresa uslijedilo je još nekoliko manjih potresa, jačine od 2,2 do 2,5 stepeni po Rihteru. Epicentar potresa bio je u selu Vitanovac gdje su zabilježena najveća oštećenja.

U Kraljevu neki dijelovi grada nemaju struje. Oštećena je i bolnica, gdje je osposobljena samo jedna operacijska sala. Oni koji su u trenutku potresa bili u bolnici nisu povrijeđeni. Prekinute su telefonske linije, a signali mobilnih telefona nisu stabilni. Oštećene su kuće i u okolici Kraljeva. Potres je u Kraljevu izazvao velike materijalne štete. "Najvažnije je da se smire panika i uzbuđenje građana te da znaju da sve službe funkcionišu", kazao je Dačić.

Novi potres

Još jedan jak udar zemljotresa pogodio je Kraljevo jutros oko 9.25 sati. Poslije potresa većina Kraljevčana izašla je iz svojih kuća i trenutno su na ulicama.

Najnoviji potres je tačno 20. po redu u seriji otkako je prvi i najači protresao Kraljevo rano jutros u 1:58. Jačina zemljotresa je bila 5,4 stepena Rihterove skale, a žarište mu je bilo na deset kilometara od Kraljeva u rejonu sela Vitanovac na dubini od dva kilometra, grad su pogodila još tri manja potresa koja su izazvala čak i na prvi pogled ogromnu materijalnu štetu. Ulice su prepune cigli koje su se odvojile od fasada sa malterom, staklo je na svakom koraku, mnogo je izlupanih izloga prozora, pišu srbijanski mediji.





a bože sačuvaj...nema ništa gore od zemljotresa. tu si stvarno nemoćan
Last edited by adacta on 03 Nov 2010, 17:16, edited 1 time in total.
Reason: Tema na kojoj mozete pisati o svim desavanjima u drzavama nastalim raspadom bivse SFRJ

User avatar
BH FANATIKOS
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 302
Joined: 31 Oct 2010, 20:12
Location: LIVNO
Status: Offline

Re: Zemljotresi u Srbiji-dvoje poginulih

Post by BH FANATIKOS » 03 Nov 2010, 11:06

kad majka priroda pokaze zube i ateisti vicu boze pomozi .....a sve je to blizu inace moj grad cesto pogadjaju zemljotresi jedan od njveci je bio tik uz rat koliko se sjecam .......laze ko kaze da ga nije prpa
BOLJE DA MALO LJULJA NEGO DA ZULJA

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Zemljotresi u Srbiji-dvoje poginulih

Post by valter » 03 Nov 2010, 11:31

Bogami se osjetio i kod nas u Tuzli,naravno u dosta manjoj mjeri ali je ipak uzbunilo ljude koje je dosta njih probudilo što se ne odnosi na mene,posle gide i pijanke ne bi me probudilo ni da mi plafon spadne na glavu, :plavi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Zemljotresi u Srbiji-dvoje poginulih

Post by Maja » 03 Nov 2010, 11:55

ovdje se nije ništa osjetilo-čini mi se. ipak je tuzla bliže već mostar

ne znam je li ono bio avgust 2009 ili 08 kad su svako malo bili zemljotresi. uh...grozan osjećaj. i na najmanje podrhtavanje se prepadneš a kako je tek kad su razorni zemljotresi. i nikad ne bude samo jedan veliki već i milion malih. da sam u srbiji spavala bih pod šatorom svega mi

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Zemljotresi u Srbiji-dvoje poginulih

Post by valter » 03 Nov 2010, 12:23

POTRES jačine 5,3 stupnja po Rihteru pogodio je jutros sjeverozapadni dio Turske i to samo dva sata nakon jakog potresa u okolici Kraljeva u Srbiji.

Epicentar potresa bio je kod mjesta Canakkalea, koji je poslije Istanbula druga prijelazna točka Turske između Azije i Europe. Potres se osjetio oko 3.45 sati i izazvao paniku u gradu te su građani istrčali na ulice gdje su mnogi ostali cijelu noć.

Još nema informacija o ozlijeđenima ili poginulima u turskom potresu. Podrhtavanje zemlje se osjetilo i u 150 kilometara udaljenom Istanbulu. Turska se nalazi na izrazito trusnom području i potresi su vrlo česta pojava. Prvi izvještaji govore kako potres u Turskoj i onaj u Srbiji nemaju nikakve povezanosti. INDEX.HR

User avatar
Cici
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2732
Joined: 24 Oct 2010, 05:57
Location: Mostar
Status: Offline

Re: ex- YU

Post by Cici » 03 Nov 2010, 23:20

ZEMLJOTRES
Manji potresi će se javljati i narednih nekoliko godina

KRALJEVO - Branko Dragičević, zamenik direktora Republičkog seizmološkog zavoda, u intervjuu za Blic navodi da je nakon glavnog udara u okolini Kraljeva zabeleženo još oko 70 manjih potresa. On dalje tvrdi da se "poslednje podrhtavanje tla osetilo u 14:37 sati, dok je jačina zemljotresa bila 3,4 stepena, ali građani ne treba da brinu jer je to normalna pojava".
"Manji potresi mogu da se javljaju i narednih nekoliko godina, ali oni neće prelaziti četiri stepena Rihterove skale, a većinu njih građani neće ni osetiti. Najjačim udarom isprazni se između 60 i 70 odsto seizmičke energije, dok se ostatak ispoljava pre ili posle najvećeg pomeranja tla."

- Manji potresi mogu da se javljaju i narednih nekoliko godina, ali oni neće prelaziti četiri stepena Rihterove skale, a većinu njih građani neće ni osetiti. Najjačim udarom isprazni se između 60 i 70 odsto seizmičke energije, dok se ostatak ispoljava pre ili posle najvećeg pomeranja tla. Nema razloga za zabrinutost, jer je, recimo, posle velikog zemljotresa na Kopaoniku 1980. godine zabeleženo još 5.000 manjih potresa - objašnjava Dragičević.

On objašnjava da zemljotres u Kraljevu nije bilo moguće predvideti, iako je mreža seizmoloških stanica u Srbiji registrovala 41 zemljotres u regionu Gnjilana na Kosovu i Metohiji u periodu od 6. do 12. oktobra.

- Zemljotresa je nedavno bilo i u Rumuniji, Bugarskoj i na Mediteranu, kao posledica pomeranja tektonskih ploča i oslobađanja nakupljene energije. Okolina Gnjilana je staro trusno područje, kao i Trstenik, Lazarevac, Kraljevo, Mionica. Moguće je da postoji uzročno posledična veza sa potresom u Kraljevu, ali je nemoguće ustanoviti gde će se zemljotres dogoditi - kaže zamenik direktora Republičkog seizmološkog zavoda.

Najači udar Kraljevčani su osetili rano jutros u 1:58. Jačina zemljotresa je bila 5,4 stepena Rihterove skale, a žarište mu je bilo na deset kilometara od Kraljeva u rejonu sela Vitanovac na dubini od dva kilometra , grad su pogodila još tri manja potresa koja su izazvala čak i na prvi pogled ogromnu materijalnu štetu. Ulice su prepune cigli koje su se odvojile od fasada sa malterom, staklo je na svakom koraku, mnogo je izlupanih izloga prozora.

U međuvremenu, okružni, opštinski i gradski štabovi civilne zaštite proglasili su vanredno stanje na području grada Kraljeva i formirali stručne komisije koje će obilaziti teren radi snimanja stanja nakon noćašnjeg zemljotresa koji je pogodio taj grad.

Usled nestanka električne energije, tokom noći i u prepodnevnim časovima bio je onemogućen rad ukupno 37 baznih stanica mobilne telefonije, što je delimično remetilo rad mobilne mreže, u različitim vremenskim periodima. Do 12h je uspostavljen rad većine baznih stanica, tako da trenutno samo tri bazne stanice ne rade, pa se može reći da je stanje normalizovano.
Onima koji su mi se smijali,hvala... Bez njih ne bih plakala... Onima koji me nisu mogli voljeti,hvala... Bez njih ne bih upoznala pravu ljubav... Onima koji su povrjedili moja osjecanja,hvala... Bez njih ne bih znala da ih imam... Onima koji su me ostavili,hvala... Bez njih ne bih otkrila sebe.... Ali onima koji su mislili da necu uspeti- Njima najvise zahvaljujem, jer bez njih ne bih ni pokusala....

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: ex- YU

Post by adacta » 12 Nov 2010, 20:39

U Srbiji od danas zabrana pušenja
11/11/2010
Image

U Srbiji je od danas pušenje zabranjeno u svim zatvorenim javnim prostorima i na radnom mjestu, a za kršenje tog propisa kazne su 5.000 (46,7 eura) za pojedince i od 500.000 (4.672 eura) do milion dinara za pravna lica.

Zakon o zaštiti stanovništva od izloženosti duhanskom dimu donesen je 5. maja ove godine i zabranjuje pušenje u svim državnim institucijama.

Zakonom je pušenje zabranjeno u svakom zatvorenom radnom i javnom prostoru, kao i u prostoru koji je funkcionalni dio prostora u kome se obavlja zdravstvena i socijalna zaštita, vaspitanje i obrazovanje, uključujući i dvorišni prostor, kao i otvoreni prostor za pozorišne, bioskopske i druge predstave.

Za provođenje zabrane pušenja odgovoran je direktor ili vlasnik firme, upravnik ili dekan fakulteta koji mogu da odrede i odgovorno lice za kontrolu zabrane.

Prema podacima Ministarstva zdravlja, u Srbiji svakodnevno ili povremeno puši 33,6 posto odraslih. Među muškarcima je 38,1 posto pušača, a među ženama i 29,9 posto.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: ex- YU

Post by Krokodil Behko » 08 Mar 2011, 15:48

Kaznjeni srpski huligani


Sud u Đenovi izrekao je kaznu zatvora od tri godine i tri mjeseca Ivanu Bogdanovu koji je zajedno sa još trojicom srpskih navijača optužen za izazivanje nereda na utakmici fudbalskih reprezentacija Italije i Srbije u oktobru prošle godine na stadionu u Đenovi.

Krivim su proglašena i ostala trojica optuženih srpskih navijača i određene su im kazne zatvora i to tri godine za Nikolu Kličkovića, dvije godine i osam mjeseci za Danijela Janjića i dvije godine i šest mjeseci za Srđana Jovetića, prenosi agencija Ansa.

Sva četvorica navijača odgovarala su za pružanje otpora službenim licima, nanošenje teške štete i nedolično ponašanje na stadionu.

Prekinuta utakmica između Italije i Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine registrovana je službenim rezultatom 3:0.
Uz to, Fudbalski savezi Italije i Srbije su zbog incidenata novčano kažnjeni.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: ex- YU

Post by Krokodil Behko » 15 May 2011, 19:29

Nakon premijere dokumentarnog filma:Beogradjani sokirani ratnim sudbinama

Dokumentarni film "Mila traži Senidu" HRT-ovog novinara Roberta Zubera, koji govori o nevjerovatnoj sudbini Senide Bećirović iz Capardi kod Kalesije, prikazan je beogradskoj publici.
Prikazivanje filma u Beogradu imalo je posebnu težinu, jer je Senida Bećirović odrasla u ovom gradu kao usvojeno dijete pod imenom Mila Janković. Kao što je "Avaz" u više navrata pisao, Senidu Bećirović kao devetomjesečnu bebu sa zgarišta njene kuće u Capardama odnio je srpski vojnik. Desetine njenih rođaka i komšija nisu preživjele krvavi pohod srpske vojske.

Image

Senida je prvo odnesena u Šekoviće i Vlasenicu, da bi je na kraju usvojila porodica Janković u Beogradu, gdje je i živjela sve do 2009. godine, kada je uspjela saznati svoj identitet. Film upravo prati Senidinu potragu za vlastitim identitetom, istinom o onome što se zaista dogodilo te o majci i sestri čija sudbina ni do danas nije poznata.

Film je premijerno prikazan na Sarajevo Film Festivalu, gdje je dobio nagradu za ljudska prava. Prikazan je i u Hrvatskoj te na festivalima diljem Evrope. Međutim, i sam autor Robert Zuber kaže da je beogradska premijera imala posebnu snagu.

- Postojala je određena trema, odnosno bojazan kako će se reagirati na film koji donosi puno više okolnosti od novinskih tekstova, a koje su rezultat jednogodišnjeg istraživanja zajedno sa Senidom. S druge strane, budući da je cijela njena sudbina vezana uz ulazak srpske vojske u rodno joj mjesto Caparde, njenog ratnog djelovanja čije su posljedice nekoliko desetina mrtvih Bošnjaka, normalno je da sam se pitao kako će na ovaj film reagirati beogradska, odnosno srpska publika. No, upravo sve ovo povećalo je interes za samu premijeru, pa mogu biti zadovoljan činjenicom da je ispunjena projekcijska dvorana i reakcijama koje su bile iznad mojih očekivanja - kaže Zuber za "Avaz".

Navodi da je publika još za vrijeme projekcije vrlo glasno reagirala na film, i to na vrlo sličan način kao što je reagirala publika u Sarajevu ili Zagrebu. Beogradskoj premijeri Senida nije prisustvovala, a Zuber kaže da njenu odluku potpuno razumije.

- Filmu još nekih pola godine slijede daljnja sudjelovanja na festivalima dokumentarnog filma u regiji, ali i izvan nje. Dan prije beogradske premijere film je prikazan i na festivalu u Minhenu, gdje je, također, vladao izniman interes publike. Očekujemo da bi se od oktobra film trebao početi prikazivati i na televizijama u regiji - navodi Zuber.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Srbija - EU?

Post by Krokodil Behko » 04 Jan 2012, 13:13

"Ritualni čin odbrane porodične časti": Krvna osveta caruje i u Srbiji

Krvna osveta postoji i u Srbiji i u Crnoj Gori i o njoj se govori glasno, dok je na Kosovu "uzvraćanje krvi" tajno i o njemu se nigdje i nikada ne govori.

Kriminolog Dušan Davidović navodi za "Večernje novosti" da slučaj ubistva djeteta u Preševu i prošlogodišnji slučaj ubistva komšije u Pančevu ukazuju da krvna osveta i danas postoji u čitavoj Srbiji.
"Ona ima svoja dva lica. Na Kosmetu i jugu Srbije se izvršava kao ritualni čin odbrane porodične časti, a u centralnoj Srbiji kao javno ubistvo osvete i kao tajna ubistva u srpskom podzemlju", kaže Davidović i ističe da primjeri osvete stradalih rođaka u srpskom podzemlju najbolje govore koliko je duh krvne osvete prisutan i u Beogradu.

Kako prenosi Srna, profesor beogradskog Fakulteta bezbednosti Slađana Đurić navela je primjer ubistva 15 članova jedne albanske familije u Prištini zbog krvne osvete.
"Jedan čovek je pištoljem pretio komšijama da izađu na izbore i glasaju za njegovog kandidata. Na tu pretnju i povredu časti porodice komšije su odgovorile osvetom, odnosno ubistvom 15 članova familije tog koji je pretio pištoljem", kaže Đurićeva.

"Umir krvi" na Kosmetu je u porastu, jer su tokom ratnih zbivanja u pokrajini počinjeni mnogi zločini, pa mnogi žele da osvete svoje pobijene ili uvrijeđene rođake, navode "Novosti".

Na Kosmetu je za krvnu osvetu zaprijećena najstroža kazna zatvora.

Prema podacima EU, u pokrajini je prošle godine registrovano 12 ubistava zbog krvne osvete.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Krokodil Behko » 06 Aug 2012, 10:45

Image

Umjesto bureka, Beograđanin Radoljub Mitrović (31) pojeo je guštera. Osjećaj je, kaže, bio toliko odvratan da je sedam dan povraćao, a burek više nikada u životu neće okusiti, iako mu je bio omiljena hrana.

Mitrović za Press tvrdi da je, dok je pre desetak dana sa kolegom doručkovao u pekari „Div" u Borči, sa komadom bureka sa mesom zagrizao i guštera.

Image

Meso, ali kakvo


- Kolega i ja smo svratili na doručak. Jeli smo ispred nekog ogledala u pekari. U jednom trenutku sam čuo da je nešto kvrcnulo kada sam zagrizao i vidio da mi nešto crno viri iz usta. Kad sam ispljunuo, imao sam šta da vidim. Zagrizao sam gušterovu glavu i iako je bio mrtav, vidjela se krv. U trenutku mi se smučilo, izašao sam napolje i počeo da povraćam - priča Mitrović.

On kaže da je narednih dana preživljavao košmar:

- Sedam dana mi se vraćao taj burek. Da vam ne govorim o tome da više burek u životu neću okusiti, a obožavao sam ga. To zaista ne može da se zaboravi, užasan je osjećaj, više ni pitu ne mogu da probam. Samo sam jednom jeo prije toga u toj pekari i burek im je stvarno dobar, međutim, ovo je strašno.

Naš sagovornik ističe da su mu svjedoci ovog nemilog događaja, pored kolege, i dvije radnice u pekari. Kaže da u pekari postoji kamera, ali da mu je vlasnik rekao da je obrisao snimak.

Inspekcija: Kazne i do tri miliona

U poljoprivrednoj inspekciji potvrđuju da su inspektori dobili nalog za kontrolu pekare i objašnjavaju uobičajenu proceduru:

- Inspektori izlaze na lice mjesta i sprovode široku kontrolu proizvođača, ne samo na okolnost iz prijave. Sačinjava se zapisnik, obavještava podnosilac prijave, ukoliko je to zahtijevao, i sankcionišu se nepravilnosti. Na osnovu Zakona o bezbjednosti hrane kazne se mogu kretati do 3.000.000 dinara.

- Radnice su odmah pozvale vlasnika koji je tada bio na odmoru i rekao je da nikome ništa ne prijavljujem, već da ga sačekam, pošto se vraća za nedjelju dana. Kada smo se našli, bio je veoma arogantan, a kada sam mu rekao da ću sve ispričati za novine, prijetio mi je i govorio da će naći načina da me pronađe. Iskreno, našao sam se sa njim zato što smatram da treba da mi nadomjesti ono što sam preživio. Pa, zbog ovakvih stvari se u svijetu zatvaraju hoteli i restorani - napominje Mitrović.

Klasična iznuda


On dodaje i da je htio da pokrene privatnu tužbu, ali da je odustao i cijeli slučaj prijavio poljoprivrednoj inspekciji:

- Rekli su da oni ne mogu da uzmu na analizu to parče u kome je gušter, a koje sam ja sačuvao, već da mogu samo da izađu na teren i uzmu uzorke u pekari. Kažu da je trebalo da ih zovem odmah kada se to desilo da dođu na lice mjesta.

Image
Foto: Pekara koju je Mitrović optužio

S druge strane, vlasnik pekare Slobodan Vasović napominje da se ništa slično nikada nije dogodilo u njegovoj radnji i da je reč o klasičnoj iznudi novca.

- Žao mi je što nisam snimio razgovor sa tim čovjekom, kako bih ga tužio za iznudu. Prvo mi je tražio 2.000 eura zato što je navodno našao guštera u bureku, a na kraju smo došli do cifre od 500 eura. Mogu i ja da pojedem pola bureka, iz džepa izvadim guštera, stavim ga u tanjir i dignem frku. Radnica nije videla kad je on zagrizao parče, samo ju je zvao da vidi kad ga je stavio na tanjir. Izvinio sam se tom gospodinu, s tim što u ova vremena niko nije spreman da isplati novac koji je on tražio. A i zašto bih mu isplatio kad je nemoguće da se gušter našao u bureku - ističe Vasović, i dodaje da je spreman da inspekciji obezbijedi sve uslove kako bi uzeli uzorke.
online

User avatar
alma75
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 677
Joined: 13 Feb 2011, 17:38
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by alma75 » 06 Aug 2012, 13:52

Više nikad neću jesti van kuće, definitivno!

User avatar
harlekin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3089
Joined: 14 Aug 2011, 02:04
Has thanked: 150 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by harlekin » 06 Aug 2012, 14:07

ne kontam :cudi
platis burek i dobijes gustera gratis,umjesto da se zahvalis dignes dreku i viku :cudi
ljudi su stvarno nezahvalni :kafa

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Dust » 06 Aug 2012, 20:46

A jel guster bio sirov ili pecen? Ako je bio sirov, e onda treba tuziti gazdu zbog potencionalnog trovanja hranom. :oo


Gusteri su poslastica u nekim zemljama, a kazu ima dosta proteina. S obzirom da se burek u nasim buregdzinicama mora traziti lupom, ovo extra meso se mora shvatiti kao dar s neba.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Krokodil Behko » 06 Aug 2012, 20:56

Fuuj.. Ne bih to probao pa makar umro od gladi.
Radije ću se držati suhog hljeba, nego takvih proteina.
online

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Dust » 06 Aug 2012, 21:00

:oo nikad ne reci nikad
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Konsultant » 07 Aug 2012, 08:13

harlekin wrote:ne kontam :cudi
platis burek i dobijes gustera gratis,umjesto da se zahvalis dignes dreku i viku :cudi
ljudi su stvarno nezahvalni :kafa
jes vala, dodatna porcija mesa :zubi

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by Maja » 08 Aug 2012, 01:11

sedam dan povraćao
Sedam dana mi se vraćao taj burek.
U jednom trenutku sam čuo da je nešto kvrcnulo kada sam zagrizao
:haha

Joj meni ovo pravo smiješno.

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by silence » 08 Aug 2012, 01:16

Da li je ovo @burek čitao? :sok

Ako nije, pa kada pročita mislim da će mijenjati nick... :hihi
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
String
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 9730
Joined: 24 Mar 2010, 21:00
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Status: Offline

Re: BEOGRAD: Gušter u bureku!

Post by String » 08 Aug 2012, 01:22

Mislim da je naslov vijesti jako uvredljiv za naseg clana foruma, bureka.
Image

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests