BiH pred najezdom hiljada migranata

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Reactions: 14966
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 04 Feb 2019, 12:36

2
1 Image 1 Image
Ako ti otkrijem ranjivu stranu sebe, nije to moja slabost...To je povjerenje. Ako me povrijediš, nije to moja naivnost, to je tvoja podlost.

Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 10733
Status: Online

Post by Nice try » 05 Apr 2019, 07:55

Pripadnici Jedinice za podršku MInistarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona dočekali su u mjestu Bosanska Otoka kod Bosanske Krupe, pola sata prije ponoći, Talgo voz sa grupom od 130 migranata koja je u poslijepodnevnim satima krenula iz Sarajeva prema Bihaću.
https://www.klix.ba/vijesti/krajiski-sp ... /190405001
0
"O sreći se ćuti", jel' tako bješe...

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena

Post by Chloe » 05 Apr 2019, 07:58

Tako je to ...
0
Ako ti otkrijem ranjivu stranu sebe, nije to moja slabost...To je povjerenje. Ako me povrijediš, nije to moja naivnost, to je tvoja podlost.

Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Reactions: 958

Post by Konsultant » 05 Apr 2019, 11:37

RIP nastradali.

Zna li se koliko je uslo u BiH od 2017. na ovamo? Cini mi se blizu 20 000. Sumarno policija radi svoj posao kada treba intervenisati, zaboravit cemo incident u Konjicu. Bilo je nesto sitnih pljacki, internih tuca i 1-2 silovanja. Sta je sve doslo, do sada je normalna situacija.
Humanitarci su za pohvalu :ok.

Ne znam je li ko procitao na DW, po statistikama, prosla godina u Njemackoj je bila godina s najmanje kriminala u zadnjih ihhaaaaaaaaj godina.
0

Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Reactions: 958

Post by Konsultant » 07 Apr 2019, 01:03

The crime rate in Germany has fallen for the second year in a row, according to the 2018 crime report that was published on Tuesday.

It's the lowest crime rate Germany has seen since 1992, but the Interior Ministry said the figures should be handled with caution — and did not provide any estimates on the number of unreported crimes.

https://www.dw.com/cda/en/germanys-crim ... a-48162310
0

Mutevelija
Energetski vampir
Energetski vampir
Reactions: 6766

Post by Mutevelija » 07 Apr 2019, 01:08

0
Nem lehet mindent egy kalap alá vetni.

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena

Post by Chloe » 07 Apr 2019, 09:34

Migranti su dobro došli i lokalnim lopovčićima i kriminalcima. Svaki nepoznati izvršilac nekog belaja je migrant.
0

Mutevelija
Energetski vampir
Energetski vampir
Reactions: 6766

Post by Mutevelija » 14 Apr 2019, 22:35

0
Nem lehet mindent egy kalap alá vetni.

Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 10733
Status: Online

Post by Nice try » 15 Apr 2019, 08:15

Briga SA za komšije :hihi

https://www.bljesak.info/vijesti/flash/ ... umu/269426
Vrlo teško,ali očaj ne pita.
Zar nije najbolje i najlakše zatvoriti istočnu granicu nego se mučiti s ljudima, ai oni s nama, kad već uđu u zemlju?
0
"O sreći se ćuti", jel' tako bješe...

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena

Post by Chloe » 20 Apr 2019, 01:00

:( opet ih je jako puno kod nas. Nema smisla ovo sve.... A moja općinaa ima krizni štab kojem je Ljilja predsjednica, nije ni oformljen po zakonu i niko s njom neće da razgovora.
Juče opozicija tj. preključe, sazvala vanrednu sjednicu u cilju formiranja legalnog Kriznog štaba.
Isvadjali se, izvrijedjali... Ni dnevni red nisu mogli usvojiti... Pola za pola protiv bilo, neki nisu bili prisutni...
Šta rade abdićevci, nevjerovatno...
0

Mala_Mu
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 15879

Post by Mala_Mu » 10 Jun 2019, 10:02

Migrant napao djevojke u Bihaću, zadobile lakše tjelesne povrede

Image

Nepoznati migrant je u noći sa subote na nedjelju u centru Bihaća u blizini poslovnog objekta "Agram" napao Elmu Rekić i njenu sestru te im nanio lakše tjelesne povrede.

Elma Rekić je na svom Facebook profilu napisala da je, vraćajući se kući u društvu svoje sestre iz subotnjeg izlaska, doživjela napad.

"Po samom izlasku iz kluba 'Bistro' primijetile smo dvije nepoznate osobe kako nas prate, dva koraka iza nas. Dobacivali su i smijali se sve vrijeme. O čemu su razgovarali naravno da nismo znale, jer su govorili na samo njima poznatom jeziku. U strahu koji nas je obuzeo nismo znale kako da reagiramo pa smo odlučile stati kako bi oni prošli te smo usporile. Međutim, nastavili su i pratili nas kako bi na kraju sjeli na stepenice kod 'Djevojke s Une'", napisala je Rekić.

Ona je napisala da ih je prava nevolja zadesila tek na parkingu u centru Bihaća pored poslovnog objekta "Agram". Isti muškarac koji ih je pratio im je prišao sleđa, prvo je skočio na njenu sestru koju je oborio na pod. Tom prilikom je zadobila lakše tjelesne povrede.

Image

"Ja, onako prestravljena, ne razmišljajući i ne znajući šta nas je snašlo, skačem na njega, nadajući se da ću uspjeti spasiti sestru iz njegovih ruku. Međutim, tu i ja dobijam lakše tjelesne povrede. Bivaju nam otuđene lične stvari, tj. dva mobilna telefona i moja torbica. Zahvaljujući ljudima iz obližnjih lokala Flash i 35 te, naravno, brzoj intervenciji naše policije prošle smo dobro s obzirom na to kako se sve moglo završiti. Posebno hvala jednom momku koji je uspio uhvatiti tog monstruma i vratiti nam stvari koje nam je otuđio", piše Rekić na Facebooku.

Na samom kraju svog obraćanja javnosti putem Facebooka Elma Rekić se pita dokad će stanovnici Bihaća biti u strahu od migranata i sve češćih napada. Također, ona je uz svoju objavu priložila i fotografije nalaza kojima se utvrđuje da je dobila lakše tjelesne povrede.
0

Post Reply

Return to “BiH”