Hrvatska - aktuelnosti

Dešavanja u regionu.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 06 Feb 2018, 07:47

Melek wrote: 05 Feb 2018, 17:05 Prije nekog vremena odgledao jedan hrvatski dokumentarac o Blajburgu, pun gadnih scena koje predstavljaju golgotu Blajburga. Izmedu ostalog me duboko pogodila scena izgubljene zene, totalno izmrcvarene, isprebijane i sta ti ja znam.. A danas evo naletih na iste te scene koje prikazuju stradanja njemackih civila i vojnika u Ceskoj nakon sloma Treceg Rajha. Pa ovi lazu cim zinu :grana

A evo da ne bude da i ja lazem:

Cro verzija (6:54-7:35):


Tcz verzija:


S prijezirom reziram, "cug, cug, cug"...
Definitivno ne možeš vjerovati ni ono što vidiš :lupa

Lopuže i smutljivci njemački...udbaši nijedni :kafa
:oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 08 Feb 2018, 22:18

objasnio čovjek,@robelec sa fhr...
''pravi'' Hrvat,iz Zagreba,doduše mater mu je Hercegovka ,ali ipak je purger,nije kao hercegovački wannabe Hrvati,bosanski Katolici,dakle treba mu vjerovati...čovjek sa zagrebačkog asfalta...


SDP nikad više vlast neće vidjeti. Zašto? Hrvatska se 2015. na predsjedničkim izborima ideološki podijelila, rađene su velike analize i i zaključak je bio da je 70% birača ljevice odnosno Josipovića starije od 60 godina, sdp biračko tijelo je još starije. Ne gubi SDP izbore bez veze zadnjih godina, jednostavno im birači izumiru. Prosječni Srbin u Hrvatskoj ima 64 godine, rodi ih se godišnje 800, umre 3800, iseli 4000 godišnje, doseli 1500, a 150 tisuća Srba je njihovo glavno biračko tijelo. Znači, 6 tisuća godišnje samo među srpskom populacijom manje glasova za lijeve stranke, a natalitet i mentalni sklop Srba u Hrvatskoj imaju većina onih koji naginju ljevici. Sve je to ista sorta. Kada su ankete davale prednost sdp-u zadnje izbore, ja sam znao čisto gledajući demografiju u Hrvatskoj da SDP i lijeve stranke nemaju šanse. Samo treba gledati demografska kretanja, Zagreba, Rijeke i općina gdje živi puno Srba i sve je jasno, a upravo tu ljevica ima najveći pad. Dovoljno je pogledati Zagreb i gdje su SDP-ovci najjači? Najjači su u Donjem Gradu (70% stambenog fonda partizani 1945. okupirali i među sobom stanove podijelili, starosjedioce protjerali ili u Gračanima pobili) i Novom Zagrebu Istoku (novoizgrađena zg četvrt šezdesetih u kojoj su stanove dobivali većinom oni sa partijskim knjižicama), ali što je zanimljivo za te ZG četvrti? Imaju najgori natalitet od svih 17 gradskih četvrti i uvjerljivo najstarije stanovništvo, prosjek godina 55.. Npr. u Sesvetama koje imaju rast stanovništva i koja je desna četvrt, prosjek godina je 35 i najmlađa su gradska četvrt po stanovništvu. Ljevičari ne rade na potomstvu i najpopularniji su među starijom populacijom, izumiru to su činjenice, ne gubi ljevica izbore bez veze! Prema mojim analizama, prosječni ljevičar ima 60 + godina, a za2018. lijevi bazen ima 900 tisuća birača i svaki izborni ciklus ih je sve manje, ali tko su ti birači ljevice u Hrvatskoj? Bernardićeva majka je srpkinja, nije on bez veze lijevi, mnoge obiteljski backgraund odnosno podrijetlo čini ljevičarem u Hrvatskoj, a ne nekakve lijeve ideje. Isto vrijedi i za desničare, ako netko poput mene ima jednog od roditelja da je Hercegovac, (meni je mama Hercegovka), 90% šanse su da će biti desnog odnosno konzervativnoh svjetonazora, a takvih korijena poput mojih je npr 50% Zagrepčana i preko 50% Hrvata. ZG SDP članstvo čini 33% Srba, 10% Bošnjaka, ostali jugoslaveni. Ljevičari u Hrvatskoj žive na platformi mržnje prema braniteljima ,Katoličkoj crkvi,, dijaspori, Hrvatima katolicima, Hrvatima iz BiH te osjećaju prezir prema svima tko baštini konzervativne vrijednosti. Bernardić, kao npr. i Glavašević kojem je majka Srpkinja iz Prijedora spadaju u onih 200 tisuća ljevičara koji se deklariraju Hrvatima, a zapravo su obiteljski i rodbinski vezani sa 300 tisuća pripadnika manjina u Hrvatskoj i zato pripadaju lijevoj opciji. Ljevica u europi živi od glasova migranata, demokrati u americi od afroamerikanaca i latinosa, a u Hrvatskoj sdp i ostale lijeve stranke živi od glasova 150 tisuća Srba, 50 tisuća Bošnjaka, 100 tisuća glasova drugih pripadnika manjina, a tzv. Hrvati koji im daju glasove, svode se na 200 tisuća onih koji se samo deklariraju Hrvatima, a zapravo su vezani obiteljski za manjine. Lijevima glasove daju još tzv. Hrvati koji preziru svoje hrvatstvo, vole tita, partizanski pokret, bivšu jugu te je jugoslavenstvo njihova nacionalnost, stari su i imaju malo potomaka te izumiru, ne gubi SDP izbore bez veze i toga su svjesni Begić i Bagić vlasnici anketarskih agencija kao i mediji poput index-a, 24 sata, jutarnjeg koji svim silama pokušavaju utjecati na mlade. Na mlade su bacili pik, pokušavaju ih izmanipulirati i od katoličke crkve odmaknuti, konzervativne vrijednosti ismijati, desne poniziti i mladima nametnuti progresivne izopačene vrijednosti. Izbori pokazuju da u tome nisu uspješni, nemaju utjecaja na nas mlade koji imamo gene kamene, ali su jako agresivni u prodavanju svoje propagande koja bi stranku poput HDZ-a odavno uništila bilo gdje u svijetu, ali lijevi mediji ne kuže kojeg su zavičaja i korijena većina Hrvata, i zašto HDZ usprkos napadima 90% medija izlazi kao pobjednik izbora.



:klanja :klanja
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 08 Feb 2018, 23:01

Predsjednik SDP-a Hrvatske: Zalažemo se za građansku BiH, Čović želi jeftine političke poene


Image

Predsjednik SDP-a Hrvatske Davor Bernardić poručio je u izjavi za Vijesti.ba da se zalaže za građansku, civilizovanu, proevropsku i cjelovitu BiH, potcrtavši da nije saglasan sa stavom predsjednika HDZ-a BiH i člana Predsjedništva BiH Dragana Čovića kako zalaganje za građansku državu danas u BiH znači zalaganje za islamsku državu.
"Kao što sam nekoliko puta rekao, tako to moram i Vama apostrofirati, tri stranke s nacionalnim predznakom, a među njima svakako i HDZ BiH i njen predsjednik Dragan Čović, u ovoj izbornoj godini žele da, po sistemu zavadi pa vladaj, osvajaju jeftine političke poene. To su loše poruke, s obzirom na kompleksno stanje i situaciju u BiH", naglasio je Bernardić.

Predsjednik SDP-a Hrvatske mišljenja je da na takav način ne treba dolijevati ulje na vatru.

"Ja se zalažem upravo za građansku, civilizovanu, naprednu, proevropsku i cijelovitu BiH. Ne bi se složio s Čovićevom izjavom jer smatram da stvaranje građanske BiH ne znači stvaranje islamske republike", zaključio je Bernardić u izjavi za Vijesti.ba.



(Vijesti.ba)
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 09 Feb 2018, 06:24

zloćko tokmak wrote: 08 Feb 2018, 22:18 objasnio čovjek,@robelec sa fhr...
''pravi'' Hrvat,iz Zagreba,doduše mater mu je Hercegovka ,ali ipak je purger,nije kao hercegovački wannabe Hrvati,bosanski Katolici,dakle treba mu vjerovati...čovjek sa zagrebačkog asfalta...


SDP nikad više vlast neće vidjeti. Zašto? Hrvatska se 2015. na predsjedničkim izborima ideološki podijelila, rađene su velike analize i i zaključak je bio da je 70% birača ljevice odnosno Josipovića starije od 60 godina, sdp biračko tijelo je još starije. Ne gubi SDP izbore bez veze zadnjih godina, jednostavno im birači izumiru. Prosječni Srbin u Hrvatskoj ima 64 godine, rodi ih se godišnje 800, umre 3800, iseli 4000 godišnje, doseli 1500, a 150 tisuća Srba je njihovo glavno biračko tijelo. Znači, 6 tisuća godišnje samo među srpskom populacijom manje glasova za lijeve stranke, a natalitet i mentalni sklop Srba u Hrvatskoj imaju većina onih koji naginju ljevici. Sve je to ista sorta. Kada su ankete davale prednost sdp-u zadnje izbore, ja sam znao čisto gledajući demografiju u Hrvatskoj da SDP i lijeve stranke nemaju šanse. Samo treba gledati demografska kretanja, Zagreba, Rijeke i općina gdje živi puno Srba i sve je jasno, a upravo tu ljevica ima najveći pad. Dovoljno je pogledati Zagreb i gdje su SDP-ovci najjači? Najjači su u Donjem Gradu (70% stambenog fonda partizani 1945. okupirali i među sobom stanove podijelili, starosjedioce protjerali ili u Gračanima pobili) i Novom Zagrebu Istoku (novoizgrađena zg četvrt šezdesetih u kojoj su stanove dobivali većinom oni sa partijskim knjižicama), ali što je zanimljivo za te ZG četvrti? Imaju najgori natalitet od svih 17 gradskih četvrti i uvjerljivo najstarije stanovništvo, prosjek godina 55.. Npr. u Sesvetama koje imaju rast stanovništva i koja je desna četvrt, prosjek godina je 35 i najmlađa su gradska četvrt po stanovništvu. Ljevičari ne rade na potomstvu i najpopularniji su među starijom populacijom, izumiru to su činjenice, ne gubi ljevica izbore bez veze! Prema mojim analizama, prosječni ljevičar ima 60 + godina, a za2018. lijevi bazen ima 900 tisuća birača i svaki izborni ciklus ih je sve manje, ali tko su ti birači ljevice u Hrvatskoj? Bernardićeva majka je srpkinja, nije on bez veze lijevi, mnoge obiteljski backgraund odnosno podrijetlo čini ljevičarem u Hrvatskoj, a ne nekakve lijeve ideje. Isto vrijedi i za desničare, ako netko poput mene ima jednog od roditelja da je Hercegovac, (meni je mama Hercegovka), 90% šanse su da će biti desnog odnosno konzervativnoh svjetonazora, a takvih korijena poput mojih je npr 50% Zagrepčana i preko 50% Hrvata. ZG SDP članstvo čini 33% Srba, 10% Bošnjaka, ostali jugoslaveni. Ljevičari u Hrvatskoj žive na platformi mržnje prema braniteljima ,Katoličkoj crkvi,, dijaspori, Hrvatima katolicima, Hrvatima iz BiH te osjećaju prezir prema svima tko baštini konzervativne vrijednosti. Bernardić, kao npr. i Glavašević kojem je majka Srpkinja iz Prijedora spadaju u onih 200 tisuća ljevičara koji se deklariraju Hrvatima, a zapravo su obiteljski i rodbinski vezani sa 300 tisuća pripadnika manjina u Hrvatskoj i zato pripadaju lijevoj opciji. Ljevica u europi živi od glasova migranata, demokrati u americi od afroamerikanaca i latinosa, a u Hrvatskoj sdp i ostale lijeve stranke živi od glasova 150 tisuća Srba, 50 tisuća Bošnjaka, 100 tisuća glasova drugih pripadnika manjina, a tzv. Hrvati koji im daju glasove, svode se na 200 tisuća onih koji se samo deklariraju Hrvatima, a zapravo su vezani obiteljski za manjine. Lijevima glasove daju još tzv. Hrvati koji preziru svoje hrvatstvo, vole tita, partizanski pokret, bivšu jugu te je jugoslavenstvo njihova nacionalnost, stari su i imaju malo potomaka te izumiru, ne gubi SDP izbore bez veze i toga su svjesni Begić i Bagić vlasnici anketarskih agencija kao i mediji poput index-a, 24 sata, jutarnjeg koji svim silama pokušavaju utjecati na mlade. Na mlade su bacili pik, pokušavaju ih izmanipulirati i od katoličke crkve odmaknuti, konzervativne vrijednosti ismijati, desne poniziti i mladima nametnuti progresivne izopačene vrijednosti. Izbori pokazuju da u tome nisu uspješni, nemaju utjecaja na nas mlade koji imamo gene kamene, ali su jako agresivni u prodavanju svoje propagande koja bi stranku poput HDZ-a odavno uništila bilo gdje u svijetu, ali lijevi mediji ne kuže kojeg su zavičaja i korijena većina Hrvata, i zašto HDZ usprkos napadima 90% medija izlazi kao pobjednik izbora.



:klanja :klanja
Hdz i sdp vide vlast samo iz razloga, jer jos nema demokracije...nema trece opcije..tipicne vladavine sa tendencijom jednoumlja...pola se mandata bave, sta su oni prije njih radili...
To likovanje, kako ste srbe izbacili je bolesno.
Isti ste kao partizani pedesetih.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 09 Feb 2018, 06:25

Btw
FB_IMG_1518031097139.jpg
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 09 Feb 2018, 10:31

Jel se to meni čini, ili nje BiH za jedno mjesto iznad civilizirane HR? :plavi
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 09 Feb 2018, 11:09

Krokodil Behko wrote: 09 Feb 2018, 10:31 Jel se to meni čini, ili nje BiH za jedno mjesto iznad civilizirane HR? :plavi
Ma to je neka greska :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mohr » 15 Feb 2018, 20:54


User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26323
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14204 times
Been thanked: 3754 times
Status: Online

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Veca » 15 Feb 2018, 21:02

...on prica ticama, u sali nikog nea! ...e pa, vala, necu ga ni ja slusati!
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 16 Feb 2018, 09:39

Kaže Plijenković, da je za hr prioritet pomagati BIH da prevlada probleme i ispuni uvjete oko ulaska u EU I cijelom pristupnom procesu....ok


najčešći komentar je bio....haj matereti nemojte više pomagati :valja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 16 Feb 2018, 10:29

Hrvatska hoće, ne sumnjam i to čim HDZ siđe s vlasti :ok
online

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 16 Feb 2018, 10:35

Krokodil Behko wrote: 16 Feb 2018, 10:29 Hrvatska hoće, ne sumnjam i to čim HDZ siđe s vlasti :ok
HDZ je ruševina koja će odolijevati vijekovima.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 19 Feb 2018, 11:27

Ovo je sprdex.....
ali tako jebeno realan, da i ne znaš gdje prestaje realnost a počinje sprdnja....posebno ono oko hdzOvaca :ha

HRVATSKA
Bear Grylls spreman za izazov života: “Probat ću preživjeti tjedan dana u Splitu”



Image
Foto: Screenshot YouTube, Al Jazeera
Poznati pustolov Bear Grylls objavio je kako je spreman za izazov života- tjedan dana će sam samcat pokušati preživjeti u Splitu.

“Ništa neću nositi sa sobom. Brod će me iskrcati na ulazu u splitsku luku. Planiram da ću se desetak sati probijati kroz ulje do Rive” :valja, ima plan poznati britanski pustolov.

Kad jednom dođe do Rive, prepušten je sam sebi.

“Neću imati novca, želim se potpuno uklopiti s domorocima”, kaže Bear Grylls koji je od opreme ponio samo sunčane naočale i lažne ključeve od skutera. :plavi

“Moram se potpuno uklopiti”, kaže.



“Prvo ću se probati zaposliti u banovini. Kakve veze, što pitate? Nemam nikakve veze, sve ću napraviti golim rukama”, novinarima objašnjava naivni Britanac.

Sedam dana britanski će istraživač koji je do sada boravio u pustinjama Afrike, prašumama Južne Amerike i prostranstvima prazne glave Zdravka Tomca prvi će put probati preživjeti u potpunom smradu i bez pitke vode. :valja

“Znam da neće biti lako. Čujem da u Hrvatskoj žive čudna bića, polu ljudi polu HDZ-ovci. Izgledaju kao ljudi, ali razmišljaju kao ovce”, :888 istraživao je poznati istraživač Hrvatsku.

“Split je posebno zanimljiv. Kao grad, a nije. U 21. stoljeću sve smrdi po smeću, a pitke vode nema”, kaže pustolov.

“Pravi Mediteran kakav je nekad bio. Eto vam odličnog mota za turističku zajednicu, toga se sigurno nitko nije sjetio”, zaključuje.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 22 Feb 2018, 20:10

Nova Ingrid. Hrvatski konzul u juesej :D.


online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by storm » 22 Feb 2018, 20:14

Krokodil Behko wrote: 22 Feb 2018, 20:10 Nova Ingrid. Hrvatski konzul u juesej :D.


Koje sramoćenje :valja
Ajd da ga pošalješ u Kirgistan....tamo ni oni bolje ne spikaju.....ali u usa :ha
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mohr » 15 Mar 2018, 11:37


User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Mohr » 16 Mar 2018, 19:06

/JOŠ JE GORE NEGO ŠTO ZNAMO/

Jučer sam na Odboru za financije slušao podatke o stanju hrvatskoga gospodarstva i ostao šokiran onime što sam čuo.
Naime, hrvatsko gospodarstvo u ovome trenutku ima nevjerojatnih 700 milijardi kuna zaduženja, od čega 511 milijardi u stranim valutama, U ukupnom iznosu čak i dugovi autocesta ili Agrokora izgledaju kao "kikiriki".
To konkretno znači da smo zaduženi četiri državna proračuna ili dva BDP-a.
Doista ne znam na koji način i otkuda ćemo vratiti sve te dugove?
Što je još gore, Vlada inzistira na nastavku ekonomske politike koja je uzrokovala takvo teško stanje.
Bez drastičnih promjena cjelokupnoga gospodarstva i društva bojim se da neminovno idemo putem grčke katastrofe.


B.Bunjac

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by KOMESAR » 21 Mar 2018, 13:18

Kukasti križ proglašen simbolom Hrvatske jer Hrvati jedini znaju kukati i križati se.


p.s.

Već i vrapci na grani znaju da je kukasti križ starohrvatski simbol iz opere, no malo tko je znao izvor ovog simbola. Dok su neki spekulirali da se radi o simbolu iz perioda kada se hrvatsko carstvo protezalo cijelom Azijom, čini se da je kukasti križ stariji i od toga.

Naime, kukasti križ je simbol Hrvata od pamtivijeka jer oduvijek samo kukaju i križaju se, a po tome su bili poznati diljem cijelog svijeta. Štoviše, Hrvati su se prije oko 2.000 godina toliko križali da su osnovali kršćanstvo.

Križ je tada postao simbol kršćanstva, a križanje i kukanje održalo se do današnjeg dana.
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Tokmak » 22 Mar 2018, 21:28

VAŽNO!!! VAŽNO!!! POPIS ORGANIZIRANIH PRIJEVOZA U ZAGREB, NA PROSVJED PROTIV ISTANBULSKE KONVENCIJE!!

(ZOVITE ŠTO PRIJE I DIJELITE DA ŠTO VIŠE LJUDI VIDI)

(nadopunjavati će se) POPIS:

Rijeka - Larisa: 091/570-6029
Split - Udruga Benedikt: 095/197-5043
Varaždin/Čakovec - Dominik: 098/198-3910
Sl. Brod - Maja: 098/508-699
Šibenik - Frane: 095/848-0841
Zadar - Josip: 091/737-2452
Koprivnica/Bjelovar - Milica: 099/772-4489
Istra/Poreč - 091/7544574
Knin - Franjo: 095/861-7132
Ljubuski - 063813606
Osijek--Đakovo-Sl.Brod...095 999 7779

NOVO

Lovreć - 098719077 staje na Dugopolju
Gospić - 0989392638
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Hrvatska - aktuelnosti

Post by Krokodil Behko » 22 Mar 2018, 23:18

I šta je sad loše, oko deklaracije protiv nasilja u porodici?
BiH je to ratificirala još 2013. pa nisam primjetio nekakve probleme.


Image
online

Post Reply

Return to “EX YU”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests