1. Liga FSJ 1945-91

Kutak za sportski trenutak
Post Reply
User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 07:32

ružni samo za tebe :hihi

[ytube][/ytube]

boban , šuker, shalla :klanja
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 07:43

antologijski sportski pregled

[ytube][/ytube]
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 07:52

Bravo za linkove, sad ću ih pogledati. Ako se ne varam ta utakmica gdje Zvezda gubi 3-2 je bila dosta sumnjiva. Mislim i da je Žuti negdje pomenuo dok je vodio Zvezdu.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 08:00

ružni wrote:Bravo za linkove, sad ću ih pogledati. Ako se ne varam ta utakmica gdje Zvezda gubi 3-2 je bila dosta sumnjiva. Mislim i da je Žuti negdje pomenuo dok je vodio Zvezdu.
hmda...zvezda je povela 2-0 da bi dinamo okrenuo na 3-2.....gledao sam neki dan cijelu tekmu na vhs :grana ponovo....i još uvijek mi razvuče osmijeh kad ga židan stavlja stojanoviću :D.

inače zvezda tjedan dana kasnije ili tako nešto osvaja naslov prvaka europe, pa mi je puno izglednija varijanta, da su mislima bili već tamo, pogotovo nakon vodstva 2-0 :cudi
jer kvalitativno je bila tad objektivno klasu bolja od dinama...uostalom prvak europe- o čemu mi pričamo :cudi
al draga tekma u svakom slučaju...bio sam na istoku :ooo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 08:24

Vidiš da se niko od igrača ne buni za penal koji je u najmanju ruku smiješan. Dobro znam kako su ti isti igrači ciganisali i skakali oko svake odluke čak i kad nisu u pravu, a vidi ih tu. Tek reakcija na ovom zadnjem golu :hihi Igralo se u ta vremena, i teško da je Zvezda mogla dobiti u takvoj atmosferi, još si i ti huliganisao na tribini :hihi Vjerovaću Žutom :oo
Ostaje žal što Zvezda nije ostala na okupu još bar 2-3 godine, svaki put mi se :place kad se toga sjetim. Što je najgore, stigli bi da uzmemo bar 2 titule prvaka Evrope da se nije desila ona jebena magla protiv Milana, tu je bila prekretnica i moralo se čekati još 2 godine :lupa Ako mi je u sportu nečega žao, onda je zbog toga, i zbog raspadnute košarkaške reprezentacije u to vrijeme.

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 08:28

volio sam zvetdu uvik je bila ajdukova mušterija..:hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 08:31

Vas smo s kupom častili, uvijek smo mislili na druge Image

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 08:36

ali boli taj kup .. :haha nezgodan tajming...
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 08:41

Vjeruj mi da ne, a tajming jeste nezgodan, možda 20-ak dana prije finala u Bariju, a samo par dana nakon prolaska protiv Bayerna. Vama je taj kup bio sve, a nama samo dobar trening za ono što nas je čekalo Image

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 08:42

..nisi u pravu to je baš bilo iza osvojene titule prvaka evrope a eto bokšić vam pokvario feštu..a štimac usput dijelio šamare..:haha
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 08:45

zvezda je tada imala ekipu da se smrzneš...ako pogledaš to je bio pravi jugo projekt tih godina ...makedonci najdoski, kanatlarovski, pančev....hrvati jurić, prosinečki...pa iz bosne šabanadžović, musemić...onaj rumunj belodedici, crnogorac savičević.....sigurno sam koga zaboravio onako iz glave...uz srbske igrače naravno......dobra generacija svakako...
ma bilo je jebenih igrača tada općenito....hajduk sa svojima na čelu sa asanovićem...bilić, štimac, andrijašević, jeličić, bokšić, jarni :klanja...dinamo sa šukerom, bobanom, shallom....mladenović, deverić...
željo...baždarevi, baljić....
ma da ne nabrajam....pola sam zaboravio sigurno...gdje su tu još velež, partizan, sarajevo, vardar, vojvodina...i cijeli je taj sustav iznjedrio tog prvaka europe...ta zvezda je imala svaki vikend i jake utakmice, uz naravno izuzetan igrački kadar....i rezultat je stigao
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 08:46

laganini wrote:..nisi u pravu to je baš bilo iza osvojene titule prvaka evrope a eto bokšić vam pokvario feštu..a štimac usput dijelio šamare..:haha
ona izjava spikera....A NI CVEĆE NISU DONELI :plavi :plavi :plavi

a odnesoše kup u split :D. :D. :D.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 08:48

je tada nisi moga prodat klinca od 17 godina...guli do 27...zamisli sad u hrvatskoj sve igrače do te godine ...je milojko pantić ..:haha što se prosra.. :plavi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 08:52

laganini wrote:je tada nisi moga prodat klinca od 17 godina...guli do 27...zamisli sad u hrvatskoj sve igrače do te godine ...je milojko pantić ..:haha što se prosra.. :plavi
tad su mislim da već bili smanjilii na 24 godine, pa guli vojni rok u sportskoj četi :zubi

ma to je bio ključ jake lige....mi kad bi već stavili rampu na 20 godina bitno bi se pojačalo sve...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 08:53

@laganini Kojeg datuma je igrano to finale kupa, nešto se ne sjećam da se u 6 mjesecu igralo ili se varam?

@storm Kao i uvijek i tad je moć igrala jaku ulogu. Mnogi igrači su bukvalno oteti ispred nosa Dinamu i pogotovo Partizanu Pančev i Savićević. Obojica su imali predugovore sa Partizanom, ali je Miša Slijepčević odigrao ključnu ulogu, bio jedan od najmoćnijih ljudi tad u državi, držao lanac Robnih kuća. Doveli su sve što je valjalo u ligi, a sreća ih pogledala s Belodedićem koji je na svoju inicijativu došao prebjegavši preko granice. Do titule se moglo i ranije, ali nije bilo sreće, ta magla je kost u grlu :stop

Gdje ste ludog Milojka našli :hihi

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by storm » 03 Mar 2014, 09:08

ružni wrote:@laganini Kojeg datuma je igrano to finale kupa, nešto se ne sjećam da se u 6 mjesecu igralo ili se varam?

@storm Kao i uvijek i tad je moć igrala jaku ulogu. Mnogi igrači su bukvalno oteti ispred nosa Dinamu i pogotovo Partizanu Pančev i Savićević. Obojica su imali predugovore sa Partizanom, ali je Miša Slijepčević odigrao ključnu ulogu, bio jedan od najmoćnijih ljudi tad u državi, držao lanac Robnih kuća. Doveli su sve što je valjalo u ligi, a sreća ih pogledala s Belodedićem koji je na svoju inicijativu došao prebjegavši preko granice. Do titule se moglo i ranije, ali nije bilo sreće, ta magla je kost u grlu :stop

Gdje ste ludog Milojka našli :hihi
milojko kralj :D. :D. :D.

komentira derbi partiza-zvezda i bubne ovo

"Izlaze Partizanovi igrači... A evo i naših." :plavi :plavi :plavi
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 09:14

Nikad se nije trijeznio, a tek je sad dominantan kad se pojavi u javnosti. Ima ih još koji su uspjeli čak i ludog Milojka da nadmaše, ne znam da li si čuo za pojavu zvanu Dejan Anđus, ako nisi preporučujem ti da ukucaš u google :oo Da bude žalosnije, taj čovjek je doveo sadašnjeg trenera u Zvezdu :poludio

@laganini Provjerio sam, i naravno da sam bio u pravu. Već sam se bio zabrinuo za memoriju, ali mi je ostalo u sjećanju da je većini bilo svejedno nakon tekme s Bayernom, i da su misli i čuvanje bili rezervisani za Bari. Nije ovo neki alibi, ali koga briga za kup kojeg si osvajao toliko puta, kad te čeka prilika života. Kasnije je odigrana još jedna utakmica gdje ste izgubili, tad se nismo čuvali, a niste nam ni cvijeće donijeli Image

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 09:19

..neka stor provjeri ali kup se uvik igra na titin rođendan..a i to spominjanje cvića da naslutit da je bilo iza osvajanja lige prvaka..neda mi se provjeravat..ali usput rečeno zvezda je imala jedino negativan skor s ajdukom od svi klubova..
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Ružni
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by Ružni » 03 Mar 2014, 09:24

Napisao sam ti u prethodnoj poruci, prošlo je dosta vremena pa si me malo zbunio Image

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: NK dinamo zagreb

Post by laganini » 03 Mar 2014, 09:26

more bit nisam tvrdio...onda je cviće tribalo bit za finale :hihi
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests