Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Savjeti za zdraviji i bolji život

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80781
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6796 times
Status: Online

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Julia-Klara » 15 Jan 2018, 14:27

nemre danas :D
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Hannibal » 15 Jan 2018, 14:27

stormu koji si latinski izraz jutros koristio za neku seriju sivi dom? nmg da nadjem sad na kojoj je temi bilo
🐽

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Hannibal » 15 Jan 2018, 14:28

gospođa Brams wrote: 15 Jan 2018, 14:15 kad te već nismo dostojni onda nam učini uslugu i odjebi u skokovima

ne poznaješ Juliu niti ikog drugog na forumu, nemaš pojma kakvu tko ima životnu priču, ali se ne libiš vrijeđati i patronizirati

a svoje mješavine čajeva isprobavaj sam na sebi, zabij si ih u guzicu ako hoćeš, nama ostalima ostavi da se izaberemo liječiti kako želimo

na ovom forumu se može raspravljati o svemu i svačemu, pa i o alternativnoj medicini, samo što ti nisi došao raspravljati, nego si došao propovijedati i sad si uvrijeđen što nisi dobio očekivane reakcije, a očekivao si valjda da ćemo svi ničice pasti pred tvojom svemirskom mudrosti, jer smo glupi i da nije tebe ne bi znali živjeti ni liječiti se
get over yourself
evo ako mi vjerujes bas maloprije sam pito za tebe
🐽

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by storm » 15 Jan 2018, 14:30

Hannibal wrote: 15 Jan 2018, 14:27 stormu koji si latinski izraz jutros koristio za neku seriju sivi dom? nmg da nadjem sad na kojoj je temi bilo
Omen est nomen
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Butterscotch
Na probnom
Na probnom
Posts: 33
Joined: 15 Jan 2018, 14:27
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Butterscotch » 15 Jan 2018, 14:30

I kad ga otkriju, sigurno nama sirotinji nece biti lako dostupan...

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Socrates » 15 Jan 2018, 16:07

Ne znam, u ovakvim slučajevima, najveci profit se može ostvariti preko državnih zdravstvenih osiguranja. A ona su u mnogim zemljama dostupna svima, uključujući sirotinju.

Bogataša je neuporedivo manje i cak i da svaki oboli od raka, taj profit je ograničen.
. . . . . . . . .

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Rum » 15 Jan 2018, 16:26

Faravahar wrote: 15 Jan 2018, 14:04
Julia-Klara wrote: 15 Jan 2018, 14:00 Jos jednom te opominjem da ljude ne nazivas glupanima, neukima, nepismenima, i svim ostalim. Bez etiketiranja ljudi koje i ne poznajes.
Jel jasno?

Ponasaj se civilizovano ili letis napolje. Opomena pred ban!
Hahahah nevjerojatno ! Dobit ću ban zato što zastupam alternativnu medicinu. Tvoje bananje mene će biti tvoj gubitak i tvoj poraz. U nedostatku argumenata i istine ćeš me zaustaviti banom ? Slobodno. Ovaj forum mi znači koliko i list na stablu. Kud ste iovako propali i nemate 10 ljudi ukupno online dnevno ovdje još vam treba da izbacujete ljude da ih ušutkate radi ničeg.
Ušutkaj me argumentima, a ne banom. Nije ti ovo Sjeverna Koreja. Ne možeš na istinu prijetnjama.
DOBRO SI PROSAO JA BI TE UZIVO IZBIO IZ CIPELA ,OVAKO SAMO BAN :mrgud :mrgud
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95672
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33886 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Rum » 15 Jan 2018, 16:28

Image
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7020 times
Been thanked: 11329 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by spacebound » 15 Jan 2018, 19:36

:valja Agresivnog insana :ccc

Landerstorn
Na probnom
Na probnom
Posts: 24
Joined: 15 Jan 2018, 18:23
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Landerstorn » 15 Jan 2018, 20:13

Ja sam cuo da je rakija lijek za sve ili to neko na netu siri dezinformacije
:kafa :D

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80781
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6796 times
Status: Online

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Julia-Klara » 15 Jan 2018, 21:21

:D. to meni prijateljica stalno govori "svaaako jutro jednu rakijicu drmni, bices ko cvjecka" :valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26333
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14218 times
Been thanked: 3767 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Veca » 15 Jan 2018, 22:14

...ja znam da vi mozete i znate, kvalitetnije raspravljat! :djed ...mante se banova na prvu! ...jes' da je uletio klizeci! :zubi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26333
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14218 times
Been thanked: 3767 times
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Veca » 15 Jan 2018, 22:16

...Julka, svako jutro rakijiiicu nataste! :djed ...ubrzava kisik! :hihi
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Konsultant » 15 Jan 2018, 22:30

Faravahar wrote: 15 Jan 2018, 14:00 Kako vi pričate samnom tako ću ja s vama. Jel tebe plaća možda farmacija da si toliko zagrizla i toliko zamračila na ovu temu ? Pa ti se treseš kao vibrator, goriš čovječe kao da sam ti uvrijedio nekog pokojnog. Što si se toliko naložila na alternativnu medicinu ? Jel ti neki travar ubio možda nekoga u obitelji nekada ? Čudna si mi totalno. Ovakav otpor nisam doživio na onim doktorskim forumima gdje sam diskutirao doslovno sa farmaceutima. Da možda ne studiraš medicinu ili nešto tako jer ovaj tvoj agresivni otpor nije opravdan ničim. Kao da je 100 demona ušlo u tebe od kad sam spomenuo da se rak može izliječiti alternativnom medicinom što je poznato tisućama godina. Ti svojim komentarima činiš zlo drugima, a ne meni.
Pogodio u sridu. Pusti Juliu, ona je njih element. Nego to za alkalnu ishranu sta kako se uzima? Od mog prijatelja, njegova dalja rodica i njen muz je uzimao sodu bikarbonu, isao jos na neke terapije i pomoglo. Sad ja nisam pricao s tim ljudima, jesam ih jednom davno vidio na Stupu kod bivse Wise, tako da nemam informaciju iz prve ruke.

Sta preporucujes?

User avatar
Faravahar
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 105
Joined: 28 Dec 2017, 01:19
Location: Svuda
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Faravahar » 16 Jan 2018, 15:00

Julia-Klara wrote: 15 Jan 2018, 14:06 Dobijas ban jer vrijedjas ljude, nazivajuci ih pogrdnim imenima.
hajd na hladjenje, i slobodno dodji opet, i slobodno pricaj o alternativnoj medicini, imamo cak i teme o istima.

:mah vidimo se sutra
I ne zaboravi, ako nastavis sa uvredama, ne sa pricom o alternativnoj medicini, niko ti nece reci nista, slobodno iznosi svoje argumente i vidjenja.
:mah
Klasična nepravda Balkanskih foruma. Da nisu prvi počeli sa trolanjem ne bih se ni upustio u trolanje. Ti si prekršila vlastita pravila jer nisi sankcionirala "trolanje" pa i spamanje jer neki su ovdje lupetali gluposti nevezane za temu nego komentiranja mene. Jasno mi je da sam ja dobio ban jer imam najmanje postova iza sebe.

Druga stvar. Sramota je da niste u stanju argumentirati niti objasniti ono što zastupate. Vaši odgovori se svode na isključivo vaše uvjerenje sastavljeno od par riječi. Ja nigdje još nisam vidio detaljnu argumentaciju onoga što sam napisao. Ja sam točno medicinski objasnio i što je alkalizacija i tumor i kako on nastaje i točno u detalje do najsitnijih pojmova sam razjasnio tematiku, a vi se svjesno ne upuštate u tu "znanstvenu" argumentaciju jer nemate dovoljno znanja niti razumijete mnoge pojmove koje sam spomenuo. Ovo je za vas sveto pismo na kineskom jeziku, ja to razumijem ali nemoj mi oponirati ako ne znaš argumentirati. Stalno se pozivate na neku znanstvenu činjenicu, a još nisam vidio nijedan dokaz protiv ovoga što sam pisao. O kojim vi znanstvenim činjenicama govorite kada nije rađeno još nijedno istraživanje koje bi opovrgnulo stajališta alternativne medicine, a postoje desetke i stotine milijuna ljudi koji su se izliječili pomoću alternative. Pa zar vam treba znanstvena potvrda, a na yutubu imate na stotine svjedočanstava ? Jeste vi normalni ili namjerno tvrdoglavi i preponosni ? Ili ste samo zavidni na mom znanju pa mi oponirate ?? Alternativna medicina je priznata od najvećih svjetskih medicinskih instituta, poput Indijskog, Kineskog, Japanskog, Ruskog pa evo i Njemačkog odnedavno. Gdje živite vi pobogu ?? Ja sam znao da je Balkan brdovit posebno BIH no spustite se malo sa tih brda u 21.st.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119202
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11735 times
Contact:
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Maja » 16 Jan 2018, 15:13

Komentarisanje moderacije nije dozvoljeno pa ti preporucujem da smanjis ton i drzis se teme.

User avatar
Faravahar
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 105
Joined: 28 Dec 2017, 01:19
Location: Svuda
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Faravahar » 16 Jan 2018, 15:17

Konsultant wrote: 15 Jan 2018, 22:30
Faravahar wrote: 15 Jan 2018, 14:00 Kako vi pričate samnom tako ću ja s vama. Jel tebe plaća možda farmacija da si toliko zagrizla i toliko zamračila na ovu temu ? Pa ti se treseš kao vibrator, goriš čovječe kao da sam ti uvrijedio nekog pokojnog. Što si se toliko naložila na alternativnu medicinu ? Jel ti neki travar ubio možda nekoga u obitelji nekada ? Čudna si mi totalno. Ovakav otpor nisam doživio na onim doktorskim forumima gdje sam diskutirao doslovno sa farmaceutima. Da možda ne studiraš medicinu ili nešto tako jer ovaj tvoj agresivni otpor nije opravdan ničim. Kao da je 100 demona ušlo u tebe od kad sam spomenuo da se rak može izliječiti alternativnom medicinom što je poznato tisućama godina. Ti svojim komentarima činiš zlo drugima, a ne meni.
Pogodio u sridu. Pusti Juliu, ona je njih element. Nego to za alkalnu ishranu sta kako se uzima? Od mog prijatelja, njegova dalja rodica i njen muz je uzimao sodu bikarbonu, isao jos na neke terapije i pomoglo. Sad ja nisam pricao s tim ljudima, jesam ih jednom davno vidio na Stupu kod bivse Wise, tako da nemam informaciju iz prve ruke.

Sta preporucujes?
Prema doktoru Tuliu Simonciniju koji je izliječio na stotine ljudi od najtežih oblika raka i tumora se Soda Bikarbona može uzimati oralno i putem injekcije. Ako se uzima oralno onda se uzima 3 puta dnevno, jedna žličica na 2 dcl mlake vode i tako 3-4 tjedna. Ako se uzima u obliku injekcije nisam siguran ali mislim da se uzima 5g otopine Sode te se ubrizgava normalno u venu. E sad ne znam točno ni koliko puta se uzima dnevno injekcija ali uzima se 3. tjedna, ugl. na internetu imaš tu Simoncinijevu metodu koja točno opisuje tretman do najsitnijeg detalja. Injekcija je naravno bržeg djelovanja od oralnog uzimanja no ako uzimaš oralno onda se uzima sa javorovim sirupom ili neki uzimaju sa medom kako bi šećer zavarao tumor jer tumor prvo izolira šećer iz krvi, a šećer u ovom slučaju služi kao prenosnik Karbonata i on služi kao trojanski konj za tumor.

Uz to se naravno prilagođava prehrana na alkalnim namirnicama koje se također mogu pronaći na internetu da ne nabrajam sada. One još dodatno alkaliziraju organizam što dovodi do ubrzanog umiranja malignih stanica i razbijanje diobe. Postoje i druge metode poput poznatog soka od pšenične trave koja sadrži klorofil koji se smatra jednim od najjačih alkalizatora na svijetu, a i općenito klorofil je nešto najzdravije što postoji na ovoj planeti. To je biljna krv koja na ljudski organizam djeluje kao eliksir života i mladosti. Molekularna struktura između hemoglobina i klorofila je vrlo slična samo se razlikuje u jednom atomu magnezija u Klorofilu i jednom atomu željeza u hemoglobinu inače struktura je identična. Ako nemaš pšeničnu travu možeš sokr aditi i od najobičnije divlje trave koja je još jačeg klorofila i još učinkovitija.

Pa su to razno razne dijete poput te Alkalne gdje se 2-3 puta dnevno konzumiraju sokovi od blendanog voća koje bi trebalo biti organsko mada su se neki izliječili i od običnog kupovnog voća. To se kombinira uz jake domaće biljne čajeve, tu su i začini poput đumbira, cejlonskog cimeta i kurkume koji se kombiniraju sa biberom kako bi se povećala učinkovitost recimo kurkumina za 2000%, a izuzetno su antikancerogeni začini. Recimo u Ayurvedskoj medicini se Kurkuma koristi tisućama godina za liječenje svih vrsta bolesti i jedna je od najsvetijih biljaka Indije, čak svetije od danas popularne Sative odnosno Kanabisa.

Dakle metoda je mnogo međutim sve se svodi na alkalizaciju. Vrlo je bitno povisiti alkalnost krvi na iznad 7.8-8, to je moguće kombinacijom alkalnih namirnica, ništa što spada u acidne namirnice ne treba konzumirati dok traje liječenje jer cilj je što brže povećati razinu kisika u krvi.

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Konsultant » 16 Jan 2018, 17:28

Zahvaljujem, ljudina si kakve nema ni u Splitu.
Mene samo interesuje je li to neko prosao konkretno koristio to i to. Jedna je to pokusavala koristiti, ko krenula, odustala, vratila se klas. medicini i izgleda napravila gore. Naglasam ovi mi nikad ne kazu stejdz taj, primjenio to. To kad sam se vidio s njima, rekli su skoro stejdz 2, ma sta to znacilo, pamtim po golfu, dobro se sjecam. E poslije su mi govorili islo jos kod travara nekog, isto pokusavali doci do elektromagnetne metode, kazu no1 u svijetu. I jos nesto kako mjeriti alkalnu vrijednost? Znam secer moze nesto kazu i na mob.

Glede farmacije, ma to je zasebna fela. Ne vrijedi.

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80781
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6796 times
Status: Online

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Julia-Klara » 16 Jan 2018, 17:55

:grana
Kons, napusti temu majke ti



:valja
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Da li je napokon otkriven lijek za rak?

Post by Konsultant » 17 Jan 2018, 09:25

Sta smeta, prica covjek o alkaizaciji, to sto ti radis tamo negdje, tvoj problem. Ayurveda to je to, mora se u Indiju i Thailand po znanje.

Post Reply

Return to “Zdravlje”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests