Kladioničarski pohod !!

Kutak za sportski trenutak
Post Reply
User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 27 Mar 2013, 23:42

Pade mi na um da isprobam svoje kladioničarsko znanje!! E sad, postavlja se pitanje: Da li se može od kladionice zaraditi nešto, mišljenja sam da može, pa evo ovdje ću postavljati svoje tikete da vidimo kako to funkcionira. U mjesec dana ćemo vidjeti da li ću biti u plusu ili minusu, igrat ću strpljivo i pametno. Ulog odrediti sami, ja ću imati početni ulog od recimo 100 kuna iliti 25 KM po tiketu, pa da vidimo.

User avatar
nl74
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1607
Joined: 28 Nov 2012, 00:40
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by nl74 » 28 Mar 2013, 00:02

i gdje ti prvi par

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 28 Mar 2013, 00:51

Paire – Molchanov

Benoit Paire se nalazi na 38 mjestu dok njegov protivnik ukrajinac Denys molchanov zauzima 242 mjesto na ljestvici. Do sada se nisu sastali nijednom.Ukrajinac nije odigrao niti jedan meč protiv top 30 igrača pa će za Pairea ovo biti samo jedan trening meč.



McLeod – Murphy

Murphy je ovdje veliki favorit bez dileme, ovaj meč uopće nebi trebao imati dvojbe oko pobjednika. McLeod je nazadovao u snooceru dok Murphy postaje sve bolji i bolji. Davne 2011 su se sastali u Australiji na turniru gdje je Murphy ubilježio glatku pobjedu od 5-1.



Ilves – Jukurit

Borba za prvu ligu, Ilves je završio na posljednjem mjestu u prvoj ligi dok je Jukurit zauzeo prvo mjesto u drugoj ligi, no razlika prve i druge lige je veoma velika. Ilves je pokazao da je kvalitetnija momčad pa su u prva dva susreta ubilježili dvije pobjede. Na domaćem terenu su pobjedili sa 2-0, da bi u gostima kod Ilvesa slavili sa 1-3. Ovo je treći susret i Ilves bi pobjedom bio korak bliže ostanku u prvoj ligi.



Murray – Čilić

Murray je treći igrač svijeta dok je Čilić zauzeo 11 poziciju, no ruku na srce, Andy je isuviše iskusan da bi propustio osvajanje Miamia. Sada kad je Đoković ispao Murray ima velike šanse da osvoji ovaj turnir. U međusobnim omjerima Murray vodi sa velikih 8-1, u ovom susretu zbilja treba veliko čudo da Čilić pobjedi, čini se pomalo nestvarno.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by POSAVLJAK on 28 Mar 2013, 00:55, edited 3 times in total.

User avatar
nl74
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1607
Joined: 28 Nov 2012, 00:40
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by nl74 » 28 Mar 2013, 00:53

i koliko ova 4.para iznose koef.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 28 Mar 2013, 00:56

nl74 wrote:i koliko ova 4.para iznose koef.
pa eto ti dolje listić :p

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by Krokodil Behko » 28 Mar 2013, 00:56

Pa piše ti. Oko 2.2. E jesi našao šta ćeš da igraš. Jedan od ta četiri sigurna će te izdati.
online

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 28 Mar 2013, 00:58

Krokodil Behko wrote:Pa piše ti. Oko 2.2. E jesi našao šta ćeš da igraš. Jedan od ta četiri sigurna će te izdati.
e jesi mi podrška :ljut

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by Krokodil Behko » 28 Mar 2013, 01:21

POSAVLJAK wrote:
Krokodil Behko wrote:Pa piše ti. Oko 2.2. E jesi našao šta ćeš da igraš. Jedan od ta četiri sigurna će te izdati.
e jesi mi podrška :ljut
Ama ja sam ti to sve doktorirao. Koliko budeš i dobio, toliko ćeš izgubiti u sljedećim opkladama.
Tako kladionice i rade i opstaju. Mislim da je zahvalnije igrati ono "multi" Ili se bar u Premieru to tako zove.
Znaš ono pišeš keca na domaći tim i kladio si se na pobjedu plus tri gola minimum. A to uglavnom i bude
ako su neki izraziti favoriti domaćini. Ako j standardni kec 1.30 tu će kvota biti 1.75 a to nije malo.
online

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 02:11

znači prvi dan smo ostvarili dobitak, evo i tiketa od jučer, a za sutra postavljam neke parove oko podneva :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by Krokodil Behko » 29 Mar 2013, 10:55

Čestitam na dobitku. Samo ipak znaj da 100 kuna ne treba razbacivati po takvim parovima.
Naravno, u nogometu je još veći rizik ali ipak je to sport kojeg bolje poznajemo.
online

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 11:25

Rijeka - Slaven Belupo

E ovo bi se moglo odigrati na jedinicu, Belupo nikada slabiji, ne znam kad su zadnji put ovako slabašni bili, sve osim pobjede Rijeke bi bilo veliko iznenađenje. Kad je Cibalia mogla pobjedit u Koprivnici e onda Belupo nebi smio nikoga pobjedit u gostima do kraja sezone.

Helmond - Eindhoven

Helmond je u vrhu Nizozemske lige i zasigurno se smatra za jednog od najjačih klubova. U goste im dolazi katastrofalni Eindhoven koji u gostima nije pobjedio nešto manje od godinu dana, imaju sreće pa ne mogu ispasti iz lige, a njihova nezainteresiranost se da i primjetiti po njihovim zadnjim rezultatima.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by STrendzer » 29 Mar 2013, 11:32

Posavljak,to tebe haman bas hoce ...samo naprijed,hos ti nas sve da navuces na opklade!?.. :zubi :D.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 12:57

camargue wrote:Posavljak,to tebe haman bas hoce ...samo naprijed,hos ti nas sve da navuces na opklade!?.. :zubi :D.
Ma ne, ako se niste do sada kladili nemojte ni pokušavati. Ovo ja čisto iz zabave igram, a parovi su oni koji su najtipovaniji na današnji dan. Ja sam mišljenja da se može zaraditi na kladionici, iako mnogi tvrde suprotno, samo trebaš imat živce i strpljenja i igrati stalni ulog, ne ako padneš na nekom paru, razljutiš se pa uložiš sve šta imaš, tako se najčešće bankrotira. Ovo je moj hobi :)

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by STrendzer » 29 Mar 2013, 13:04

eto ok,povjerovat cu ti da je tako...e ako je tako onda salji tipu pp-om meni da i ja stogod usHicarim..ha ja..
jesil posavina il nisi?!..;)..

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 882 times
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by Sheval » 29 Mar 2013, 16:59

To POSAVLJAK,samo ih uzimaj :respekt

Inače,što tiče kladioničarske strategije,jedina kombinacija koja prolazi,ali moraš imati para...

Forsirati neki tim i igrati na neriješeno.Kvota na neriješen ishod je uglavnom oko 3,0.

I sad,staviš 100 KM na X,ev. dobitak je 300.Ako pogodiš,dobro je.
Ako ne,sljedeći put stavljaš 200,ev. dobitak je 600.
S tim da si prvi put promašio,a uložio si 300,opet ti ostaje 300.
Ako ni drugi put ne pogodiš,stavljaš 300.Ev. dobitak je 900.
U slučaju pogotka,oduzmeš prijašnja tri ulaganja(600)...opet si na dobitku 300.
I tako dalje...ali trebaš imat dobar potkov i biti uporan.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 22:30

Sheval wrote:To POSAVLJAK,samo ih uzimaj :respekt

Inače,što tiče kladioničarske strategije,jedina kombinacija koja prolazi,ali moraš imati para...

Forsirati neki tim i igrati na neriješeno.Kvota na neriješen ishod je uglavnom oko 3,0.

I sad,staviš 100 KM na X,ev. dobitak je 300.Ako pogodiš,dobro je.
Ako ne,sljedeći put stavljaš 200,ev. dobitak je 600.
S tim da si prvi put promašio,a uložio si 300,opet ti ostaje 300.
Ako ni drugi put ne pogodiš,stavljaš 300.Ev. dobitak je 900.
U slučaju pogotka,oduzmeš prijašnja tri ulaganja(600)...opet si na dobitku 300.
I tako dalje...ali trebaš imat dobar potkov i biti uporan.
To sam ja isprobao davno i vjeruj mi da se ne isplati, niti imam love na bacanje niti sam toliko lud da uplaćujem po 100 KM. Izuzev nekih ludih situacija kad imam neke informacije iz prve ruke, dešavalo se i to, no dešavalo se i kad mi je moj inače dobar kolega, uložio protiv svog brata na nedavnom turniru u Sarajevu, čak je i taj teniser bio uvjeren da neće dobit jednog solidnog tenisera koji je u top 100. On uloži 500 KM, ja sam bio zadovoljan i sa 100KM, i ovaj ga konj pobjedi. Tako da vjeruj u se i u svoje kljuse.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 22:35

Današnji tiket prošao, evo današnjeg tiketa :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 22:38

Za subotu sam odlučio za tri para koja su iznimno veliki favoriti, no pošto kvota nije preko dva, malkice sam pojačao ulog, volim kad je preko 200. Evo parova i razloga zašto :

Velež – Gradina

Velež se digao iz mrtvih, igraju fenomenalno u posljednje vrijeme, bodovi su im od iznimne važnosti za ostanak u ligi, a dvije pobjede posebno govore o podizanju forme ove ekipe. Pobjeda na domaćem terenu protiv neugodnog Čelika i velika pobjeda u Prijedoru protiv direktnog konkurenta za ispadanje. O Gradini nemam riječi hvale, igrao sam nekada protiv te ekipe, ništa posebno, nemaju ni neke navijače niti ekipu, iz lige su davno ispali i njihove gostujuće utakmice igraju igraju većinom mlađi igrači, oni iskusniji igraju samo domaće utakmice, tako to ide u Bosanskoj ligi kad su manji klubovi u pitanju, kod kuće stariji lome noge a kad se ide u goste onda šalju balavurdiju jer nemaju muda da prime batine.



Ferencvaros – Egri

Ferencvaros je jedan vrlo ozbiljan klub u Mađarskoj ligi, zasigurno spadaju u sam vrh lige i žele se ponovno dokopati Europske lige. Videoton je danas ubilježio pobjedu a Ferencvaros ima poprilično lagan posao. Sa momčadi Egri se već sastao u liga kupu. Pobjedili su ih u gostima sa 3-1, da bi u uzvratu sa rezervnom postavom pobjedili 1-0 na domaćem terenu. U prvenstvenoj utakmici Egri je na svom terenu izvukao nerješen ishod, bilo je 2-2 a Egri je dao gol u 95 minuti za izjednačenje.



Crvena Zvezda – Radnički Kragujevac

Zvezda je dovoljno utakmica kiksala na svom terenu, jednostavno više nemaju prava da ubilježe još neki kiks. Sad se bore sa Vojvodinom za Europu, a Jagodina vreba iz prikrajka da Zvezda kiksa, no ekipa kao što je Radnički nema prava za neku nadu. Očekujem totalnu ofanzivu crveno bjelih te defanzivnu postavu Kragujevca koji će probati sačuvati nulu. No kad se sjetim njihovog prošlog susreta kad je Zvezda pobjedila u gostima sa 3-0, stvarno mislim da je nemoguće da Kragujevac uzme bod.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120160
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7769 times
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by Krokodil Behko » 29 Mar 2013, 23:27

Aha znači para na paru. Trebalo bi da si dobar sve skupa oko 300 kuna.
Morao bi da se pridržavaš te kvote. Ukoliko budeš discipliniran, nije isključeno da ćeš stići do 1000 kuna.
Trebao si igrati kec na PSG-Montpellier. U super ponudi je bilo 1.90 i bio je kec. Medjutim ja nikako da zaobidjem
engleske niže lige. Tu me je danas jedan nezgodan X udesio.
online

User avatar
POSAVLJAK
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2738
Joined: 24 Dec 2011, 13:53
Location: Wligorski okrug zapadno europskog centra na planini Arhipelagovog vrha
Contact:
Status: Offline

Re: kladioničarski pohod !!

Post by POSAVLJAK » 29 Mar 2013, 23:30

Krokodil Behko wrote:Aha znači para na paru. Trebalo bi da si dobar sve skupa oko 300 kuna.
Morao bi da se pridržavaš te kvote. Ukoliko budeš discipliniran, nije isključeno da ćeš stići do 1000 kuna.
Trebao si igrati kec na PSG-Montpellier. U super ponudi je bilo 1.90 i bio je kec. Medjutim ja nikako da zaobidjem
engleske niže lige. Tu me je danas jedan nezgodan X udesio.
Ne vrijede francuzi mojih živaca, nikada na mom lstiću neidu više francuzi, oni su ubili nogomet, prvi bi digao ruku da se ukine Francuska liga i da se crncima zabrani igrati nogomet.

Post Reply

Return to “Fudbal”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests