Napadi na povratnike

Društvene teme iz naše zemlje.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by drugrankovic » 15 Jul 2015, 15:09

Bez obzira na to... ako je sovinisticki sa srpske strane ili mafijaski a nametnuto s bosnjacke da djeluje nacionalno udri da koska ne ostane... i jedno i drugo...

Moguce da se zamjerio al na mutnim radnjama bacat sibicu u bure baruta...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Julia-Klara » 15 Jul 2015, 15:12

drugrankovic wrote:Bez obzira na to... ako je sovinisticki sa srpske strane ili mafijaski a nametnuto s bosnjacke da djeluje nacionalno udri da koska ne ostane... i jedno i drugo...

Moguce da se zamjerio al na mutnim radnjama bacat sibicu u bure baruta...
apsolutno se slazem...
bilo ko je pocinitelj, ovo nije nacin da se nekome sveti, iz bilo kojeg razloga
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26710
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14766 times
Been thanked: 3948 times
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Veca » 15 Jul 2015, 15:22

...tobejarabi! :sok
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Biba » 15 Jul 2015, 15:28

Julia-Klara wrote:
drugrankovic wrote:Bez obzira na to... ako je sovinisticki sa srpske strane ili mafijaski a nametnuto s bosnjacke da djeluje nacionalno udri da koska ne ostane... i jedno i drugo...

Moguce da se zamjerio al na mutnim radnjama bacat sibicu u bure baruta...
apsolutno se slazem...
bilo ko je pocinitelj, ovo nije nacin da se nekome sveti, iz bilo kojeg razloga
Znam ja jako dobro šta je osveta i koje su posljedice ali lomljenje prstiju i ubijanje nije rješenje...al da ga malo prihvate i dokuče pendrekom...ko nekad...da mu ne padne više na pamet, a ne strpati u zatvor i pitati šta voli da jede...ili još bolje da ima mogućnost platiti jamčevinu ko Mamići :rol
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81262
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10211 times
Been thanked: 7083 times
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Julia-Klara » 15 Jul 2015, 15:30

ocito se ne kontamo
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by drugrankovic » 15 Jul 2015, 15:42

Cetri s? S namjerom ilibsovinistickom da srbi zlikovacki bosnjaku poput nekad esesovaca urezu petokraku komunistima na celo... krvnicki i sovinisticki ilibako je neki nerascisceni dug pa da se skrene paznja na sto dalje od sebe i to kako? Tako sto ce najpodlije ubacit sibicu u bure baruta ...

4s nekom urezat? Ko god da je zahtjeva secenje u korjenu jer takav um tj stoka bez repa se ne popravi... nanu naninu i to pod hitno nac pocinioca...
Pa ako je srbin i cist sovinizam bude na primjer dovedes deset bosnjaka da ga guze i urezes mu polumjesec na celo pa potom aj adio... tu izlecenja ibkazne nema druge samo se dzaba hrana trosi...plus sto je svjesno izazivanje medjunacionalnog istrebljivanja i opasne hajke ma sta da je u pitanju...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Biba » 15 Jul 2015, 15:48

drugrankovic wrote:Cetri s? S namjerom ilibsovinistickom da srbi zlikovacki bosnjaku poput nekad esesovaca urezu petokraku komunistima na celo... krvnicki i sovinisticki ilibako je neki nerascisceni dug pa da se skrene paznja na sto dalje od sebe i to kako? Tako sto ce najpodlije ubacit sibicu u bure baruta ...

4s nekom urezat? Ko god da je zahtjeva secenje u korjenu jer takav um tj stoka bez repa se ne popravi... nanu naninu i to pod hitno nac pocinioca...
Pa ako je srbin i cist sovinizam bude na primjer dovedes deset bosnjaka da ga guze i urezes mu polumjesec na celo pa potom aj adio... tu izlecenja ibkazne nema druge samo se dzaba hrana trosi...plus sto je svjesno izazivanje medjunacionalnog istrebljivanja i opasne hajke ma sta da je u pitanju...
Pa jesu li onda bolji od počinioca oni koji bi došli tj. pristali guziti ga i rezati mu čelo...bože sačuvaj...ama dobro ga prebit...al sumnjivi su meni najviše tu novinari...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Krokodil Behko » 15 Jul 2015, 18:19

Da je oko para, valjda bi mu urezali četiri P ili četiri nule ili tako nešto?
Podrazumijeva se da je po nacionalnom osnovu.
online

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by drugrankovic » 15 Jul 2015, 19:24

Krokodil Behko wrote:Da je oko para, valjda bi mu urezali četiri P ili četiri nule ili tako nešto?
Podrazumijeva se da je po nacionalnom osnovu.

Ne budi iskljuciv. Na primjer oce ga se bosanci rjese i u maalom mjestu dje se dosta zna ko skim ima neresene racune... pa ucine nesto sto kao potpuno na drugu stranu salje istragu... na srbe.. a situacija idealna u poslednje vrjeme...
Ok i ja kontam da mafijas pravi se tim ne bavi... no malp je mjesto mozda neki amater koji zeli odvuc...
Svakako je umjesan zapaljiv nacionalni fitilj... zbog toga sam i rekao kako treba s pociniocem....
mi se krokodil nemoramo mirisat al nijesmo se ni u ratu bog zna kako tetovirali jedni po drugima a kamoli ovo u miru...
zato ako je nacionalno polumjesec na celo tom cetniku i adio... e da se smije... no ce ih izlijece batinama sto rece biba...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Biba » 15 Jul 2015, 22:47

drugrankovic wrote:
Krokodil Behko wrote:Da je oko para, valjda bi mu urezali četiri P ili četiri nule ili tako nešto?
Podrazumijeva se da je po nacionalnom osnovu.

Ne budi iskljuciv. Na primjer oce ga se bosanci rjese i u maalom mjestu dje se dosta zna ko skim ima neresene racune... pa ucine nesto sto kao potpuno na drugu stranu salje istragu... na srbe.. a situacija idealna u poslednje vrjeme...
Ok i ja kontam da mafijas pravi se tim ne bavi... no malp je mjesto mozda neki amater koji zeli odvuc...
Svakako je umjesan zapaljiv nacionalni fitilj... zbog toga sam i rekao kako treba s pociniocem....
mi se krokodil nemoramo mirisat al nijesmo se ni u ratu bog zna kako tetovirali jedni po drugima a kamoli ovo u miru...
zato ako je nacionalno polumjesec na celo tom cetniku i adio... e da se smije... no ce ih izlijece batinama sto rece biba...
Ma samo sam htjela reći da su nekada žandari smjeli a i pendrečili...ma bio kod nas jedan policajac K...O ..bome taj je uvijek našao onoga koji je došao popa pretući i opljačkati...dobro ga nalemo i nije više pokušao ponovo ...sada nikoga ne mogu otkriti...sada tuku i policajce
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Vladimir RUS » 15 Jul 2015, 23:19

Da su mu urezali polumjesec i zvijezdu ovo nebi bilo ni objavljeno. :D

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by JCR » 16 Jul 2015, 00:26

Vlado ko ti drma kavez

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Zagorka » 16 Jul 2015, 22:07

Vala si se bas provalio vlado :oo

Na temu:ne mislim da ce pocinioc(i) biti uhvaceni,onima nije u interesu,ove ne boli puno jer nije njihov stomak.......i tak...........


(daj Boze da pogrijesim)
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: Pretučen povratnik, na stomaku mu urezali 'četiri S"

Post by Krokodil Behko » 17 Jul 2015, 10:57

[ytube][/ytube]
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom BiH

Post by Krokodil Behko » 04 Aug 2015, 18:27

Image
Delegat u Klubu Bošnjaka Vijeća naroda RS-a Elvedin Hamzić upozorio je danas da se moraju povećati mjere sigurnosti Bošnjaka u Republici Srpskoj da se ne bi događali slučajevi kao što je jučerašnji u Prijedoru kada su napadnuta dvojica bošnjačkih mladića samo zato što je jedan od njih nosio majicu s oslikanom zastavom države BiH.

Mladići od 20 i 19 godina su ispričali da ničim nisu izazvali reakciju dvojice gostiju lokalnog kafića u Prijedoru, koji su ih i fizički napali dok su bili u objektu i to samo zbog majice na kojoj je oslikana zastava države BiH.

Hamzić je za Fenu rekao da je danas razgovarao s napadnutim mladićima te kazao da su posljednja dešavanja potakla da se javno progovori o sigurnosnoj situaciji u tom gradu, posebno u vrijeme godišnjih odmora kada je veće prisustvo bh. građana iz dijaspore.

-Djeca su napadnuta samo zato što je jedan od njih imao majicu s obilježjem države BiH - razočarano je konstatovao Hamzić ističući da su vidne povrede kod jednog od pretučenih mladića.

Smatra da je neophodno preduzeti sve neophodne mjere da se ovakve situacije ne bi dešavale.

