NK dinamo zagreb

Kutak za sportski trenutak
posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by posmatrac » 23 Jul 2017, 12:30

storm wrote: 23 Jul 2017, 12:26 Sta je uradila M. Thacher?
Samo vise nije u premijer ligi i na tv...inace huliganizam nikad zesci na otoku...:kafa
MA ja , one bakice na Old Trafordu sto sjede u 1 redovima sa lepezama kao u pozoristu, pokazuju da je huliganstvo u Britaniji na stadionima nikada vece.

Nekada je biola redovna praksa da engleski navijaci ulijetaju u teren, bez ikakvih sankcija, danas ako se to desi, slijedi dozivotna zabrana dolaska na taj stadion doticnom.
AKo se "digne ruka" na engleskog policajca ( popularnog Bobija) dobijaju se visegodisnje zatvorske kazne itd.

Sta se desava po raznoraznim birtijama gdje se navijaci lese od alkohola je druga stvar, ja pricam o sigurnosti za vrijeme i poslije utakmice.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 23 Jul 2017, 12:31

posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:27
storm wrote: 23 Jul 2017, 07:46 Sluzbeno ako natrcite, ko partizan onomad ...ok :hihi
Nabijemo vam petardu i ajte doma :ooo
TAd je PArtizan rasprodao citavu samiponsku generaciju koja je osvolila naslov godinu ranije, spica im igrao vjeciti rezervista Isailovic :lupa

NAlijeali ste u vi kroz istoriju relativno cesce nego mi, dovoljno je pogledati medjusobni bilans :ok

U svakom slucaju ako si pravi navijac Dinama , trebalo bi da ti bude cast da titule osvajate u utakmicama protiv PArtizana, Zvezde, Vojvodine, Sarajeva, Zelje,a ne protiv Interea iz ZApresica.

Ali sto je sigurno sigurno je jeli tako :hihi
Sastavite vi allstar exyu...pa na megdan izadjite :oo

Nekad bilo, sad se spominjalo :hihi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by posmatrac » 23 Jul 2017, 12:32

storm wrote: 23 Jul 2017, 12:31
posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:27
storm wrote: 23 Jul 2017, 07:46 Sluzbeno ako natrcite, ko partizan onomad ...ok :hihi
Nabijemo vam petardu i ajte doma :ooo
TAd je PArtizan rasprodao citavu samiponsku generaciju koja je osvolila naslov godinu ranije, spica im igrao vjeciti rezervista Isailovic :lupa

NAlijeali ste u vi kroz istoriju relativno cesce nego mi, dovoljno je pogledati medjusobni bilans :ok

U svakom slucaju ako si pravi navijac Dinama , trebalo bi da ti bude cast da titule osvajate u utakmicama protiv PArtizana, Zvezde, Vojvodine, Sarajeva, Zelje,a ne protiv Interea iz ZApresica.

Ali sto je sigurno sigurno je jeli tako :hihi
Sastavite vi allstar exyu...pa na megdan izadjite :oo

Nekad bilo, sad se spominjalo :hihi
Pa eto, ja prizeljkujem da ponovo jedni drugima izlazimo na "megdan", ne treba se niko plasiti jace konkurencije u ligi :ok

Trenutno vam je cak i Rijeka prejaka, razumijem tvoj stav :hihi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 23 Jul 2017, 12:34

posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:30
storm wrote: 23 Jul 2017, 12:26 Sta je uradila M. Thacher?
Samo vise nije u premijer ligi i na tv...inace huliganizam nikad zesci na otoku...:kafa
MA ja , one bakice na Old Trafordu sto sjede u 1 redovima sa lepezama kao u pozoristu, pokazuju da je huliganstvo u Britaniji na stadionima nikada vece.

Nekada je biola redovna praksa da engleski navijaci ulijetaju u teren, bez ikakvih sankcija, danas ako se to desi, slijedi dozivotna zabrana dolaska na taj stadion doticnom.
AKo se "digne ruka" na engleskog policajca ( popularnog Bobija) dobijaju se visegodisnje zatvorske kazne itd.

Sta se desava po raznoraznim birtijama gdje se navijaci lese od alkohola je druga stvar, ja pricam o sigurnosti za vrijeme i poslije utakmice.
Ti imas problem sa razumijevanjem procitanog?

Fino pisem- maknuli iz premijer lige, nabili cijene ulaznica, itd...huliganizam nisu unistili, samo ga maknuli u nize lige, na ulice i pubove...da se bogate guzice ne uzbudjuju scenama navijanja...
Ako ne znas, mogu te malo podučiti o sceni...tko, s kim i kako :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 23 Jul 2017, 12:36

posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:32
storm wrote: 23 Jul 2017, 12:31
posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:27
storm wrote: 23 Jul 2017, 07:46 Sluzbeno ako natrcite, ko partizan onomad ...ok :hihi
Nabijemo vam petardu i ajte doma :ooo
TAd je PArtizan rasprodao citavu samiponsku generaciju koja je osvolila naslov godinu ranije, spica im igrao vjeciti rezervista Isailovic :lupa

NAlijeali ste u vi kroz istoriju relativno cesce nego mi, dovoljno je pogledati medjusobni bilans :ok

U svakom slucaju ako si pravi navijac Dinama , trebalo bi da ti bude cast da titule osvajate u utakmicama protiv PArtizana, Zvezde, Vojvodine, Sarajeva, Zelje,a ne protiv Interea iz ZApresica.

Ali sto je sigurno sigurno je jeli tako :hihi
Sastavite vi allstar exyu...pa na megdan izadjite :oo

Nekad bilo, sad se spominjalo :hihi
Pa eto, ja prizeljkujem da ponovo jedni drugima izlazimo na "megdan", ne treba se niko plasiti jace konkurencije u ligi :ok

Trenutno vam je cak i Rijeka prejaka, razumijem tvoj stav :hihi
To da se rijeka dogodila hr nogometu je jako dobro...
Sa srbima nikad vise igrati...
Dok se dobro ne osvjestimo svi...to mislim, nikad
Habibti, ya nour el - ain... :srce

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by posmatrac » 23 Jul 2017, 12:40

storm wrote: 23 Jul 2017, 12:34
posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:30
storm wrote: 23 Jul 2017, 12:26 Sta je uradila M. Thacher?
Samo vise nije u premijer ligi i na tv...inace huliganizam nikad zesci na otoku...:kafa
MA ja , one bakice na Old Trafordu sto sjede u 1 redovima sa lepezama kao u pozoristu, pokazuju da je huliganstvo u Britaniji na stadionima nikada vece.

Nekada je biola redovna praksa da engleski navijaci ulijetaju u teren, bez ikakvih sankcija, danas ako se to desi, slijedi dozivotna zabrana dolaska na taj stadion doticnom.
AKo se "digne ruka" na engleskog policajca ( popularnog Bobija) dobijaju se visegodisnje zatvorske kazne itd.

Sta se desava po raznoraznim birtijama gdje se navijaci lese od alkohola je druga stvar, ja pricam o sigurnosti za vrijeme i poslije utakmice.
Ti imas problem sa razumijevanjem procitanog?

Fino pisem- maknuli iz premijer lige, nabili cijene ulaznica, itd...huliganizam nisu unistili, samo ga maknuli u nize lige, na ulice i pubove...da se bogate guzice ne uzbudjuju scenama navijanja...
Ako ne znas, mogu te malo podučiti o sceni...tko, s kim i kako :oo
Huliganstva i kriminala( tuca) je uvijek bilo bez obzira na fudbal, ja pricam o engleskom receptu rjesavanja problema na i oko stadiona, sto se moze primjeniti o ovdje.

Ko je dovoljno glup i besposlicar i ko ce otici sat vremena nakon utakmice u kafanu da se olesi od alkohola i da se bije, neka to radi, ali vjerujem da Engleska ima sanskcije i protiv toga.

Neka, vise me zanima ljepota i kvalitet fudbalske igre, nego ponasanje kretena sa IQuom 83.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by posmatrac » 23 Jul 2017, 12:42

storm wrote: 23 Jul 2017, 12:36
posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:32
storm wrote: 23 Jul 2017, 12:31
posmatrac wrote: 23 Jul 2017, 12:27

TAd je PArtizan rasprodao citavu samiponsku generaciju koja je osvolila naslov godinu ranije, spica im igrao vjeciti rezervista Isailovic :lupa

NAlijeali ste u vi kroz istoriju relativno cesce nego mi, dovoljno je pogledati medjusobni bilans :ok

U svakom slucaju ako si pravi navijac Dinama , trebalo bi da ti bude cast da titule osvajate u utakmicama protiv PArtizana, Zvezde, Vojvodine, Sarajeva, Zelje,a ne protiv Interea iz ZApresica.

Ali sto je sigurno sigurno je jeli tako :hihi
Sastavite vi allstar exyu...pa na megdan izadjite :oo

Nekad bilo, sad se spominjalo :hihi
Pa eto, ja prizeljkujem da ponovo jedni drugima izlazimo na "megdan", ne treba se niko plasiti jace konkurencije u ligi :ok

Trenutno vam je cak i Rijeka prejaka, razumijem tvoj stav :hihi
To da se rijeka dogodila hr nogometu je jako dobro...
Sa srbima nikad vise igrati...
Dok se dobro ne osvjestimo svi...to mislim, nikad
Kao u kosarci i rukometu, ta zajednicka fudbalska liga ce se sigurno ostvariti, prije ili kasnije,a da bi se ostvarila logicno da je potrebno napraviti krupne korake ka bezbijednosti navijaca i osiguravanju takvih dogadjaja.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 23 Jul 2017, 12:54

Ja ti pricam, da nisu nista rijesili...a kad budem na dobrom netu, postavim ti svjeze scene sa pl stadiona...imaju i medijsku omertu...sto ne znaci da se ne dogadja..
A rekao sam vec tu...nista to nema smisla kad netko pogine zbog krivog imena i naglaska...poserem se u cijeli sport onda

Ok posorati se iz navijackih pobuda...nema frke....tuku se i svaki vikend klinci po klubovima..ovo ostalo :rol
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7771 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Krokodil Behko » 28 Jul 2017, 10:05

Arminator :D


Edine, crta, stigo mlađi i brži :oo
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 28 Jul 2017, 10:22

Stavio ga Hodza opet :ok
(Za 1-1)
Ali cujem da je blize odlasku, nego ostanku...mozda dobro da ide dalje :ok
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Hannibal » 30 Jul 2017, 08:00

cuo sam da ide u rijeku, vrijeme mu je za korak naprijed u karijeri 💪
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 30 Jul 2017, 09:47

Kontam, da ti uvalim 24h vremena, da razmislis, kakvu si glupost izvalio...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 20 Sep 2017, 21:55

http://www.index.hr/sport/clanak/napadn ... 95783.aspx

Zapanjujuće je kako se Hrvatska po svemu izjednačava sa Srbijom....neko vrijeme pratim taj fenomen :misli
Od odnosa u klubovima, reprezentaciji...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15119
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 959 times
Been thanked: 946 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Tokmak » 13 Nov 2017, 20:48

Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7771 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Krokodil Behko » 16 Nov 2017, 11:50

Evo i moj skromni doprinos, slavnom klubu Dinamu i njegovim veličanstvenim pobjedama.



online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 16 Nov 2017, 18:13

Krokodil Behko wrote: 16 Nov 2017, 11:50 Evo i moj skromni doprinos, slavnom klubu Dinamu i njegovim veličanstvenim pobjedama.



Pa ok....u 95 godina postojanja, Velež je osvojio dva kupa :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7771 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Krokodil Behko » 30 Jan 2018, 11:02

Sve mi se čini, da Decembarski ima neke veze s ovim transferom.
Trebaju mu krila u Bh repki, pa se postarao da ovome obezbjedi minutažu i vrati ga u formu.


Izet Hajrović karijeru nastavlja u zagrebačkom Dinamu


Image

Bh. reprezentativac Izet Hajrović će u toku današnjeg dana postati novi nogometaš zagrebačkog Dinama, saznaju hrvatske Sportske novosti.
Ova informacija je do posljednjeg trenutka čuvana u tajnosti jer je Hajrović nedavno raskinuo ugovor s Werderom, a ugovor s Modrima trebao bi biti zaključen nakon ljekarskih pregleda.

Za reprezentaciju Bosne i Hercegovine igrao je 24 utakmice i postigao 4 pogotka, a prije dolaska u maksimirski klub igrao je u Zürichu, Grasshopperu, Galatasarayu, Eibaru i Werderu.

Hajrović je u ponedjeljak stigao u Zagreb i već je bio na Maksimiru, a u novi klub trebao bi stići kao slobodan nogometaš.

Od dolaska u Njemačku ovaj krilni napadač odigrao je 41 utakmicu, a postigao je tri pogotka.
online

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120162
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7771 times
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Krokodil Behko » 09 Feb 2018, 10:48

Izgleda da će i Luka Menalo u Dinamo.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 09 Feb 2018, 11:11

Krokodil Behko wrote: 09 Feb 2018, 10:48 Izgleda da će i Luka Menalo u Dinamo.
Dinamo na BIH pogon :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 10 Feb 2018, 18:54

Mali je hajdukovac do srži ....ali ništa ne može pokrenuti one invalide iz hajduka :oo

TRANSFERI
VELIKI DINAMOV POSAO Dovodi dragulja kojeg su svi već vidjeli u Hajduku

Piše: A.Ha.
Image

Foto: Guliver Image/Getty Images

LUKA MENALO, najveća nada bosanskohercegovačkog nogometa, karijeru najvjerojatnije nastavlja u Dinamu.

Zagrebački klub i Široki Brijeg već danima pregovaraju oko 21-godišnjeg ofenzivca. Prema informacijama iz Širokog Brijega na korak su do dogovora prema kojem će Menalo ostati na Pecari do kraja sezone, a onda se za europska natjecanja priključiti Dinamu.

Menalo je bio i velika Hajdukova želja, mnogi su tvrdili da je njegov transfer, nakon što je Široki Brijeg odbio ponudu Željezničara, već dogovoren, ali uključio se Dinamo...
Menalo je nedavno kod Roberta Prosinečkog debitirao za Bosnu i Hercegovinu i oduševio na utakmicama protiv SAD-a i Meksika.

Ove sezone je zabio devet golova uz četiri asistencije u 17 nastupa u Premijer ligi.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests