Kladionica EURO 2016 2.kolo
Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B)
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A)
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A)
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B)
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C)
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C)
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E)
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D)
21:00 (Nice): Španija - Turska (D)
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E)
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F)
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F)
Habibti, ya nour el - ain...
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Habibti, ya nour el - ain...
- spacebound
- Urednik foruma
- Posts: 80653
- Joined: 13 Nov 2015, 08:33
- Location: u obecanoj zemlji
- Has thanked: 7232 times
- Been thanked: 11708 times
- Status: Online
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
[
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) x2
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) x2
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1386 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B ) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B ) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) x
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) x
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) x
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) x
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) x
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) x
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) x
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) x
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
"Kakve su ti misli, takav ti je život"
- Socrates
- Forum [Bot]
- Posts: 44805
- Joined: 09 Jan 2016, 07:50
- Location: . . . . . . . . .
- Been thanked: 2 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) x
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) x
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) x
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) x
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
. . . . . . . . .
- Maja
- Administrator
- Posts: 119850
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5708 times
- Been thanked: 12286 times
- Contact:
- Status: Online
- Podrinjac
- Forum [Bot]
- Posts: 12409
- Joined: 07 Jul 2014, 15:53
- Location: raždeGo
- Been thanked: 4 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) - 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) - 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) -1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) - X
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) - 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) - 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) - 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) - X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) - 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) - 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) - 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) - 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) - 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) - 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) -1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) - X
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) - 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) - 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) - 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) - X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) - 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) - 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) - 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) - 1
Last edited by Podrinjac on 14 Jun 2016, 22:11, edited 1 time in total.
- Hannibal
- Forum [Bot]
- Posts: 64067
- Joined: 03 Sep 2015, 23:23
- Mood:
- Has thanked: 6850 times
- Been thanked: 2189 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) - 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) - X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) - 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) - 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) - X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) - 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) - 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) - X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D)- 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) - X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) - X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) - X
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) - 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) - X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) - 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) - 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) - X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) - 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) - 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) - X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D)- 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) - X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) - X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) - X
🐽
- Heidi
- Forum [Bot]
- Posts: 45896
- Joined: 01 Sep 2011, 22:10
- Location: Kosmicki raspor
- Been thanked: 5 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 2
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 2
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 1
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 2
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 2
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 2
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 1
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 2
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) X
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) X
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Question everything.
- Tokmak
- Vucin apostol
- Posts: 15209
- Joined: 08 Jul 2015, 17:31
- Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
- Has thanked: 976 times
- Been thanked: 966 times
- Status: Online
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1X
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1X
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1X
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1X
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1X
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1X
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.
- srculence7
- Forum [Bot]
- Posts: 18144
- Joined: 31 Mar 2016, 03:35
- Location: iza zatvorenih vrata
- Has thanked: 3747 times
- Been thanked: 3710 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) X
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 2
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) X
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.
- Maja
- Administrator
- Posts: 119850
- Joined: 23 Mar 2010, 23:31
- Location: Mrduša Donja
- Has thanked: 5708 times
- Been thanked: 12286 times
- Contact:
- Status: Online
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija x
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska 2
21:00 (Nice): Španija - Turska 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska x
21:00 (Paris): Portugal - Austrija 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija x
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska x
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska 2
21:00 (Nice): Španija - Turska 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska x
21:00 (Paris): Portugal - Austrija 1
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) X
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 1
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
- Sheval
- Forum [Bot]
- Posts: 17562
- Joined: 02 Mar 2012, 21:53
- Has thanked: 344 times
- Been thanked: 883 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1X
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) X2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) X2
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1X
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 1X
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1X
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) X2
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) X
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) X2
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1X
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Rockefeller je spriječen ali imamo kanala za komunikaciju
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) 1
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) X
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) 2
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Habibti, ya nour el - ain...
- greeneyes
- Hadžija
- Posts: 90760
- Joined: 19 Jan 2013, 21:17
- Location: Ispod šljive na sred njive.
- Has thanked: 6125 times
- Been thanked: 6702 times
- Status: Offline
Re: Kladionica EURO 2016 2.kolo
Srijeda, 15. juni
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
15:00 (Lille): Rusija - Slovačka (B) X
18:00 (Paris): Rumunija - Švicarska (A) 2
21:00 (Marseille): Francuska - Albanija (A) 1
Četvrtak, 16. juni
15:00 (Lens): Engleska - Wales(B) 1
18:00 (Lyon): Ukrajina - Sjeverna Irska (C) 1
21:00 (Saint Denis): Njemačka - Poljska (C) 1
Petak, 17. juni
15:00 (Toulouse): Italija - Švedska (E) 1
18:00 (St Etienne): Češka - Hrvatska (D) 2
21:00 (Nice): Španija - Turska (D) 1
Subota, 18. juni
15:00 (Bordeaux): Belgija - Irska (E) 1
18:00 (Marseille): Island - Mađarska (F) X
21:00 (Paris): Portugal - Austrija (F) 1
Samo sabura
- Mala_Mu
- atomica
- Posts: 63332
- Joined: 09 Feb 2014, 13:14
- Location: Dolina Mumijevih
- Mood:
- Has thanked: 551 times
- Been thanked: 1386 times
- Status: Offline
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 73 guests