Ratni zlocinci na izbornim listama

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
Post Reply
User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Ratni zlocinci na izbornim listama

Post by komsija » 24 Oct 2011, 15:53

Povod za ovu temu sam nasao u clanku na stranici www.index.hr u kojem se kaze da je stranka koju je osnovao Branimir Glavas stavila Glavasa kao nositelja na svim izbornim listama u Hrvatskoj
Da podsjetim da je Branimir Glavas osudjen na osam godina zatvora zbog zlocina nad Srbima u Osijeku za vrijeme poslednjeg rata
Ne bih sada puno jer nemam vremena zbog toga sto sam na poslu, ipak , ja se nadam da ste razumjeli temu
Da li je moralno staviti nekoga na izbornu listu a osudjen je kao ratni zlocinac
Kako moze hrvatski gradjanin da to previdi pa glasa za stranku koja ga je stavila kao nositelja na listu racunajuci na "popularnost" osudjenog
Eto pocesto moralisemo a rijetko se mnogi osvrnu na ovakva sranja koja se desavaju u mnogim sredinama
Oni koji budu glasali za takve podrzavaju zlocine koje je taj zlocinac uradio-ucinio
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

Post Reply

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests