Liga prvaka 2013./2014.

Locked
Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 30 Apr 2014, 23:26

greeneyes wrote:Čuj Cristiano najbolji nogometaš današnjice :plavi još ovaj gospodin i BaleTa svrsta u top tri najbolja igrača :plavi
Jesi li ga gledao uopšte?

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 30 Apr 2014, 23:31

ružni wrote:
greeneyes wrote:Čuj Cristiano najbolji nogometaš današnjice :plavi još ovaj gospodin i BaleTa svrsta u top tri najbolja igrača :plavi
Jesi li ga gledao uopšte?
Ne znam o kojem govoriš, al' svejedno sam oba gledao, što pitaš? :123
Samo sabura

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 30 Apr 2014, 23:35

Za koga bih pitao, meni si se obratio za ovog drugog. I šta si vidio?

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 30 Apr 2014, 23:40

ružni wrote:Za koga bih pitao, meni si se obratio za ovog drugog. I šta si vidio?
Čuj pitanja-štas' vidio :rol
Vidio da je dobar igrač, brz , poprilično dobar u završnici, solidan(nešto malo više od solidnog) tehničar i dribler, ugl. brzina mu je najveći adut. :kafa
Ugl. nedoovljno da bi ga se svrstalo u top 3 igrača na svijetu, ni u ludilu. :123
Samo sabura

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 30 Apr 2014, 23:49

Solidan tehničar koji u najvećoj brzini bez problema kontroliše loptu :oo Ćoravi su oni koji ga u Premier ligi proglasiše za najboljeg igrača, trebali su zvati tebe da im objasniš :kafa I iznos transfera potvrđuje tezu da je u top 3 igrača, kao i njegove igre u zadnje vrijeme. Trebalo mu je vremena da se uklopi, ništa neobično za sport i prelazak u neku veliku ekipu.

Evo poprilično dobre završnice prošle sezone :kafa

[ytube][/ytube]

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 30 Apr 2014, 23:59

ružni wrote:Solidan tehničar koji u najvećoj brzini bez problema kontroliše loptu :oo Ćoravi su oni koji ga u Premier ligi proglasiše za najboljeg igrača, trebali su zvati tebe da im objasniš :kafa I iznos transfera potvrđuje tezu da je u top 3 igrača, kao i njegove igre u zadnje vrijeme. Trebalo mu je vremena da se uklopi, ništa neobično za sport i prelazak u neku veliku ekipu.

Evo poprilično dobre završnice prošle sezone :kafa

[ytube][/ytube]
To hoćeš reći da je on uber tehničar? i to sa kao neka kontrola lopte? pa čovjek jednostavno nabio loptu ispred sebe i pretrčao igrača, kakav je tu kontrola lopte? istina pred samu završnicu je dobro iskontrolirao loptu, ali ništa spešl, ja ne rekoh da je on tehnički na nivou Gatuza :dole
Je l' ja gdje pomenuhh da on nije zaslužio titulu najboljeg igrača u Premieršipu? što mi trpaš riječi koje nisam napisao? :123 evo i Suarez je ove sezone izdominirao Premiseršip i to upečatljivije nego li Bale, zašto je onda Bale bolji igrač od njega? :123
E baš je transfer savršen dokaz za kvalitet nekog igrača, pogotovo u današnje vrijeme kad se daju amsne pare za iole kvalitetna igrača :plavi
Samo sabura

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 01 May 2014, 00:08

Ko ti trpa riječi? Navodim neke njegove domete, kakve to veze ima s tvojim riječima?

Bale je na poziciji lijevog beka dominirao jedno vrijeme, može igrati na oba krila, može li to Suarez kad ga već pominješ? Centaršut je skoro perfektan, uzaludno je nabrajati njegovu ubitačnost u napadu, vidio si nešto i sinoć.

Da, za svakog se danas daje 100 miliona Image

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 01 May 2014, 00:20

ružni wrote:Ko ti trpa riječi? Navodim neke njegove domete, kakve to veze ima s tvojim riječima?

Bale je na poziciji lijevog beka dominirao jedno vrijeme, može igrati na oba krila, može li to Suarez kad ga već pominješ? Centaršut je skoro perfektan, uzaludno je nabrajati njegovu ubitačnost u napadu, vidio si nešto i sinoć.

Da, za svakog se danas daje 100 miliona Image
Dobro, neka ti bude :o

Nećemo tako lako riječ dominacija koristiti i gdje joj je mjesto i gdje nije :ne on je na poziciji lijevog beka bio dobar, ne dominantan kakvim ga ti želiš prikazati, usotalm niakd i nije bio klasični bek, više nešto na kalup Alveša, tj. wing-bek :kafa
Suarez odlično igra na poziciji napadača, polu-napadača i lijevog krila, šta bi ti više? još je mnogo bolji dribler, tehničar, bolji je finišer od Bejla.. :kafa
I da, ja ne sporim igračke kvalitete Bale-a, on je sjajan igrač, ali još uvijek niej u top 3 i ne treba ga gurati gdje mu nije mjesto :o
Ništa gore nego pokušati voditi diskusiju s bukvalnom osobom, nešto slično samoubistvu. :kafa znači danas sutra Real plati 102 miliona eura za Suareza i on će automatski postati bolji od Bejla? koaj logika :123
Samo sabura

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 01 May 2014, 00:23

100 miliona je aludiranje na tvoje da se danas za svakoga daju masne pare. Koga bi ti stavio u prva 3? I nemoj mi ličnih kvalifikacija, bukvalna osoba bla bla trc prc, pokušaj da komuniciraš normalno, pričamo o sportu.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 01 May 2014, 00:28

ružni wrote:100 miliona je aludiranje na tvoje da se danas za svakoga daju masne pare. Koga bi ti stavio u prva 3? I nemoj mi ličnih kvalifikacija, bukvalna osoba bla bla trc prc, pokušaj da komuniciraš normalno, pričamo o sportu.
Da i? hoćeš me to uvjeriti da on vrijedi tih para? na osnovu čega? individualnih podviga? timskih? šta je on to učinio aman veliko da bi vrijedio 100 miliona koliko niko nije plaćen prije njega? :123
Pokušavam da lične kvalifikacije ostavim po strani, ali ponekad naprosto isplivaju, naprosto ih je nemoguće sačuvati :rumenko
I da, preskočih ovo pitanje o mojih top 3(i Fifinih unazad 3-4 godine)
Mojih top 3 bi izgledalo ni manje ni više nego ovako-Messi-C.Ronaldo-Iniesta :kafa
Samo sabura

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by POSAVLJAK » 01 May 2014, 00:33

ružni wrote:Nisam vidio plakanje, samo grimase :hm

On, Messi i Bale su najbolji igrači, sve ostalo su nijanse i stvar ukusa, tebi izgleda nije omiljen Real pa ga prozivaš :oo Dobro, Bale od prošle sezone, ali polako počinje da se uklapa u ekipu i sve je bolji i bolji, odigrao je dobro sve bitne utakmice.
Pravit ću se da nisam vidio da si spomenuo Balea kao jednog od najboljih igrača :grana

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 01 May 2014, 00:40

Na osnovu individualnih karakteristika. Plaćen je Ronaldo sličnu cifru, sličan je to tip igrača. Uopstalom, godine su pred nama, ovo što on pokazuje u zadnje vrijeme je top. Zaslužan je što tvoj dres sa avatara nije osvojio kup :oo

Moguće da često komuniciraš na tom nivou i plivaš zajedno s njima, tu te ne bih zadržavao Image

Ok lista, i kod mene je ista bila do 2013 kad je Bale uskočio.

@Posavljak, i ja se već danima pravim da nisam vidio poređenje Jojić-Matić :oo

User avatar
Rockefeller
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3670
Joined: 21 Apr 2013, 01:46
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Rockefeller » 01 May 2014, 00:46

Lebowski wrote:Dobro Rock, pretjeruješ, kvalitetna je ekipa ali, možda umišljam, kako je vremenom tika taka počela uzimati daha tako su i poečli slabiji rezultati. Baš sam na sredini sezone mislio kako je došao Pep ali nije toliko promijenio igru, nisu igrali tika taku. Možda i ovo umišljam.
Kvalitetna, kao što je kvalitetan i Real, Chelsea, City i PSG. A nešto kvalitetniji od Arsenala, Dortmunda i Atletica.

Ja sam preksinoć vidio veća imena u ekipi Reala nego u ekipi Bayerna.

__
Mislim da je Ronaldo broj jedan, Messi broj dva, a da ih ima bar tri kandidata za broj tri - Iniesta, Bale i Ibra.
Like Frankie said I did it my way!
__________________________________________________

Buddy, you're a young man, hard man
Shouting in the street, gonna take on the world someday
You got blood on your face, you big disgrace
Waving your banner all over the place

___________________________________________________
Think different

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Mala_Mu » 01 May 2014, 00:50

auf sto se ovdje zakuhalo :D Necu pametovati, samo da kazem da se upotpunosti slazem sa greeneyes , u svemu sto je napisao :respekt

A to da Bale vrijedi 100 miliona :plavi mozel jos koji vic,ovaj pravo dobar :plavi :D
Last edited by Mala_Mu on 01 May 2014, 00:51, edited 2 times in total.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 01 May 2014, 00:50

ružni wrote:Na osnovu individualnih karakteristika. Plaćen je Ronaldo sličnu cifru, sličan je to tip igrača. Uopstalom, godine su pred nama, ovo što on pokazuje u zadnje vrijeme je top. Zaslužan je što tvoj dres sa avatara nije osvojio kup :oo

Moguće da često komuniciraš na tom nivou i plivaš zajedno s njima, tu te ne bih zadržavao Image

Ok lista, i kod mene je ista bila do 2013 kad je Bale uskočio.

@Posavljak, i ja se već danima pravim da nisam vidio poređenje Jojić-Matić :oo
S tim da je Ronaldo do tog transfera bio i individualno i timski mnogo, mnogo jači. Imao je par titula prvaka Engleske, osvojenu LP, zlatnu kopačku, zlatnu loptu za najboljeg igrača na svijetu, to Bale nema i opet je skuplje plaćen, nešto je ipak trulo u državi Danskoj :123
Ne kažem, postoji mogućnost da Bale izraste u sjajnog igrača, al' čisto sumnjam da će svoj talent znati iskoristiti kao Ronaldo(i manjka talentom u odnosu na Ronalda) :oo
Kup je suviše mala stvar da bi se uzimala u obzir kao opravdanje 100 miliona :kafa

Ipak me tadržavaš tu, jbg, isti smo :123
Tebi je znači Bale bolji igrač od Inieste? dovoljno sam čuo :klanja laku noć druže :ruke
Samo sabura

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by POSAVLJAK » 01 May 2014, 01:15

Pazi jednu stvar, Matić je Igrao u Košicama četiri sezone i to preko 60 utakmica, nije se ni vidio, sramotno je i spomenuti da je postigao 5-6 golova, no menadžeri odrađuju pravi posao i guraju ga u Chelsi koji ga šalje na kaljenje u Holandiju, odakle ga otkupljuje Benfica, i kakva je on sada čuda stvarao u toj Benfici? Nikakva...stvorio je čudo kada je dao pobjedonosni gol protiv Sportinga, a bogami se više pričalo o Sulejmaniju nego o njemu u toj Benfici. O Matiću si mogao čuti samo kad su grubi startovi u pitanju, i to je igrač koji je svako malo bio suspendovan u toj Benfici.

Ti vjerovatno i nemaš pojma o tom Jojiću koji je izmislio nogomet za Matića, koji je već dao 7 puta više golova od tog Matića (a obojica veznjaci), i sad zamisli da dečko iz Partizana dođe u Dortmund, n odigra ni tri utakmice a postigne isto toliko golova, dok ovaj mamlaz u Benfici nije postigao tri gola za cijelu sezonu, a da ne pričam o Chelseu gdje ga u 13 dosadašnjih utakmica u početnoj postavi ni radar ne može uganjat da mu dodaš loptu.

Ružni
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by Ružni » 01 May 2014, 01:58

@greeneyes Ko te slagao da je Bale više plaćen od Ronalda? Odigrao je sinoć dobru utakmicu, odlučio finale kupa, praktično je odigrao sve ono što je trebalo. U sezonu je ušao povrijeđen, trebalo se prilagoditi, vidjećemo dalji razvoj igara. Iniesta nije na nivou od prije 3-4 godine kad su se on i Xavi šprdali sa svima, polako padaju.

@Posavljak

Matić je u Benfici u onoj sezoni, kad su prošli kao najukletiji klub, bio najbolji igrač u sredini. Ove sezone je među 2 ili 3 najbolje ocijenjena igrača Chelsea otkad je došao u klub, a ti ga tražiš radarom :oo. Njegova igra se ne gleda kroz golove pa ne znam zašto ta poređenja. Trebao si pomenuti da je bio najbolji igrač u mladoj reprezentaciji na prvenstvu gdje su ušli u finale (možda protiv Italije, ima godina)

Jojića odlično znam, ali su mu fizikalije na mnogo nižem nivou. Nije brz, nije jak u duelu, ni pas mu nije najbolji, ne znači da to sve neće popraviti jer je na pravom mjestu kod najboljeg trenera. U Partizanu je prošle sezone često počinjao kao prvi i jedini špic.

Porediš nekoga ko je u vrhu igrača Chelsea i koji će biti u prvih 11 naredne godine u Premier ligi (možemo baciti opkladu ali pod uslovom da nema povreda) i Jojića koji je tek izašao iz smiješne lige. On im je i večeras trebao kao oko u glavi.

Dao si mi dobru ideju da istražim forume Chelsea da vidim kako razmišljaju navijači kluba koji prate svaku utakmicu. Ako misle kao ti složiću se da sam ja slijep :oo Ali nemam sad za to vremena, možda sutra, prekosutra...

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by storm » 01 May 2014, 07:33

Fenomenalni Simeoneov Atletico izborio madridsko finale Lige prvaka u Lisabonu!


Image

u ovosezonskom finalu Lige prvaka u Lisabonu igrat će se gradski, madridski derbi Reala i Atletica! Ekipa Diega Simeonea je odigrala fenomenalnu utakmicu i apsolutno zasluženo pobjednički promarširala Londonom, uvjerljivim 1:3 slavljem za njihove navijače...

Nakon poprilično slabe utakmice u Madridu, očekivala se ipak zanimljivija utakmica na uzvratu polufinala Lige prvaka između Chelseaja i madridskog Atletica, a nogometaši su u Londonu opravdali očekivanja.
Image
Optuživali su Josea Mourinha da je na Vicente Calderonu parkirao autobus, no, Portugalac se nije previše obazirao na prozivanja, postavio je na svom stadionu također poprilično defenzivnu formaciju. Nije mogao računati na ozlijeđenog Čecha, kao i kartonirane Lamparda i Obi Mikela, međutim, vratio mu se Hazard, jedna od udarnih ofenzivnih igli njegove momčadi. U vrhu napada zaigrao je Torres, što se pokazalo dobrim potezom.

Trener Madriđana Diego Simeone nije zbog kartona mogao računati na Gabija, ali je ostatak momčadi bio spreman za veliku borbu i londonsko iznenađenje.

Atletico je gotovo do velike prednosti stigao već u četvrtoj minuti, kada je Koke pogodio gredu, a fenomenalnom akrobacijom Davida Luiza mogao je i domaćin do vodstva.

Chelsea je poveo u 34. minuti, a kako se često kaže, tko će kome, ako ne svoj svome. Fernando Torres nije želio slaviti pogodak koji je zabio svojoj bivšoj ekipi.

Slika 1 od 1.
Ipak, sjajno je reagirala ekipa Diega Simeonea, koja je još do predaha stigla do poravnanja i izuzetno važnog pogotka u gostima. Adrian Lopez iskoristio je veliku pogrešku domaće obrane i nije mu bilo teško iz blizine loptu pospremiti u mrežu.

Nastavak je ponudio još bolji nogomet, igralo se puno otvorenije, a ubrzo se promijenio i rezultat na semaforu. Eto'o je skrivio kazneni udarac, a Diego Costa nije izgubio koncentraciju, iako je zaradio javnu opomenu zbog odugovlačenja s pucanjem penala.

Ekspresni povratak domaćina zaustavila je vratnica, poslije odličnog udarca glavom Davida Luiza, ali i fantastična reakcija Courtoisa, koji je refleksom mačke spasio izglednu prigodu Bluesa.

U 72. minuti priči je došao kraj. Juanfran je ubacio za Ardu Turana kojeg prvo zaustavlja vratnica, međutim lopta se odbija ponovno do njega i on pokraj statične obrane Chelseaja nije imao težak posao.

U završnici susreta Chelsea je očajnički pokušavao doći do pogotka, međutim i ono što nije uspjela spriječiti gostujuća obrana, spriječio je Thibaut Courtois i Atletico zasluženo odlazi u finale, prvi gradski u povijesti ovog natjecanja!

Luka Modrić i njegov Real neće imati nimalo laganu zadaću protiv trenutno vodeće ekipe Primere!
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by storm » 01 May 2014, 07:38

Zaboravite bunker i tiki-taku, Simeone vraća muški nogomet


Image

Polufinale Lige prvaka:
Chelsea - Atletico Madrid 1:3



ATLETICO je u uzvratu polufinala Lige prvaka u Londonu pobijedio Chelsea s 3:1 i izborio finale protiv gradskog rivala Reala!

Nakon što su u prvoj utakmici u Madridu rijetko viđenim bunkerom uspjeli ostati bez primljenog gola (0:0), Jose Mourinho i Chelsea su nakon 40 minuta uzvrata bili jako blizu finala Lige prvaka. Imali su, zahvaljujući majstoriji Williana i golu Fernanda Torresa koji nije proslavio pogodak protiv bivšeg kluba, veliku prednost i protivnika na konopcima. No, onda...

Image

Cole probudio Atletico...

U najgorem trenutku, posljednjoj minuti prvog poluvremena, Ashley Cole je napravio veliku pogrešku. Razmišljao je treba li izbiti jednu loptu iz svog kaznenog prostora ili ne. Odlučio ju je pustiti, a njegov poklon je iskoristio Adrian Lopez i lako s pet metara matirao rekordera Marka Schwarzera, najstarijeg startera u povijesti Lige prvaka s 41 godinom i 206 dana.

... A Eto`o donio vodstvo gostima

Početkom drugog poluvremena Mourinho je povukao očajnički potez - umjesto Colea u igru je uveo Samuela Eto`oa, a na poziciju lijevog beka vratio Cesara Azpilicuetu, asistenta za vodeći gol. I dok se od kamerunskog napadača očekivalo da zabije za novo vodstvo Chelseaja, on je "asistirao" za vodstvo gostiju. Nakon jednog kornera Atletica vratio se u obranu i naivno faulirao Diega Costu u kaznenom prostoru. Napadač madridske momčadi je sam uzeo loptu i s bijele točke svladao Schwarzera. Već tada je jednom nogom Atletico bio u lisabonskom finalu.



Ipak, mogao se Chelsea brzo oporaviti od šoka. Četiri minute nakon Costinog gola, David Luiz je nebeskim skokom nakon ubačaja iz slobodnjaka pogodio vratnicu. Bio je to kraj Chelseaja u ovoj sezoni Lige prvaka budući da je nedugo zatim Arda Turan nakon lijepe akcije zabio za konačnih 1:3.

Hazard i Eto`o - 12. i 13. igrači Atletica

Mourinha su "izdali" nogometaši kojima je najviše vjerovao i kojih nije bilo u prvoj utakmici - Eden Hazard i Eto`o. Dvojac, koji se tek oporavio od ozljeda, trebao je predstavljati najveću opasnost po gostujući gol, a ustvari je bio 12. i 13. igrač Atletica. Najbolji igrač Chelseaja ove sezone Hazard, osim što nije napravio ništa u napadu, zakazao je u obrani gdje nije ispratio dvije akcije gostiju po lijevoj strani nakon kojih je Schwarzer primio dva gola. Eto`o je, pak, naivno napravljenim jedanaestercem omogućio Diegu Costi osmi ovosezonski gol u Ligi prvaka. U napadu je, poput Hazarda, bio beskoristan i bezopasan po gol Thibauta Courtoisa, vratara koji u Atleticu (fenomenalno) brani na posudbi upravo iz Chelseaja.

"Muški" nogomet - recept za tiki-taku, okomiti nogomet i za bunker

Simeone, kojeg je na Stamford Bridgeu bodrio sunarodnjak Diego Maradona, ostvario je najveći uspjeh u trenerskoj karijeri. Odveo je Atletico u finale Lige prvaka, tek drugo u povijesti i prvo nakon 40 godina.

Simeoneov Atletico igra pravi "muški" nogomet kojim se fizički, tehnički i taktički može suprotstaviti svima. Pronašao je Argentinac recept kojim može pobijediti i Barceloninu tiki-taku (izbacio Katalonce u četvrtfinalu), i Realov "okomiti" nogomet (bolji od gradskog rivala u Primeri), a i Chelseajev "autobus".

Mourinhovu sezonu samo čudo može spasiti

I dok će se Simeone i Atletico boriti za povijesni trofej Lige prvaka i prekid desetogodišnje dominacije Barcelone i Reala u Primeri, Mourinha očekuju još samo dva kola engleskog prvenstva u kojima mu je potrebno čudo - kiksevi i Manchester Cityja i Liverpoola, kako ne bi povratničku sezonu u Chelseaju završio bez trofeja.

Image

:D. :D. :D.
Image
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Liga prvaka 2013./2014.

Post by greeneyes » 01 May 2014, 09:27

ružni wrote:@greeneyes Ko te slagao da je Bale više plaćen od Ronalda? Odigrao je sinoć dobru utakmicu, odlučio finale kupa, praktično je odigrao sve ono što je trebalo. U sezonu je ušao povrijeđen, trebalo se prilagoditi, vidjećemo dalji razvoj igara. Iniesta nije na nivou od prije 3-4 godine kad su se on i Xavi šprdali sa svima, polako padaju.
Molim? Gareth Bale je najskuplje plaćeni igrač u historiji fudbala, skuplji i od Cristiana Ronalda, da se iole bolje informisan znao bi to. :oo
Ko bi rekao da najskuplje plaćeni igrač svih vremena može opravdati svoj transfer osvajanjem kupa kralja i pretrčavanjem strašnog Bartre-godinama najboljeg štopera svijeta( :oo ) :o
Naravno, Bale se još uvijek prilagodjava Španjolskom nogometu i naravno još uvijek nije pokazao ono najbolje od sebe. :kafa
Inieste je još uvijek u top 3 najbolja igrača svijeta, još uvijek mu niko ne može politi na ruke-u veznom redu, a Xavija su jednostavno godine stigle, kao što će i Iniestu stići, ali ne još. :oo
Samo sabura

Locked

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests