Projekat Antivladin Forum

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
Locked
drejkos
Na probnom
Na probnom
Posts: 1
Joined: 14 Feb 2013, 19:46
Status: Offline

Projekat Antivladin Forum

Post by drejkos » 14 Feb 2013, 19:49

Pozdrav Svima.

Moje ime je Faris Spahić, projekat Antivladin Forum je pokrenut od strane bivših boraca Armije BiH i Hvo_a koji su trenutno na lječenju u inostranstvu ili su nakon rata otišli sa svojim porodicama potražiti život negdje drugo.Mlao smo se skupili i organizovali, razgovarali i odlučili danas pustit Forum u rad.

Shvatamo da su ljudi u Bosni ovisni o vlastima tj njihova primanja i boje se za egzistenciju, valjda zato šutite i trpite taj zulum nad vama, mi nemamo tih problema i zato želimo na ovaj način da vas malo pokrenemo.

Antivladin Forum nije Antidržavni da se razumijemo, mi smo samo protiv korumpirane vlasti a oni nisu država, to je ovaj naš narod i ovi borci bez djelova tjela i inicijatori ovoga, lično sam donirao 200 eura a neki i po 500 skupili smo i napravili pravi mali Fond.

Jedan od ovih invalida mi reče svaki dan slušam i gledam kuknjavu onog batka na pinku čovjek doslovno prosi da se spasi nečiji život a vlasti nije briga, svaki dan pričam sa rodbinom u pitanju je doslovno preživljavanje tamo.Meni savjest nije čista ako ne uradimo nešto i pomognemo ljudima reče pa hajde da vidimo šta smo to uradili.

Idemo sa jednom nagradnom igrom za sve one koji imaju svoj Forum Nagrada je 1000 eura za najbolji Forum, dakle WebMasteri Prijavite se.Trajanje igre je 3 Mjeseca sasvim dovoljno da vidimo kakvi su to naši Webmasteri i kakve nam sadržaje nude.

Forum je bez milosti prema vlastima uopšte nemamo nikakvog poštovanja prema njima kao ni prema nekulturi koja je u bosni dosegla nivo što si gori to si podobniji barem mi imamo takav utisak.

Na Kraju želim vam svima sreće i zdravlja kao i živaca sa ovim idiotima na vlasti.Antivladin forum je trenutno u fazi
propagation i treba do 48 sati da proradi tj nekima neće biti vidljiv.

Link:

http://antivladinforum.me/index.php

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Projekat Antivladin Forum

Post by Konsultant » 14 Feb 2013, 19:54

Ovo je najbolji forum. :zubi
Sto se tice antikorupcijskih projekata i tenzija za pokretanja odgovornosti vlasti procitajte revizorski izvjestaj vladinih institucija. Dalje od toga ne treba. Ako zelite dobro BH drzavi onda sredite tuzilastvo. Trenutno je pod kontrolom vladajuce elite koja je debelo zasticena. Tek kada se to promjeni nastupit ce bolje vrijeme na ovim prostorima.

PS. Idioti nisu na vlasti, vec oni koji ih biraju.

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests