U krugu pakla....

Zaključane teme i one bez ikakvog smisla
dacina_curica
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by dacina_curica » 27 Feb 2013, 12:53

Iskreno, I ja bih rekla da nas Nekatamo zaHebava da nisam slicnu situaciju posmatrala svojim ocima. :lud
Ovih dana me ama bas vise nista ne moze zacuditi. :lup

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Bahra » 27 Feb 2013, 13:01

Ne kazem ja da nas zeza djevojka , vec da je sve puno kontradiktornosti i mislim da ona zna sve odgovore,svjesna je samo koliko zeli sebi priznati to je drugi padez. Zato sam rekla da smatram da njoj ne trebaju savjeti.
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

dacina_curica
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by dacina_curica » 27 Feb 2013, 13:06

Bahro inspektore :ljub

Ma vidim i ja te kontradiktornosti ali ih donekle razumijem jer sam gotovo identicnu situaciju vidjela. A rekla sam joj ranije da je ona sebi ovaj scenario lijepih dana stvorila u nekoj imaginarnoj ravni da se ne bi morala suociti sa istinom da ima posla sa obicnim papkom koji je handri u mozak.

User avatar
Nekatamo
Na probnom
Na probnom
Posts: 88
Joined: 26 Feb 2013, 11:04
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Nekatamo » 27 Feb 2013, 13:34

Katja wrote: Ali zašto ti vrijeđaš tu djevojku? :cudi


Koliko sam ja shvatila, to je malo selo gdje se svi zajedno druže. Ne znam što bi sad taj čovjek trebao napraviti, prekinuti odnose sa svima u selu i ne dolaziti na zajednička druženja jer je među mještanima i djevojka s kojom je nekad bio u vezi.
Djevojku pardon zenu tako sam nazvala,mozda ja jesam staromodna ali ta zena ima dvoje djece i muza i izbaci grudi gore nego ja sto sam slobodna ,uz to joj je fb pun statusa tipa "Mala kakva si budala nisi ni znala kako tvoja veza na tankoj niti visi radi mene" i tome slicno.Moja frizerka ima sestru koja se razvela od muza radi te zene....Dakle kako ti takve zene zoves?

A bivsa....E vidi ,jeste to selo i ne treba on da se izoluje od sviju ali sa bivsom s kojom je bio godinu dana sjediti svako vece NASAMO jedno kod drugog to bas i nije lijepo.....Svaka cast ako ti to mozes da trpis ja nemogu
Last edited by Nekatamo on 27 Feb 2013, 13:45, edited 1 time in total.
Poslacu ti odjek moga osmjeha.....da te proganja.....

User avatar
Nekatamo
Na probnom
Na probnom
Posts: 88
Joined: 26 Feb 2013, 11:04
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Nekatamo » 27 Feb 2013, 13:36

Dust wrote:Meni nije jasno ovo:
- nije spavala s njim
- nema slike s njim
- niko ne zna za njihovu vezu, sem nje i "njega"

... mislim da "on" i ne postoji, da je izmisljen, ili je ona stalker i ganja covjeka.
Nemam sliku jer se covjek nije htio slikati.A ko kaze da nisam spavala s njim? Mislim da sa mu samo zato i sluzila
Poslacu ti odjek moga osmjeha.....da te proganja.....

User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26738
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14862 times
Been thanked: 3968 times
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Veca » 27 Feb 2013, 13:36

Maja wrote:Veco smiri doživljaj.
...a sto,Majo?...to je moje misljenje,a ako ti se ne dopada,brisi brate!...il' posalji me na 'ladjenje! :oo
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Bahra
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2220
Joined: 03 Apr 2010, 22:36
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Bahra » 27 Feb 2013, 13:38

Kako je sad udata i ima muza kad rece da njih ima 5 u selu koje su neudate, a medju njima i njegova bivsa.
De malo odvadi @neka tamo
Budali možeš da oprostis, jer srlja samo u jednom pravcu i ne folira nikoga.
Foliranti su oni od kojih ti je muka...

User avatar
Nekatamo
Na probnom
Na probnom
Posts: 88
Joined: 26 Feb 2013, 11:04
Status: Offline

Re: U krugu pakla....

Post by Nekatamo » 27 Feb 2013, 13:42

butterfly wrote:Kako je sad udata i ima muza kad rece da njih ima 5 u selu koje su neudate, a medju njima i njegova bivsa.
De malo odvadi @neka tamo
Boze sacuvaj.Jel ja govorim kineski?Ima ih 5 u selu gdje mu je BIVSA S KOJOM JE BIO GODINU DANA oni nisu udati.Usput ima drugu DRAGU koja je udata i ima dvoje djece(ta sa fb sto slini na njene gole slike a ona rastura brakove okolo).
Sta je puno kontradiktacije?
Ne vidim sta je bilo od svega cudno.Bili mjesec ipo,ja se zaljubila on me zajebavao,ja se nadala da ce se promjeniti,on me zajebavao,ja bila naivna i cekala,on me zajebavao ja cekala kada ce poslom doci u sa da ga vidim,on me zajebavao ja propustala prilike.......
Sta je to kontradiktorno?
Ili ja stvarno govorim kineski?I sta sam ja kriva sem sto sma bila naivna i zavoljela?
Poslacu ti odjek moga osmjeha.....da te proganja.....

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119805
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5694 times
Been thanked: 12249 times
Contact:
Status: Online

Re: U krugu pakla....

Post by Maja » 27 Feb 2013, 13:46

Odoste vi daleko. tema će se sad lijepo zaključati, a ti si i dalje dobrodošla ovdje

Locked

Return to “Kontejner”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests