Reality show

Filmovi, serije, safunice, dokumentarci, vijesti iz showbizz-a

Moderator: Krokodil Behko

Post Reply
User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Reality show

Post by Nela » 04 Apr 2013, 15:33

Evo moradoh otvoriti maksuz temu da se na miru nagovorim kretenima koji nam priredjuju ovo smece.
Sta mislite o njima, da li biste ucestvovali u nekom?
Srbija buducnost vidi samo u pjevaljkama, kafanskim igracicama, starletama (kulturan naziv za dzaltaru) i sl. i naravno da ce se gledati i farme i veliki bratovi i sl. zato sto na taj nacin uce kako se ponasati kao svoj idol, kako se ponasati kao opajdara. A i mi smo ih poceli pratiti.
Stvarno je zalosno sto masa ljudi glasa i trosi novac na degenerike tipa farmera i ukucana nakih.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Luna.
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5863
Joined: 04 Oct 2010, 17:50
Location: van sebe
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Luna. » 04 Apr 2013, 15:41

Nela wrote:Evo moradoh otvoriti maksuz temu da se na miru nagovorim kretenima koji nam priredjuju ovo smece.
Sta mislite o njima, da li biste ucestvovali u nekom?
Srbija buducnost vidi samo u pjevaljkama, kafanskim igracicama, starletama (kulturan naziv za dzaltaru) i sl. i naravno da ce se gledati i farme i veliki bratovi i sl. zato sto na taj nacin uce kako se ponasati kao svoj idol, kako se ponasati kao opajdara. A i mi smo ih poceli pratiti.
Stvarno je zalosno sto masa ljudi glasa i trosi novac na degenerike tipa farmera i ukucana nakih.
u pravu si... u srbiji je taj krkanluk jos veci nego kod nas...a mi slijedimo.. to je meni :bua

e volim sto im je sergej zacero, svaka mu cast
Nesto sam razocaran ovih dana. Proci ce... ili mozda nece... jedno od to dvoje...
Djole

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6779 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Julia-Klara » 04 Apr 2013, 15:45

Big Brother gledala jednom, davno, prvi u Njemackoj onaj, gdje su bili Juergen i Zlatko (ko zna zna)

Moje misljenje o svim relitijima je : :bua Prvo, apsolutno me ne zanima neciji privatan zivot, ne zanima me kako se eko ponasa u ekstremnim situacijama, boli me dupe sto neka "zvezda" ne zna donijeti vode iz bunara, a sve rodjeno na selu pa se gospodilo... Ne zanima me ko se s kim seksa po farmama, niti kako neko postane slavan samo radi toga sto ga normalan svijet moze gledati samo kao jadnika koji ni pricati ne zna, a kamoli pjevati.
Inace, za mene ne postoje ljudi koji su zvijezde, idoli, jer nemaju nista lijepo niti dobro ponuditi ljudima...Po cemu se omladima moze ugledati na nekog polupismenog razbijaca, ili djevojku koja je smao na osnovu svojih sisa dosla na televiziju, i snimila album?
Razina kulture koju nam prenosi i daje TV je razocaravajuca. Djeca su prije imala obrazovne programe, znalo ste moze na TV i u medije, ali ta granica ili ulaz vise ne posti. Ako imas pare mozes sve! Mladi ljudi, i oni sve mladji se ismijavaju sa terminima kao sto je knjiga, pozoriste, kultura uopste, pa me vise i ne cudi sto nam serviraju svakakvo smece, i mi jos aplaudiramo, i trazimo jos. jako nisko smo pali, jako nisko... Mislim na sve ljude, ne samo nase podneblje. Ja u BiH nikad nisam vidjela da neko sjedi u busu ili vozu i cita knjigu. Kod nas je citanje sramota, pa se onda cudimo sto smo polupismen narod, da ne kazem bas da smo svi nepismeni. Osnovne stvari ne znamo...

:grana Jel; ono tema bila Reality show :D otisla ja predaleko :) sorry
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6779 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Julia-Klara » 04 Apr 2013, 15:46

:aplauzz svaka mu cast!

[ytube][/ytube]
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Nela » 04 Apr 2013, 15:46

Luna. wrote:
e volim sto im je sergej zacero, svaka mu cast
Ma svaka mu cast
Odmah su poslije toga kao na VB napravili vanredno izbacivanje i novac od glasanj dali za pomoc.
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

Ruana
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Ruana » 04 Apr 2013, 15:58

Ja to nikad ne gledam.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6779 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Julia-Klara » 04 Apr 2013, 16:08

Ne gledam ni ja :cudi
Ali su mi mama i tata smijesni,kad odem kuci oni sjede i gledaju Master Chef :D Sad vjerovatno gledaju i Farmu , ali BB nisu nikad...
A sta ces...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Ruana » 04 Apr 2013, 16:17

Julia-Klara wrote:Ne gledam ni ja :cudi
Ali su mi mama i tata smijesni,kad odem kuci oni sjede i gledaju Master Chef :D Sad vjerovatno gledaju i Farmu , ali BB nisu nikad...
A sta ces...
Moj djever i jetrva to gledaju, preko njih sam i saznala za Ekrema. I dzabe sto im se kaze da mi to ne gledamo i da uopste ne znam o cemu pricaju oni opet dodju na kafu i pricaju o Ekremu.

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Katja » 04 Apr 2013, 17:54

Ni ja ne gledam ni realitije ni sapunice ali izgleda da je to najjeftinije zato su ih programi puni.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Blackhawk » 04 Apr 2013, 18:07

Mozda nije jeftinije, ali je zarada daleko veca od reality-a nego od recimo dobrog filma ili nekog dokumentarnog programa..
Jer za film moraju dati pare, a ne dobiju nazad nista osim gledanosti, dok kod reality-a ima i zarada..
Zovite da izbacite ovog ili onog, ovaj ce ispasti, ako je vas favorit zovite i osigurajte mu ostanak u kuci/farmi..
Glasajte za svoju zvijezdu, jer vi odlucujete ko pobjedjuje... Naravno, al u kuruzima..

Cijena poziva 2-3 KM, ili 5-10 kuna ili koliko vec dinara, a narod budala i zove..
Kad bi raja samo gledala brata, farmu ili nesto trece, bez da glasa i da zove, davno bi oni to ukinuli sa tv i pustili nesto drugo..
Ovako, profit je tu, a Bgm i gledanost..

Licno ja nit gledao nit gledam, i sve mi to glupo, i naravno sve je to namjesteno, izrezirano, samo da je gledanost sto veca..
Imali smo slucaj sa ovim Master Chef, kad je u hr pobjedio jedan a u BiH drugi kuhar, a ista emisija isto sve...
Dokaz koliko glupo sve to... al raja opet gleda..

User avatar
Katja
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2680
Joined: 23 Sep 2012, 17:56
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Katja » 04 Apr 2013, 18:16

Blackhawk wrote: Jer za film moraju dati pare, a ne dobiju nazad nista osim gledanosti, dok kod reality-a ima i zarada..
Kako ne dobiju? Što bolji i popularniji film, to je skuplja minuta reklamiranja za vrijeme filma.

Reality, istina, ima zarade od svega što si nabrojao, ali isto tako ima i puno više troškova... plaće zaposlenih (a puno ih je), studio, lokacije, oprema.... U konačnici veća zarada ali i veći i kompleksniji projekt.

Sapunice su najjeftinije, tu se vjerojatno dobije i popust na količinu. :ooo

Blackhawk
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Blackhawk » 12 Apr 2013, 14:46

U sarajevskoj Zetri večeras će biti održano veliko finale pete sezone showa televizije Hayat "Zvijezda možeš biti ti". U srednjim školama u Jablanici i Kaknju odlučili su skratiti časove, odnosno dopustiti učenicima raniji odlazak sa nastave.

Objavljeno prije 1 sati 49 minuta | Izvor: klix.ba
BiH

Ovu informaciju za portal Klix.ba potvrdili su u jablaničkoj srednjoj školi pravdajući ovaj potez riječima da će svakako mnogo učenika izostati sa nastave kako bi pratili mlade bh. muzičke talente.

"Roditelji učenika bi svakako došli i pravdali te izostanke, tako da je odlučeno da časovi budu skraćeni", kazali su nam iz ove škole.

Direktorica Sabina Palić kazala je kako je danas u ovoj školi kraj trećeg tromjesečja, što se poklopilo sa finalnom emisijom showa u kojem učestvuje i Jablaničanka Amna Keskin.

Ministar obrazovanja, nauke, kulture i sporta Hercegovačko-neretvanskog kantona Zlatko Hadžiomerović kazao je kako niko nije tražio saglasnost ministarstva.

"Mi imamo mnogo izostanaka u srednjim školama i to je problem sa kojim se suočava cijelo društvo. Ne mislim da je ovo valjan razlog za skraćivanje časova, jer nije manifestacija državnog karaktera", kazao je Hadžiomerović za Klix.ba.

Slična inicijativa postoji i u Tehničkoj školi u Kaknju, gdje će, kako su nam kazali, učenicima biti omogućeno da ranije odu sa nastave kako bi podržali Denijala Ahmetovića, učenika četvrtog razreda ove škole i jednog od favorita u večerašnjem finalnom takmičenju.


I to je nase drustvo...

A sto gore rekoste da ima puno troskova i da zbog toga ne zaradjuju toliko.... Evo sliku, pa sebi predocite zaradu... OVo je mislim sedmicni izvjestaj, tj glasovanje gledaoca... Mislim da je ovo prosli zmbt ali svejedno...
Image

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6779 times
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Julia-Klara » 12 Apr 2013, 15:05

Image
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Ruana » 12 Apr 2013, 15:41

Jao skratiti nastavu zbog ovoga, ovo stvarno ngdje nema.

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Nela » 12 Apr 2013, 16:04

Ne mogu da vjerujem zbog ovakvih s_anja poceli su skracivati nastavu :grana
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Maja » 21 Apr 2013, 19:53

Blackhawk wrote: Imali smo slucaj sa ovim Master Chef, kad je u hr pobjedio jedan a u BiH drugi kuhar, a ista emisija isto sve...
Dokaz koliko glupo sve to... al raja opet gleda..
To se kasnije razriješilo. Emisija je snimana puno prije i kad su prikazali na TV prvu epizodu već tad je masteršef završio i sami učesnici su se gledali na TV. Dok je masteršef trajao učesnici su živjeli u posebnoj kući a kad je završio i počeo se prikazivati bili su "na slobodi". Kako ne bi otkrili ko je pobijedio (jer onda gledaocima ne bi bilo zanimljivo gledati) snimljena su dva finala. U jednom je pobijedio 1 finalista, u drugom drugi. Znači ni sami finalisti nisu znali ko je pobijedio sve dok nisu pogledali finalnu emisiju na TV-u. U Sarajevo je poslana pogrešna kaseta tj pogrešno finale i to je to.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Maja » 23 Apr 2013, 09:37

Ha! Evo i Sergej Trifunović trebao učestvovati u Velikom bratu ali tražio da mu se unaprijed plati 50 000 eura.
A vi ga uzdižete u zvijezde što se samo htio napraviti pametan pa rekao da ljudi zovu za onu malu kojoj treba liječenje.
Svi su oni isti. Sve je to ista bagra koja se samopromoviše.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Blackhawk » 09 May 2013, 20:55

lipo mene sram

[ytube][/ytube]

User avatar
Nela
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4897
Joined: 25 Mar 2010, 18:18
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Reality show

Post by Nela » 09 May 2013, 21:50

Hvala Bogu veliki brat se zavrsio, kad god da prebacis na obn neko se po nekome plaza, uzas :bua
Nervira me kad je covjek govno a ponasa se k'o Rafaelo kuglica

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Offline

Haris Alagić prošao u finale takmičenja X Factor u Holandiji

Post by Maja » 01 Jul 2013, 02:41

Image

Haris Alagić, 18-godišnji Prijedorčanin, ušao je u finale holandskog showa X Factor, jednog od najpoznatijih takmičenja muzičkih talenata u svijetu.

Harisovi roditelji su izbjegli 1992. godine iz Prijedora u Eindhoven gdje je ovaj talentovani mladi pjevač i odrastao.

Kako je kazao, na njega i njegovu muziku veliki utjecaj imao je i djed koji je pjevao narodnu muziku.

Haris je odličnom izvedbom pjesme "Set Fire to the Rain" britanske muzičarke Adele direktno prošao u finale gdje su i 16-godišnji Adriaan Persons iz Brede te boy bend B-Brave.

Haris je u Holandiji već izgradio zavidnu muzičku karijeru, a nastupao je i na obilježavanja Dana državnosti BiH u Eindhovenu.

Finale ovog megapopularnog takmičenja holandskog kanala RTL 4 bit će održano u petak.

[ytube][/ytube]

Izvor: Klix.ba

Post Reply

Return to “TV”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests