I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Post by Nole » 13 Oct 2015, 09:57

Evo konacno i neko razuman :

PIKSI I KEŽMAN ZA KURIR: Ćurčić nije za selektora!

FUDBAL 07:56, 13.10.2015. 26
Radovan nije taj kalibar Srbija i posle trećeg ciklusa ostala bez velikog takmičenja, što je ogroman neuspeh

Radovanu Ćurčiću treba iskazati zahvalnost za sve što je uradio za fudbalsku reprezentaciju Srbije, posebno zato što je posle Dika Advokata uzeo vruć krompir u ruke, ali nakon utakmica s Portugalom, Danskom i Albanijom pokazao je da nije stručnjak za sledeći kvalifikacioni ciklus, mišljenje je Dragana Stojkovića Piksija i Mateje Kežmana.

Dragan Stojković Piksi bio je viđen na mestu selektora Srbije u kvalifikacijama za EP u Francuskoj, a onda ga je, posle pregovora, izigrao predsednik FSS Tomislav Karadžić.


Nisu opravdali kvalitet... Bez obzira na sve, „orlovi“ su morali mnogo bolje Nisu opravdali kvalitet... Bez obzira na sve, „orlovi“ su morali mnogo bolje

Veliko razočaranje

- Veliko razočaranje za sve nas Srbe je učinak reprezentacije u kvalifikacijama! Teško je s moje distance da pričam o selektoru i ljudima iz Saveza. Narod najbolje zna ko je kriv. Naš pad je krenuo u prvom meču s Jermenijom. Tada se videlo da je sve postavljeno na krive osnove. Nama je sastav grupe davao nadu da se možemo prošetati do Francuske, u najgorem slučaju da budemo treći - rekao je za Kurir Piksi i dodao:
- Nije mi jasno zašto su se otvarali šampanjci posle pobede u Albaniji. Ne znam da li me ljudi razumeju. Mi smo duplo bolji od njih, normalno je da ih pobedimo. Vidim da je selektor Ćurčić u svim utakmicama išao da napravi rezultat. Nije eksperimentisao, davao šansu nekim novim igračima ili talentovanim klincima. Da sam ja selektor, a nisam, sigurno bih gledao u budućnost. Statistika je neumoljiva, nema nas na trećem velikom takmičenju i neko za to mora da odgovara. Jedina dobra stvar je što ćemo dobiti nacionalni stadion.



Mateja Kežman poznat je kao čovek bez dlake na jeziku.
- Ne treba biti drzak i bezobrazan, samo je potrebno napraviti stručnu analizu i strategiju za budućnost. Očigledno je bilo mnogo grešaka i niko ne sme da se krije iza nebitne pobede u Albaniji. Konačan rezultat je negativan za Srbiju! Advokat je bio greška, a posle njega usledila je improvizacija. Nije mi jasno zašto Ćurčić nije verovao u svetske prvake s Novog Zelanda. Ne razumem zašto šansa nije data Rajkoviću, Maksimoviću, Milinković-Saviću, Antonovu i drugima - kaže Kežman i nastavlja:

Narod neće da trpi

- Većina ovih što su igrali protiv Portugala neće biti upotrebljiva za sledeće kvalifikacije. Da li nam je potreban novi selektor, neka odluče u Savezu. Odluke FSS unazad nekoliko godina bile su čudne, narod to ne prihvata, a mi smo zbog toga zaglavnjeni već šestu godinu.

Sve naglavačke
PIKSI: PROMENE DO SEPTEMBRA

Dragan Stojković Piksi smatra da su cele kvalifikacije Srbije pod vođstvom Advokata i Ćurčića za duboku analizu.
- Portugal je daleko od evropskog krema, a njihov selektor u Beogradu je priznao da su na startu kvalifikacija strahovali od nas. O Albaniji ne želim ni da pričam, koliko su skromni što se tiče fudbalskog znanja. Danska je prosečna ekipa, a nas je dobila čak dva puta. Tu smo gde jesmo. Valjda će se do septembra neke stvari okrenuti naglavačke - nada se Piksi.
Činjenice o Radovanu Ćurčiću

pre posla u Savezu kao trener vodio je Javor iz Ivanjice i čačanski Borac

mladu reprezentaciju odveo je na EP u Češkoj eliminisavši u baražu Španiju

vodio je srpsku reprezentaciju na 13 utakmica, od toga kao samostalni selektor na osam mečeva

u kvalifikacijama za EP upisao je samo dve pobede i četiri poraza

dozvolio nedisciplinu protiv Portugala, dva igrača dobila crvene kartone

nije eksperimentisao i dao šansu mladim fudbalerima

ima ugovor i podršku Karadžića i Miloševića da nastavi posao i u kvalifikacijama za Mundijal u Rusiji

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Post by Nole » 13 Oct 2015, 10:19

NAMEŠTENA UTAKMICA Hitna istraga UEFA: Izbacuju Albaniju, Srbija u baražu?!

FUDBAL 09:59, 13.10.2015. 25
Posle pisanja medija u Tirani da su četvorica jermenskih fudbalera dobila dva miliona evra da izgube utakmicu, evropska kuća fudbala će istražiti slučaj

UEFA pokreće istragu protiv Jermenije i Albanije zbog sumnji da je meč odigran u nedelju u Jerevanu bio namešten, saznaje Kurir!

Sve je počelo posle pisanja albanskih medija da su četvorica fudbalera Jermenije dobila po 500.000 evra da namerno izgube meč, a ubrzo se ta vest proširila po Starom kontinentu i inicirala istragu ljudi iz Niona.

Gde ima dima, ima i vatre

Potvrdu da će sve to proveriti i evropska kuća fudbala dobili smo i od Dušana Maravića, dugogodišnjeg visokog funkcionera UEFA.
- Čim je krenula tolika medijska priča, UEFA će se uključiti u sve to. Tražiće se izveštaji od delegata i sudija sa pitanjem da li im je bilo šta izgledalo sumnjivo. Možda je na meču bio i specijalni posmatrač, mada dovoljni su i sudija i delegat. Gde ima dima, tu ima i vatre. Zato bi trebalo da se pokrene ta čitava stvar - pojašnjava Maravić za Kurir.

Kod čelnika evropske federacije nema čekanja.
- Ono što mi ne znamo da radimo u svom dvorištu, oni ekspresno rade. I u svom dvorištu, ali i u našem. Sigurno će da krene istraga, uslediće davanje izjava i videćemo epilog - jasan je Maravić.

Drakonska kazna

Ako se utvrde nečasne radnje, nema sumnje da Albance čeka drakonska kazna i izbacivanje sa EP. U tom slučaju Srbija bi kao četvrtoplasirana otišla u baraž, dok bi po dobrom starom običaju Danci naviše profitirali direktnim plasmanom.
- Danci obožavaju ovakve situacije. Oni su pokazali svoje prave lice 1992, kada su otišli umesto nas na EP, a do dan-danas nam nisu ni zahvalili. Jedva čekaju tuđu muku, to su pokvarenjaci. Razočaran sam njihovim ponašanjem. Onda nam oni glume da su neki uređen svet, a da smo mi svi divljaci, a u stvari su oni gori od svih nas - ogorčeno zbori Dušan Maravić.

Otkrili ih njihovi mediji... Fudbaleri Albanije Otkrili ih njihovi mediji... Fudbaleri Albanije
Činjenice
RAZLOZI ZA ISTRAGU UEFA

Nezainteresovanost odbrambenih fudbalera Jermenije i njihove katastrofalne reakcije

Sumnjiv autogol Hovkanisijana kojim je Albanija povela već u devetom minutu

Ogroman pad kvote na pobedu Albanije, i to u razmaku od samo nekoliko časova

Pisanja medija o potplaćivanju jermenskih fudbalera da bi namerno izgubili utakmicu
Nagrađeni
NACIONALNI ORDEN ČASTI ZA PLASMAN NA EP

Nekoliko stotina navijača okupilo se na aerodromu „Marija Tereza“ u Tirani po povratku fudbalske selekcije iz Jermenije, gde su ostvarili pobedu od 3:0 i osvojili drugo mesto u kvalifikacionoj grupi I iza Portugala. Igrače je dočekao i premijer Albanije Edi Rama, a predsednik Bujar Nišani dodelio im je najviše civilno odlikovanje - nacionalni orden časti.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120143
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Post by Krokodil Behko » 13 Oct 2015, 10:20

Pošto Srbija nema dobrog napadača, ja im za selektora predlažem Sušića, jer on je specijalizirao postavu bez ijednog napadača :bravo
online

User avatar
Nole
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 10065
Joined: 04 Sep 2015, 15:20
Status: Offline

Re: I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Post by Nole » 13 Oct 2015, 10:32

Krokodil Behko wrote:Pošto Srbija nema dobrog napadača, ja im za selektora predlažem Sušića, jer on je specijalizirao postavu bez ijednog napadača :bravo
Ma i Murinjo da dodje dzaba nam,nesto tu ne stima, u mladim selekcijama uvek vrhunske rezultate a kad dodju u A tim useru sve.I u klubovima gde igraju zapazeni su igraci.

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: I: Portugal, Danska, Srbija, Armenija, Albanija

Post by drugrankovic » 13 Oct 2015, 11:57

ZMAJ wrote:NAMEŠTENA UTAKMICA Hitna istraga UEFA: Izbacuju Albaniju, Srbija u baražu?!

FUDBAL 09:59, 13.10.2015. 25
Posle pisanja medija u Tirani da su četvorica jermenskih fudbalera dobila dva miliona evra da izgube utakmicu, evropska kuća fudbala će istražiti slučaj

UEFA pokreće istragu protiv Jermenije i Albanije zbog sumnji da je meč odigran u nedelju u Jerevanu bio namešten, saznaje Kurir!

Sve je počelo posle pisanja albanskih medija da su četvorica fudbalera Jermenije dobila po 500.000 evra da namerno izgube meč, a ubrzo se ta vest proširila po Starom kontinentu i inicirala istragu ljudi iz Niona.

Gde ima dima, ima i vatre

Potvrdu da će sve to proveriti i evropska kuća fudbala dobili smo i od Dušana Maravića, dugogodišnjeg visokog funkcionera UEFA.
- Čim je krenula tolika medijska priča, UEFA će se uključiti u sve to. Tražiće se izveštaji od delegata i sudija sa pitanjem da li im je bilo šta izgledalo sumnjivo. Možda je na meču bio i specijalni posmatrač, mada dovoljni su i sudija i delegat. Gde ima dima, tu ima i vatre. Zato bi trebalo da se pokrene ta čitava stvar - pojašnjava Maravić za Kurir.

Kod čelnika evropske federacije nema čekanja.
- Ono što mi ne znamo da radimo u svom dvorištu, oni ekspresno rade. I u svom dvorištu, ali i u našem. Sigurno će da krene istraga, uslediće davanje izjava i videćemo epilog - jasan je Maravić.

Drakonska kazna

Ako se utvrde nečasne radnje, nema sumnje da Albance čeka drakonska kazna i izbacivanje sa EP. U tom slučaju Srbija bi kao četvrtoplasirana otišla u baraž, dok bi po dobrom starom običaju Danci naviše profitirali direktnim plasmanom.
- Danci obožavaju ovakve situacije. Oni su pokazali svoje prave lice 1992, kada su otišli umesto nas na EP, a do dan-danas nam nisu ni zahvalili. Jedva čekaju tuđu muku, to su pokvarenjaci. Razočaran sam njihovim ponašanjem. Onda nam oni glume da su neki uređen svet, a da smo mi svi divljaci, a u stvari su oni gori od svih nas - ogorčeno zbori Dušan Maravić.

Otkrili ih njihovi mediji... Fudbaleri Albanije Otkrili ih njihovi mediji... Fudbaleri Albanije
Činjenice
RAZLOZI ZA ISTRAGU UEFA

Nezainteresovanost odbrambenih fudbalera Jermenije i njihove katastrofalne reakcije

Sumnjiv autogol Hovkanisijana kojim je Albanija povela već u devetom minutu

Ogroman pad kvote na pobedu Albanije, i to u razmaku od samo nekoliko časova

Pisanja medija o potplaćivanju jermenskih fudbalera da bi namerno izgubili utakmicu
Nagrađeni
NACIONALNI ORDEN ČASTI ZA PLASMAN NA EP

Nekoliko stotina navijača okupilo se na aerodromu „Marija Tereza“ u Tirani po povratku fudbalske selekcije iz Jermenije, gde su ostvarili pobedu od 3:0 i osvojili drugo mesto u kvalifikacionoj grupi I iza Portugala. Igrače je dočekao i premijer Albanije Edi Rama, a predsednik Bujar Nišani dodelio im je najviše civilno odlikovanje - nacionalni orden časti.

daj mani se...

jasno je to da su muslimanska braca dogovorili... no cemu to...

osh misliti... uz kurvarluk poklanjanje bodova do ordena "casti"... tolko o casti i obrazu ovih s capicama...
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests