BiH pred najezdom hiljada migranata

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Username » 18 Jan 2020, 09:19

Hannibal wrote: 18 Jan 2020, 09:06
Username wrote: 18 Jan 2020, 08:48

Hoces reci da je vanilla kockar?
pa vidio sam je par puta u premieru
Reci joj da me razocarala

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by prog321 » 18 Jan 2020, 09:19

storm wrote: 18 Jan 2020, 09:11
prog321 wrote: 18 Jan 2020, 08:37 Vas dvojica se okomili na mene.
I to urednik i moderator foruma.
Malo sam u nezavidnoj situaciji jer sam ja tek došao
Tako da neću više da objašnjavam.
Moj stav je opšte poznat.
Čuj nisam bio u ljubljani , a pio kafu u nebotičniku.
To je onaj neboder što na vrhu ima drvene stepenice iz 70ih koji idu u krug. Pa izađeš na vrh i vidiš čitavu ljubljanu.
Ma ja. Romi će raditi. Zato ih nema da prose u ljubljani . Nije zbog toga što ih hapse i šalju nazad u rumuniju i srbiju.:123
Sad I lažeš i izmišljas?
Pa ćeš onda kmecati kako te urednik proganja, a obična si trolcina, prema svemu pročitanom.
Kako rekoh, ima još dva tri naselja u Sloveniji, gdje jest divlje, i na tome se radi, ali ima i oko murske sobote, Prekmurje, Gdje su izuzetno bogati, radisni, privatni poduzetnici, kuće stani pa gledaj...
Jesi mi dao argument, čuj bio na nebotičniku :D to je isto, kako svatko živ zna za baš čaršiju, pa bio u sarajevu u životu ili ne...
Uostalom lik koji je vidio svijeta, kakvim se predstavljaš, teško da može biti tako nabijen predrasudama... Ili je nešto drugo u pitanju.

Ti si drug agresivan. Meni govoriti da lažem...wtf.
Možda misliš da imaš pravo na to.
Ja ti neću više odgovarat.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Mrachno
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4342
Joined: 16 Dec 2015, 19:28
Location: Berlin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Migranti u Bosni i prosenje na ulici.

Post by Mrachno » 18 Jan 2020, 09:20

prog321 wrote: 17 Jan 2020, 10:12

I u čemu je razlika u prodaji maramica od prosenja ?
Prosvjetlite me.
Ja ne znam ko te čita poslije ovog.
Ako ti nešto dušu tišti, napusti to.

User avatar
grunf
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 599
Joined: 11 Jan 2020, 10:01
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by grunf » 18 Jan 2020, 09:36

Vrag wrote: 17 Jan 2020, 23:18
Gobbledegook wrote: 17 Jan 2020, 22:26 Zamislite da grupa Arapa i Afrikanaca(25+cm.) prethodno osudjenih za 20-satno silovanje pijane zene u Kelnu “koja nije imala kapacitet da se saglasi” - koji su prodavali maramice po Njemackoj - pridje necijoj majci, zeni ili cerki u slabo osvijetljenoj ulici u Sarajevu i upita za direkciju.

Nastavite da govorite o maramicama i necistom zraku. Sigurno vam pomaze da spavate nocu.
Otkad je migrantska kriza, koliko se incidenta desilo izmedju lokalnog stanovnista i migranata?
Kao sto Dusanka Majkic ne moze biti prirodna zrtva silovanja, tako ni sva iskustva sa migrantima nisu jednaka. Imajte na umu da su stope silovanja i kriminala u Njemackoj i Svedskoj s razlogom visoke u mjestima gdje su dosle izbjeglice.


Bio je kraj januara, godina 2019., zima je bila hladnija nego inace. Kroz maglu i duboki snijeg primicao sam se najvecoj antikvarnici na otvorenom u ovom dijelu Balkana - sarajevskoj auto-pijaci.

How much for this? Obratio se na losem engleskom jeziku jedan od dvojice tamnoputih mladica vlasniku male tezge na stupskom buvljaku. Raznovrsna i pristupacna roba bila je izlozena odmah pored niza improvizovanih restorana koji su nudili svjeze ispecene cevape po najpovoljnijim cijenama. Sa rostilja se sirio isti onaj miris koji je mjesecima gusio cijeli grad. Izmedju starog alata, iznosanih cipela i kucanskih aparata izlozenih na blatnjavom najlonu, paznju kupaca sa Bliskog istoka je privukao veliki pajser i lovacki noz izradjen od nerdjajuceg celika. Sirokoglavi prodavac nije vladao engleskim jezikom, pa je na losoj mjesavini naseg i njemackog glasno ponavljao uz bosanske psovke: cvancis mark, ne moze jeftinije, ferstes jarane, cvancis mark, ovo je takav poso i moja cijena, boli me kurac ako nes uzeti.

Nakon iscrpljujucih pregovora dvadeset maraka je promijenilo vlasnika, a posao je zakljucen na obostrano zadovoljstvo. Provalnicki alat je nabavljen, noz je kupljen za samoodbranu od sarajevskih penzionera koji odbijaju da im udijele sadaku, oni su nestali u guzvi u strahu od policijskih patrola koje nisu bile previse zainteresovane za legitimisanje migranata.

Tramvaj ce ih odvesti do Bascarsije, tamo ce prodavati papirne maramice Sarajlijama, obavice usput par sumnjivih poslova sa strane dok su zarobljeni u Bosni, a poslije toga ce, ako Bog da, kao komsija Hasan iz Faludze, usreciti neku usamljenu dusu od 130 kg. u Bielefeldu, koja vise nece morati da brije jednu nogu da bi osjetila muskarca u krevetu.
Glup sam!

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by storm » 18 Jan 2020, 09:41

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 09:19
storm wrote: 18 Jan 2020, 09:11

Sad I lažeš i izmišljas?
Pa ćeš onda kmecati kako te urednik proganja, a obična si trolcina, prema svemu pročitanom.
Kako rekoh, ima još dva tri naselja u Sloveniji, gdje jest divlje, i na tome se radi, ali ima i oko murske sobote, Prekmurje, Gdje su izuzetno bogati, radisni, privatni poduzetnici, kuće stani pa gledaj...
Jesi mi dao argument, čuj bio na nebotičniku :D to je isto, kako svatko živ zna za baš čaršiju, pa bio u sarajevu u životu ili ne...
Uostalom lik koji je vidio svijeta, kakvim se predstavljaš, teško da može biti tako nabijen predrasudama... Ili je nešto drugo u pitanju.

Ti si drug agresivan. Meni govoriti da lažem...wtf.
Možda misliš da imaš pravo na to.
Ja ti neću više odgovarat.
Naravno da ću ti reći što te ide, pošto živim tu cijeli život, i nekim sam slučajem prilično upućen, te uključen u problematiku... A počeo si izmišljati oko migranata tu, pa nastavio sa romima...
Kredibilitet ti je nula, a ako misliš, da ćemo ti šutjeti, varas se.
O ostalim stavovima ti, ne želim ni trošiti riječi...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Vrag » 18 Jan 2020, 09:44

Gobbledegook wrote: 18 Jan 2020, 09:36
Vrag wrote: 17 Jan 2020, 23:18

Otkad je migrantska kriza, koliko se incidenta desilo izmedju lokalnog stanovnista i migranata?
Kao sto Dusanka Majkic ne moze biti prirodna zrtva silovanja, tako ni sva iskustva sa migrantima nisu jednaka. Imajte na umu da su stope silovanja i kriminala u Njemackoj i Svedskoj s razlogom visoke u mjestima gdje su dosle izbjeglice.


Bio je kraj januara, godina 2019., zima je bila hladnija nego inace. Kroz maglu i duboki snijeg primicao sam se najvecoj antikvarnici na otvorenom u ovom dijelu Balkana - sarajevskoj auto-pijaci.

How much for this? Obratio se na losem engleskom jeziku jedan od dvojice tamnoputih mladica vlasniku male tezge na stupskom buvljaku. Raznovrsna i pristupacna roba bila je izlozena odmah pored niza improvizovanih restorana koji su nudili svjeze ispecene cevape po najpovoljnijim cijenama. Sa rostilja se sirio isti onaj miris koji je mjesecima gusio cijeli grad. Izmedju starog alata, iznosanih cipela i kucanskih aparata izlozenih na blatnjavom najlonu, paznju kupaca sa Bliskog istoka je privukao veliki pajser i lovacki noz izradjen od nerdjajuceg celika. Sirokoglavi prodavac nije vladao engleskim jezikom, pa je na losoj mjesavini naseg i njemackog glasno ponavljao uz bosanske psovke: cvancis mark, ne moze jeftinije, ferstes jarane, cvancis mark, ovo je takav poso i moja cijena, boli me k.... ako nes uzeti.

Nakon iscrpljujucih pregovora dvadeset maraka je promijenilo vlasnika, a posao je zakljucen na obostrano zadovoljstvo. Provalnicki alat je nabavljen, noz je kupljen za samoodbranu od sarajevskih penzionera koji odbijaju da im udijele sadaku, oni su nestali u guzvi u strahu od policijskih patrola koje nisu bile previse zainteresovane za legitimisanje migranata.

Tramvaj ce ih odvesti do Bascarsije, tamo ce prodavati papirne maramice Sarajlijama, obavice usput par sumnjivih poslova sa strane dok su zarobljeni u Bosni, a poslije toga ce, ako Bog da, kao komsija Hasan iz Faludze, usreciti neku usamljenu dusu od 130 kg. u Bielefeldu, koja vise nece morati da brije jednu nogu da bi osjetila muskarca u krevetu.
Ne trazim elaborat, nego da nabrojis

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Venera » 18 Jan 2020, 09:50

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 00:22 Beograd je jači od zagreba i ljubljane zajedno.:zubi
Vidi se da je cijela juga ulagala tamo.
Bukvalno su kopirali pariz.

Ostatak srbije je odron. Njihova sela izgledaju kao naša. Prije sto godina :D

Ali begiš je nešto posebno.
ne diraj mi Vojvodinu :rumenko
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by insomnia » 18 Jan 2020, 10:36

Vrag wrote: 18 Jan 2020, 09:44
Gobbledegook wrote: 18 Jan 2020, 09:36

Kao sto Dusanka Majkic ne moze biti prirodna zrtva silovanja, tako ni sva iskustva sa migrantima nisu jednaka. Imajte na umu da su stope silovanja i kriminala u Njemackoj i Svedskoj s razlogom visoke u mjestima gdje su dosle izbjeglice.


Bio je kraj januara, godina 2019., zima je bila hladnija nego inace. Kroz maglu i duboki snijeg primicao sam se najvecoj antikvarnici na otvorenom u ovom dijelu Balkana - sarajevskoj auto-pijaci.

How much for this? Obratio se na losem engleskom jeziku jedan od dvojice tamnoputih mladica vlasniku male tezge na stupskom buvljaku. Raznovrsna i pristupacna roba bila je izlozena odmah pored niza improvizovanih restorana koji su nudili svjeze ispecene cevape po najpovoljnijim cijenama. Sa rostilja se sirio isti onaj miris koji je mjesecima gusio cijeli grad. Izmedju starog alata, iznosanih cipela i kucanskih aparata izlozenih na blatnjavom najlonu, paznju kupaca sa Bliskog istoka je privukao veliki pajser i lovacki noz izradjen od nerdjajuceg celika. Sirokoglavi prodavac nije vladao engleskim jezikom, pa je na losoj mjesavini naseg i njemackog glasno ponavljao uz bosanske psovke: cvancis mark, ne moze jeftinije, ferstes jarane, cvancis mark, ovo je takav poso i moja cijena, boli me k.... ako nes uzeti.

Nakon iscrpljujucih pregovora dvadeset maraka je promijenilo vlasnika, a posao je zakljucen na obostrano zadovoljstvo. Provalnicki alat je nabavljen, noz je kupljen za samoodbranu od sarajevskih penzionera koji odbijaju da im udijele sadaku, oni su nestali u guzvi u strahu od policijskih patrola koje nisu bile previse zainteresovane za legitimisanje migranata.

Tramvaj ce ih odvesti do Bascarsije, tamo ce prodavati papirne maramice Sarajlijama, obavice usput par sumnjivih poslova sa strane dok su zarobljeni u Bosni, a poslije toga ce, ako Bog da, kao komsija Hasan iz Faludze, usreciti neku usamljenu dusu od 130 kg. u Bielefeldu, koja vise nece morati da brije jednu nogu da bi osjetila muskarca u krevetu.
Ne trazim elaborat, nego da nabrojis
Isprica frajer pricu onako bezveze 😂
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Migranti u Bosni i prosenje na ulici.

Post by prog321 » 18 Jan 2020, 10:39

Mrachni wrote: 18 Jan 2020, 09:20
prog321 wrote: 17 Jan 2020, 10:12

I u čemu je razlika u prodaji maramica od prosenja ?
Prosvjetlite me.
Ja ne znam ko te čita poslije ovog.
Jes' ti ozbiljan ili je negdje fazon ? :123
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120481
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6992 times
Been thanked: 7930 times
Status: Online

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Krokodil Behko » 18 Jan 2020, 10:39

Venera wrote: 18 Jan 2020, 09:50
ne diraj mi Vojvodinu :rumenko

Blato do vrata i svi su seljaci.

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 08:37 Vas dvojica se okomili na mene.
I to urednik i moderator foruma.
Malo sam u nezavidnoj situaciji jer sam ja tek došao
Tako da neću više da objašnjavam.

Ti si trol. Ti ne bi ni trebao imati neka posebna prava, na forumu.

Isto tako i ovaj drugi, ako niste isto, Gobbledegook.
Nema čovjek preča posla, nego da iz daleke i egzorične Australije, tu trola o migrantima.
Još samo da razvidimo, da li se poznajemo od ranije.
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Venera » 18 Jan 2020, 10:43

Krokodil Behko wrote: 18 Jan 2020, 10:39
Venera wrote: 18 Jan 2020, 09:50
ne diraj mi Vojvodinu :rumenko

Blato do vrata i svi su seljaci.

salasi :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by prog321 » 18 Jan 2020, 10:44

:jok
Last edited by prog321 on 18 Jan 2020, 11:16, edited 2 times in total.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
shark-attack
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6164
Joined: 25 Mar 2019, 09:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 402 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by shark-attack » 18 Jan 2020, 10:45

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 09:19
storm wrote: 18 Jan 2020, 09:11

Sad I lažeš i izmišljas?
Pa ćeš onda kmecati kako te urednik proganja, a obična si trolcina, prema svemu pročitanom.
Kako rekoh, ima još dva tri naselja u Sloveniji, gdje jest divlje, i na tome se radi, ali ima i oko murske sobote, Prekmurje, Gdje su izuzetno bogati, radisni, privatni poduzetnici, kuće stani pa gledaj...
Jesi mi dao argument, čuj bio na nebotičniku :D to je isto, kako svatko živ zna za baš čaršiju, pa bio u sarajevu u životu ili ne...
Uostalom lik koji je vidio svijeta, kakvim se predstavljaš, teško da može biti tako nabijen predrasudama... Ili je nešto drugo u pitanju.

Ti si drug agresivan. Meni govoriti da lažem...wtf.
Možda misliš da imaš pravo na to.
Ja ti neću više odgovarat.
@prog321 prodajem maramice...povoljno

drugslovenacnemojtakorasplakastecovjeka
KIAORA

User avatar
insomnia
Rđav kurac
Rđav kurac
Posts: 63717
Joined: 31 May 2013, 20:11
Has thanked: 3146 times
Been thanked: 9719 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by insomnia » 18 Jan 2020, 10:49

Krokodil Behko wrote: 18 Jan 2020, 10:39
Venera wrote: 18 Jan 2020, 09:50
ne diraj mi Vojvodinu :rumenko

Blato do vrata i svi su seljaci.

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 08:37 Vas dvojica se okomili na mene.
I to urednik i moderator foruma.
Malo sam u nezavidnoj situaciji jer sam ja tek došao
Tako da neću više da objašnjavam.

Ti si trol. Ti ne bi ni trebao imati neka posebna prava, na forumu.

Isto tako i ovaj drugi, ako niste isto, Gobbledegook.
Nema čovjek preča posla, nego da iz daleke i egzorične Australije, tu trola o migrantima.
Još samo da razvidimo, da li se poznajemo od ranije.
Na stranu ocigledno trolanje ali ovo sa maramicama nije daleko od istine. Slicno ko sto kojekakvi “zestoki momci” pruzaju usluge “obezbjedjenja”kafica i restorana.
Iskustvo mi je pomoglo da u sebi nađem balans
Pa okoreli šaban začas postao je šaman

User avatar
Mrachno
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4342
Joined: 16 Dec 2015, 19:28
Location: Berlin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Migranti u Bosni i prosenje na ulici.

Post by Mrachno » 18 Jan 2020, 11:27

prog321 wrote: 18 Jan 2020, 10:39
Mrachni wrote: 18 Jan 2020, 09:20

Ja ne znam ko te čita poslije ovog.
Jes' ti ozbiljan ili je negdje fazon ? :123
Nemamo o čemu ti i ja pisati.
Nisi vrijedan slova na tastaturi
Ugodno ti forumanje
Poyy
Ako ti nešto dušu tišti, napusti to.

Pape
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 202
Joined: 10 Nov 2019, 21:44
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Pape » 19 Jan 2020, 01:04

insomnia wrote: 18 Jan 2020, 10:36
Vrag wrote: 18 Jan 2020, 09:44

Ne trazim elaborat, nego da nabrojis
Isprica frajer pricu onako bezveze 😂
Nista u ovoj prici nije bez veze. Najlakse je zatvoriti oci i zacepiti ushi, pa se poslije poslije pitati kako i zasto.

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 16 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Nice try » 19 Jan 2020, 13:11

insomnia wrote: 17 Jan 2020, 18:34 Pazi molim te oni zele ici dalje. I sad treba cijeli svijet prevrnuti naopacke zato sto oni nesto zele?
Šta prevrću?
A svijet je svakako jedna velika scena, svaki dan ljudi migriraju. To se ne može spriječiti.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by prog321 » 19 Jan 2020, 13:24

:rol
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3084 times
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by Chloe » 03 Feb 2020, 20:01

VELIKA KLADUŠA: U FIZIČKOM OBRAČUNU POVRIJEĐENA DVA ZAŠTITARA I JEDAN MIGRANT

U fizičkom okršaju koji se desio u petak, 31. januara, u prostorijama tržnog centra „Bingo“ u Velikoj Kladuši, jedno lice je teže povrijeđeno, dok su druga dva lica zadobila lakše tjelesne povrede.
3. Februara 2020.

Image


U pitanju su dva zaštitara i jedan migrant.

Prema riječima Ale Šiljdedića, portparola MUP-a USK, zaštitari tržnog centra „Bingo“ pozvali su policijske službenike zbog krađe koja se desila u objektu, a koju je počinilo lice za koje se sumnjalo da je migrant.

Do trenutka dolaska policijske patrole, u prostorijama gdje se kontroliše video-nadozor i koju zaštitari koriste kao dio svog radnog prostora, došlo je do fizičkog obračuna između dva zaštitara, G.M. (1986.) i P.E. (1976.) i migranta, za kojeg je kasnije utvrđeno da je iz Maroka (1996.), a da trenutno boravi u migrantskom centru „Miral“.

Tuča je rezultirala tjelesnim povredama, gdje su migrant i zaštitar P.E. zadobili lakše tjelesne povrede, dok je zaštitar G.M. teže povrijeđen i trenutno se nalazi u Kantonalnoj bolnici „Dr. Irfan Ljubijankić“.

Još uvijek nije utvrđeno pod kojim okolnostima je došlo do fizičkog obračuna i na koji način su povrijeđena sva tri lica koja su učestvovala u tuči.

Šiljdedić je naglasio da je o cijelom slučaju obaviješten kantonalni Tužilac, te da će više informacija biti poznato po završetku istrage, koja je još u toku.



https://www.krajina.ba/velika-kladusa-u ... n-migrant/
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
prog321
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3682
Joined: 16 Jan 2020, 13:20
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: BiH pred najezdom hiljada migranata

Post by prog321 » 03 Feb 2020, 20:15

Najavio je radončić da će ove godine to sa migrantima valjda regulisati.
Nešto kao u njemačkoj. Prihvatni centri zatvorenog tipa. Ograničeno kretanje.
Nadam se da će biti nešto od toga.
It's a morbid observation, but if every one on earth just stopped breathing for an hour, the greenhouse effect would no longer be a problem.

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests