Lekcije u više nastavaka

Vicevi, smiješni clipovi, biseri forumaša..
User avatar
Sibila
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20345
Joined: 22 Aug 2011, 13:01
Location: Island
Has thanked: 27 times
Been thanked: 554 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Sibila » 08 Nov 2011, 16:55

kratko i jasno :

naucite dobro........... :pusi ..........pusiti :)

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by adacta » 17 Nov 2011, 10:37

Geografija žene

Između 18 i 20 žena je kao Afrika, poluistražena, poludivlja, prirodno lepa sa plodnim deltama.

Između 21 i 30 žena je kao Amerika, visoko razvijena i otvorena za trgovinu, posebno u kešu.

Između 31 i 35 žena je kao Indija, veoma topla, relaksirajuća i uverena u svoju lepotu.

Između 36 i 40 žena je kao Francuska, pomalo passé, ali još uvek topla i poželjno mesto za posetu.

Između 41 i 50 žena je kao bivša Jugoslavija, izgubila je rat i opterećena je greškama iz prošlosti.

Između 51 i 60, žena je kao Rusija, veoma široka, sa granicama koje nisu pod kontrolom. Oštra klima odbija turiste.

Između 61 i 70, žena je kao Mongolija, sa slavnom osvajačkom prošlošću, ali bez ikakve budućnosti.

Posle 70, žena postaje kao Avganistan, uglavnom svi znaju gde je, ali niko ne želi tamo.


Geografija muškarca

Između 15 i 70 muškarac je kao SAD, njima vlada p.....

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by adacta » 22 Nov 2011, 09:47

Pet pravila o životu:
1. Novac ne može kupiti sreću, ali je bolje plakati u Ferrariju nego na biciklu.
2. Oprosti neprijatelju, ali zapamti idiotu ime.
3. Pomozi nekome kada je u nevolji i on će se sjetiti tebe kad bude u nevolji opet.
4. Mnogi ljudi su živi samo zato sto je protivzakonito pucati u njih.
5. Alkohol ne rješava probleme, ali opet, s druge strane, ne rješava ni mljeko.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 30 Nov 2011, 17:05

Koga treba prebiti

sve muskarce sa bijelim carapama u kompletu sa plitkim, crnim cipelama
- one koji daljinski TV upravljac drze u najlon kesi
- koji uvlace dzemper u pantalone
- muskarce koji pustaju mali nokat
- osobe koje kopaju nos i prave kuglice
- pisce kuvarica, seksualnih prirucnika i knjiga za dijetu
- zene koje tvrde "TI SI MI PRIJATELJ"
- muskarce bez erekcije koji posle toga kazu partnerki "DUZNIK SAM TI"
- sve one koji seks nazivaju "LIZINGOM" i "FAFINGOM"
- vlasnice minica sa krivim nogama
- nedepilirane zenske spodobe
- osobe sa uzrecicom - "J***S MI MATER"
- muskarce sa perikom
- one koji kazu konobaru "KAO I OBICNO"
- sve zene koje prepricavaju televizijske serije i filmove u originalnoj duzini
- one koji iznose tranzistore iz kuca
- vlasnike elektronskih dzepnih notesa
- sve koji prepricavaju dozivljaje iz vojske
- one koji od sibica prave Ajfelov toranj
- zene koje kazu: "NE LJUBIM SE FILMSKI PRVU VECE"
- sve izvodjace novokomponovanih pesama sa zavrnutim rukavima od sakoa
- devojke koje kad padnu na glavu prvo slome lak za kosu
- osobe sa zubima u kvaru
- manijakalne potrosace koji skupljaju uvozne plasticne vrecice
- osobe koje tuku decu
- one koji zbog stida ne nose naocare
- sve roditelje koji prisiljavaju decu da recituju pred gostima
- one koji salju pisma novinama i casopisima
- devojke koje se udaju za najboljeg prijatelja bivseg momka
- muskarce koji nose punicinu sliku
- sve koji uz plemenitu ribu piju pivo
- vlasnike remena sa nitnama
- niske muskarce sa "predimenzioniranim" partnerkama
- osobe koje turizma radi idu u Rusiju
- ljude koji locu samo kad je pice besplatno
- premijernu publiku
- parove koji su isli u plesne skole
- zene sa silikonskim grudima
- zene koje s godinama produbljuju dekolte
- politicare koji koriste narodne poslovice
- one koji iz inostranstva donose suvenire tipa "USPOMENA IZ VENECIJE"
- zene koje govore: "MOJ POKOJNI MUZ, dr. IVIC"
- muskarce koji vise mogu izdrzati ispod vode nego u sexu
- instruktore skijanja
- naprasno pobozne
- kandidate za kviz
- one koji govore "INFRAKT"
- sve koji se setaju sa walkmanom po ulicama
- one koji nose tamne naocare po sumraku
- kupce plasticnog cvijeca
- zene s pivom i muskarce s likerom
- roditelje koji krisom od dece jedu tortu i cokoladu
- ljubavnike koji u bioskopu jedu kokice kao ludi
- ljubitelje i izvodjace meksicke muzike
- osobe oba pola sa vise od jednog lanca oko vrata
- vlasnike dozvole za oruzje
- one koji pastu za zube nazivaju "kalodontom"
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119220
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11752 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Maja » 01 Dec 2011, 00:19

Rum wrote:Koga treba prebiti


- one koji daljinski TV upravljac drze u najlon kesi

- muskarce koji pustaju mali nokat

- sve roditelje koji prisiljavaju decu da recituju pred gostima

- roditelje koji krisom od dece jedu tortu i cokoladu
:klanja :klanja :plavi
- one koji pastu za zube nazivaju "kalodontom"
Nemojte me bit´
:bjezi

User avatar
silence
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9687
Joined: 18 Oct 2010, 23:07
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by silence » 01 Dec 2011, 00:32

Savršeno srce

Neki je mladić imao savršeno srce. Nije bilo ožiljaka ni zareza na njemu.
Svi su se slagali da je njegovo srce najljepše. Mladić je bio jako
ponosan i sve se više i glasnije hvalio svojim prelijepim srcem.
Iznenada se pojavio starac i rekao:
- Zašto tvoje srce nije tako lijepo kao moje?
Starčevo srce je snažno udaralo, ali je bilo puno ožiljaka.
Na nekim su mjestima komadići bili premješteni a
na druga stavljeni, ali nisu potpuno odgovarali. A bilo je puno
mjesta gdje su cijeli komadi nedostajali.
Ljudi su pogledavali starca s nepovjerenjem: kako može i
pomisliti da mu je srce ljepše od mladićeva.
Mladić je pogledao u starčevo srce i nasmijao se.
- Mora da se šališ, rekao je.
- Usporedi svoje srce s mojim, moje je savršeno, a tvoje je prepuno ožiljaka.
- Vidiš, svaki ožiljak predstavlja osobu kojoj sam darovao ljubav – izvadio sam komadić srca i dao joj ga.
Najčešće su i oni meni poklonili komadić svoga srca koji nije baš savršeno.

Izvucite sami lekciju!
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja:
onaj koji žuri govori prije nego što sazna,
odgovara prije negoli nešto shvati,
odluči prije negoli provjeri,
kudi prije nego što se u nešto uvjeri.
(Arapska poslovica)

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Poslovne lekcije u četiri nastavka

Post by sann » 07 Dec 2011, 14:07

Rum wrote:LEKCIJA 3

Vrana je cijeloga dana sjedila na drvetu ne radeći ama baš ništa. Ugleda je zec i upita:
- Mogu li i ja sjediti i, kao ti, ne raditi ništa cijeloga dana?
Vrana odgovori:
- Naravno, zašto ne?
I zec sjedne na zemlju ispod vrane, pa počne drijemati. Iznenada se pojavi lisica, skoči na zeku i pojede ga.

Naravoučenije:
Ako već sjediš i ne radiš ništa, moraš sjediti veoma, veoma visoko.

:cool :pusi
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by sann » 07 Dec 2011, 14:10

silence wrote:Savršeno srce

Neki je mladić imao savršeno srce. Nije bilo ožiljaka ni zareza na njemu.
Svi su se slagali da je njegovo srce najljepše. Mladić je bio jako
ponosan i sve se više i glasnije hvalio svojim prelijepim srcem.
Iznenada se pojavio starac i rekao:
- Zašto tvoje srce nije tako lijepo kao moje?
Starčevo srce je snažno udaralo, ali je bilo puno ožiljaka.
Na nekim su mjestima komadići bili premješteni a
na druga stavljeni, ali nisu potpuno odgovarali. A bilo je puno
mjesta gdje su cijeli komadi nedostajali.
Ljudi su pogledavali starca s nepovjerenjem: kako može i
pomisliti da mu je srce ljepše od mladićeva.
Mladić je pogledao u starčevo srce i nasmijao se.
- Mora da se šališ, rekao je.
- Usporedi svoje srce s mojim, moje je savršeno, a tvoje je prepuno ožiljaka.
- Vidiš, svaki ožiljak predstavlja osobu kojoj sam darovao ljubav – izvadio sam komadić srca i dao joj ga.
Najčešće su i oni meni poklonili komadić svoga srca koji nije baš savršeno.

Izvucite sami lekciju!
.......ovo je...za srce dati :tuga
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
big mama
Na probnom
Na probnom
Posts: 10
Joined: 01 Nov 2011, 09:43
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by big mama » 08 Dec 2011, 08:32

Rodio se zec sa crnim trokutom na uhu. Kako je rastao, to mu je sve više i više smetalo. Jednog dana ode kod doktora, a on ga posavjetuje da ode do pruge i stvai uho na šine da mu ga voz odsječe.
Zec ga posluša, ali od silnog straha ne namjesti se dobro i voz mu odsječe glavu.


Naravoučenije: Muškarci ne gibite glavu zbog crnog trokuta.
Blago onom ko rano poludi, sav mu život u veselju prođe.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119220
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11752 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Maja » 08 Dec 2011, 12:47

:plavi :plavi

Tako je mama :zubi

User avatar
Lanci
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 35715
Joined: 05 Oct 2011, 18:59
Location: Daleko
Has thanked: 91 times
Been thanked: 48 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Lanci » 10 Dec 2011, 00:25

Bio neki stari dedo negdje oko Olova i kad su izašli mobilni telefoni kupio jedan i nije ga ispuštao iz ruku, ni kad je umro: Rekao je da ga obavezno ukopaju sa njim. I hajde tako mu sin i uradi. Ali je dedo imao i 2 unuka, nestašna hajvana, koji su izvadili SIM Card prije nego su ga pokopali. I prošlo 10 tak dana od toga, pošao sin na akšam u džamiju, a uzmu ovi unuci karticu i nazovu ga. Čovjek ulazi u džamiju, kad ono piše na mobilnom "Babo calling". Frajer se zijanio, ušo u cipelama u džamiju, i sav ishavješćen kod hodže. Nije mogo sebi doći 7 dana. Baš u to vrijeme umre i komšija Ismet. Kad sad stiže SMS od babe: "Reci Ismetu da mi ponese punjač" :D
I keep my personal life private,so don’t think you know me!
You know what I allow you to know.

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 11 Dec 2011, 14:56

Problem sa spavanjem :hihi Istinito
Dragi i plemeniti sejh, vec dugo vremena imam problem sa spavanjem - ne mogu zaspati i nemam sna u komadu...Moj san je jako plitak i vrlo me isrcpljuje...Sto spavam sapavao sam tako sto uzimam tablete, ali i one prestanu brzo djelovati...Molim te tovoju wazifu za moj problem nesanice...Esslamau-o-Alaikum

ODGOVOR:

Prvih 10 ajeta sure Amme prouči i zaspat ćeš kao top , a ja vjerujem da uzmeš oštru motiku i vazdan kopaš u bašti da ćeš spavat samo tako :plavi :plavi

Lekcija Motika za dobar san :plavi :plavi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by sann » 11 Dec 2011, 15:08

.......sejtane... :valja :valja :pusi
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
sann
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 20989
Joined: 15 Nov 2010, 20:02
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by sann » 11 Dec 2011, 15:21

..mandy.....sila prilika ne pita..... :valja

grozan si.. :lupa .. :pusi :mah
Pametne žene ne savjetuju muskarce.One mu suptilno i nježno,ženski neprimjetno,nametnu ono sto žele.I OSTAVE GA U ZABLUDI DA JE ON ODLUČIO.

User avatar
euphoria
Poneki mu pročitamo
Poneki mu pročitamo
Posts: 593
Joined: 09 Dec 2011, 21:36
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by euphoria » 11 Dec 2011, 17:26

Nakon nekoliko mjeseci studija medicine profesor nam je podijelio testove. Bio sam uzoran student i brzo sam odgovorio na sva pitanja osim zadnjega: 'Kako se zove naša čistačica?'

Predao sam test ne odgovorivši zadnje pitanje. Pred kraj testa kolega je upitao profesora hoće li i zadnje pitanje utjecati na ocjenu. 'Naravno!' odgovorio je profesor: 'U životu ćete upoznati mnoge ljude. Svatko od njih značajan je na svoj način. Svatko zaslužuje vašu pozornost, makar mu namijenili samo pozdrav ili osmijeh.'

Nikad nisam zaboravio tu lekciju, a i saznao sam da se čistačica zvala Maria.
Ovaj svijet neće uništiti atomska bomba kao što kažu novine, nego će umrijeti od smijeha, od banalnosti, od ismijavanja svega i zato što će od svega praviti vic, i to loš vic. *Carlos Ruiz Zafon*


I svi misle da su jedinstveni, a zapravo nije nitko. Čovjek bi se mogao utopiti u beznačajnosti.

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Luna. » 16 Dec 2011, 09:12

kako ono bi od kazalista, "teska vremena, prijatelju moj" :D
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 02 Jan 2012, 16:30

Vagina za neznalice!

0 Predgovor
0.1 Što je to vagina?
p.... je jako korisna stvar. Od davnina je čovjek otkrio njene dobre osobine i uspješno ih je eksploatirao. Da bi smo uspješno objasnili metode dolaženja do iste, morati ćemo prvo da objasnimo pojam pičke.
p.... je, jednom riječju, interfejs za komuniciranje sa ženom. Najčešće se nalazi fizički vezan za ženu i to uglavnom ispod donjeg trbuha (područje ispod pupka). Najčešće dolazi instaliran i konfiguriran zajedno sa ženom, pa zato nećemo ulaziti u proceduru instalacije u ovom dokumentu. Ipak, osvrnuti ćemo se na metode finog podešavanja (tweak-ovanja) pičke. Za većinu korisnika, tzv. out-of-the-box konfiguracija je sasvim dovoljna u svakodnevnom radu i eksploataciji, dok će napredniji korisnici željeti da je prilagode svojim konkretnim zahtjevima. Ipak, ovo neće biti tema daljeg izlaganja, već bi napredniji korisnici trebali da pogledaju stručniju literaturu.
Iako se u stručnom žargonu najčešće koristi izraz p.... (od latinskog vagina), a u literaturi se također susreću i sljedeći nazivi: pizda, mindža, riba, maca, pica, ribica, pizdurina, pičketina, rupa, pičokara, đana, kao i mnogi drugi. Važno je napomenuti da svi ovi izrazi označavaju istu stvar.

0.2 Šta će mi vagina?
Ako ste napredan korisnik, ovakvo pitanje nećete ni postaviti. Ipak, ako je za vas problematika pičke još uvek nepoznanica, dati ćemo kraće obrazloženje.
Jedna od najvećih primjena pičke je kao relaksant, i vrlo često se koristi za rasterećivanje od svakodnevnog stresa. U ovakvom obliku preporučamo svakodnevno uzimanje u trajanju od 60 do 120 minuta, u zavisnosti od izdržljivosti korisnika. Početnicima se često dešava da se konzumacija završi naglo između 30 sekundi i jedne minute. Neka vas ovo ne uznemiri, to je sasvim normalna pojava, jednostavno pokušajte kasnije ponovno i krenite sa manjim dozama (5-10 minuta) da bi svakog drugog tjedna postepeno povećavali doze dok ne stignete do zadovoljavajuće količine. Ako vam i poslje toga ne bude išlo, morati ćete da konzultujete stručniju literaturu.
Drugo veliko područje primjene pičke je kao sredstva za zabavu. U ovom slučaju uzimanje varira od korisnika do korisnika, ali se ipak savjetuje oprez, zbog velikog broja veneričnih bolesti kojima konzumenti mogu biti izloženi. Radi izbjegavanja ovakvih mogućnosti, koristite isključivo provjerene i testirane brand-name pičke većih proizvođača i izbjegavajte velike servere, jer na njima svakodnevni korisnici često ostavljaju viruse.
Ovo su osnovne primjene, i one su za početnika dovoljne da bi načinio prve korake u upoznavanju ove opširne i nadasve zanimljive materije.

1. Nabavka
1.1 Priprema
Da bi se došlo do vagine, potrebno je primjeniti odgovarajuće postupke na ženi, kao nosaču vagine sa ograničenim nivoom inteligencije, koja služi da bi p.... mogla da se pomjera sa jednog mjesta na drugo, kao i radi lakšeg rukovanja (koristi se kao rukohvat). Skuplji modeli imaju i vlastitu pokretljivost koja pomaže pri radu. Ako vam slučajno dopadne stariji ili antipatični model, predlažemo zamjenu ili upgrade.
Dakle, glavni postupak koji se vrši na nosaču pičke je poznat pod nazivom odvajanje (lat. abs-trachere), često i odvajanje pičke. Unatoč mnogim zabludama, predispozicije da bi se primjenio postupak odvajanja su veoma niske, i ne variraju mnogo od nosača do nosača.
1.2 Što je sve potrebno?
1) Koeficijent inteligencije (IQ) veći od 70, mada u ovisno o nosaču može da varira. Preporučuje se IQ od barem 120-130. Srećom, zbog po defaultu niske inteligenicije nosača, većina korisnika ispunjava ovaj zahtjev.
2) Osnovni fizički izgled. Pod ovim podrazumjevamo posjedovanje dvije ruke, dvije noge i kurca kao osnovnog alata za manipuliranje pičkom. Ponekad se neki od prva dva može i izostaviti. Također je poželjno (ali ne i neophodno) da lice konzumenta nije užasno unakaženo nekom nesrećom u laboratoriju, teškom bolešću ili nasilnim putem.
3) Stav
4) Stav
5) Stav
6) Žvaka. Ovaj stručni izraz označava da je konzument pročitao bar 2 knjige, ne računajući uputstvo za daljinski upravljač. Pisci kao što su M. Scott Peck, Erica (Mann) Jong i Barbara Wood, te Sidney Sheldon se ne preporučuju.
1.3 Stvari koje treba znati kod odvajanja
1) Nosači vole kad im se konzument ulizuje. Preporučene tehnike su obraćanje sa maco, ljubavi, pile, sunce, zlato, jedina, draga, srce, bejbe, bebe, i sl. Ne preporučuje se obraćanje sa gabore odvratni, kurvo, kujo, svinjo, glupačo, ovco, raznovrsna životinjo u početnoj fazi, mada bi ovo u kasnijim fazama eksploatacije trebalo koristiti.
2) Treba biti čist i umiven (bez krmelja), čistog uda, mada ovo neki osporavaju, ne treba jesti bijeli luk ili grah prije interakcije sa nosačem pičke (najčešće se odaziva na ime "Marina").
3) Bitno je biti svjestan činjenice da je nosač ubijeđen u vašu mentalnu i seksualnu nadmoć, i koristiti ovo u svakoj prilici. Nikad ali baš nikad nemojte otkrivati nosaču to da ste neiskusni i da niste upućeni u rukovanje njenim interfejsom. Također imajte u vidu da će tako vaša mističnost (koja se po defaultu dobija) biti teško osakaćena.
4) Novac nije bitan, ali nije ni na odmet. Jedina stvar koje se treba paziti, je da vas nosač ne "izmuze". Također, mnogi nosači imaju grešku (eng. bug) koja onemoguaćva pristup interfejsu bez ulaganja određene svote novca. Ovakve modele treba izbjegavati, ili ako već imate uvjeta, prema njima se treba ophoditi kao prema stoci.
5) Karizma i inicijativa. Ne možete odvojiti nosač sjedeći prekrštenih ruku. Morate mu koristeći prethodne tehnike pristupiti čim ostvarite najosnovniji kontakt (razgovor i razmjenjivanje telefonskih brojeva), a ako ostvarite neki od naprednijih kontakata (svakodnevno druženje, masaža, zivkanje telefonom itd.) ne treba više ni trenutka čekati, već prijeći na konzumiranje u roku od odmah.
6) Nemojte se navući na jeftine trikove lokalnih fakera i pojavljivati se na zabavama obueeni u stilu 'Kauboja'. Ukoliko znate šta radite, pa se ipak odlučite na takav korak, nemojte se sramiti da nosaču ponudite da joj "izjedete govno k'o čevap".
Najosnoviji pristup koji označava kraj faze odvajanja, je direktan kontakt — poljubac. Faza konzumacije obično nastupa u roku od 10 sekundi do 10 dana od ovog momenta. Ako ste ostvarili kontakt (vidi točku 5.) možete odmah primjeniti ovu tehniku. Najbolji način da se nauči određivanje trenutka primjene ove metode je eksperiment. Eksperimentirajte često i puno sa raznim nosačima dok ne usavršite tehniku ili umrete od seksualne iscrpljenosti.
Ako ste primjenili ove tehnike, a niste uspjeli, pogledajte poglavlje Troubleshooting.

Troubleshooting / FAQ
Konzument:Odvajam jedan nosač već duže vrijeme, ali nikako ne uspijevam da izvršim konzumaciju. Gdje griješim?
Autori: Možda je problem u pristupu. Ili, bolje rečeno, možda je problem u NE-pristupu. Pokušajte da budete uporniji i da inzistirate na konzumaciji, čak krenite u konzumaciju iako vam nosač nije to eksplicitno dozvolio. U najvećem broju slučajeva i ne treba vam ovakva dozvola, vrlo je moguće da vaš nosač sve vrijeme jedva čeka da bude konzumiran.
K:Bojim se da se može dogoditi da moj prijatelj Ivan odvoji nosač koji mi se duže vrijeme sviđa. Treba li da brinem?
A:Nema više potrebe da brinete, to se desilo u ponedjeljak
K:Gdje sam ja bio u ponedjeljak?
A:Nigdje ni blizu konzumacije, bojim se.
K:Šta da radim ako me djevojka pozove u svoj stan kad je sama i dugo razgovaramo i masiramo jedno drugo?
A:Možete primjeniti četiri različita zahvata:
a) Pričekati da se ona vrati iz WC-a i da vas zatekne golog na podu njene sobe kako masturbirate.
b) Nježno je poljubiti i reći joj "Volim te".
c) Reći joj: "Meni ne može da se digne" i otići kući (može i šuteći).
d) Reći joj: "Hoću... hoću da mi pušiš kurac."

2. Konzumacija
Da bi se pristupilo vagini, najčešće je potrebno odstraniti zaštitno kućište, radi čega treba upotrijebiti ruke (ponekad i zube). Zatim je potrebno locirati pičku (obično se nalazi ispod donjeg dijela trbuha i obrasla je gustom kovrčavom dlakom, mada ovo može da varira od nosača do nosača). Ako niste sigurni, tražite vlažno i toplo mjesto koje nije usta.
Ako mjesto nije vlažno, treba primjeniti neku od tehnika predigre:
1) Muljanje i trljanje prstima i šakom.
2) Pristupanje tupim predmetom.
3) Pristup jezikom.
4) Pristup nosem ako je adekvatne veličine.
5) Izgovaranje ritualnih riječi: "Ti si divna", "Volim te", "Kako me uzbuđuješ", "Želim te", "Hoću... hoću da mi pušiš kurac" itd.
6) Locirajte dvije izbočine (veličina može da varira u ovisnosti od toga kakav nosač imate) sa ispupčenim vrhovima i primjenjujte na njih točke 1-4.
Kada ste postigli zadovoljavajući efekat, možete pristupiti konzumaciji. Većina modernih pičaka radi po principu plug'n'play tako da i dijete može da rukuje njima. Ako imate malo stariji model, morati ćete da ručno obavite veći dio posla.
I kao zaključak, zapamtite: repetitio est mater studiorum!

Autori: dr. Marina Vaginalis, dr. Denis Penislavski i zahvalni studenti

Recenzije
Pred Vama je jedan od rijetkih priručnika na našem jeziku koji se bavi problematikom vagine iz ugla željnog korisnika. Autori su uspjeli jednostavnim jezikom da sroče osnovne metode i tehnike rukovanja pičkom (za naprednije tehnike potrebno je ipak konzultirati odgovarajuću literaturu kao što je 120 dana sodome, A.F. de Sad,
Postoje, naravno, i segmenti koji su nedovoljno obrađeni i koje svakako treba očekivati u eventualnim narednim izdanjima. To su prvenstveno multikorisničke aplikacije vezane za tehniku paralelnog, tj. istovremenog pristupa preko više slotova, arbitracija prilikom formiranja reda za čekanje (u narodu poznatijeg kao »redaljka«), kao i savjeti koji se tiču zamjene konfiguracije.
Uzevši sve to u obzir, mišljenja sam da je ovo mali, ali jadan doprinos literaturi iz ove oblasti u nas.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 27 Aug 2014, 18:50

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 23 Oct 2014, 18:32

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95676
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33894 times
Been thanked: 20671 times
Contact:
Status: Online

Re: Lekcije u više nastavaka

Post by Rum » 09 Jan 2017, 16:23

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

Post Reply

Return to “Humor”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests