Pakistan

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 28 Jul 2018, 19:59

Muamer18 wrote: 28 Jul 2018, 19:54 Ne znam. Koja je zemlja najmuslimanskija.
Norveška!
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 28 Jul 2018, 20:32

Norveska je krscanska zemlja i ona ne moze prici islamskim zemljama. Pakistan je muslimanska zemlja koja je razvijena i lijepa zemlja. Muslimani vole Pakistan jer je Pakistan velika zemlja i puna je Islama. Pakistan mora da se izvuce iz krize i u tome ce pomoci novi premijer Pakistana. Imran Khan je dobar covjek i on ce izvuci zemlju iz krize.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 29 Jul 2018, 14:23

Muamer18 wrote: 28 Jul 2018, 20:32 Norveska je krscanska zemlja i ona ne moze prici islamskim zemljama. Pakistan je muslimanska zemlja koja je razvijena i lijepa zemlja. Muslimani vole Pakistan jer je Pakistan velika zemlja i puna je Islama. Pakistan mora da se izvuce iz krize i u tome ce pomoci novi premijer Pakistana. Imran Khan je dobar covjek i on ce izvuci zemlju iz krize.
Pričaš napamet ili si proučio ustav Norveške?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 29 Jul 2018, 15:40

Tudjinska je to zemlja. Muslimani se najljepse osjecaju u islamskoj drzavi. Nema sta ljepse nego kad su na sve strane dzamije i kad se cuju lijepi ezani. Pakistan je zemlja za nas muslimane. Sada kad dolazi Imran Khan Pakistan ce biti ljepsi i bolji za sve muslimane. Pakistan je zemlja muslimana i muslimani su radosni kad se Pakistan razvija. Norveska ne moze biti dom muslimanima jer muslimani se tamo smrzavaju a u islamskoj drzavi uzivaju u lijepoj klimi.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 13:51

Muamer18 wrote: 29 Jul 2018, 15:40 Tudjinska je to zemlja. Muslimani se najljepse osjecaju u islamskoj drzavi. Nema sta ljepse nego kad su na sve strane dzamije i kad se cuju lijepi ezani. Pakistan je zemlja za nas muslimane. Sada kad dolazi Imran Khan Pakistan ce biti ljepsi i bolji za sve muslimane. Pakistan je zemlja muslimana i muslimani su radosni kad se Pakistan razvija. Norveska ne moze biti dom muslimanima jer muslimani se tamo smrzavaju a u islamskoj drzavi uzivaju u lijepoj klimi.
Nas i pakistance veže samo jedna stvar,a sve drugo nam je različito?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 13:56

Pakistan je muslimanska zemlja koja je bratska zemlja Bosni. Pakistan ima dzamije u kojima odlaze muslimani i gdje se muslimani mole Allahu. Imran Khan ce izvuci zemlju iz krize i moci ce muslimani slobodno zivjeti.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 13:59

Muamer18 wrote: 30 Jul 2018, 13:56 Pakistan je muslimanska zemlja koja je bratska zemlja Bosni. Pakistan ima dzamije u kojima odlaze muslimani i gdje se muslimani mole Allahu. Imran Khan ce izvuci zemlju iz krize i moci ce muslimani slobodno zivjeti.
Muslimani mnogo slobodnije žive u EU nego u bilo kojoj zaemlji sa mnogo džamija?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 14:12

Nisi u pravu. Islamske zemlje su privlacne mnogima i muslimanima nikada Europa ne moze biti dobra u poredjenju sa islamskim drzavama. Islamske drzave imaju slobodu Islama a EU sve vise negoduje zbog snaznog priliva muslimana. Muslimani u Pakistanu ce zivjeti bolje i Pakistan ce moci da gradi puno dzamija.
Pakistan ima potencijala da bude snazna drzava i da podigne ekonomiju koja bi gradjanima donio napredak.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 18:19

Muamer18 wrote: 30 Jul 2018, 14:12 Nisi u pravu. Islamske zemlje su privlacne mnogima i muslimanima nikada Europa ne moze biti dobra u poredjenju sa islamskim drzavama. Islamske drzave imaju slobodu Islama a EU sve vise negoduje zbog snaznog priliva muslimana. Muslimani u Pakistanu ce zivjeti bolje i Pakistan ce moci da gradi puno dzamija.
Pakistan ima potencijala da bude snazna drzava i da podigne ekonomiju koja bi gradjanima donio napredak.
Volio bih da odeš u Pakistan i da izbliza pogledaš čarobnost života muslimana
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 18:30

Ja bih volio da zivim u Pakistanu i da klannjam zajedno sa mojim muslimanima. Pakistan je jedna velika zemlja i ona je patila zbog pakistanskih talibana. Pakistan ce se razviti i Imran Khan ce izvuci zemlju iz krize. Muslimani uzivaju u Pakistanu jer nije sala zivjeti u islamskoj zemlji gdje su na sve strane dzamije. Pakistan moze postati zemljom napretka i da se pomire shije i sunije. Muslimani zele da budu jedinstveni i da izgrade zemlju koja ce biti privlacna muslimanima.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 18:52

Muamer18 wrote: 30 Jul 2018, 18:30 Ja bih volio da zivim u Pakistanu i da klannjam zajedno sa mojim muslimanima. Pakistan je jedna velika zemlja i ona je patila zbog pakistanskih talibana. Pakistan ce se razviti i Imran Khan ce izvuci zemlju iz krize. Muslimani uzivaju u Pakistanu jer nije sala zivjeti u islamskoj zemlji gdje su na sve strane dzamije. Pakistan moze postati zemljom napretka i da se pomire shije i sunije. Muslimani zele da budu jedinstveni i da izgrade zemlju koja ce biti privlacna muslimanima.
Jesu li talibani muslimani,klanjaju li i oni u pakistanskim džamijama?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 19:00

Talibani su teroristi i oni klanjaju u pakistanskim dzamijama kad zele pociniti teroristicki napad. Inace, obicni gradjani Pakistanci su dobri muslimani i oni zele da se njihova zemlja razvije. Pakistan je nuklearna sila i zato oni moraju da se razviju.

User avatar
Laser
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15132
Joined: 31 Mar 2016, 16:01
Location: Sa onu stranu rijeke
Mood:
Has thanked: 615 times
Been thanked: 2026 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Laser » 30 Jul 2018, 19:00

KOMESAR wrote: 30 Jul 2018, 18:52 Jesu li talibani muslimani,klanjaju li i oni u pakistanskim džamijama?
Klanjaju, klanjaju, a onda se raznesu eksplozivom i ubiju jedno pedesetak ljudi.

Fina neka zemlja.
Do not disturb! U procesu sam radikalizacije.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 19:04

Muamer18 wrote: 30 Jul 2018, 19:00 Talibani su teroristi i oni klanjaju u pakistanskim dzamijama kad zele pociniti teroristicki napad. Inace, obicni gradjani Pakistanci su dobri muslimani i oni zele da se njihova zemlja razvije. Pakistan je nuklearna sila i zato oni moraju da se razviju.
Zašto su talibani postali terorisi kad je to tako lijepa muslimanska zemlja puna džamija u kojima su mogli mirno klanjati?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 19:07

Terorizam ne moze proci kod muslimana. Talibani su teroristi jer oni se raznose eksplozivom a pravi muslimani su oni koji su dobro odgojeni i mirni.

User avatar
KOMESAR
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 11755
Joined: 28 Dec 2013, 23:26
Location: Ilidža
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by KOMESAR » 30 Jul 2018, 20:33

Muamer18 wrote: 30 Jul 2018, 19:07 Terorizam ne moze proci kod muslimana. Talibani su teroristi jer oni se raznose eksplozivom a pravi muslimani su oni koji su dobro odgojeni i mirni.
Nisi mi odgovorio zašto su talibani postali teroristi?
Čovjek i magarac znaju više nego sam čovjek.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 22:38

Oni su postali teroristi kad su poceli primjenjivati samoubilacke napade. Talibani su vladali Afganistanom ali cim su poceli sa samoubilackim napadima postali su teroristi. Postoje druge mjere otpora protiv americkih osvajaca ali samoublacki napadi su najgora vrsta otpora i zato oni ne mogu biti predmet simpatisanja jer pokazali su da im nista nije sveto ni dzamija ni muslimani na koje oni napadaju.

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 30 Jul 2018, 22:58

Pakistanski Talibani su pocinili mnoge zlocine i to u dzamijama. Njihov cilj su shije koji su manjina u Pakistanu. Zato Pakistan se bori protiv Talibana koji misle da mogu nesto uciniti protiv Pakistana. Pakistan sada ima dobrog premijera koji ce voditi zemlju u bolji napredak. Pakistan ima divnu buducnost i oni ce se izvuci iz krize. Muslimani u Pakistanu zele daa nestane terorizma i da semoze zivjeti ugodnije i bezbjednije nego sto je to bilo ranije. Ne smije niko uzimati vlast u svoje ruke da bi ubio neduzne civile.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Mutevelija » 30 Jul 2018, 23:00

Pakistan je pomogao BOšnjacima :djed i pomogao je i IRan najviše od svijeh muslimanskijeh država.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Muamer18
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1043
Joined: 30 Apr 2018, 18:58
Status: Offline

Re: Pakistan

Post by Muamer18 » 03 Aug 2018, 21:30

Pakistan je jedna velika zemlja koja ima Islam za drzavnu reliigiju i to je u pravom smislu islamska drzava. Pakistan je dobio novog premijera a to je Imran Khan koji ce zemlju izvuci iz krize. Pakistan ce biti zemlja u kojoj ce se lijepo klanjati i graditi dzamije koje su neophodne muslimanima. Muslimani zele da zive slobodno i da ispijau kahvu i caj i da klanjaju u dzamijama kojih ima na pretek u Pakistanu.

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests