Vanzemaljci

Pozorište, slikarstvo, škola, fakultet, istraživanja, izumi.

Moderator: Krokodil Behko

Da li vanzemaljci postoje ?

Da
37
64%
Ne
12
21%
Vidio sam jednog
9
16%
 
Total votes: 58

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4964
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Remzudin » 05 Jan 2018, 09:36

Bla wrote: 04 Jan 2018, 23:51remzudin
sta je ?

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Bla » 05 Jan 2018, 14:05

ništa ništa, samo ti leti ;)
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Vjetar » 05 Jan 2018, 14:07

Ma fake! Montaža 100%

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4964
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Remzudin » 05 Jan 2018, 16:09

Oblak wrote: 05 Jan 2018, 14:07 Ma fake! Montaža 100%
i to jos i losa

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4964
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Remzudin » 05 Jan 2018, 16:12

Bla wrote: 05 Jan 2018, 14:05 ništa ništa, samo ti leti ;)
kuda ?
da je to moj NLO,ja bi prvo bombardiro Banja Luku da Dodik zapamti tko je gazda u Bosni i Hercegovini.

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Vjetar » 05 Jan 2018, 17:10

Remzudin wrote: 05 Jan 2018, 16:09
Oblak wrote: 05 Jan 2018, 14:07 Ma fake! Montaža 100%
i to jos i losa
Ja ba, ni nalik na pravi NLO i vanzemaljce.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Krokodil Behko » 05 Jan 2018, 18:07

Da se trenutno ne održava onaj sajam šljive, pa se ljudima učinilo?
I meni se, kad cugnem pa pogledam oko sebe, pričini da živim u Kaliforniji, mada je maglovit januar u kotlini :(
online

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci snimljeni u Gradačcu

Post by Melek » 05 Jan 2018, 18:08

Bas tako!

Nego, evo malo vizuelnih trikova:

Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
srculence7
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18087
Joined: 31 Mar 2016, 03:35
Location: iza zatvorenih vrata
Has thanked: 3711 times
Been thanked: 3615 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by srculence7 » 16 Feb 2018, 03:16

Ovaj čovek slika seks koji je imao sa vanzemaljcima :oo

Gubitak nevinosti trebalo bi da se pamti čitavog života. Većina ljudi se tog čina seća s naklonošću i, verovatno, malo sramote. Ali Dejvid Hagins kaže da je njegov prvi seks bio više — ovaj, nezemaljski — nego kod većine drugih ljudi.

"Kad sam imao 17 godina, izgubio sam nevinost sa vanzemaljkom", kaže ovaj sedamdesetčetvorogodišnjak u dokumentarcu koji govori o njemu Ljubav i leteći tanjiri. "To je sve što mogu da kažem o tome."
To se navodno desilo 1961. godine, kad je Hagins bio tinejdžer koji je živeo na farmi svojih roditelja u Džordžiji. To nije bio prvi put da su mu se ukazali vanzemaljci; neobična stvorenja viđao je od svoje osme godine. Ali ovog konkretnog dana, dok je hodao kroz šumu kraj svoje kuće, ukazala mu se jedna vanzemaljka i zavela ga. "Pomislio sam, ako ništa drugo, izgubiću nevinost na zadnjem sedištu Forda — nešto u tom stilu. Ali na kraju nije tako ispalo", kaže on u filmu.

Prema Haginsovim rečima, ove posete vanzemaljaca i njegov seksualni odnos s njima, nastavili su se i kad je odrastao. Kad su ga intervjuisali za ovaj članak, Hagins je rekao da se njegov poslednji susret sa Kresent, što je ime koje je nadenuo ženi iz šume, desio pre šest meseci. "Sedeo sam u fotelji, a ta žena, Kresent, stajala je iza mene i obgrlila me", rekao je on. "I to je bilo otprilike to. I ne znam ništa više od toga."



Hagins je rođen u Džordžiji 1944. godine. U filmu Ljubav i leteći tanjiri, on govori o lovu na indijanske strele na obližnjim poljima iz zabave i o tome kako nije voleo Baptističku crkvu u koju su ga deda i baka ponekad vodili. Kad su neobična bića koja niko drugi nije mogao da vidi počela da mu se ukazuju oko farme, pomislio je da gubi razum.

On slika te svoje susrete. To je počelo 1987. godine, kad je Hagins krenuo da se priseća detalja prvih vanzemaljskih poseta. On kaže da je tu poplavu prisećanja pokrenula knjiga Bada Hopkinsa Uljezi: Neverovatna ukazanja u šumi Kopli.

"Bilo je to poput nagona kom nisam mogao da se oduprem. Praktično sam bio naveden do te knjige", kaže on u filmu. "Postojalo je poglavlje koje se zvalo ‘Druge žene, drugi muškarci’ i ja sam počeo da ga čitam. I pomislio sam: Oh moj Bože, pa ovo je žena o kojoj nikad nikome nisam pričao. Dok sam čitao knjigu, krenula su da mi naviru sećanja za sećanjem. Slika za slikom. Nije prestajalo. Najviše me je brinulo što nisam znao šta s njima da radim. Jako sam se uplašio."

"Izgledalo je kao da je počeo da ludi... zato što nije uspevao da obradi sva ta iskustva koja je doživeo. Šta su ona predstavljala? Zašto baš on? Zaista je zvučalo kao da je počeo da gubi dodir sa sopstvenim životom i realnošću". "I onda je, navodno, dobio poruku od tih stvorenja da treba da naslika ta svoja iskustva i čim je počeo to da radi, to ga je promenilo."

"Rekao je da je za njega to bilo jedno veliko olakšanje. Mogao je da spava po prvi put posle više nedelja. I od tada je naslikao svaki detalj svakog susreta. Preko sto slika. To je njegova art terapija.

Ono što Ljubav i leteće tanjire čini veoma dobrim dokumentarcem o čoveku koji slika sebe dok vodi ljubav sa vanzemaljcima jeste to što Abrahams izlaže detalje Haginsove priče i potom gledaocima prepušta da donesu sopstvene zaključke. U svojoj srži, Ljubav i leteći tanjiri je film o veri. U prvoj polovini filma Hagins priča svoju priču, ali u drugom se nalaze intervjui sa njegovim prijateljima i komšijama. Neki od njih nisu znali za Haginsove susrete s vanzemaljcima pre toga. Ali mu svi oni veruju.

A potom je tu Džefri Kripal, profesor filozofije i verske misli sa Univerziteta Rajs u državi Teksas. On je proveo rani deo svoje karijere proučavajući erotski misticizam, koji ga je naveo da proučava literaturu o vanzemaljskim otmicama. "Čitav istorijat religija praktično se svodi na neobična stvorenja koja dolaze sa neba i rade neobične stvari ljudskim bićima i, u istorijskom smislu, ti događaji ili susreti predstavljeni su kao anđeli, demoni, bogovi i boginje ili šta god već. Ali u modernom, sekularnom svetu u kom danas živimo, oni su predstavljeni kao naučna fantastika", kaže on u Ljubavi i letećim tanjirima.

Kripal veruje Haginsu. On kaže da je mešavina užasa i euforije koje Hagins opisuje u savršenom skladu sa drevnim opisima ljudi koji su se susretali sa svetinjama. Plus, detalji Haginsovih otmica odslikavaju one u opisima drugih ljudi koje je Kripal intervjuisao a koji veruju da su imali natprirodna iskustva.

Bilo da mislite da je Hagins zaista vodio ljubav sa vanzemaljcima poslednjih 50 godina ili ne, očigledno je da sam Hagins veruje u to. "Pokušajte da prihvatite da ovaj čovek ne laže i da samo prenosi nešto što je iskusio, a to ne mora da se shvati b.ukvalno... Ne mora neko da bude lud a da i dalje tvrdi da je doživeo ta potpuno neobjašnjiva iskustva", rekao je Abrahams.

Ono što mislim da je još fascinantnije od toga da li je "istina tamo negde" jeste to što priče poput Haginsovih govore o impulsu da objasnimo sve što ne razumemo i našoj ograničenoj sposobnosti da protumačimo sve senzacije, iskustva i nasumično povezane neurone koji dolaze s iskustvom čovekovog postojanja.

(vicesrbija)
Ne diraj me ako se ne razumeš u mene, pokvarićeš nešto.

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4964
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Vanzemaljci

Post by Remzudin » 16 Feb 2018, 08:54

Pa to je sve logicno !

Oni nas trebaju jer ce bez nas svi izumirati.
Jedna venzemaljska civilizacija koja je tako tehnicko napredovana da se sami sebe
mogu klonirati,bez obzira dali 5,9 ili 20 puta doci ce do jedne tacke kloniranja
da geneticka struktura DNK-a dobiva proteinske defekte.
To znaci,da organizam i tjelo izgledaju intaktni,ali im mozek neradi i klonirano
bice je bez individualnog duha ili ako je muska kopija onda je impotentna.
Zbog toga njihove zene moraju sa nama imati sex,da njihova rassa ne umre.
Po sto je kod nji sigurno kontrolni poradjaj,rodi ce se samo toliko koliko je odredjeno i po
sto je njihova DNK dominantna,imat ce njihova djeca njihov izgled bez obzira
insanske spermije.Ota generacija onda se moze se opet dalje sami sebe klonirati do
jedne tacke.
Da geneticka struktura ima stabilnu proteinsku vezu,moraju insani iz zemlje
biti zdravi.Oni nece sex sa muskarcima koji su pili Alkohol,pusili ili zivjeli na
jednom zracno prljavom prostoru.
Najvise gledaju na ljude koje zive u selu ili cisto zracnim brdima i koje se
prirodno hrane.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120151
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6890 times
Been thanked: 7766 times
Status: Online

Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Krokodil Behko » 14 Mar 2018, 17:22

Image

Profesor Konstantin Korotkov sa Nacionalnog istraživačkog univerziteta u Rusiji proučio je mumije koje su pronašli arheolozi u Peruu i utvrdio da nisu ljudskog porijekla.
Kosturi imaju tri prsta, humanoidnog su oblika, ali ne pripadaju ljudskoj, odnosno homosapiens vrsti i stari su više od šest i po hiljada godina.

"Svaka od malih mumija ima dvije ruke, dvije noge, glavu, dva oka i usta. Koristeći tehnologiju magnetne rezonance, kosturi su skenirani. Uzorci tkiva otkrili su njihovu biološku prirodu, a hemijski sastojci upućuju na to da je riječ o ljudskoj materiji.

Skenirani DNK nalazi se u 23 para hromozoma, koliko ih ima i u ćelijama čovjeka. Sva četiri kostura su muška i u sebi imaju ipsilon hromozom. Čini se da je riječ o ljudskim kosturima, međutim, oni to nisu", precizira Korotkov.

Iako su neki naučnici okarakterisali ove mumije kao lažne, još jedan specijalista za kosture Edson Vivanko proučio je njihove ostatke i utvrdio da tijela izgledaju realno.

"Postoji mnogo indikatora prema kojima možemo zaključiti da su tijela realna. Bilo bi vrlo teško rekreirati kosture sa ovakvim karakteristikama. Trenutno proučavamo dostupne dokaze.

Dosad nismo uspjeli pronaći ništa što bi upućivalo na to da je riječ o lažnim kosturima, čak ni na to da su na bilo koji način modifikovani. Zapravo, imamo mnogo više dokaza kojima možemo dokazati da su kosturi pravi, a ne lažni", ističe Vivanko, a prenose naučni portali.


(Vijesti.ba / SRNA)
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95678
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33899 times
Been thanked: 20673 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Rum » 14 Mar 2018, 17:34

Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Remzudin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4964
Joined: 29 Feb 2016, 19:05
Has thanked: 192 times
Been thanked: 261 times
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Remzudin » 14 Mar 2018, 19:14

....i sta sad ?
trebali mo sad zinti cudesno ustima ?

boah..Allah vekber...pronadjen mumified Alien !
Pf,za mene to nije nista cudno.Meni je jasno da su oni bili tu i da se i danas nalaze kod nas.
cak mozda neki i zive sa nama.

auf der Erde gestrandet,Raumschiff kaputt

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119223
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5512 times
Been thanked: 11754 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Maja » 14 Mar 2018, 22:33

Remzudin wrote: 14 Mar 2018, 19:14
trebali mo sad zinti cudesno ustima ?


:DD

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Bla » 14 Mar 2018, 23:20

zvuči kao Osmanagić :ooo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Zagorka » 14 Mar 2018, 23:31

Ko bi ulagao trud nastojeci napraviti lazne mumije toliko dobro da strucnjaci ne mogu razlikovati od pravih, i pri tom ih podmetao, i zasto? :hm
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Bla » 14 Mar 2018, 23:34

ko bi od brda pravio piramide :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Zagorka » 15 Mar 2018, 00:00

Dugo smo za dinosaura mislili da je slon, pa nosorog.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Bla » 15 Mar 2018, 00:02

trebali ste vala pitati nekoga ko zna a ne tvrdoglavo dugo živjeti u zabludi :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Mumija u Peruu nije ljudskog porijekla

Post by Zagorka » 15 Mar 2018, 00:05

Da su izguglali ne bi nagadjali.
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Post Reply

Return to “Kultura, umjetnost, edukacija, nauka”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests