Nogometni treneri

Kutak za sportski trenutak
Post Reply
User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Krokodil Behko » 20 Jun 2019, 00:19

Mister No wrote: 19 Jun 2019, 23:33 Pa taj Humels je bio nekad dobar, koliko se sjecam. :cvike

Nekad, ali i tada je znao kiksnuti. Kad je BVB 2013. povalio Real sa 4-1 i za onaj jedan gol, bio je on kriv.
online

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by storm » 06 Sep 2019, 05:59

Koja je legenda ovaj klopp
Trebao je Lovren otići u Milan, pa Romu...
Nakon što je čuo da se radi o posudbi, nije dopustio...

Otkrio je što mu je trener rekao. “Sretan sam jer sam cijelo vrijeme osjećao da je Liverpool uz mene i to jako poštujem. Klopp mi je rekao: ‘Slušaj, ti si top klasa, nećemo te pustiti na posudbu, trebamo te. Kada mi je to rekao, bio sam zbunjen jer znam da sam trenutno u najgoroj poziciji od svih braniča u momčadi. Ali puno je utakmica, moguće su ozljede. Želio sam otići, ali nije se dogodilo. U klubu su mi rekli da me trebaju i prihvatio sam to. Nije mi bilo suđeno otići” rekao je za Sportske novosti.
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Mala_Mu » 24 Sep 2019, 22:48

Moram i ovdje..
Kome nije mrsko procitati, nece se pokajati :ok

Jürgen Klopp je definitivno drugačiji. Drugačiji na sto tisuća boljih načina.

MOŽDA SAMO SANJAM

MORAM započeti s pomalo neugodnom pričom. Bojim se da ponekad vanjski svijet na nogometaše i trenere gleda kao da smo bogovi ili nešto slično. Kao kršćanin, vjerujem u samo jednog Boga i mogu vas uvjeriti da Bog nema nikakve veze s nogometom. Istina je da svi neprekidno trpimo neuspjehe. Kad sam bio mladi trener, stalno sam trpio neuspjehe.

Ovo je jedna takva priča.

Moramo se vratiti u 2011. godinu. Moja Borussia Dortmund igrala je protiv Bayerna u Münchenu. Bila je to velika ligaška utakmica. U Münchenu nismo pobijedili otprilike 20 godina. Često crpim inspiraciju iz filmova pa kad god moram motivirati dečke, pomislim na Rockyja Balbou. Po mom mišljenju, trebali bi Rockyja 1, 2, 3 i 4 prikazivati u javnim školama širom svijeta. To bi trebalo biti poput učenja abecede. Ako gledate te filmove i ne poželite se popeti na vrh planine, onda s vama nešto nije u redu.

Dakle, noć prije nego što ćemo igrati s Bayernom, okupio sam sve svoje igrače u hotelu na razgovoru. Svi su dečki sjedili. Sva su svjetla bila ugašena. Rekao sam im kakva je situacija: ''Posljednji put kad je Borussia pobijedila u Münchenu, većina vas je još bila u pelenama.''

"Neka dignu ruku oni koji znaju tko je Rocky Balboa"

Onda sam na ekranu prikazao scenu iz Rockyja IV. Onu s Ivanom Dragom. Klasik. Drago trči na traci, priključen je na računala i znanstvenici ga proučavaju. Sjećate se toga? Rekao sam dečkima: "Vidite, Bayern je Ivan Drago. Najbolji u svemu! Najbolja tehnologija! Najbolji strojevi! On je nezaustavljiv!"

Onda se vidi kako Rocky trenira u Sibiru u svojoj kolibi. On sječe borove i onda noseći trupce trči prema vrhu planine. Rekao sam dečkima: "Vidite?! To smo mi. Mi smo Rocky. Mi smo mali, ali imamo strast! Imamo srce šampiona! Mi možemo učiniti nemoguće!"

Nastavio sam govoriti i onda u jednom trenutku pogledao u dečke da vidim njihovu reakciju. Očekivao sam da će ustati, spremni da potrče uzbrdo u Sibir, da će apsolutno poludjeti.

Ali svi su samo sjedili i zurili u mene bez emocija.

Potpuno prazni.

Gledali su u mene kao da su mislili – o čemu ovaj luđak govori?

Onda sam shvatio da je Rocky IV. snimljen 80-ih godina. Kad su ovi dečki rođeni?

"Čekajte malo, neka dignu ruku oni koji znaju tko je Rocky Balboa", rekao sam dečkima.

Samo su se dvije ruke podigle, Sebastian Kehl i Patrick Owomoyela.

Svi ostali rekli su: "Ne, sorry, šefe."

Moj kompletan govor bio je besmislen. To je bila najvažnija utakmica sezone. Možda najvažnija utakmica u životu za neke igrače. A njihov trener je posljednjih 10 minuta urlikao o sovjetskoj tehnologiji i Sibiru! Možete li vjerovati? Morao sam cijeli govor započeti iznova.

Vidite, ovo je istinita priča. To se zapravo događa u životu. Mi smo ljudska bića. Ponekad se osramotimo. To je tako. Mislimo da smo održali najveći govor u povijesti nogometa, a zapravo smo govorili potpune gluposti. Ali sljedećeg jutra moramo ustati i krenuti iznova.

Znate li što je najčudniji dio ove priče?

Zaista se ne mogu sjetiti jesmo li u utakmici pobijedili ili izgubili. Prilično sam siguran da sam održao govor 2011. godine uoči naše pobjede od 3:1 i to priču svakako čini boljom. Ali nisam 100 posto siguran.

To je nešto u nogometu što ljudi ne razumiju uvijek.

Rezultate zaboravljate, sve ih pomiješate.

Ali ti dečki, to vrijeme u mom životu, te male priče... Nikad ih neću zaboraviti.

"Ako su prikazivali Ben Hura, to je bio loš dan"

Čast mi je što sam sinoć primio FIFA-inu nagradu za najboljeg muškog trenera, ali zapravo ne volim stajati sam na sceni s trofejem. Sve što sam postigao u ovoj igri bilo je moguće zbog svih ljudi oko mene. Ne samo igrača nego i moje obitelji, mojih sinova i svih ostalih koji su bili uz mene otpočetka, kad sam bio vrlo, vrlo prosječna osoba.

Iskreno, da mi je netko prišao kad mi je bilo 20 godina i rekao što će se sve događati u mom životu, ne bih mu vjerovao. Da mi je došao Michael J. Fox osobno i rekao što će se dogoditi, ja bih mu odgovorio da je to nemoguće.

Kad sam imao 20 godina, doživio sam trenutak koji mi je potpuno promijenio život. Još sam bio klinac, ali upravo sam bio postao otac. Da budem iskren, tajming baš nije bio savršen. Igrao sam amaterski nogomet, a preko dana studirao. Da bih platio školovanje, radio sam u skladištu filmova za kinematografe. Za mlađe čitatelje, ne radi se o DVD-ima. To je bilo kasnih 80-ih i sve je još bilo na vrpcama. Kamioni bi oko 6 sati došli po nove filmove pa smo punili i praznili velike metalne kanistere. Bili su poprilično teški. Priželjkivao sam da ne prikazuju nešto s četiri role, recimo Ben-Hura, to bi onda bio loš dan.

Svake noći spavao bih pet sati, onda ujutro išao u skladište, a potom preko dana na predavanja. Navečer bih išao na trening, a kad bih došao kući, pokušavao sam provesti nešto vremena sa svojim sinom. Bilo je to vrlo teško vrijeme. Ali to me naučilo stvarnom životu.

"Kad mi se rodio sin, shvatio sam da nogomet nije život i smrt. Zato sam uvijek nasmijan"

Još u mladosti morao sam postati vrlo ozbiljna osoba. Svi moji prijatelji zvali su me da navečer izađemo u pub i svaka kost u mome tijelu govorila je: "Da! Da! Želim ići!" Naravno, nisam mogao ići zato što nisam živio samo za sebe. Malu djecu ne zanima što ste umorni i želite spavati do podneva.

Prava je briga kad ste zabrinuti za budućnost male osobe koju ste donijeli na svijet. To je prava poteškoća. Što god da se dogodi na nogometnom terenu, nije ništa u usporedbi s tim. Ponekad me ljudi pitaju zašto sam uvijek nasmijan. Čak i nakon što izgubimo utakmicu, ponekad se i dalje smiješim. Smijem se zato što sam shvatio da nogomet nije život i smrt nakon što mi se rodio sin. Mi ne spašavamo živote. Nogomet nije nešto što bi trebalo širiti bijedu i mržnju. Nogomet bi trebao biti nadahnuće i radost, posebice za djecu.

Mislim da se 98 posto nogometa vrti oko toga kako se nositi s neuspjehom, a i dalje se smiješiti i pronalaziti radost u igri sljedećeg dana.

Otpočetka učim na vlastitim pogreškama. Nikad neću zaboraviti prvu pogrešku. Dobio sam posao u Mainzu 2001. godine, u klubu u kojem sam igrao 10 godina. Problem je bio u tome što su svi dečki bili moji prijatelji. Preko noći sam postao njihov šef. I dalje su me zvali Kloppo.

Kad sam morao najaviti momčad za iduću utakmicu, mislio sam da je ispravno reći to svakom igraču u lice. Pa, to je bio vrlo loš plan, zato što smo imali dvokrevetne hotelske sobe. Dakle, možete to zamisliti. Ulazim u prvu sobu, dva igrača sjede na krevetu, ja se okrenem prema jednom i kažem: "Ti ćeš igrati sutra otpočetka." Onda se okrenem drugom i kažem: "Nažalost, ti nećeš igrati sutra."

Shvatio sam koliko je glup moj plan bio kad me drugi igrač pogledao u oči i pitao: "Ali, Kloppo, zašto?" Uglavnom nisam imao odgovor. Jedini pravi odgovor je: "Zato što utakmicu može započeti samo 11 igrača."

Nažalost, morao sam to učiniti još osam puta, 18 igrača u devet dvokrevetnih soba. Dva igrača sjede na krevetu. "Ti počinješ, a ti ne."

I svaki put: "Ali, Kloppo, zašto?"

Hahaha! To je bilo bolno!

To je bio prvi od mnogih slučajeva kad sam kao trener stao u govno. Što možeš učiniti? Možeš uzeti maramicu, očistiti ga i pokušati naučiti nešto.

"Moj najveći trijumf rođen je iz katastrofe"

Ako mi još uvijek ne vjerujete, razmislite o ovome, čak i moj najveći trenerski trijumf rođen je iz katastrofe.

Poraz od 3:0 u Barceloni u Ligi prvaka prošle sezone bio je najgori mogući rezultat. Kad smo se pripremali za uzvratnu utakmicu, moj razgovor s momčadi bio je vrlo iskren. Ovaj put nisam spominjao Rockyja. Uglavnom sam govorio o taktici, ali rekao sam im istinu: "Moramo igrati bez dva najbolja napadača svijeta. Svijet kaže da to nije moguće. Budimo iskreni, to je vjerojatno nemoguće. Ali zato što ste to vi, imamo šansu."

Zaista sam vjerovao u to. Nije se radilo o njihovim tehničkim sposobnostima kao nogometaša. Radilo se o tome da su ljudska bića i da su svašta prošli u životu. Jedino što sam dodao bilo je: "Ako propadnemo, neka to bude na najljepši mogući način."

Naravno, meni je bilo lako izgovoriti te riječi. Ja sam samo tip koji viče s linije. Mnogo je teže igračima to zaista učiniti. Ali zahvaljujući tim dečkima i zbog 54.000 ljudi na Anfieldu, učinili smo nemoguće.

U nogometu je najljepše to što ništa ne možete učiniti sami. Ništa, vjerujte mi.

Nažalost, najnevjerojatniji trenutak u povijesti Lige prvaka zapravo nisam vidio. Možda je ovo dobra metafora života nogometnog trenera, ne znam. Ali potpuno sam propustio trenutak čiste genijalnosti Trenta Alexander-Arnolda.

Vidio sam kako lopta odlazi u korner.

Vidio sam kako ga Trent kreće izvesti. Vidio sam Shaqirija kako ga prati.

Ali onda sam okrenuo leđa jer smo se pripremali izvršiti zamjenu. Razgovarao sam sa svojim pomoćnikom i samo začuo galamu. Naježim se svaki put kad razmišljam o tome.

Okrenuo sam se i vidio kako lopta leti u mrežu.

Okrenuo sam se prema našoj klupi i pogledao Bena Woodburna, a on je pitao: "Što se to upravo dogodilo?" "Nemam pojma", odgovorio sam. Anfield je apsolutno poludio. Jedva sam čuo svog pomoćnika, a on je vikao: "Dakle, hoćemo li izvršiti zamjenu?"

Hahahah! Nikad neću zaboraviti njegove riječi! To će uvijek biti sa mnom.

Možete li zamisliti? Osamnaest godina radim kao trener, proveo sam milijune sati gledajući utakmice, a propustio sam najsmjeliju stvar koja se ikad dogodila na nogometnom terenu. Od te večeri mislim da sam Divockov gol pogledao 500.000 puta. Ali uživo sam vidio samo kako lopta pogađa mrežu.

"Nisam popio ni gutljaj piva. Nije mi trebalo"

Kad sam ušao u svoju malu sobu nakon utakmice, nisam popio ni gutljaj piva. Nije mi trebalo. Sjedio sam tamo s bocom vode u tišini, samo se smiješeći. Bio je to osjećaj koji ne mogu opisati riječima. Kad sam se vratio kući, moja obitelj i prijatelji bili su raspoloženi za slavlje. Ali ja sam bio emocionalno iscrpljen i pošao sam u krevet. Moje tijelo i um bili su potpuno prazni.

Naspavao sam se kao nikad u životu.

Najbolji trenutak bilo je buđenje sljedećeg jutra i pomisao: "Istina je. Zaista se dogodilo."

Za mene je nogomet jedino što me nadahnjuje više od kina. Probudiš se ujutro, a magija je bila stvarna. Zapravo si srušio Ivana Dragu. To se doista dogodilo.

O tome razmišljam od lipnja, kad smo s trofejem Lige prvaka prolazili ulicama Liverpoola. Nemam riječi kojima bih mogao opisati emocije tog dana. Vozili smo se u autobusu i svaki put kad smo pomislili da je parada gotova, da na ulicama Liverpoola više ne može biti ljudi, skrenuli bismo i parada bi se nastavila. Apsolutno nestvarno. Kad bismo mogli staviti sve emocije, sva uzbuđenja, svu ljubav u zraku tog dana u bocu, svijet bi bio bolje mjesto.

Nisam uspio izbaciti iz glave emociju tog dana. Nogomet mi je dao sve u životu, ali zaista želim učiniti nešto i vratiti svijetu što više. Lako mi je to reći, naravno. Ali kako vi činite nešto?

Tijekom prošle godine bio sam zaista inspiriran gledajući Juana Matu, Matsa Hummelsa, Megan Rapinoe i još mnoge nogometaše koji su se priključili pokretu Common Goal. Ako ne znate što zapravo rade, zaista je nevjerojatno. Više od 120 igrača obećalo je 1 posto svoje zarade dati za osnaživanje nogometnih nevladinih organizacija širom svijeta. Već su pomogli nogometne programe za mlade u Južnoafričkoj Republici, Zimbabveu, Kambodži, Indiji, Kolumbiji, Velikoj Britaniji, Njemačkoj i mnogim drugim zemljama.

To nije nešto u čemu sudjeluju samo najbogatiji nogometaši svijeta. Kompletna početna postava kanadske ženske reprezentacije priključila se pokretu. Pridružili su se nogometaši iz Japana, Australije, Škotske, Kenije, Portugala, Engleske, Gane... Kako se ne osjećati nadahnuto ovim? O tome se radi u nogometu.

Samo želim biti dio toga. Zato dajem jedan posto svoje godišnje plaće za Common Goal i nadam se da će mi se pridružiti još mnogi u nogometnom svijetu.

Budimo iskreni, momci. Mi smo prilično uspješni. Naša je odgovornost kao privilegiranih ljudi vratiti nešto djeci širom svijeta koja zaslužuju šansu u životu.

Ne bismo trebali zaboraviti kako je bilo kad smo i mi imali stvarne probleme. Ovaj balon u kojem živimo nije stvaran svijet. Žao mi je, ali sve ono što dogodi na nogometnom terenu nije pravi problem. Morala bi postojati veća svrha u ovoj igri nego što su prihodi i trofeji, zar ne?

Pomislite samo što bismo mogli postići kad bismo svi zajedno dali jedan posto svoje zarade kako bismo napravili pozitivnu razliku u svijetu. Možda sam naivan. Možda sam ludi, stari sanjar.

Ali za koga je ova igra?

Svi dobro znamo da je ova igra za sanjare.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Krokodil Behko » 24 Sep 2019, 23:25

Eh, da ti je da ga Barca kupi? :nokti
Sačekat ćeš par sezona, dok Messi ode u penziju i kad bude trebalo praviti novi tim, a njega krene loše u Redsima, tad bi možda bilo moguće.
online

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Mala_Mu » 27 Oct 2019, 11:54

Ako je vjerovati današnjim navodima madridskog lista AS, sve ukazuje na to da će ovo biti zadnja sezona Ernesta Valverdea na klupi Barçe i da će njegov nasljednik biti Ronald Koeman.

Valverde je kormilo Blaugrane preuzeo na ljeto 2017. godine, dok je Koeman trenutno selektor reprezentacije Holandije, ali navodno u ugovoru ima klauzulu po kojoj može raskinuti isti ukoliko dobije ponudu od strane FC Barcelone. Naravno, treba istaći i to da je Holanđanin kao igrač šest godina branio boje Barçe (u periodu od 1989. do 1995. godine).

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Krokodil Behko » 29 Nov 2019, 11:39

Zvanično: Unai Emery dobio otkaz na klupi Arsenala

Kao najozbiljniji kandidat za njegovog nasljednika spominje se menadžer Wolverhamptona Nuno Espirito Santo.

Kao privremeno rješenje uprava Topnika je zaposlila Fredrika Ljungberga.
online

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13425
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4203 times
Been thanked: 4987 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by pizarro » 29 Nov 2019, 21:27

Krokodil Behko wrote: 29 Nov 2019, 11:39 Zvanično: Unai Emery dobio otkaz na klupi Arsenala
ako valencia nastavi lutati, najbolje je da se tamo opet vrati.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by Mister No » 29 Nov 2019, 21:30

Svi ti "dobri" klubovi u krizi trebali bi se okrenuti Alegriju.

Samo je on rekao da do ljeta nece nigdje.
High Hopes...

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6889 times
Been thanked: 7763 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Krokodil Behko » 11 Dec 2019, 16:55

Ispred Kloppa, po broju ostvarenih pobjeda u premier ligi, još samo Ferguson, Wenger i Benitez, ali oni su bili u toj ligi i po 20 godina, a Klopp je nepune 4 godine. Prestići će ih sve, jer je u odnosu na prvo mjesto, u pitanju još 30-ak pobjeda. De facto - do kraja sezone. U svakom slučaju, bit će upisan u historiju Liverpoola, kao čovjek koji im je donio (po svemu sudeći) toliko očekivanu titulu premier lige.
online

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by dadojović » 21 Apr 2020, 11:44

Za sada još u sferi špekulacija: Prosinečki se vraća na izborničku klupu Azerbejdžana, a za usluge Nenada Bjelice interes iskazao turski Fenerbahče.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by dadojović » 24 Apr 2020, 14:17

Bivši reprezentativac BiH Sergej Jakirović, nakon što je napustio klupu hrvatske Gorice, novi trenerski angažman pronašao je u Mariboru. Nakon što je prošle sezone odličnim rezultatima, u Gorici, privukao pažnju nogometne javnosti na svoj trenerski rad, ove sezone rezultati su mu bili nešto slabiji, što je dovelo do prekida suradnje. Na klupi slovenskog kluba, Jakirović će naslijediti Darka Milaniča.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by Mister No » 24 Apr 2020, 14:30

Allegri se sve češće povezuje sa Newcastlom.
High Hopes...

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by dadojović » 19 Jul 2020, 21:11

Niko Kovač je novi trener Monaca. Ono što se proteklih dana špekuliralo danas je, od strane kluba iz kneževine, i službeno potvrđeno.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
dadojović
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10576
Joined: 12 Aug 2018, 14:01
Has thanked: 372 times
Been thanked: 310 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by dadojović » 11 Aug 2020, 18:37

Robert Prosinečki preuzeo je Denizlispor.
MM "provali rimu za notornu laž, za duboki uzdah posustalog sna, rimu za tminu, i tišinu za dno dna" MM

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13425
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4203 times
Been thanked: 4987 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by pizarro » 11 Aug 2020, 22:00

Image

giampaolo preuzeo torino.
dobar trener :ok

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Hurija » 11 Aug 2020, 22:12

Vidim da je Pirlo u Juventusu
Ostalo je cutanje.

User avatar
Mister No
The Good, the Bad and the Ugly
The Good, the Bad and the Ugly
Posts: 31593
Joined: 28 Sep 2010, 18:17
Has thanked: 7129 times
Been thanked: 3865 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by Mister No » 11 Aug 2020, 22:20

Hurija wrote: 11 Aug 2020, 22:12 Vidim da je Pirlo u Juventusu
Sta ti kazes na to?
High Hopes...

User avatar
pizarro
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 13425
Joined: 08 Nov 2019, 18:06
Has thanked: 4203 times
Been thanked: 4987 times
Status: Online

Re: Nogometni treneri

Post by pizarro » 12 Aug 2020, 07:32

ne znam za vas, ali ja imam osjecaj da ce pirlo postati pravo dobar trener, na neki nacin revolucionirati i osvjeziti italijanski fudbal.

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by Hurija » 12 Aug 2020, 08:10

Mister No wrote: 11 Aug 2020, 22:20
Hurija wrote: 11 Aug 2020, 22:12 Vidim da je Pirlo u Juventusu
Sta ti kazes na to?

Mlad je ,bio je dobar igrač ,realno ni Zidan nije imao mnogo Trenerskog iskustva pa je dao rezultate ,eno i Lambarda ,ipak se radi se o velikim dobro organiziranim klubovima ,Čeliku recimo nebi pomogao i nije niko 🤫
Ostalo je cutanje.

User avatar
MrH
22 bez glave
22 bez glave
Posts: 22424
Joined: 07 Oct 2019, 21:24
Has thanked: 1653 times
Been thanked: 1351 times
Status: Offline

Re: Nogometni treneri

Post by MrH » 12 Aug 2020, 08:11

:sok vid' Hurije
11/11/22

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests