Osama Bin Laden ubijen

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Republikanac
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 319
Joined: 14 May 2011, 17:14
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Republikanac » 14 May 2011, 21:33

nije ubijen
pitanje da li je i postojao
ovo je samo obamino maslo da zamaze oci biracima da bi dobio jos jedan mandat

valter
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1436
Joined: 28 Sep 2010, 12:50
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by valter » 14 May 2011, 22:06

Nisam čitao sve prethodne postove,možda je neko i objasnio,ali kakav je to muslimanski običaj da se pepeo umrlog prosipa po moru?
I onako ekspresno obavljeno sa američke strane,nepunih 24 sata mislim,sumnjivo do bola.

User avatar
Republikanac
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 319
Joined: 14 May 2011, 17:14
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Republikanac » 14 May 2011, 22:25

valter koliko sam ja skonto nisu ga kremirali vec ga samo umotali zatim otezali i bacili u more

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by paparaci » 15 May 2011, 03:12

ma to je samo za javnost - kakvi po obredu :plavi
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Krokodil Behko » 15 May 2011, 10:13

Ni ja nikada nisam cuo za takav obred..A da je islamski.
To zelim reci... Pa cak ni kremiranje nije islamski obred..

Ali evo da vas pitam,sta vi mislite,kakvi bi efekti bili da
su na primjer,Ladena ukopali negdje i javnosti objavili gdje je to mjesto??
Mene zanima,da li bi zaista bilo to sto ameri kazu,to jest,da bi Ladenov grob
bio mjesto hodocasca raznih fanatika.. :hm
online

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by paparaci » 15 May 2011, 14:19

sigurno bi. budala i krivih drva nikad nestati.
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Krokodil Behko » 19 May 2011, 22:55

Karlos Sakal slavi bin Ladena kao mucenika

Image

Zloglasni terorist iz vremena hladnog rata Carlos Šakal pohvalio je Osamu bin Ladena kao "mučenika", rekavši da je on zaslužio mjesto u historiji svojim djelima.

U intervjuu za Švedsku televiziju objavljenom u četvrtak, venecuelanski terorist izjavio je da će bivši čelnik Al-Qaide biti upamćen još narednih 100 godina "zbog onoga što je učinio, primjera koji je dao", prenosi AP.

Kazao je da se "niko" neće sjećati američkog predsjednika Baracka Obame

Šezdesetjednogodišnji Carlos, ili pod pravim imenom Ilich Ramirez Sanchez, služi kaznu doživotne robije u Francuskoj zbog ubistva dvojice francuskih tajnih agenata i navodnog doušnika u 1975. On je također optužen da je imao ulogu u dva bombaška napada u Francuskoj 1982. godine.

On tvrdi da se sastao s Bin Ladenom kao mladić kada je Ramirez Sanchez pokušavao prikupiti novac od bogatih Saudijaca.
online

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34566 times
Been thanked: 21239 times
Contact:
Status: Online

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Rum » 20 May 2011, 03:23

CNN: Poznat je nasljednik Osame bin Ladena!
Riječ je bivšem časniku specijalnih snaga egipatske vojske

Egipćanin Saif al-Adel posto je privremeni šef Al-Qaide nakon smrti Osame bin Ladena, doznaje CNN iz pouzdanih izvora.

Riječ je bivšem časniku specijalnih snaga egipatske vojske.

CNN tvrdi da je informaciju o novom šefu Al-Qaida dobio od Nomana Benotmana, koji je svojedobno vodio libijsku islamističku organizaciju blisku Al-Qaidi.

CNN ističe da je Benotman napustio ekstremnu ideologiju.

Noman Benotman je upozorio kako bi izbor Egipćanina mogao naljutiti neke članove Al-Qaide iz Saudijske Arabije i Jemena.
index.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
carobnjak N
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12908
Joined: 07 Oct 2010, 22:49
Has thanked: 801 times
Been thanked: 924 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by carobnjak N » 23 May 2011, 17:08

DNEVNIK JEDNOG TERORISTE

Nakon spektakularne akcije američkih komandosa, administracija Bijele Kuće došla je u posjed tajnih, rukom pisanih dnevnika. Malo je poznato da teroristi vode dnevnik i to onaj Dnevnik u pola osam.
Upozovaramo na uznemirujuće detalje ovog sadržaja, zbog kojeg je i Bijela kuća odugovlačila sa objavljivanjem, kako nebi izazvala bijes javnosti.

PIŠE: Kenan Alagić – 037

Srijeda, 26.07.2007.

Naj’o sam se k’o konj. Sadžida je pravila pitu. Nije mi jasno što je ženama mrsko razvijati. Haman sam se zakačio sa njom zbog pite. Kako meni nije za nju ništa teško. Doduše nije ni za ostalih 14, ali baš za nju mi nije. Pa, ona da kaže, ja bih za nju skinuo zvijezde sa neba. Ma ne samo zvijezde, skinuo bih neki američki putnički avion. Ali džaba. I onda se naljuti kad ja popizdim. Ja sam jutros povilenio. Tol’ko sam se naljutio da sam joj rekao da cu se avionom zabiti u šporet ako ne bude razvijala danas. Nadam se da se više ne ljuti na mene. Moram ići, čeka me Ahmad.

Nedjelja, 05.10.2003.

Fino jutro, sunčano, biće fin dan. Puca se po okolnim, suncem okupanim planinama, milina. Taman sam kontao da pomognem Aliyah da pometemo pećinu pa da idem piti kahvu. Volim ujutro na miru popiti kahvu u društvu prijatelja. Ali sam shvatio kakvo je to moje društvo, koji su to pederi. Sve je to interes. Dok sam ja plaćao kahve, po petorica zovu, hajmo. A kad je njih plaćati, jednostavno odu negdje na pijacu i raznesu se. Pa j.... ti obraz. Pošteno je reći nemam, nego hinjski otići i raznijeti se. Evo, sad hoću da pošaljem goluba da odnese poruku Jusufu da pitam kad ćemo je srknuti, kad vidim da imam dva propuštena kljucanja. Pogledam, kad ono piše da se Jusuf jutros raznio u nekom autobusu. I hej, nije mu bilo mrsko otići tako daleko, platiti autobusnu kartu. Cccccc…..
E, vala baš nema obraza. Ne mogu više ni pisati. Moram po djecu u školu. Ovo petoro mi ide ujutro a ovih dvanaestoro su druga smjena. Haj, odoh.

Ponedjeljak, 23.02.2005.

A ružna dana, majko mila. Probudio sam se kasno, snijeg trpa li trpa.
Ko će sad ići čistiti ispred pećine. Aaaaj, da mi je riješiti i taj kredit pa da preselim k’o insan u novu kuću. Išao sam kod tog direktora banke, kaže nemam uslova za kredit. Kad sam mu ja objasnio neke stvari, on je puk’o od smijeha. Njegov zamjenik mi je rekao da će biti kredit do kraja sedmice.
Kasno ustajem brate, ubiše me ove serije. Sinoć Ajiša gledala onu „Vječna ljubav u mezarju Istanbula“ i ja malo uz nju. Kunjam i gledam. Hajvan, a znam da moram rano ustati. Fina serije, nova turska. Baš onako poučna.

Hladno brate, ima sigurno minus dvadeset. Nebi ti ovu pećinu zagrijao da si kruh, a i tanki smo sa drvima. Skupa, jeb’o ga ti. Ovdje u u nas nema ispod 70 dolara po metru. Još grabova, gore ona, ali slabo. A u nas ova pećina golema, treba to ugrijati. Dnevna pećina, spavaća, kupatilo, pećine za djecu. Ima 300 kvadrata, plus poslovni prostor.

Ubiše me i bubrezi. Od jutros piškam, peče me. K’o da pišam šišarke. Ma, slabo se brate oblačim. Po čitav dan u ovoj haljinici. Pa nije ni meni više 20 godina. Moram ja vidjeti da meni Zumra oplete kakvu haljinicu. Ali vuna se rasteže brate, to će se meni zapetljavati pod noge. Ne znam, Haj odoh sebi malo zaliti žare za bubrege. Dok kahnem, upiša se. cazin.net

Četvrtak, 17.06.2007.

Dobro jutro ( trebalo bi biti sabah hajrula, ali kontam kad me uhvate ovi agenti CIA-e da se ne zajebavaju kontanjem šta je sad ovo). Napokon kraj školske godine. Dokundisalo mi vodati djecu u školu, iz škole. Nisam zadovoljan kako uče. Raspustili su se. Ali ja sam rek’o. Manje od četvrtice mi ne nosite kući. Cijeli raspust nema nikuda. Dok vaši vršnjaci budu podmetali bombe i izvodili samoubilačke napade, vi ćete sjediti kod kuće. Pa vi sad gledajte. Bogami je njih Hajrija razmazila. Šta god zatraže, evo. Mora malo biti i čvrste ruke. Mene moj babo još nije kandžijom gonio. Pa ja sam cijelu osnovnu školu završio u jednim sandalama i jednoj haljini. Ali bio dobar đak. Ne mogu više ni pisati, iznerviram se. Odmah mi čir proradi, bubrezi, ne znam ni ja.

Subota, 21.08.2007.

Fino afganistansko popodne, kako samo zna biti u Afganistanu. Da je u Iraku, bilo bi iračko. Logično. Eto što treba škola.
Sinoć sam bio na nekom sijelu. Pratili ovog jednog kolegu u penziju. Napravili mu feštu. Nije ovo prvi put da njega prate. Pratili su godinama amerikanci, ali evo nas zapalo da ga ispratimo. Sve došla stara raja, sredili se. Kupili mi RPG i svi se potpisali na njega. Dirljivo. Kako se samo iznenadio kad smo mu iznijeli tortu. Šokirao se. Da puhne svijeće, kad ono puče, mi smo legli. Cigla prašina, ma super. Baš se iznenadio. Posjedili još malo i rasuli se.

Meni odmah palo na um kad sam ja k’o dijete prvi put kupio petarde. Nane bila živa i imala običaj da me zagrli, baš jako. Ja opasam onih petardi, pripalim i kažem nani : „Draga nane, znaš li ti otkad ti mene nisi zagrlila…“. Ona mene zagrli. To kad je gruhnulo, izderalo nani i one haljinke. Osta’ nana u nekoj suknjici k’o ona Serena Viliams ,ha,ha,ha.
Ah, nane,nane. Fališ mi….

Nedjelja, 25.11.2010.

Napokon smo preselili u novu kuću. Ah, ljepote, braćo moja. Evo dok Zahida mete verandu, ja uzeo da unesem koju utisak u svoj dnevnik. Uzeo sam sebi neku malo kamericu, dva video rekordera pa sad mogu sam snimati poruke, montirati. Uzimali su me k’o lopatom. Dok snimim neku poruku, poručim kome šta, zaprijetim, uzmu mi 100 dolara po ovim produkcijama. Sad fino to sam snimim i objavim. Ne može se više, steglo malo i mene. Kuća me je zakorijenila. Kad pokrijem ratu i režije i ne ostaje mu puno.

Juče mi došao Abdulah, kaže da je načuo da hoće da mi upadnu u kuću i uhvate me. Ja ne znam jesam li dobro čuo, ali Abdulah kaže da će doći neki tuljani helikopterima. Ja Abdulaha znam godinama, znam da hoće smotati, bio je dugo portir na ovim plantažama maka, ali da se toliko napuši pa da baljezga o tuljanima u helikopteru, e vala je pretjerao.
Ali, neda vrag mira. Gledam, Zahida mete, a ja nju onako nabrzinu lapim pa se sakrijem iza nje. Da vidim samo koliko pokriva.

Eh, evo kuca neko.Zahida, haj pusti metlu, pristavljaj kahvu, eto gostiju. Odoh. Moram biti fin domaćin. Sramota da ljudi bahnu a mene nema. A najavili se da će doći. Poručili mi…
niko te ne može spasiti osim tebe (Bukovski)

User avatar
paparaci
Hadžija
Hadžija
Posts: 6706
Joined: 26 Mar 2010, 22:08
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by paparaci » 24 May 2011, 00:21

:haha

dobro skroz! jesam se ismijao :plavi :ruke
NeK pUkNu DuSmAnI...

:srce S a n i c a - G r m e č :srce

User avatar
Republikanac
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 319
Joined: 14 May 2011, 17:14
Has thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Republikanac » 29 May 2011, 19:18

uče mi došao Abdulah, kaže da je načuo da hoće da mi upadnu u kuću i uhvate me. Ja ne znam jesam li dobro čuo, ali Abdulah kaže da će doći neki tuljani helikopterima. Ja Abdulaha znam godinama, znam da hoće smotati, bio je dugo portir na ovim plantažama maka, ali da se toliko napuši pa da baljezga o tuljanima u helikopteru, e vala je pretjerao.
Ali, neda vrag mira. Gledam, Zahida mete, a ja nju onako nabrzinu lapim pa se sakrijem iza nje. Da vidim samo koliko pokriva.


najjace hahahahaaah

krajisnjaci legende

User avatar
komsija
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3367
Joined: 14 Jan 2011, 09:08
Been thanked: 1 time
Contact:
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by komsija » 06 Aug 2011, 23:35

Srušen helikopter u Afganistanu: Poginula 22 pripadnika jedinice koja je likvidirala Bin LadenaKLJUČNI PODACI
Talibani su preuzeli odgovornost za napad
Poginuo je 31 američki specijalac
U helikopteru je bilo i sedam afganistanskih vojnika
Piše: A.K.
Objavljeno prije sat vremena


Tekst


Foto: AFP

AMERIČKI vojni helikopter srušio se sinoć na istoku Afganistanu, a unesreći je poginuo 31 američki specijalac i sedam afganistanskih vojnika, poručili su iz Ureda afganistanskog predsjednika Hamida Karzaija.

Službeni Washington potvrdio je kako su za pad helikoptera odgovorni teroristi. Od ubijenih čak 22 pripadnika bila su iz jedinice SEAL koja je ubila Osamu Bin Ladena.

Službeni vojni izvori potvrdii su za CNN da je riječ o istoj jedinici, no ni jedan od ubijenih vojnika nije sudjelovao u likvidaciji Bin Ladena.

Vraćali se nakon operacije

Vojnici su se vraćali u bazu nakon operacije u kojoj su navodno ubili osam talibana. Još nije službeno poznato kako je došlo do nesreće, ali talibani tvrde da su oni srušili helikopter. Talibanski glasnogovornik kazao je kako su pobunjenici letjelicu pogodili raketom, što je bila odmazda za napad koji su vojnici prethodno izveli na kuću u Wardaku gdje su se talibani sastajali, prenosi AFP.

Lokalne vlasti u Wardaku potvrdile su te navode za AFP, kazavši kako je helikopter pogođen pri polijetanju.

Podsjetimo, kako smo jutro jutros pisali, da je NATO potvrdio pad helikoptera, ali tada još nisu objavili detalje o uzroku nesreće i broju poginulih. Rekli su da još uvijek pokušavaju doći do srušenog helikoptera, ali su naznačili "kako je bilo neprijateljske aktivnosti u tom području".

Najsmrtonosnija akcija od 2001. godine

Vodstvo Afganistana izrazilo je sućut Baracku Obami te obiteljima poginulih. Današnji incident je najsmrtonosniji zasebni događaj za američke vojnike u Afganistanu još od početka njihove misije 2001. godine.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tali ... 65099.aspx
Kada ljudi odu od tebe, pusti ih neka idu.Tvoja sudbina nikada nije vezana za nekoga ko te napusti. To ne znači da je ta osoba loša, nego da je njena uloga u tvom životu završena."
I, obratno!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34566 times
Been thanked: 21239 times
Contact:
Status: Online

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Rum » 30 Apr 2012, 16:16

[media]itp7NgwMEzI&feature[/media]
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34566 times
Been thanked: 21239 times
Contact:
Status: Online

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Rum » 26 Sep 2012, 14:41

Google Maps otkrio Bin Ladenovo skrovište?
Jesu li Amerikanci do skrovišta najpoznatijega svjetskog terorista Osame bin Ladena, koji je ubijen došli preko Google Mapsa?
Image



Mnogi tvrde da jesu i da je na taj način pronađena zgrada u Pakistanu u kojoj se skrivao.

Slika na Google Mapsu prikazuje dobro utvrđenu zgradu u blizini grada Abbottabada, koji se nalazi u sjevernom Pakistanu u neposrednoj blizini glavnog grada Islamabada. Prema trenutno raspoloživim podacima upravo se u njoj skrivao Osama bin Laden.

Može se očekivati da će spekulacija ovakvog tipa u sljedećim danima biti u izobilju, no prava istina vjerojatno još neko vrijeme neće izbiti na vidjelo.
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34566 times
Been thanked: 21239 times
Contact:
Status: Online

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Rum » 27 May 2013, 19:48

Od 25 specijalaca koji su učestvovali u ubistvu Bin Ladena 23 misteriozno stradala


Ključne osobe koje su učestvovale u operaciji hvatanja Bin Ladena nisu više u mogućnosti da govore. Porodice poginulih komandosa optužuju Vašington za atentat i prikrivanje istine.

Image
Dvije godine poslije ubistva Osame Bin Ladena, od 25 pripadnika specijalne jedinice u jednoj nesreći za drugom život ih je izgubilo 23, a živa su još samo dvojica.

Samo tri mjeseca poslije akcije život gubi 17 pripadnika od 25, koliko ih je bilo u ‘Teamu Six’. U incidentima koji su uslijedili, broj mrtvih se popeo na 23 i to budi sumnje porodica i rodbine poginulih pa su se obratili Kongresu. Vašington tajms podsjeća kako su se Obamina administracija i vojna komanda u SAD-u našli na udaru teških optužbi ‘jer nisu bile u stanju da sprovedu profesionalnu i kompletnu istragu o tom incidentu’. Porodice su se na kraju obratile Kongresu, jer vjeruju da je riječ ‘zataškavanju cijelog slučaja’.

Porodice stradalih optužuju "Bijelu kuću" za atentat

Naime, poslije tri mjeseca od smrti Bin Ladena dolazi do incidenta s helikopterom Ć u istočnom Avganistanu, a poslije nepune dvije godine do pogibije ostatka tima prilikom rutinske padobranske vježbe u Arizoni. Ključne osobe koje su učestvovale u operaciji hvatanja Bin Ladena nisu više u mogućnosti da govore. Slučaj je završen.

Porodice poginulih komandosa u obaranju helikoptera američke vojske u istočnom Avganistanu u ljeto 2011. optužuju Vašington za atentat i prikrivanje istine. U članku od 9. maja 2013. Vašington tajms piše “kako porodice žrtava smatraju da je za obaranje helikoptera i pogibiju 38 članova posade u kojoj je bilo 17 pripadnika famoznog ‘Team Six’, odgovorna Bijela kuća”.

Image

Kako prenosi PrešTV, talibanski borci su na vrijeme dobili detaljne informacije koje su im bile potrebne za obaranje helikoptera u kojem su bili pripadnici “Team Six”.

Porodice ubijenih žele da znaju i zbog čega je u posljednjem trenutku, nekoliko minuta prije polijetanja, zamijenjeno sedam pripadnika specijalne jedinice koja je helikopterom Ć-47 trebalo da bude prebačena na dogovoreno mjesto.

Da li su foke zasita eliminisane da se ne bi saznala prava istina o kontroverznoj operaciji u Pakistanu ili je stvarno riječ o slučaju, teško je reći?
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Pasaga » 27 May 2013, 19:54

Zali boze svacijeg zivota....ali dobra vjest.
Vecina tih su ucestovali sirom Balkana u raznim operacijama.
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120468
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6990 times
Been thanked: 7929 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Krokodil Behko » 27 May 2013, 21:30

Nije bitno gdje su učestvovali sve dok ne učestvuju protiv BiH.
Inače, njihov je posao da poginu po potrebi i ne vidim tu nikakvu senzaciju. Ko se sablje hvata od nje i gine. davno narod rekao. Sve to, bio je jedan veliki cirkus jer Al Kaide ima i nakon njegove smrti kao i dok je bio živ. Isto tako, Ameri su prijatelji sa svim arapskim zemljama a baš odatle dodju ti teroristi. Šta je ako nije cirkus?
online

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37923
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2957 times
Been thanked: 2300 times
Status: Offline

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Pasaga » 27 May 2013, 21:32

[quote="Krokodil Behko"]Nije bitno gdje su učestvovali sve dok ne učestvuju protiv BiH.
Inače, njihov je posao da poginu po potrebi i ne vidim tu nikakvu senzaciju. Ko se sablje hvata od nje i gine. davno narod rekao. Sve to, bio je jedan veliki cirkus jer Al Kaide ima i nakon njegove smrti kao i dok je bio živ. Isto tako, Ameri su prijatelji sa svim arapskim zemljama a baš odatle dodju ti teroristi. Šta je ako nije cirkus?[/quote]

Ucestovali su i u BH.
Sta su dobro donjeli???
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 96636
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 34566 times
Been thanked: 21239 times
Contact:
Status: Online

Re: Osama Bin Laden ubijen

Post by Rum » 27 May 2013, 22:20

nE primjeti se da njega nema mislim Osame :djed
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚
Muškarac bi trebao biti naspram žene, kao što je to hridina naspram morskih valova. Čvrst, nesalomljiv i postojan!!!

User avatar
mrki62
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7492
Joined: 26 Mar 2010, 07:23
Status: Offline

SAD stoji iza svega!

Post by mrki62 » 27 Aug 2014, 21:27

Video koji morate pogledati: Rusija predstavila dokaze da SAD ( USA ) stoje iza 9/11

Image

Previše tajno da bi bilo objavljeno: Bušova zavjera raznošenja eksplozivom razotkrivena!

Prema informacijama koje je dao Izraelski agent koji se specijalizirao u Izraelskoj obavještajnoj službi: Tip nuklearnih eksplozivnih naprava koje su korišene u 9/11 kada su u SAD srušena dva blizanca podmetnutim eksplozivom, i kada su za to optužili Al’Kaidu i muslimanske ” teroriste ” , su napravljene od modifikacije W-54 nuklearnih artiljerijskih metaka koji su tajno uručeni Izraelcima između 1988 i 1998 od strane SAD, i ilegalno izvožene u vrijeme Bušove i Klintonove predsjedničke vladavine.

Hemijska analiza koju je radila DOE Sandi je uspjela da utvrdi hemijske i radiacione ostatke od bojevih glava , bazirajući se na uzorke koje su uzeli nakon 9/11 i rušenja zgrada. A isti uzorci su uzeti na više pozicija, na mijestu rušenja.

Sve bojeve glave koje se baziraju na plutonij tehnologiji, imaju hemijski otisak koji se može koristiti da se identifikuje tip i dizajn, kako i gdje je i ko je pravio eksploziv. 118 svjedoka koji su bili prisutni taj dan je potvrdilo zvuk uzastopnih eksplozija, a fizičari su uz pokuse dokazali da nije moguće bilo da se sruši sam tako , a ni da je navodno gorivo iz aviona terorista ( sa njih 19 unutra ) , uspjelo da sruši i zapali stubove koji su čuvali zgradu. Za ostalo pogledajte video snimak ispod:
Video na linku
Najzaslužniji za slobodu naše zemlje su danas bez posla, gladni i žedni!
https://www.youtube.com/watch?v=vG8cSBpqHSM :pusi

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests