Globalno zagrijavanje planete

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 5449
Mood:
Zodiac:
Status: Offline

Re: Globalno zagrijavanje planete

Post by Sheval » 06 Oct 2019, 01:59

U početku sam imao onaj uvod...do you speak English...ali nema potrebe za tim. Svi speak English:)
Hajde, ovi mladji, znam da kroz skolstvo nauce, ali mi je iznenadjenje starija grupacija, koja u velikoj mjeri prica engleski kao materinji.
1
1 Image
„С Мостаром је другачије, с њим се никад не опраштам. Јер, Мостар можеш напустити, ал он не напушта тебе. Увуче ти се под кожу, протиче ти кроз вене и сједини се с тобом, а да ниси ни свјестан тога. И онда је касно, носталгија те заувијек вуче ка граду рођеном на обалама Неретве“ (А. Шантић).

Mutevelija
Energetski vampir
Energetski vampir
Reactions: 8798

Post by Mutevelija » 06 Oct 2019, 20:14

Image
:hm
2
2 Image
Sta blejis u potpis.
Gledaj svoja posla.

Oblak
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 2477

Post by Oblak » 10 Oct 2019, 16:28

Image
Učestvujte u akciji sadnje drveća "Let’s do it – milion sadnica za jedan dan" na Bjelašnici
Volonterska akcija sadnje drveće “Let’s do it – milion sadnica za 1 dan” bit će održana 19. oktobra na Bjelašnici, a učestvovati mogu svi zainteresovani.
Prijevoz će biti obezbijeđen za sve, dok će mjesto okupljanja biti ispred Olimpijske dvorane “ZETRA” u devet sati.

Tačna lokacija sadnje su Šabići na Bjelašnici, a dok su rukavice, sadnice i krampe, ali i hrana piće osigurani za sve koji budu učestvovali.

Svi zainteresirani volonteri trebaju se jave u privatnu poruku na FB stranici sa podacima: ime i prezime, kontakt telefon.

(Interview.ba)

Eto.
2
2 Image

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”