SP Rusija

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 30 Jun 2018, 13:18

Day 17

Messi kuci

Ronaldo kuci

:kafa
. . . . . . . . .

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20666 times
Contact:
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Rum » 30 Jun 2018, 18:41

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by storm » 30 Jun 2018, 20:47

Socrates wrote: 30 Jun 2018, 13:18 Day 17

Messi kuci

Ronaldo kuci

:kafa
Al zbilja bi se moglo dogoditi :oo
Ne vidim cime ih mogu dobiti...
Urugvaj najbolja momcad do sad na ovom prvenstvu...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Pasaga » 30 Jun 2018, 20:48

Portugal sa onolikim nadmudrivanjem... nikad do gola ....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 30 Jun 2018, 20:58

Bezopasan Portugal.

Jasna razlika izmedju pravog tima I tima sa jednom zvijezdom.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 01 Jul 2018, 13:58

Day 18

Po svemu sudeci, domacin se oprasta od fudbalskog dijela Prvenstva. Ipak, treba imati u vidu da Spanija nije bila nista spektakularno. Pet golova su primili u grupi, i cak i protiv Maroka je bilo svasta. Svejedno, onakvu gresku Iniesta pravi jednom u godini. Ispuc'o je za ovu godinu. :ooo

Hrvatska bi trebala da prodje lako. Uvijek postoji sansa da takozvani "nas mentalitet" upropasti stvari. Pa je bilo svega, pa cak su se neki vec vidjeli i u finalu. :rol Polako, utakmicu po utakmicu. Danci su prosjecan tim. Eriksen je jedini vanserijski igrac.

Modric, sa druge strane, je bio ubjedljivo najbolji vezni igrac u grupnoj fazi.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 02 Jul 2018, 15:27

Day 19

Ko daje sanse Meksiku? :D. Ja prvi.

Mislim da im odgovara Brazil. Imaju I dobar skor u medjusobnim susretima u 21-vom vijeku.

Sto se mene tice, jedna od najupecatljivijih stvari ovog prvenstva je kad meksicki navijaci skandiraju Chucky Lozano uz Seven Nation Army. :jupi Neponovljivo.

Brazil startuje bez oba startna full beka. Ima to negativnih strana, ali ima I pozitivnih. Filipe Luis posvecuje mnogo vise paznji odbrani od Marcela, a I onaj sto je zamjenio Danila je solidno igrao.

Belgija - Japan bi trebala da bude ubjedljiva pobjeda Belgijanaca. Ali, sta je sigurno na ovom prvenstvu?
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 03 Jul 2018, 15:56

Day 20

Sveda - Svica

Najmanje interesantan par osmine finala, jer nema zvucnih imena, niti je ijedan rezultat iznenadjenje. Kljuc za Svedsku je moze li ukljuciti Forsberga u igru na kreativan nacin. Uspore li tempo utakmice, I napadaju direktno kao protiv Meksika, sanse su im dobre. Ako se koncentrisu na odbranu iskljucivo, sanse su im znatno manje.

Svicarska nema plejmejkera. Ako Shaqiriju uspije da odigra tu ulogu, kao protiv Srbije, sanse su im znatno vece. Mozda su bolji individualno, ali Svedska je vec pobjedjivala i izbacivala timove koji su imali daleko bolje individualce.

Engleska - Kolumbija

Niko ziv ne zna da li je Hamo James Rodriguez spreman. Najvjerovatnije nece poceti utakmicu. Engleska treba da odigra utakmicu visokog tempa i nadtrci Kolumbijance da bi imala sanse. Stavi Kane-a u gol-sansu, ne mora da bude stopostotna, i imaces uspjeha u ovoj utakmici.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by storm » 03 Jul 2018, 23:52

Preživjeli su:

Image

Još samo osam tekmi i dobijamo svjetskog prvaka :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Username » 04 Jul 2018, 14:11

Poslate su sudije kuci koje nisu imale pomocnog i trojica koji su napravili grube previde i oglusili se o VAR, Svedska Njemacka, Svicarska Srbija i Engleska Panama (2 nedosudjena penala na Kaneu)

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 04 Jul 2018, 15:11

Najbolji sudija zasad je onaj iz Senegala. :aplauzz
. . . . . . . . .

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Muamer18 » 04 Jul 2018, 15:18

Rusija je lijepo organizovala prvenstvo i zao mi je sto se zimi nije organizirao turnir. Rusija je najljepsa zimi kad stegne mraz. islamske zemlje su ucestvovale na ovom prvenstvu i smatram da su dobro dogurali i da su dobro igrali.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 04 Jul 2018, 16:08

Day 21 - Pauza :kafa

Preostalih Osam, bez predvidjanja za cetvrtfinale;

Urugvaj - tim koji je pokazao najvise u dosadasnjem dijelu prvenstva. "It's not a beauty contest." - kako njihov trener rece. Metodicni, profesionalni, tim koji nema nikakvih nedoumica. Ako ne moze 1:0, onda ce biti 2:1, kao sto smo vidjeli protiv Portugala. Najbolje treniran tim. A to u ovoj fazi takmicenja pocinje da igra veliku ulogu. Izvjestaji o spremnosti Cavanija su razliciti. Vidjen je da sepa :D. , ali to moze znaciti i zavaravanje protivnika. Imaju i dosad najboljeg golmana Prvenstva.

Francuska - oni su sada u sedmom nebu i osjecaju da mogu dobiti svakoga sa lakocom. Ipak, ne treba zaboraviti da su dobili tri gola od Argentine. Urugvaj ce postaviti odbranu blize golu od Argentine da neutralise brzinu Francuza. Nisam bas ni siguran da su pronasli idealnih 11.

Brazil - Neymar treba prestati da teatralise. Brazil sa padavicarem I simulatorom niko nece cijeniti osim Brazilaca. A njima je to vazno. Nesumnjivo, Neymar je u sve boljoj formi I odlucuje utakmice, ali prestani, brt, sa ovom sramotom. Kao tim, moraju da se osjecaju dobro. Licno mislim da je vrijeme da shvate da je Firminjo bolja opcija od Gabriel Jesusa. Bili bi jos opasniji sa njim u sastavu.

Belgija - Moraju mjenjati formaciju za utakmicu sa Brazilom. Ako istrce u istoj formaciji kao protiv Japana, Brazil ce ih izmasakrirati. Ovo nisu vise kvalifikacije, niti Tunis I Panama. Witsel bi trebao da izgubi mjesto u prvom sastavu, I da Dembele pocne utakmicu umjesto njega. Mislim da moraju igrati malo opreznije, 4-2-3-1. De Bruyne obavezno da pocne utakmicu malo blize protivnickom golu.

Rusija - oni su vec nadmasili ocekivanja, I to moze biti i pozitivno i negativno. Faktor publike im moze biti veoma vazan. Ako je pakao na stadionu, mogu igrati iznad svog potencijala. I odbrambeno i ofanzivno. Ne mislim da imaju vise razloga da se grcevito brane, kao protiv Spanaca. Mislim da I oni slicno razmisljaju. Ako im se dozvoli sa protivnicke strane da igraju ravnopravan mec, onda ce i biti ravnopravan mec.

Hrvatska - uspostavi kontrolu na sredini terena, gdje si najjaci I dobio si utakmicu. Disciplina i metodicnost. Hladna glava i igraj na nivou na kojem si sposoban da igras. Cuvaj se gubljenja zivaca. Rebic je jedan od otkrica ovog prvenstva, recimo, ali primjetio sam da je sklon izgubiti zivce. Mislim da je ovo jedini par gdje iskljucivo od pristupa utakmici jednog tima ovisi i konacan ishod.

Svedska - poslije Urugvaja, najbolje treniran tim. Protiv bilo koga, oni ce odigrati neizvjesnu utakmicu. Znaju i napadati kada hoce. O odbrani ne moram puno govoriti. Blokiraju sve suteve. :D.

Engleska - Southgate je uspio sto mnogi engleski treneri nisu uspjeli prije njega. Smanji ocekivanja javnosti i pritisak stampe na tim i uzivaj u Svjetskom Prvenstvu. Utakmicu po utakmicu. Nisam mislio da cu ikad ovo reci, ali Ashley Young, poznat po padavici I simuliranju u Premier Ligi, je donio neophodno iskustvo i smirenost. Nisu nista spektakularno, ali, ocigledna je pozitivna atmosfera. Sa prolaskom protiv Kolumbije su sa ledja skinuli teret gubitnika u prljavim utakmicama i penalima. Mislim da Southgate treba konacno da prihvati da Sterling nece dati gol nikada. :ha Nije od 2015-te, za reprezentaciju. Igrao je dobro jucer, ali ne vidim neku dobit od te dobre igre. Pocni sa Rashfordom.
Last edited by Socrates on 04 Jul 2018, 16:22, edited 2 times in total.
. . . . . . . . .

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Hannibal » 04 Jul 2018, 16:12

urugvaj ima istog trenera vec 20 godina jbt
🐽

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Muamer18 » 04 Jul 2018, 17:27

Urugvaj ima dobrog strucnjaka i nekako izgleda utjecajno sa onom stakom. Urugvaj vec nekoliko godina atakuje na osvajanje svjetskog prenstva jer Urugvaj ima dobre napadace i ima sigurnu igru. Oni su uspjeli da pobjede Portugaliju a pokusace i Francusku pobjediti. Inace Urgvaj je dvostruki osvajac svjetskog prvenstva i on treba da se postuje.

Username
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9024
Joined: 27 Sep 2016, 14:02
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Username » 04 Jul 2018, 17:39

Socrates wrote: 04 Jul 2018, 16:08 Day 21 - Pauza :kafa

Preostalih Osam, bez predvidjanja za cetvrtfinale;

Urugvaj - tim koji je pokazao najvise u dosadasnjem dijelu prvenstva. "It's not a beauty contest." - kako njihov trener rece. Metodicni, profesionalni, tim koji nema nikakvih nedoumica. Ako ne moze 1:0, onda ce biti 2:1, kao sto smo vidjeli protiv Portugala. Najbolje treniran tim. A to u ovoj fazi takmicenja pocinje da igra veliku ulogu. Izvjestaji o spremnosti Cavanija su razliciti. Vidjen je da sepa :D. , ali to moze znaciti i zavaravanje protivnika. Imaju i dosad najboljeg golmana Prvenstva.

Francuska - oni su sada u sedmom nebu i osjecaju da mogu dobiti svakoga sa lakocom. Ipak, ne treba zaboraviti da su dobili tri gola od Argentine. Urugvaj ce postaviti odbranu blize golu od Argentine da neutralise brzinu Francuza. Nisam bas ni siguran da su pronasli idealnih 11.

Brazil - Neymar treba prestati da teatralise. Brazil sa padavicarem I simulatorom niko nece cijeniti osim Brazilaca. A njima je to vazno. Nesumnjivo, Neymar je u sve boljoj formi I odlucuje utakmice, ali prestani, brt, sa ovom sramotom. Kao tim, moraju da se osjecaju dobro. Licno mislim da je vrijeme da shvate da je Firminjo bolja opcija od Gabriel Jesusa. Bili bi jos opasniji sa njim u sastavu.

Belgija - Moraju mjenjati formaciju za utakmicu sa Brazilom. Ako istrce u istoj formaciji kao protiv Japana, Brazil ce ih izmasakrirati. Ovo nisu vise kvalifikacije, niti Tunis I Panama. Witsel bi trebao da izgubi mjesto u prvom sastavu, I da Dembele pocne utakmicu umjesto njega. Mislim da moraju igrati malo opreznije, 4-2-3-1. De Bruyne obavezno da pocne utakmicu malo blize protivnickom golu.

Rusija - oni su vec nadmasili ocekivanja, I to moze biti i pozitivno i negativno. Faktor publike im moze biti veoma vazan. Ako je pakao na stadionu, mogu igrati iznad svog potencijala. I odbrambeno i ofanzivno. Ne mislim da imaju vise razloga da se grcevito brane, kao protiv Spanaca. Mislim da I oni slicno razmisljaju. Ako im se dozvoli sa protivnicke strane da igraju ravnopravan mec, onda ce i biti ravnopravan mec.

Hrvatska - uspostavi kontrolu na sredini terena, gdje si najjaci I dobio si utakmicu. Disciplina i metodicnost. Hladna glava i igraj na nivou na kojem si sposoban da igras. Cuvaj se gubljenja zivaca. Rebic je jedan od otkrica ovog prvenstva, recimo, ali primjetio sam da je sklon izgubiti zivce. Mislim da je ovo jedini par gdje iskljucivo od pristupa utakmici jednog tima ovisi i konacan ishod.

Svedska - poslije Urugvaja, najbolje treniran tim. Protiv bilo koga, oni ce odigrati neizvjesnu utakmicu. Znaju i napadati kada hoce. O odbrani ne moram puno govoriti. Blokiraju sve suteve. :D.

Engleska - Southgate je uspio sto mnogi engleski treneri nisu uspjeli prije njega. Smanji ocekivanja javnosti i pritisak stampe na tim i uzivaj u Svjetskom Prvenstvu. Utakmicu po utakmicu. Nisam mislio da cu ikad ovo reci, ali Ashley Young, poznat po padavici I simuliranju u Premier Ligi, je donio neophodno iskustvo i smirenost. Nisu nista spektakularno, ali, ocigledna je pozitivna atmosfera. Sa prolaskom protiv Kolumbije su sa ledja skinuli teret gubitnika u prljavim utakmicama i penalima. Mislim da Southgate treba konacno da prihvati da Sterling nece dati gol nikada. :ha Nije od 2015-te, za reprezentaciju. Igrao je dobro jucer, ali ne vidim neku dobit od te dobre igre. Pocni sa Rashfordom.
Ako mijenjaju u 4-2-3-1 ili 4-3-3 moraju Witsel i Dembele, Carasco ce ispasti iz 11

Jesus je bolji u pas igri, Firminho kao joker ili kad se protivnici otvore

Precjenjujes Urugvaj, volio bih da prodju no ne vjerujem u to

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Muamer18 » 04 Jul 2018, 18:00

Urugvaj ima najjaci napad i oni ce uspjeti neutralisati Francuze. Urugvaj odlazi u polufinale i osvojice trece mjesto.

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Tokmak » 04 Jul 2018, 18:00

Hannibal wrote: 04 Jul 2018, 16:12 urugvaj ima istog trenera vec 20 godina jbt
Znaci,zato on hoda sa stapom...:ovaj
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Muamer18 » 04 Jul 2018, 18:28

Stalna promjena trenera utjece na tim negativno. Tim se vodi punim kontinuitetom i rezultati ce doci sami.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: SP Rusija

Post by Socrates » 04 Jul 2018, 19:32

Username wrote: 04 Jul 2018, 17:39
Socrates wrote: 04 Jul 2018, 16:08 Day 21 - Pauza :kafa

Preostalih Osam, bez predvidjanja za cetvrtfinale;

Urugvaj - tim koji je pokazao najvise u dosadasnjem dijelu prvenstva. "It's not a beauty contest." - kako njihov trener rece. Metodicni, profesionalni, tim koji nema nikakvih nedoumica. Ako ne moze 1:0, onda ce biti 2:1, kao sto smo vidjeli protiv Portugala. Najbolje treniran tim. A to u ovoj fazi takmicenja pocinje da igra veliku ulogu. Izvjestaji o spremnosti Cavanija su razliciti. Vidjen je da sepa :D. , ali to moze znaciti i zavaravanje protivnika. Imaju i dosad najboljeg golmana Prvenstva.

Francuska - oni su sada u sedmom nebu i osjecaju da mogu dobiti svakoga sa lakocom. Ipak, ne treba zaboraviti da su dobili tri gola od Argentine. Urugvaj ce postaviti odbranu blize golu od Argentine da neutralise brzinu Francuza. Nisam bas ni siguran da su pronasli idealnih 11.

Brazil - Neymar treba prestati da teatralise. Brazil sa padavicarem I simulatorom niko nece cijeniti osim Brazilaca. A njima je to vazno. Nesumnjivo, Neymar je u sve boljoj formi I odlucuje utakmice, ali prestani, brt, sa ovom sramotom. Kao tim, moraju da se osjecaju dobro. Licno mislim da je vrijeme da shvate da je Firminjo bolja opcija od Gabriel Jesusa. Bili bi jos opasniji sa njim u sastavu.

Belgija - Moraju mjenjati formaciju za utakmicu sa Brazilom. Ako istrce u istoj formaciji kao protiv Japana, Brazil ce ih izmasakrirati. Ovo nisu vise kvalifikacije, niti Tunis I Panama. Witsel bi trebao da izgubi mjesto u prvom sastavu, I da Dembele pocne utakmicu umjesto njega. Mislim da moraju igrati malo opreznije, 4-2-3-1. De Bruyne obavezno da pocne utakmicu malo blize protivnickom golu.

Rusija - oni su vec nadmasili ocekivanja, I to moze biti i pozitivno i negativno. Faktor publike im moze biti veoma vazan. Ako je pakao na stadionu, mogu igrati iznad svog potencijala. I odbrambeno i ofanzivno. Ne mislim da imaju vise razloga da se grcevito brane, kao protiv Spanaca. Mislim da I oni slicno razmisljaju. Ako im se dozvoli sa protivnicke strane da igraju ravnopravan mec, onda ce i biti ravnopravan mec.

Hrvatska - uspostavi kontrolu na sredini terena, gdje si najjaci I dobio si utakmicu. Disciplina i metodicnost. Hladna glava i igraj na nivou na kojem si sposoban da igras. Cuvaj se gubljenja zivaca. Rebic je jedan od otkrica ovog prvenstva, recimo, ali primjetio sam da je sklon izgubiti zivce. Mislim da je ovo jedini par gdje iskljucivo od pristupa utakmici jednog tima ovisi i konacan ishod.

Svedska - poslije Urugvaja, najbolje treniran tim. Protiv bilo koga, oni ce odigrati neizvjesnu utakmicu. Znaju i napadati kada hoce. O odbrani ne moram puno govoriti. Blokiraju sve suteve. :D.

Engleska - Southgate je uspio sto mnogi engleski treneri nisu uspjeli prije njega. Smanji ocekivanja javnosti i pritisak stampe na tim i uzivaj u Svjetskom Prvenstvu. Utakmicu po utakmicu. Nisam mislio da cu ikad ovo reci, ali Ashley Young, poznat po padavici I simuliranju u Premier Ligi, je donio neophodno iskustvo i smirenost. Nisu nista spektakularno, ali, ocigledna je pozitivna atmosfera. Sa prolaskom protiv Kolumbije su sa ledja skinuli teret gubitnika u prljavim utakmicama i penalima. Mislim da Southgate treba konacno da prihvati da Sterling nece dati gol nikada. :ha Nije od 2015-te, za reprezentaciju. Igrao je dobro jucer, ali ne vidim neku dobit od te dobre igre. Pocni sa Rashfordom.
Ako mijenjaju u 4-2-3-1 ili 4-3-3 moraju Witsel i Dembele, Carasco ce ispasti iz 11

Jesus je bolji u pas igri, Firminho kao joker ili kad se protivnici otvore

Precjenjujes Urugvaj, volio bih da prodju no ne vjerujem u to
Carasco ionako treba da ispadne iz pocetne postave, neovisno ko igra u sredini. Nije Witsel neophodan. Moze Vertonghen da igra u sredini sa Dembeleom, ali nece, on ce biti lijevi bek.

Moze Fellaini, jer je Martinez vec najavio postavu koja je fizicki dominantnija. A, na kraju krajeva, moze I Tielemans, koji je buducnost belgijskog fudbala. Ima dugi pas, kratki pas, I sut. Dvije asistencije na ovom Prvenstvu. Nije bas neophodno 4-2-3-1.

Moze I cetiri cetiri dva, sa Hazardom kao drugim napadacem i De Bruyneom kao slobodnjakom. On ce raditi svoje, gdje god ga stavis, box to box. Moze i 4-3-2-1.
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “Arhiva prvenstava”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests