Preko stranke do posla

Zapošljavanje, stanje ekonomije u BiH i svijetu, recesija.

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Ovo je bosanski san o poslu

Post by Bla » 31 Mar 2015, 02:29

Samo diktatura može posložiti stvari, al' pošto je to utopija, preostaje da kukamo i gledamo šta neko drugi radi (po mogućnosti od buđenja do polaska na počinak). :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Preko stranke do posla

Post by Biba » 28 Nov 2015, 20:46

Nisam nikad bila ni u kojoj stranki ali sinu bih rekla da se uclani...ma znam da nece..
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
titicha
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1120
Joined: 12 Jul 2015, 00:39
Location: Varaždin-Banjaluka
Status: Offline

Re: Preko stranke do posla

Post by titicha » 28 Nov 2015, 21:17

Ove godine sam se prvi put učlanila u neku stranku. Javna tajna kod nas je da se tako može sve srediti,od posla pa do bilo čega drugoga. Bila sam na jednom domjenku i to je to od mene.Jednostavno,nisam ja lik za klimanje glavom i poslikavanja s ,,,facama,,
Sin mi se nakon tri godine fakulteta kao odličan student,učlanio u jednu od ove dvije najjače stranke jer je,nažalost,to bio jedini način da konačno dobije stipendiju.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37873
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2941 times
Been thanked: 2280 times
Status: Offline

Re: Preko stranke do posla

Post by Pasaga » 28 Nov 2015, 21:21

titicha wrote:Ove godine sam se prvi put učlanila u neku stranku. Javna tajna kod nas je da se tako može sve srediti,od posla pa do bilo čega drugoga. Bila sam na jednom domjenku i to je to od mene.Jednostavno,nisam ja lik za klimanje glavom i poslikavanja s ,,,facama,,
Sin mi se nakon tri godine fakulteta kao odličan student,učlanio u jednu od ove dvije najjače stranke jer je,nažalost,to bio jedini način da konačno dobije stipendiju.
...vidim dole su stranke odlucujuce kakvu trpezu ce covjek imati.
Ovdje,nije potrebno da si u nekoj stranci....dovoljno je da si clan i da posjecujes
odredjenu crkvu,ima ih 3...4...
Opet,kad sagledas,svede se na isto.
Svaku tu crkvu financira neka od stranki.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120414
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6973 times
Been thanked: 7903 times
Status: Offline

Re: Preko stranke do posla

Post by Krokodil Behko » 16 Feb 2019, 17:30

U Srbiji, Vučić ima armiju botova i sendvičara. Ovi potonji idu autobusima od grada do grada, da bi uvećali broj prisutnih na stranačkim skupovima.


Image

Image

Image
online

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Preko stranke do posla

Post by Konsultant » 17 Feb 2019, 07:59

Biste li se vi učlanili u stranku zbog posla ili ako ste već član jedne biste li je napustili i prešli u drugu koja vam više obećava?
Prodajes dusu djavolu.
Učlanjuju li se ljudi u stranke samo zbog vlastitog interesa ili ima i naivaca koji misle da će na taj način pomoći svom narodu? Ovdje mislim na sitne ribe, naravno.
Jadnici. Zapni jer ti je to bolje i isplatnije. Ovako ces biti bijedni potrcko. Koliko je ljudima to tih pozicija to je cudo. Drustvo nam je debelo trulo. Sigurno znate iz svoje okoline primjere gdje nekog blecka postave na poziciju, zaduze, tu je dok im valja, kasnije noga, ko da nikad nije postojao. Oni koji su prelivode medju stranaka, takvi su i u privatnom zivotu. Obecati i prevariti nikakav im problem.

Ni okruzenje nije bolje.

Post Reply

Return to “Posao & Ekonomija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests