Post i tema godine

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
Trepavica
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Trepavica » 02 Feb 2014, 22:10

Rum wrote:
Blackhawk wrote:
Teme i postove mogu postavljati svi forumaši, a pred kraj godine forumaši sa statusom pregledavaju sve postove i teme koje smo ovdje kopirali i biraju po 10 najboljih, nakon čega ide anketa da forumaši glasaju.
I bi i prodje.. i nidje ni glasanja ni nista :)
Bice valjda glasanje
Kada?

Blackhawk
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Blackhawk » 02 Feb 2014, 22:35

Na kraju godine :)

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80778
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9954 times
Been thanked: 6793 times
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Julia-Klara » 02 Feb 2014, 22:39

Zasto ste nestrpljivi?
Necemo donositi odluku bez ucesca svih koji trebaju dati svoj glas, a znate da je Maja bolesna te nema previse vremena za forum
:rol
plus sto ste uvijek nezadovoljni pobjednikom ili nacinom glasanja, ili isto bojkotujete
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Krokodil Behko » 02 Feb 2014, 22:44

Možda bi bilo zanimljivije, da su uvažene bezbrojne molbe kako Maje, tako i mene da i forumaši predlažu neke teme i postove. Bilo bi više elektriciteta, da tako kažem. Uglavnom, još uvijek nije kasno :)

Glasanje će biti uskoro.
online

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119200
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11734 times
Contact:
Status: Online

Re: Post i tema godine

Post by Maja » 02 Feb 2014, 23:28

Malo ste polupali lončiće. Pred kraj godine nije pred kraj 2013 nego godina od dana otvaranja ove teme.

Blackhawk
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Blackhawk » 02 Feb 2014, 23:32

Tad bi onda pisalo za godinu dana :)..

Al et :)

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119200
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11734 times
Contact:
Status: Online

Re: Post i tema godine

Post by Maja » 02 Feb 2014, 23:35

Šta ću kad sam nepismena.

User avatar
niska grana
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2441
Joined: 21 May 2011, 23:01
Location: Osamnaesti tetrapak
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by niska grana » 13 Feb 2014, 22:53

Nemam prijedloga za sada, ali ovo naprosto moram potvrditi (jer već spomenuto je) :respekt
Gratias ago Tibi, Domine, quia fui in hoc mundo.

Ruana
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Ruana » 15 Feb 2014, 19:03

Fruit
http://bosanski-forum.com/viewtopic.php ... &start=820
Kaže Sulejman Bugari:
"Napravite državu u sebi i biće izgrađena oko vas"

Iako sam bio odlučio da napustim ovaj forum zbog niza uvreda koje sam doživio na ovoj temi pa ipak želim da napišem i ovo i da do kraja ostanem.."prodana duša".

Ovde sam na ovoj temi ranije napisao da sam bio jedan dan na protestima u TZ,to je bilo onda kad još nije bilo paljenje zgrade vlade.
Otišao sam sa željom da podržim sve one koji su ugroženi lošom politikom onih koje smo "demokratski" izabrali.Danas sa sigurnošću mogu reći da se kajem što sam gore bio..i eto opet slobodno napišite da sam prodana duša.
Tog dana okupili smo se oko 13 sati pred zgradom vlade TK ,policija sa jedne strane a demostranti sa druge... razdvajala nas je glavna cesta prema Tušnju.Specijalne jedinice (kornjače)stajale su u dvorištu i nisu reagovale niti se miješale.Tada su se iz mase odvojila dva momka sa maramama na licu i prišli policajcima koji su formirali zid.Skinuli su marame i počeli da razgovaraju sa policijom koliko sam mogao da čujem
pričali su kako neće napadati policiju.Još dok su pričali policiju su zasule kamenice i oni su se jedva izvukli i bilo je očito da je negdje grupa koja ne želi mirni razvoj situacije.Gledao sam kako lete kamenje i drugi predmeti samo sa jednim ciljem..da ubiju.Policija se skupila čvrsto jedni uz druge štiteći gornji dio tijela dok je donji dio bio potpuno izložen udarima.Krenuli smo prema policiji i stali ispred njih podigli smo ruke sa ciljem da ih zaštitimo i napravili živi štit ispred policije.Ljudi su molili da se kamenje ne koristi i ne napada policija...i činilo se za trenutak da će tako i biti.Ali onda kao po nečijoj naredbi kamenje je krenulo po prozorima na zgradi vlade.Staklo je počelo da pada po narodu i pravo je čudo da neko nije povrijeđen.Gledao sam odakle dolazi kamenje i nisam vidio nikoga u masi pa pretpostavljam da je kamenovanje došlo sa krova neke zgrade.Dobro isplanirano kao da se bore sa kolonom JNA koja izlazi iz kasarne.Svi su bili ogorčeni na nastalu situaciju ali ja sam bio svjestan da neko manipuliše ovim narodom i da je scenario smišljen i profesionalno odrađen.Shvatio sam da neko manipuliše ljudima a ja nevolim da neko manipuliše samnom.Masa je se povukla a onda je kamenje opet krenulo po policiji.Dok sam napuštao demonstracije u očima su mi bila lica uplašenih policajaca koji su kao glineni golubovi stajali trpeći udare bačenih predmeta koji bi svaki izazvao teške posljedice u slučaju da nađu put do njihovog tijela.Oni su bili živi štit za one koji su trebali biti kamenovani.Dok sam se vozio kući u mislima mi je bila moja mati uplakanih očiju dok je mene i brata ispraćala na Brčanska,Dobijska,Živinička,Gradačačka,Ozrenska ratišta.Razmišljao sam dali majke tih policajaca gledaju prenos uživo na TV1 kako im sinove gađaju neki golobradi mladići koji znaju šta je rat samo kroz videoigre,a kad vide policajca na zemlji ili zgradu kako gori računaju da su se popeli na novi Level..Glavni krivci za sve ovo,naši ministri i premijeri, takođe gledaju prenos iz svojih vikendica ne razmišljajući da podnesu ostavke,spremni da brane svoje fotelje i funkcije do zadnjeg policajca.Gospodo ti policajci nisu imali izbor ili doći na posao i prihvatiti raspored ili ostati bez posla.Sledeći dan desila su se paljenja.Prvo vlade TK a onda zgrade predjedništva i državne zastave.Zapaljeni su simboli zbog kojih su mnogi položili svoje živote.A zašto?Da bi 5-6 mjeseci sjeo neko u premijersku stolicu a onda će opet doći izbori i 80% ljudi će glasati za SDA ili SDP.I na kraju da završim ne boli me ništa kao ova totalna razjedinjenost i haos koja vlada među svim strankama("Bošnjačkim da se tako izrazim)i što se tu nevidi kraja.Ne mrzim ja Radončića ali on sa svojom novinom stvara najveći haos.Vrši odstrijel svakog koga mu se ćefne pa i zlatne ljiljane.
U ratu smo opstali samo zato što smo bili jedinstveni i imali zajednički cilj za koji smo se borili...ovako ako nastavi bojim se najgoreg,Bojim se da je ovo dio scenarija i politike koja je imala za cilj da nas nestane.Ako ovako nastavimo ,linijom manjeg otpora,i Srbi i Hrvati će da odu i sa sobom ponesu ono što mognu,naš posvađani korpus će ostati sam u getu koji smo sami sebi stvorili.A u getu ni jedan narod nije preživio.Možda to i jeste cilj...
Izvinjavam se što sam malo odužio sa ovim tekstom,neću Vas više zadugo opterćivat.
Budite mi pozdravljeni od "prodane duše".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Re: Post i tema godine

Post by Krokodil Behko » 17 Feb 2014, 21:32

Moram ovo okačiti :888

Naslov: Ko su naši prijatelji u svijetu, imamo li ih?
Sheval wrote:Imam.
Meho u Bostonu,Edo u Miamiu,Alen u Stocholmu,Neda u Zagrebu...
online

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests