sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by laganini » 23 Mar 2014, 15:28

...evo ovako svatko od nas ima nešto što mu se sviđa na sebi a isto tako i ono što bi volio promijenit kad bi se moglo bilo u fizičkom bilo u karakternom smislu..meni se kod mene sviđa to što imam ispravnu životnu filozofiju,drago mi je što sam mladolik fala mojim genima ..ne sviđa mi se kosa koja se dobro posidila i to što znam bit brzoplet...da vas čujem samo iskreno... :oo
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

dacina_curica
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by dacina_curica » 23 Mar 2014, 15:41

Svidja mi se moja boja ociju kad placem, ne svidja mi se da moram plakati da bi dobila onu boju koju najvise volim. :D.
Svidja mi se sto imam mozak :oo, ne svidja mi se sto se cesto cini (ne da je daleko od istine) da ga bas i ne koristim. :ooo
Ne svidja mi se sto sam nekad placipi*ka ali mi se svidja sto sam totalni "bad-ass" kad treba da budem, kao npr. sad. :)
Ne svidja mi se sto imam pamcenje k'o malo krdo slonova, nekad bih voljela da neke stvari, pogotovo detalje, jednostavno mogu izbrisati. :)

I jos nesto...Istovremeno mi se svidja a i ne svidja sto sam djecije naivna. :)

Blackhawk
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Blackhawk » 23 Mar 2014, 16:56

Mozda malo vise poraditi na komunikativnosti... ostalo je sve na svom mjestu :)

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 23 Mar 2014, 18:53

Ne svidja mi se sto svakom sve uoci kazem i sto je najgore i jos manje mi se svidja sto nikad ne zazalim sto sam to rekla. Valjalo bi da sam malo lukava ali eto nisam tako vaspitana.
U fizickom smislu voljela bih da sam niza. Eto to je to.

Blackhawk
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Blackhawk » 23 Mar 2014, 19:05

Po meni to ti je i dobra osobina, ne znam zasto bi to ikako mjenjala...

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37663
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2202 times
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Pasaga » 23 Mar 2014, 19:11

Ruana wrote:Ne svidja mi se sto svakom sve uoci kazem i sto je najgore i jos manje mi se svidja sto nikad ne zazalim sto sam to rekla. Valjalo bi da sam malo lukava ali eto nisam tako vaspitana.
U fizickom smislu voljela bih da sam niza. Eto to je to.
nemjenjaj to....ni za zivu glavu.....
...gazis...sredinom....takvi danas i opstaju....
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80757
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9947 times
Been thanked: 6772 times
Status: Online

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Julia-Klara » 23 Mar 2014, 20:12

sto se fizickog izgleda tice recimo da bih voljela imati manji stomak i tanje noge :D

i voljela bih da mogu neke stvari reci ljudima u lice, ali nekako opet mislim da nije lijepo da ih uvrijedim ... sta cu :cudi fino vaspitano celjade :andjeo

jako rijetko saspem ljudima u lice sta mislim o njima, radije se okrenem i odem, ne zelim trositi ise vremena ni zivaca na njih kada me vec dovedu u takvo stanje :medi
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 23 Mar 2014, 20:14

Julka ti i ja bi mogle podjeliti osobine pa da budemo na sredini.

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Bonaqua » 23 Mar 2014, 20:19

Blackhawk wrote:Po meni to ti je i dobra osobina, ne znam zasto bi to ikako mjenjala...
Nije nikako dobra osobina. Tom osobinom se samo sticu neprijatelji a niko (ili malo njih) je spremno cuti istinu o sebi. Takva sam ja bila i pomalo nadolazim jer sam vidjela da ne vodi nicemu.

Kod sebe volim svoju istrajnost. Ne odustajem, idem naprijed ka cilju i svi koji mi stanu na putu gazim.
Voljela bih da nisam tvrdoglava ko magare.
Fizicki izgled :hm Imalo bi se tu podosta poraditi.
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 23 Mar 2014, 20:24

Pa sta ja znam, imam vjerovatno i neprijatelja ne bukvalno ali sigurno ima ljudi koji me ne vole. Ali ne zbog te moje osobine nego vjerovatno imaju svoje razloge. Ja svaku istinu o sebi mogu podnijeti i ne smeta mi kad mi neko kaze. Znam da to moji prijatelji cijene.

User avatar
Bonaqua
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3708
Joined: 10 Aug 2012, 07:47
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Bonaqua » 23 Mar 2014, 20:27

Sve to stoji. Prijateljima i mozes reci istinu ali ne i svakome. Najmanje je onih koji zele cuti istinu o sebi, po defaultu svako sebe na onaj ili ovaj nacin pomalo idealizuje i ko si ti da mu odjednom kazes da to nije tako? Mislim nije ovo tebi upuceno nego uopceno govorim/pisem. :pusa
"Tako mi jutra,i noći kad se utiša"

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 23 Mar 2014, 20:35

Bonaqua wrote:Sve to stoji. Prijateljima i mozes reci istinu ali ne i svakome. Najmanje je onih koji zele cuti istinu o sebi, po defaultu svako sebe na onaj ili ovaj nacin pomalo idealizuje i ko si ti da mu odjednom kazes da to nije tako? Mislim nije ovo tebi upuceno nego uopceno govorim/pisem. :pusa
Kontam ali Bona ako me neko pita ja moram reci sta mislim, me Morem drugacije.

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 23 Mar 2014, 20:36

Doduse kazem ja i kad me ne pita, e to bih voljela promjeniti.

User avatar
Dzagoda
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4639
Joined: 10 Feb 2014, 12:19
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Dzagoda » 23 Mar 2014, 23:37

Svu se volEm :D :zubi :D. :D. :D.
D.I.L.L.I.G.A.F.
btw. U ovom ruznom svijetu imam noge za 10 :D

dacina_curica
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by dacina_curica » 23 Mar 2014, 23:39

Ruana wrote: Kontam ali Bona ako me neko pita ja moram reci sta mislim, me Morem drugacije.
Bolje tako. :)
A ko pogresno shvati - njegov problem. :)

User avatar
Fatma
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2971
Joined: 13 Mar 2013, 12:49
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Fatma » 23 Mar 2014, 23:47

dacina_curica wrote:
Ruana wrote: Kontam ali Bona ako me neko pita ja moram reci sta mislim, me Morem drugacije.
Bolje tako. :)
A ko pogresno shvati - njegov problem. :)


Problem je što sve više ljudi ne želi da čuje istinu.Bolje mu da živi u svojoj zabludi.

Teško je osobama koje uvijek govore iskreno,mislim da danas bolje prolaze oni koji znaju "zamotati"

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Maja » 24 Mar 2014, 22:56

Nije problem sto neko ne zeli cuti istinu nego je problem u tome -sta je to sto je istina- i ko ima pravo da je izgovara.
Ruana ne govori istinu nego ono sto ona misli da je istina tj govori svoje misljenje i to i kad je pitaju i kad ne pitaju, a time nece steci neprijatelje, ok mozda i hoce, ali bice i onih koje ce povrijediti svojom "istinom" i zato za razliku od vas koji poticete ruanu ja mislim suprotno i kao osoba i kao vlasnik foruma jer ti ...iskreni... Sucesto uzrok odlaska forumasa koji mogu ponesto i zadrzati u sebi- jer je to njihovo misljenje koje moze biti istina ali najcesce nije i kojima se ne bi nista ruzno desilo ako ne bi bas svaki put rekli sto misle.

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 24 Mar 2014, 23:10

Maja wrote:Nije problem sto neko ne zeli cuti istinu nego je problem u tome -sta je to sto je istina- i ko ima pravo da je izgovara.
Ruana ne govori istinu nego ono sto ona misli da je istina tj govori svoje misljenje i to i kad je pitaju i kad ne pitaju, a time nece steci neprijatelje, ok mozda i hoce, ali bice i onih koje ce povrijediti svojom "istinom" i zato za razliku od vas koji poticete ruanu ja mislim suprotno i kao osoba i kao vlasnik foruma jer ti ...iskreni... Sucesto uzrok odlaska forumasa koji mogu ponesto i zadrzati u sebi- jer je to njihovo misljenje koje moze biti istina ali najcesce nije i kojima se ne bi nista ruzno desilo ako ne bi bas svaki put rekli sto misle.
Ako je neko zbog mene otisao sa foruma, samo reci, ne bih da ti smetam, kako tebi tako i ostalima. Nema potrebe da "zamotavas" reci slobodno. Mozes i "mojim jezikom"
Tacno, ja kazem svoje misljenje (ma kakvo ono bilo) jer moje pravilo koje sam naucila ovdje gdje sad zivim je "Man behøver ikke altid sige, hvad man mener, men man skal altid mene, hvad man siger"
A znaci: Ne moras uvjek reci sta mislis, ali moras uvjek misliti ono sto kazes.
I zaista sve sto kazem tako i mislim.
Na tebe je red. Reci.

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119199
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5509 times
Been thanked: 11733 times
Contact:
Status: Online

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Maja » 24 Mar 2014, 23:28

Pa tačno tako. Slažem se s tim tvojim podvučenim, samo problem je ono što ti često misliš i onda pišeš drugima ne pazeći koliko ćeš time koga povrijediti. Jel pod moranje da uvijek kažeš ono što misliš? Nije. I sama si rekla da ti je to mana.
Svako cijeni iskrenost ali kad si pozvan da je kažeš ili eto ja sam kao neki admin pa moram nekad reći nekom da zakoči (kao sad tebi) a da nisam niti bih se miješala, niti se borila da svakom kažem šta mislim.
Ovaj put je otišao Panta iz čistog razloga što nije mogao napisati post a da se ti ne stvoriš i čovjek je rekao da mu to stalkiranje ne treba. Ti koga uzmeš na zub stalno ga pratiš po forumu i komentarišeš svaki njegov post i panta nije ni prvi, ni drugi, možda sedmi ili deveti. I onda se pohvališ ja koga volim volim, koga ne volim baš ne volim. Nije to nikakva isprika ni za koga.
Isto kao što ne znači da su osobe koje nisu sklone konfliktima neiskrene osobe. Samo ih ne interesuje prepucavanje i ono šta drugi radi. Sad ćeš ti napisati panta je pisao ovo, a ja imam pravo da mu odgovorim jer sam proživjela to i to. Pa ako ćemo po tome onda sam trebala laganinija s noge na nogu s ovog foruma jer bocka a ja sam od Hrvata svašta preživjela. I opet nije mi problem čuti njegovu stranu priče. A što se pante tiče lik je bio zaista regularan, evo da je neki bradati masni četo pa OK. Ja bih ga prva banovala. I nije se on žalio nešto posebno nego upravo na to što nije mogao "oka otvoriti" na temam a da ti ne uletiš i čovjek je otišao dalje jer to neće da trpi. Nadam se da će se predomisliti.
Pusti te ucjene ako smetam idem. Meni ne smetaš naravno, samo kažem da ovo što drugi kažu da ti je vrlina meni nije, niti je dobro za forum i voljela bih da malo...onaj izraz koji mrzim...spustiš loptu. Ne da glumiš nekog ko nisi, samo da nekad nešto prešutiš ili kažeš u jednom postu i kapak a ne po svim temama.
Eto ti cijeniš iskrenost pa se nadam da ćeš i ovaj moj post shvatiti kao takav i da se nećeš naljutiti.

Ruana
Status: Offline

Re: sviđa mi se na sebi..volio bi da..

Post by Ruana » 24 Mar 2014, 23:48

Maja wrote:
Pa tačno tako. Slažem se s tim tvojim podvučenim, samo problem je ono što ti često misliš i onda pišeš drugima ne pazeći koliko ćeš time koga povrijediti. Jel pod moranje da uvijek kažeš ono što misliš? Nije. I sama si rekla da ti je to mana.
Naravno da nije pod moranje ali ovo je forum i teme su otvorene za svakoga i teme se i postavjaju da bi pisali svoje misljenje.
Svako cijeni iskrenost ali kad si pozvan da je kažeš ili eto ja sam kao neki admin pa moram nekad reći nekom da zakoči (kao sad tebi) a da nisam niti bih se miješala, niti se borila da svakom kažem šta mislim.
Radi se o temama a ne o nekome, ako taj neko pise nesto sa cime se ja ne slazem onda imam pravo reci.
Ovaj put je otišao Panta iz čistog razloga što nije mogao napisati post a da se ti ne stvoriš i čovjek je rekao da mu to stalkiranje ne treba.
Nije tacno, jer sam Panti na jednoj temi rekla sta mislim i rekla doslovice ovako na kraju "OVDJE I SADA ZAVRSAVA SVAKA DISKUSIJA SA TOBOM" poslje toga jos je pisao i meni se opet obracao ja nisam ni slova vise sa njim napisala.
Ti koga uzmeš na zub stalno ga pratiš po forumu i komentarišeš svaki njegov post i panta nije ni prvi, ni drugi, možda sedmi ili deveti. I onda se pohvališ ja koga volim volim, koga ne volim baš ne volim. Nije to nikakva isprika ni za koga.
Nije tacno, ja komentarsisem sa svima, sa nekima se slazem a sa nekima ne. A svi smo takvi neke volimo neke ne.. Recimo ti ne volis Ramba i to ne krijes samo sto nisi iskrena da to kazes.
Isto kao što ne znači da su osobe koje nisu sklone konfliktima neiskrene osobe. Samo ih ne interesuje prepucavanje i ono šta drugi radi.
Tacno ali samo neke od njih su takve kako ti kazes, recimo tu osobinu izuzetno cijenim kod nekih forumasa kao npr: Dacina, Oluja, Julia, Pasaga, Lina, Calla ima ih jos a neki se samo predstavljaju takvi a ustavri su najvece mutikase po forumu
Sad ćeš ti napisati panta je pisao ovo, a ja imam pravo da mu odgovorim jer sam proživjela to i to. Pa ako ćemo po tome onda sam trebala laganinija s noge na nogu s ovog foruma jer bocka a ja sam od Hrvata svašta preživjela. I opet nije mi problem čuti njegovu stranu priče.
Necu, svi su vidjeli sta je napisao on a sta ja. Ne nisi ti od Hrvata sam nista prezivjela (bar po onome sto si pisala) ja nisam nigdje napisala sta sam prezivjela, jer nedao Bog cak ni Karadzicu da je prezivio ono sto sam ja.
A što se pante tiče lik je bio zaista regularan, evo da je neki bradati masni četo pa OK.
Ja ga nisam vidjela, ne znam, znam samo sta je pisao.
Ja bih ga prva banovala. I nije se on žalio nešto posebno nego upravo na to što nije mogao "oka otvoriti" na temam a da ti ne uletiš i čovjek je otišao dalje jer to neće da trpi. Nadam se da će se predomisliti
Pa eto banuj mene, a ja nikad necu otici radi njega sve i da s epredomisli.
Pusti te ucjene ako smetam idem. Meni ne smetaš naravno, samo kažem da ovo što drugi kažu da ti je vrlina meni nije, niti je dobro za forum i voljela bih da malo...onaj izraz koji mrzim...spustiš loptu. Ne da glumiš nekog ko nisi, samo da nekad nešto prešutiš ili kažeš u jednom postu i kapak a ne po svim temama.
A ocito je da ti smetam, jer ima jos forumasa koji kazu isto kao i ja, ali ti samo vidis sta ja napisem. Eto necu vise, sto se mene tice moze ti i Seselj iz Haga po forumu pisati.
Eto ti cijeniš iskrenost pa se nadam da ćeš i ovaj moj post shvatiti kao takav i da se nećeš naljutiti
Ovo nije iskreno, kad budes iskrena na isti nacin kao i ja onda cu cijeniti. Jer i ovo je samo tvoje misljenje.
.

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests