Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Socrates » 10 Nov 2018, 21:18

Eto ih, narušiće perfektnu HDZ idilu sirom Hrvatske.

Otimaće Dorina čokolade svakom HDZ-ovcu iz usta.
. . . . . . . . .

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by storm » 10 Nov 2018, 21:22

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 21:16 Ne padam na priče jer u mojoj užoj a i široj obitelji ima njih koji rade u državnim službama pa neke podatke ipak doznam. Ne izgleda dobro, to je sigurno.
Ne izgleda... Jer se ocito stvorio "čep" I to bas izmedju bih I hr...
Hr ima zadatak držati Taj "schengen" a Srbija kroz RS rijesava se migranata I pusta ih u bih
Nakon sto ode I zadnji kontingent mladih I pametnih iz hr, jos ce zazivati migrante od svukud...
Jesu ti rekli da je nezaposlenost u hr strahovito pala?
Ali to nije rezultat dobre politike... Nego odlaska kadra iz države
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 10 Nov 2018, 21:27

Kakvi migranti i otkuda, iz kojih država? Gdje su im žene i djeca? Otkuda im najskuplji mobiteli? Otkuda im i po desetke tisuća Eura? O kakvim to migrantima pričate? Previše je tih smutljivaca u njihovim redovima da bi to bilo slučajno.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by storm » 10 Nov 2018, 21:31

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 21:27 Kakvi migranti i otkuda, iz kojih država? Gdje su im žene i djeca? Otkuda im najskuplji mobiteli? Otkuda im i po desetke tisuća Eura? O kakvim to migrantima pričate? Previše je tih smutljivaca u njihovim redovima da bi to bilo slučajno.
Ima razlike izmedju vala 2015 I ovog danas... To stoji...
Ali upravo je argument mobiteli, dio tih pricica...
Ima I gamadi medju njima, no to je posao policije da eliminira I deportira...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by storm » 10 Nov 2018, 21:32

Ali odreci svima prava I bijeg od rata zbog nekih, je uzasno...
Habibti, ya nour el - ain... :srce

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 10 Nov 2018, 21:35

Bijeg od rata vojno sposobnim muškarcima? i onda takve face dođu nama širiti neku svoju vjeru i običaje, postaju nasilni, pljačkaju, otimaju, siluju!? Oni će meni provoditi neke svoje šerijatske zakone u mojoj državi? Pa pogledaj čovječe šta rade kad prijeđu granicu!?

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Socrates » 10 Nov 2018, 21:36

Prva predrasuda je da svaki migrant, pa čak i da je izbjeglica, mora da bude siromašan, kukala mu majka.
. . . . . . . . .

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80763
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9950 times
Been thanked: 6778 times
Status: Online

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Julia-Klara » 10 Nov 2018, 21:38

...I da je svaki dosao da siluje, krade, siri vjeru ...
Eto sta populizam radi od ljudi :kafa

Ja sam se nadala da ce se melgirl drzati sex tema,ali jok ... a bolje bi bilo :kafa
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by lejlamo » 10 Nov 2018, 21:39

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 21:35 Bijeg od rata vojno sposobnim muškarcima? i onda takve face dođu nama širiti neku svoju vjeru i običaje, postaju nasilni, pljačkaju, otimaju, siluju!? Oni će meni provoditi neke svoje šerijatske zakone u mojoj državi? Pa pogledaj čovječe šta rade kad prijeđu granicu!?
pazi se ti. s prvim mrakom kući.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by storm » 10 Nov 2018, 21:40

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 21:35 Bijeg od rata vojno sposobnim muškarcima? i onda takve face dođu nama širiti neku svoju vjeru i običaje, postaju nasilni, pljačkaju, otimaju, siluju!? Oni će meni provoditi neke svoje šerijatske zakone u mojoj državi? Pa pogledaj čovječe šta rade kad prijeđu granicu!?
Jesi ti vidjela te ljude?
Ili samo citas portale... Odredjene
Vecina njih upravo od tih serijatlija bjezi u normala0n svijet...
Druge, trece generacije getoiziranih EU gradjana ide uglavnom u radikalno...
Ne kažem ima ih I medju ovima ali daleko manje nego se priča I misli
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Socrates » 10 Nov 2018, 21:41

Eto, samo da zadovolje našu predstavu o migrantima i izbjeglicama, svi su trebali da budu siromašni. :zao
. . . . . . . . .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Krokodil Behko » 10 Nov 2018, 22:31

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 21:35 Bijeg od rata vojno sposobnim muškarcima? i onda takve face dođu nama širiti neku svoju vjeru i običaje, postaju nasilni, pljačkaju, otimaju, siluju!? Oni će meni provoditi neke svoje šerijatske zakone u mojoj državi? Pa pogledaj čovječe šta rade kad prijeđu granicu!?

Ne brini, u HR niko od njih neće ostati.

Možda bi bolje bilo da povedeš brigu o najmanje 200.000 komada fertilnog stanovništv koji su pobjegli iz HR u Njemačku. Samo u Njemačku

U razdoblju, pak, od 2011. do kraja 2016., prema DZS-u, u Njemačku se iselilo ukupno 45.455 osoba, a prema podacima Njemačke doselilo je 206.654!
Ali da, to će se namiriti od BH Hrvata koje ćete uvesti, uz pomoć Dragana Čovića (on uredno dobije počasni doktorat zbog toga), a potom ih tamo nazivate kockoglavima, a nas Bošnjake će optužiti da smo ih baš mi potjerali odavdje.
Međutim i tome polako dolazi kraj, jer se iz BiH više nema ko odseliti u HR i šta onda?
Ove godine, očekuje se da će popis katoličkih župa u BiH pasti na oko 360.000. Sudeći po ritmu iseljavanja iz HR, taman vama da podmirite dvogodišnji manjak i vozdra.
online

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 10 Nov 2018, 22:38

Nimalo me ne zabrinjava stanje u BiH niti me zanimaju ti Hrvati tamo. Kad dođu ovdje onda je već druga priča. Ne samo oni nego i bilo tko drugi. Ovi koji su otišli, neka idu, koga briga. I prije se iseljavalo, čak i više nego sad, ali to se nastoji prešutjeti. Jasno, jer iza svega stoje sdp-ovci. Za vrijeme njihove vlasti se nije iseljavalo i oni nisu odgovorni za ovo stanje u Hrvatskoj? Samo za vlasti zorana milanovića Hrvatska se zadužila za 130 milijardi kuna. Gdje su ih uložili? Pokaži mi. I onda oni imaju obraza lajati o iseljavanju.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7756 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Krokodil Behko » 10 Nov 2018, 22:52

Melgirl wrote: 10 Nov 2018, 22:38 Nimalo me ne zabrinjava stanje u BiH niti me zanimaju ti Hrvati tamo. Kad dođu ovdje onda je već druga priča. Ne samo oni nego i bilo tko drugi. Ovi koji su otišli, neka idu, koga briga. I prije se iseljavalo, čak i više nego sad, ali to se nastoji prešutjeti. Jasno, jer iza svega stoje sdp-ovci. Za vrijeme njihove vlasti se nije iseljavalo i oni nisu odgovorni za ovo stanje u Hrvatskoj? Samo za vlasti zorana milanovića Hrvatska se zadužila za 130 milijardi kuna. Gdje su ih uložili? Pokaži mi. I onda oni imaju obraza lajati o iseljavanju.

Nisam mnogo upućen oko zaduživanja HR, ali nije uvijek problem u bivšoj vlasti.
SDP HR je bar doveo tu zemlju do učlanjenja u EU, a ovi će je po svoj prilici, dovesti do izbacivanja, a u vezi onog spora sa Slovencima. HR ima jako mnogo obale i nema šanse dsa se to ne može preurediti i izvući više novca. HDZ vlada već oko 4 godine i kako sad da za toliko vremena, pod milim bogom nizašta nisu krivi?
online

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Zagorka » 10 Nov 2018, 23:01

Ovo "imaju mobitele" je vec toliko isfurano, ne znam ima li u bosni kuca da nema 4 mobitela, pa mi smo najbogatiji na dunjaluku ako se bogatstvo mobitelima gleda...
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 10 Nov 2018, 23:03

Složena je to tema za ovakav forum i mislim da ga ne bi trebalo inficirati tako teškim temama. Ukratko, Hrvatsku nitko neće izbaciti iz EU, ne znam otkuda uopće nekome takva ideja. A to o "slovenskom moru" je priča za sebe. Ti pošteni slovenci su potkupili nekog marginalnog arbitra tamo neke sporedne i nevažne arbitražne komisije. Kad su naši tu uhvatili, jednostavno su otkantali sve to u MP3 i sad imamo svoju granicu onako kako i spada. Po sredini zaljeva. Pa neka slovenci bleje koliko god hoće.

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 11 Nov 2018, 11:18

A što se tiče migranata, eno Policija uhvatila trojicu s ukradenim autom ovde nadomak Splita. Divni momci, svaka majka bi ih za zeta poželjela. Evo još jedan citat iz domaćih novina, potkrijepljen službenim, tragičnim brojkama, datumima i mjestima diljem Europe.


- Ma ne treba radit kolektivnu histeriju. Zašto to radit? Pa Srbi su iz zajebancije rušili , palili, ubijali... samo hrvatski kmet ne kuži šalu. Sreća pa ima ovako inteligentnih novinara koji razumiju zajebanciju. Kad je krenuo izbjeglički val , migranti su ustvari super dečki samo i njihova zajebancija nije skužena. Sve ovo dolje nabrojano samo je zajebancija koju samo ovako inteligentan čovjek kao ovaj novinar može skužit.
BARCELONA, 17. kolovoza 2017. – Najmanje 13 ljudi poginulo je u naletu kombijem na pješake na slavnoj La Rambli u Barceloni
MANCHESTER, 22. svibnja 2017. – Bombaš samoubojica raznio je 22 ljudi, među kojima je bilo i djece, na pop-koncertu Ariane Grande u Manchesteru.
STOCKHOLM, 7. travnja 2017. – Petero ljudi ubijeno je u naletu ukradenog kamiona u pješačkoj zoni u Stockholmu.
LONDON, 22. ožujka 2017. – Četiri osobe ubijene su, a jedan policajac izboden do smrti u napadu automobilom na londonskom Westminsterskom mostu
BERLIN, 19. prosinca 2016. – Božićni sajam 2016. u njemačkoj prijestolnici bio je poprište napada kamionom kojim je pristaša Islamske države pregazio 12 ljudi.
NICA, 14. srpnja 2016. – Pobornik IS-a usmrtio je u napadu kamionom 86 ljudi na promenadi u Nici na francuski državni praznik.
BRUXELLES, 22. ožujka 2016. – Više džihadista ubilo je 32 ljudi u napadu na zračnu luku i postaju podzemne željeznice u belgijskom glavnom gradu.
BRUXELLES, 22. ožujka 2016. – Više džihadista ubilo je 32 ljudi u napadu na zračnu luku i postaju podzemne željeznice u belgijskom glavnom gradu
PARIZ, 13. studenoga 2015. – Skupina džihadista ubila je 130 ljudi u nizu koordiniranih napada na više pariških ciljeva u studenome 2015.
KOPENHAGEN, 15. veljače 2015. – Napadač star 22 godine ubio je dvoje ljudi u danskom glavnom gradu, jednu osobu u kafiću, drugu ispred sinagoge.
PARIZ, 7. siječnja 2015. – U napadu na redakciju satiričnog lista Charlie Hebdoa ubijeno je 17 ljudi. Odgovornost je preuzela Al-Qa’ida.
Pa da sad ne nabrajamo silovanja, pokušaje silovanja, krađe.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Socrates » 11 Nov 2018, 11:21

Jesi li ti to malo polupala lončiće?
. . . . . . . . .

Melgirl
Sitna buranija
Sitna buranija
Posts: 382
Joined: 26 Feb 2012, 22:41
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Melgirl » 11 Nov 2018, 11:26

Ne, ja samo citiram medije.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Evropa i imigranti. Problem budućnosti ili ne

Post by Socrates » 11 Nov 2018, 11:33

Pa sto ih citiras? Dosadno ti?

Koji ti je argument? Jasno i glasno.
. . . . . . . . .

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests