Safet Sušić Pape

Kutak za sportski trenutak
User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 11 Mar 2014, 08:33

..ja bi ipak reka da je ova ekipa limitirana i da je najbolje što se ovoj reprezentaciji desilo već napravljeno..vidiće brazil...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by Lebowski » 11 Mar 2014, 08:39

laganini wrote:..ja bi ipak reka da je ova ekipa limitirana i da je najbolje što se ovoj reprezentaciji desilo već napravljeno..vidiće brazil...
Naravno da je limitirana ali u prirodi je navijača svake reprezentacije da ima prevelika očekivanja. U Brazilu bi se možda i moglo do 4 boda ali trebaće sreće. Ja uopšte ne očekujem prolazak u drugi krug, bio bih zadovoljan da odfemo na svako SP/EP.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 11 Mar 2014, 08:41

ako ulove bod biće ok već sam to negdi napisa svaki bod je uspjeh..pogotovo bih koja koncepcijski složena na džeku i ibiševića poprilično statične igrače a nisam uvjerenja da bih može nekog zbit u šesnest..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by storm » 11 Mar 2014, 08:43

Blackhawk wrote:Rockefeller ti, ili bilo ko drugi, kad dodjes na posao, briga sefa jesi ti lumpovao cijelu noc i jesi umoran ili nisi, ima da radis posao kako treba ili ti slijedi otkaz..
Ovo je njihov posao i treba da ga rade kako treba a ne sa fusare stim..

I jedno je ti, koji igras rekreativno i ovi koji igraju profesionalno za platu..
:aplauzz baš tako black...drugo je igrati za janje i gajbu nečega...ovi stoje ispred jedne države...
a to što i druga ekipa ima računicu, normalno je...nitko ni riječ nije rekao za poraz, nego kako se pristupilo utakmici...poraz je samo posljedica toga......jer kako stvari stoje trenutno, jedan egipt nije ekipa koja treba bh dobiti 2-0 lagano...

opet, da se vratim na papeta...njegov je posao da mu igrači motivirani, borbeni i puni želje za pobjedom izlaze na teren...

leb i lagani, nema limitiranost veze sa tim....pričamo o pristupu...komentari su me natjerali da pogledam cijelu tekmu u snimci....i šta reći :lupa nije čudo da narod pizdi :lup
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 11 Mar 2014, 08:45

nisam gleda utakmicu možda neki iskusniji trener može izvuć koji postotak više ali ipak ne previše...uostalom nije bih nešto specijalno ni do sada odigralo osim protiv grčke u zenici..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ružni
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by Ružni » 11 Mar 2014, 08:55

Nema brzih krila, nema eksplozivnih napadača, sreća pa ima Pjanić, inače bi reprezentacija bila upravo onakva kao protiv Egipta.

Lebowski
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11776
Joined: 03 May 2013, 14:19
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by Lebowski » 11 Mar 2014, 09:09

laganini wrote:nisam gleda utakmicu možda neki iskusniji trener može izvuć koji postotak više ali ipak ne previše...uostalom nije bih nešto specijalno ni do sada odigralo osim protiv grčke u zenici..
Ma ekipa ko ekipa, nije nešto posebno ali zna odigrati jako dobro i lijepo. Mi u toj grupi nismo sad nešto ni lošiji toliko od Irana, Nigerije..od Argentine naravno jesmo. Ali i Nigerija i Iran imaju iskustva i možda su manje euforični oko svega toga što bi nas moglo koštati. Nije isključeno ni da prođemo a niti da osvojimo tek bod ili nijedan.
Ostavljam profil na forumu u amanet dobrim ljudima

USERNAME: Lebowski
PASSWORD: 123456

Dobri ljudi, uđite i promijenite šifru i riješite se kjafira.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120507
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by Krokodil Behko » 11 Mar 2014, 09:12

ružni wrote:Nema brzih krila, nema eksplozivnih napadača, sreća pa ima Pjanić, inače bi reprezentacija bila upravo onakva kao protiv Egipta.
Upravo to. Što se tiče brzih krila, obećavao je Stevanović pa ništa.
Moglo bi se bez eksplozivnih napadača, da imamo takva krila. Ovako, sve je nešto kao na tehniku i kratke pasove a vrhunske tehničare, baš i nemamo. Bez Pjanića ništa. Ovdje bih pomenuo (već otpisanog?) rahimića i odlazećeg Misimovića. S njima je bar ta sredina bila jaka i prema nazad i prema naprijed.
online

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 11 Mar 2014, 09:13

realno repka je slabija u odnosu na prethodne godine...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

krhotina
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 621
Joined: 10 Jan 2014, 02:27
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by krhotina » 10 Apr 2014, 02:23

Ali je Pape jači. Pape je najjači! Odmori se Pape dobro jer kad si ti prejak i predobar i repka je vrh! Imaš snage da nas vodiš iz grupe do osmine finala pa do četvrtfinala, pa do polufinala, pa... E tu će ti opet trebati odmora i snage, ako se stigne i uzmogne :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo :bravo

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 10 Apr 2014, 02:26

..misliš na vagi...triba bi pripzit malo :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

krhotina
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 621
Joined: 10 Jan 2014, 02:27
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by krhotina » 10 Apr 2014, 02:34

Ma Pape je legenda, ako znaš šta je to? Evo i Ćiro je došao u BiH da bude malo u njegovoj sjeni do Mundijala.
Znaš ono nešto ko dobri vanzemaljac. A zavidni šupćići ga kritikuju za sve što je bio i nije, za ono što je uradio i što nikad neće ni pomisliti. Ma ko ih jebe, jedan je Pape!!!! Ako si dobronamjeran pomozi mi oko ove dileme u vezi sa polufinalom... :hm

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 10 Apr 2014, 02:39

ma ok je pape ali repka je katastrofa...i biće dobro ako on opće ode u brazil..mislim ako ne zakasni na avion :ha
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

krhotina
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 621
Joined: 10 Jan 2014, 02:27
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by krhotina » 10 Apr 2014, 03:01

Da ti kažem stvarno pravu istinu - Pape je živa legenda i zna sve što treba. Ono, sva zajebancija na njegov račun i ne znam kave sve ne kritike, sve je to bolesno. Eto, ovo je tema o njemu, a što se tiče repke, ma dobri smo... Vidjel ti noćas onog Simeonea, kako je golem, izrastao? A naš Pape, ima on i dobar stručni štab, prijeteljski. A jebo ti nas, vidjet ćeš jedna pobjeda na Mundijalu i cijeli Balkan će da mu pjeva slavopojke

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by laganini » 10 Apr 2014, 03:04

dabogda imate moje dobre želje..već si pa na jednu pobijedu :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

krhotina
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 621
Joined: 10 Jan 2014, 02:27
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by krhotina » 10 Apr 2014, 03:26

Ako realano gledamo, dok nas je Ćiro vodio on je selektorski iz respoloživog izvlačio iznad maksimuma. Ti njegovi igrači su sazreli a došlo je i dosta novih kvalitetnih, i onda smo s Papetom prešli u novu fazu odrađivanja, u kojoj je npr. Hrvatska već godinama. Kad pogledaš šta smo sve pokazivali u kvalifikacijama, to je znalo ići do perfekcije - top efikasnost, mali broj primljenih golova itd.
Ja čovjeku vjerujem do neba, ima on klikere da zajebe i Argentinu! Znači, uopšte nisam euforičan nego realni optimista. Na igračima je samo da dižu formu i spremu, i da ponekad nešto tupavo izjave za medije. :kafa

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by storm » 10 Apr 2014, 07:28

krhotina wrote:Ako realano gledamo, dok nas je Ćiro vodio on je selektorski iz respoloživog izvlačio iznad maksimuma. Ti njegovi igrači su sazreli a došlo je i dosta novih kvalitetnih, i onda smo s Papetom prešli u novu fazu odrađivanja, u kojoj je npr. Hrvatska već godinama. Kad pogledaš šta smo sve pokazivali u kvalifikacijama, to je znalo ići do perfekcije - top efikasnost, mali broj primljenih golova itd.
Ja čovjeku vjerujem do neba, ima on klikere da zajebe i Argentinu! Znači, uopšte nisam euforičan nego realni optimista. Na igračima je samo da dižu formu i spremu, i da ponekad nešto tupavo izjave za medije. :kafa
imate i moje simpatije i dobre želje, ali mislim da je kod papeta upitan autoritet kod ovih zvijezda u momčadi...ovo sad iskrenje oko tekme sa egiptom je to izbacilo na površinu...nadam se da će imati muda , stati im za vrat i objasniti, tko je tu gazda....a stručnost po meni nije upitna...
presudno će biti , kako će izaći iz tih jedno mjesečnih priprema, prije mundijala...u kakvom psihičkom stanju i koheziji u ekipi....ako ima trzavica, one u toj karanteni izbiju ...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120507
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6995 times
Been thanked: 7946 times
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by Krokodil Behko » 23 Apr 2014, 10:46

Papson odbio ponudu princa KSA.
Jbt, ne zna se ko je luđi. :D
Dal' Pape koji odbija višemilionsku ponudu ili princ koji je htio vlastitim avionom doći po njega u SA.

http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/2106 ... rinca.html
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by storm » 12 May 2014, 20:40

Sušić iskreno: Pretjerali smo u hvaljenju samih sebe

Image

Sušić je prokomentirao poziv nećaku i najavio SP



"PRETJERALO SE", komentar je bosanskohercegovačkog izbornika Safeta Sušića nakon negativnih reakcija javnosti na poziv nećaku Tinu-Svenu za Svjetsko prvenstvo.

"Tino već drugu godinu igra u Hajduku. Kada sam ga prvi put došao gledati Stanko Poklepović Špaco mi je o njemu pričao bajke, rekao mi je da ga moram zvati. Uvjerio sam se u utakmici s Dinamom da je tako, više mi od toga nije ni trebalo, nisam više niti jednu utakmicu morao pogledati. U redu, možda ja u ovom slučaju nisam do kraja objektivan, ali nije bilo razloga za onakve kritike."

"Dobro nam je došlo da se malo spustimo na zemlju"

Je li taj poziv narušio atmosferu u momčadi?

"Je li atmosfera narušena? Kad su dobri rezultati, atmosfera je dobra i obratno. Nakon Litve došlo je do malog opuštanja, doživjeli smo dva poraza, ali to i nije bilo toliko loše. Dobro nam je došlo da se malo spustimo na zemlju, jer pretjerali smo u hvaljenju samih sebe", rekao je Sušić u intervjuu za Dnevni List.

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine će se za dvoboje s Argentinom, Nigerijom i Iranom pripremati u Hrasnici na lošem travnjaku umjesto u modernom kampu u Zenici...

"U Zenici to nije administrativno završeno, ali odabrao sam Hrasnicu zbog toga da se ne bi previše izdvojili. Bilo je nekih prijedloga da se ide i u Austriju i Švicarsku, to da se ne ide nigdje bila je zapravo moja ideja. Predložio sam to igračima i to je prihvaćeno."

"Medunjanin će igrati, ali nisam siguran za Pjanića i Misimovića"

Sušića muči tko će igrati u veznom redu, odnosno mogu li njegovi kreativni igrati zajedno.

"Pitanje je mogu li Misimović, Pjanić i Medunjanin igrati zajedno. Nisu oni igrači koji često oduzimaju loptu, a to nam treba. Medunjanin će igrati zadnjeg veznog, ali zajedno s ovom dvojicom u vezi? Ne znam..."

Legendarni Ivica Osim razočaran je što na Svjetskom prvenstvu neće igrati nitko iz bosanskohercegovačke nogometne lige...

"Znam što on govori, svojevremeno su bili tu Svraka i Sesar, ali sada u našoj ligi jednostavno nema igrača koji odskače."

BiH će na Svjetskom prvenstvu debitirati 15. lipnja na Maracani protiv Argentine.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Safet Sušić Pape - selektor BiH

Post by drugrankovic » 16 May 2014, 08:54

napred sušiću legendo! želim ti svu sreću na prvenstvu jer to zaslužuješ, i mani se ti kritika, ko ih ebe, uspeh je neverovatan što si ih i odveo tamo... navijaću za vas, zbog tebe naravno. pa red je za komšije zar ne? za hrvatsku sigurno neću neka popiju golova koliko imaju kockica na dresovima... momci bili ste odlični, nemojte da vas degradiraju priče kao grupa vam i nije bila posebno jaka, svaka je grupa teška i ostavrili ste uspeh kakv ste sanjali... i to baš u brazili pa gde ćeš veće... ubedjen sam da ćete skupo prodati kožu, maher je safet, zna on... još se sećam njegovih majstorija u dresu juge... napred safete! ua purgeri
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 88 guests