-Pitamo se šta je s hvalama gradonačelnika Prijedora Marka Pavića da je ovo najbezbjednije mjesto u RS-u - rekao je Hamzić ukazujući da su incidenti poput ovog jučerašnjeg nedopustivi.

Pozvao je policiju da pojača mjere sigurnosti, jer je ovo samo jedan od napada na Bošnjake, dok se jedan broj njih i ne prijavljuje policiji zbog straha šta bi moglo uslijediti nakon toga.

Prije petnaestak dana policiji je prijavljeno da je presretnuta svatovska kolona i napadnuti Bošnjaci u Prijedoru samo zbog istaknute zastave BiH.

Mladići koji su jučer napadnuti, u Prijedoru su na odmoru, nakon čega se vraćaju u Švicarsku, gdje su i rođeni, ali će ponijeti i traume i fizičke posljedice napada koji im se dogodio.


(FENA)
online

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom Bi

Post by titicha » 04 Aug 2015, 19:34

Žao mi je tih mladića! I napadačima bi,ako bi malo razmislili, ta zastava trebala nešto značiti.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom Bi

Post by drugrankovic » 05 Aug 2015, 00:25

na drugu stranu kad napadnu bajkere iz srbije u carsiji, zbog natpisa na majci srbija ispod oznake kluba, to ovaj ni ne pomisli da objavi vec poput dnevnog avaza ceka na drugoj strani to pa da onda masturbrira poput onih sa klix-a, ftv...

naravoucenije - ne nosi majice koje nisu pozeljne u odredjenoj sredini.
sto se tice "ta majica bi im trebala nesto znaciti" - ne, ne bi i neće.

priče u kojima srbi i hrvati treba da su bosanci dok su muslimani iskljucivo bošnjaci, a tobož "bosna" koja ulice nosi "Arija BiH" kojom muslimani misle da su bogom dani kao najbitniji i oni su toboz armija BiH. Ta armija je muslimanska u kojoj su rame uz rame bili i mudzahedini. Srbi i Hrvati su od nje stradali (kao i usliani od njihovih) i sigurno je ne satraju svojo pa im to "bosna" a u stvari bošnjačka ne prolazi... Ako je neko sebi dao ya pravo takve ulice da stavlja, i svojata sve yivo, naturajuci fol ime bosne a ovamo muslianska vojska i sve musliansko (dok nema ulice vojska HVO) i da svet postoji od dolaska osmanlija, a prije toga nista, to je njegov problem.
S tom majicom nek ne ide u srpsku teritoriju ili hrvatski deo te bosne. Tamo je to ono što i jeste - muslimansko obelezje.

Pametan neće provocirat. Muslimanska obeležja na srpskoj i hrvatskoj strani , i obrnuto? Ne.
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom Bi

Post by titicha » 05 Aug 2015, 08:45

Čudo...jučer nisi tu komentirao navijače u Doboju?! Nisi mogao pronaći nešto slično na drugoj strani pa da povučeš paralelu
a sad si pronašao bajkere?! To je Bosna i Hercegovina i cijeli svijet to tako gleda,samo trebaš otvoriti oči i ...ako si iz Bosne,pogledati
Bosnu i Hercegovinu kao svoju domovinu a ne kao muslimansku državu. A ako nisi niti rođen tamo,niti živio,pustiti one koji jesu da to rješavaju.

User avatar
JCR
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1721
Joined: 30 Apr 2014, 10:45
Status: Offline

Re: U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom Bi

Post by JCR » 05 Aug 2015, 10:59

Objasnjenje Hrvatima zasto prije 20 godina nisu sekunde pogrijesili

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Online

Re: U Prijedoru napadnuti mladići zbog majice sa zastavom Bi

Post by Krokodil Behko » 05 Aug 2015, 13:44

Brisana svađa.
Kao i obično, Ranković prvi počne, a ostali se nalože.
Ljudi božiji, ako neko pravi problem, ne mora značiti da ga trebate slijediti u tome.
Više se nema kud po ovom pitanju. Već mi je postalo ofirno, zatvarati oči i praviti se da ne vidim neke stvari, samo da ne bih morao intervenisati, brisati postove itd. Dodijalo je i nemušto zaključavanje teme, samo da se ne bi neko označio kao krivac.
Suzdržite se od takvog rječnika, a ti Rankoviću pogotovo. Nemoj misliti da sam zaboravio šta sam ti napisao u zadnjem upozorenju. Vrlo brzo ćeš ti praviti društvo Harlekinu, pa i laganom. Uvijek isti ljudi, uvijek isti problemi. Toliko.
online

Post Reply

Return to “BiH”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests