Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by storm » 19 Oct 2018, 11:57

Konsultant wrote: 19 Oct 2018, 11:56
storm wrote: 19 Oct 2018, 11:40 Eto sad cu ja reci.slovenke :rozi
I ajmo čiji je tata jaci :oo
Khm... valjda cije su :cice vece
To se zna :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Salko
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26742
Joined: 25 Sep 2018, 14:23
Location: Tamni Vilajet
Mood:
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Salko » 19 Oct 2018, 12:07

storm wrote: 19 Oct 2018, 11:40 Gluposti...
Neku tvrdnju mozemo donijeti, tek, kad vidimo i(li) posjetimo bar sve kontinente...
Eto sad cu ja reci.slovenke :rozi
I ajmo čiji je tata jaci :oo
nisam jedino nikada bio u Asustraliji :oo

Bez ikakve uvrede ali daleko najružnije portugalke...
"ignorance is bliss"

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by storm » 19 Oct 2018, 12:59

I spanjolke...kakva zabluda o curama sa kastanjetama :lupa
Sve malo, guzlato, brkato :D.
Za 14 dana madrida, lisabona i nekih stadiona...vidio sam pet dobrih žena...vjerujem...turistice :oo
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
lejlamo
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 12993
Joined: 23 Feb 2018, 18:17
Location: kamen i drača
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by lejlamo » 19 Oct 2018, 13:22

meni su privlačniji ljudi tamnije kose, ne nužno i tena, ali volim da nije baš ko sir, mada sam i sama svjetlijeg tena :o
a najljepši narod je u hercegovini, bezbeli.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Socrates » 19 Oct 2018, 15:42

Svi ti latinosi i ostali zagorjeli su plaho precijenjeni, po mom skromnom mišljenju.
. . . . . . . . .

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Konsultant » 19 Oct 2018, 16:24

storm wrote: 19 Oct 2018, 11:40 I ajmo čiji je tata jaci :oo

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Mutevelija » 19 Oct 2018, 17:06

Socrates wrote: 19 Oct 2018, 15:42 Svi ti latinosi i ostali zagorjeli su plaho precijenjeni, po mom skromnom mišljenju.
Dobre su latinke, da vidiš guzica :valja
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Melek » 19 Oct 2018, 18:03

Najljepsi evropski narod je, barem po meni, onaj koji je najmanje ekstreman.. Eh, sad, da vidimo ko su ti.. Finci su se dobro zahuktali u zadnje vrijeme, Norvezani i Danci pogotovo, Svedi jos uvijek tinjaju ali sve vise i oni smrduckaju, Madjari - fuj, ehm :hm
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37666
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2204 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Pasaga » 19 Oct 2018, 19:38

Balkanci ... kad su na zapadu .... :p
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
Vjetar
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 14764
Joined: 23 May 2015, 17:46
Location: Na konju
Been thanked: 22 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Vjetar » 19 Oct 2018, 21:01

Ja što sam vidio, u Finskoj ima jako puno lijepih žena. Jako puno prelijepih žena. Muškarci su im čudnog izgleda, ne baš lijepi. Holanđanke su loše, Holanđani još gori. Belgijanki se ne sjećam. Francuskinje čudne, muškarci nakaradni. Talijanke su napucane, ali nisam se nagledao ljepotica, dok Talijana ima frajera puno. Grkinje su isto tako čudne, nekako su mi neandertalno izgledale u licima. Grci :grana
Turkinje niti smrde niti mirišu. Turci :grana
Nijemice su mi najružnije žene. To kažem u smislu da najmanje lijepih žena sam vidio u Njemačkoj, dok grdnim stvarno ne oskudjevaju.
Ex-Yu žene su možda ispred Finkinja, jer raznovrsnije su. Finkinje su jednoobrazne, ali stvarno ih ima da se raspametiš :D. Ex-Yu muškarci su srednja žalost u totalu.
Poseban pomen ide Amerikankama, care kako dobrih žena imaju :inasab

User avatar
Melek
Deer Hunter
Deer Hunter
Posts: 29042
Joined: 20 Jun 2013, 23:18
Has thanked: 3593 times
Been thanked: 2420 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Melek » 19 Oct 2018, 21:06

Britanke su ili/ili. Ili su otromboljeni white trash ili savrsene. Samo su jako promiskuitetne, barem tamo oko Liverpoola :obrve
Weak people revenge.
Strong people forgive.
Intelligent people ignore.

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by storm » 19 Oct 2018, 21:15

Oblak wrote: 19 Oct 2018, 21:01 Ja što sam vidio, u Finskoj ima jako puno lijepih žena. Jako puno prelijepih žena. Muškarci su im čudnog izgleda, ne baš lijepi. Holanđanke su loše, Holanđani još gori. Belgijanki se ne sjećam. Francuskinje čudne, muškarci nakaradni. Talijanke su napucane, ali nisam se nagledao ljepotica, dok Talijana ima frajera puno. Grkinje su isto tako čudne, nekako su mi neandertalno izgledale u licima. Grci :grana
Turkinje niti smrde niti mirišu. Turci :grana
Nijemice su mi najružnije žene. To kažem u smislu da najmanje lijepih žena sam vidio u Njemačkoj, dok grdnim stvarno ne oskudjevaju.
Ex-Yu žene su možda ispred Finkinja, jer raznovrsnije su. Finkinje su jednoobrazne, ali stvarno ih ima da se raspametiš :D. Ex-Yu muškarci su srednja žalost u totalu.
Poseban pomen ide Amerikankama, care kako dobrih žena imaju :inasab
Ameri su zestoki miks genetskih i haplo grupa...vjerojatno to objasnjava kolicinu lijepih :love
Dodao bih cehe...uzasni, cehinje :inasab
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Socrates » 19 Oct 2018, 21:35

Držite se Evrope. :ooo

Posto ovdje imam priliku da vidim skoro sve na jednom mjestu, u jedan trenutak me je lupilo da su Ukrajinke najljepše u Evropi.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Socrates » 19 Oct 2018, 21:41

Ruskinje su too bitchy.

Naše iz regiona so so ako se samo ljepota ocjenjuje. Al' se meni čini ili sam neobjektivan, ali Bosanke su stvarno najljepše u regionu. Procvjetaju. Mada ne možeš ti uvijek ni pogoditi ko je odakle.

Finkinju sam jednu sreo i bila je anđeo.
. . . . . . . . .

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Socrates » 19 Oct 2018, 21:48

Sad sam skont'o da kod mene igra ulogu i akcent. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Hurija
Pandora
Pandora
Posts: 19647
Joined: 05 May 2018, 21:21
Has thanked: 874 times
Been thanked: 1047 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Hurija » 19 Oct 2018, 22:15

Italijani oba spola su po meni pri vrhu.
Ostalo je cutanje.

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120145
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6888 times
Been thanked: 7762 times
Status: Online

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Krokodil Behko » 09 Jan 2019, 09:40

Jesu li Jugoslaveni lijep narod?


Image

Travanj 1969: Silvija Koščina, Beba Lončar, Bekim Fehmiu i Milko Škofič najčuveniji Jugoslaveni na vrhu kozmopolitske ljestvice ... Mnogi naši sportaši koji se nalaze na pečalbi u svijetu stekli su reputaciju "zdravih i poželjnih momaka" ... Bez masovne fizičke kulture nema ni lijepih ljudi, pa ni lijepa naroda...

Govorimo li o žiteljima jedne zemlje, onda, naravno, ne možemo izdvajati posebne etničke grupe niti ih razdvajati po sastavu narodnosti. Jer, kad kažemo za Indijku Reitu Fariju da je prije nekoliko godina (1966.) osvojila naslov najljepše žene na svijetu, onda i ne pokušavamo misliti da se velika azijska zemlja (Indija) sastoji od mnogih država i sasvim nam je sporedno kojoj pripada Reita Faria.

Mi je prepoznajemo kao Indijku, isto kao što su drugoplasiranu na tom istom natjecanju u Londonu, Nikicu Marinović, svi tretirali kao predstavnicu Jugoslavije, bez obzira na to što je ona porijeklom iz Dalmacije i što je njezino rodno mjesto Dubrovnik.

Zbog toga smo mi, Jugoslaveni, okrenuti svijetu jedinstveno, i tako nas svi vide i promatraju. Ako bilo kojega stranca što posjeti našu zemlju, ili kojega smo sreli negdje u svijetu, upitamo: "Jesmo li lijep narod?" - sigurno je da će se njegov odgovor odnositi na sve nas, jer za nj, logično, naciju predstavljamo mi svi.

Kostim pramajke Eve

U današnje vrijeme, kad su krinoline i korzeti isto kao i "bonjouri" i frakovi muzejski eksponati, kad se obnažene grudi i prozirne haljine ne smatraju ničim neobičnim i kad posljednja starleta ili manekenka (a isto vrijedi i za njihove muške kolege) ne može ni zamisliti svoj uspon bez nekoliko naslovnih novinskih strana u kostimu pramajke Eve, onda je sasvim normalno da se najzad i mi upitamo: "Jesmo li zaista lijep narod?"

Opet bi se udala za Jugoslavena

No, prije nego što pokušamo odgovoriti na to pitanje, treba skrenuti pozornost na razvoj naše zemlje, u ekonomskom smislu, koju je nagli poratni napredak doveo u sasvim ravnopravan položaj sa svijetom. Naša je zemlja imala takav životni standard da je sebi mogla priuštiti sve ono što stanovništvo nerazvijenih zemalja nije moglo.

Iako je objektivni sud o naciji i u tim uvjetima mogao biti ako ne isti a ono približan današnjem, nekad nitko nije ni pomišljao da neku Jugoslavenku pošalje na natjecanje među svjetske ljepotice, da i ne govorimo da je bilo apsurdno i zamisliti nekoga Jugoslavena kao konkurenciju Rudolfu Valentinu, Ramonu Novari i sličnima.


Danas, kao što znamo, među tisućama manje poznatih i stotinama najrazvikanijih svjetskih starova upravo je Bekim Fehmiu odabran za glavnu ulogu u seriji talijanske televizije o Odiseju, a nedavno je završio i film o pustolovu Forfiriju Rubirosi. Tko bi, na primjer, mogao predvidjeti hirovitost dra Milka Škofiča, za kojega je njegova bivša supruga Gina Lollobrigida, još nedavno, izjavljivala kako je to "najljepši i najbolji suprug na svijetu" i "kad bi se opet udavala, da bi bez razmišljanja uzela Jugoslavena".

Zar je dojučerašnjem idolu milijuna Francuza, Alainu Delonu, moglo i u snu biti poznato da će ga njegova žena Nathalie zapostaviti radi jugoslavenskog avanturista Stevana Markovića (na stranu njegov tragični završetak) te da će u očima svojih filmskih obožavalaca biti sveden na razmjere namagarčenoga supruga?


Filmska slava Zagrepčanke Silvije Koščine, Beograđanke Bebe Lončar, zatim nekolicine manje popularnih, da spomenemo samo neke, Dunje Rajter, Špele Rozin, Ivice Pajera i drugih u svakom slučaju obilježava prisutnost Jugoslavena u svjetskom biznisu industrije snova.


Sportaši - zdravi i poželjni

Osim toga, mnogi naši sportaši koji se nalaze na pečalbi u svijetu stekli su reputaciju "zdravih i poželjnih momaka". Nema tome dugo kako je tenisaču Nikoli Piliću ponuđeno da igra naslovnu ulogu u jednom filmu australsko-američke proizvodnje (što je i prihvatio), a američka revija za tenis svrstala ga je na četvrto mjesto na ljestvici svjetskih tenisača-ljepotana.

Navodeći sve te podatke, htjeli smo samo donekle ilustrirati činjenicu da se danas mogu "vidjeti" predstavnici naše zemlje gotovo na svim meridijanima i paralelama svijeta, dodajući tome broju tisuće široj javnosti nepoznatih ljepotica i ljepotana koji su "tiho" uplovili u bračnu luku i koji danas žive u domovini svojih bračnih partnera.

Nema savršeno lijepa naroda

Od stare Sparte, gdje je tijelo bilo uzdignuto do najviše vrijednosti (sjetimo se samo drastične selekcije novorođenčadi, kad su slabašna djeca bila bacana niz padine Tajgeta), pa preko grčkih hetera i rimskih kurtizana, uključujući prelijepu Šeherezadu iz "Tisuću i jedne noći", da i ne govorimo o nenadmašivoj ljepoti starodrevnih ljepotica Nefretete i Kleopatre, koje se isto tako često spominju kao i najmoćniji egipatski faraoni Keops ili Tutankamon, ljepota tih najeklatantnijih primjeraka naroda nije se nikad vrednovala istim metrom.


Danas se, međutim, točno zna kakve obline treba da ima jedna djevojka da bi se mogla proglasiti za "najljepšu" između odabranih, neovisno o tome da li je riječ o svjetskom, kontinentalnom, nacionalnom ili čak prigodnom natjecanju ljepote, recimo, za "miss turizma" toga i tog mjesta.

U tim relacijama, kao što ćemo poslije vidjeti, Jugoslavenke i Jugoslaveni zauzimaju gotovo idealno mjesto, jer su njihove mjere prosječno veoma blize tome standardu. Tako, Amerikanke i njihove rođakinje Engleskinje imaju kao odliku duge i lijepo oblikovane noge, ali su im zato ramena preširoka i visina znatno odskače od "norme".

Francuskinje su prosječno suviše slabašne, a Talijanke minijaturne. Skandinavske ljepotice hladne i pjegave, a Njemice suviše "konfekcionirane", Ruskinje mnogo ugojene, dok su Grkinje "tvrde". Takav sud davali su "službeni estetičari" na skupu Svjetskih kozmetičara u povodu Svjetske izložbe u New Yorku.

Dakako, to su samo uopćene tvrdnje.

Prije nego što čujemo mišljenja naših esteta, evo i mjera koje bi trebala imati žena idealne ljepote po "standardnim svjetskim mjerilima": opseg grudi 90, bokova 90, struka 62, visina 170 cm i težina 60 kg.

Fizička kultura i ljepota

Zagrebački slikar Edo Murtić ujedno je jedan od najizrazitijih jugoslavenskih predstavnika modernoga slikarstva. Posjetili smo ga u ateljeu, gdje je dovoljno baciti samo letimičan pogled na njegova platna i odmah osjetiti da je Murtić savršen esteta sklada i boja.

"O ljepoti jedne nacije ne bi valjalo govoriti uopćeno, premda preko najizrazitijih primjera moramo donekle uopćavati. Ali, kad već o tome govorimo, bilo bi više nego logično da se zapitamo: Je li u nas, u Jugoslaviji, poklonjena dovoljna pažnja fizičkoj kulturi ljudi? Odgovor je jasan: Nije! O sportu se i suviše mnogo govori, ali je taj sport najvećma nogomet. A danas je, u nas, nogomet stvar profesionalaca i njihova biznisa, koji s fizičkom kulturom nema nikakve veze.

Potrebno je naglasiti, a to je pedagozima, liječnicima i svima koji promatraju fizičke pojave jasno, da bez intenzivne i masovne fizičke kulture nema ni lijepih ljudi, a time ni lijepa naroda. Uzmemo li, na primjer, gorštake iz bilo kojega kraja naše zemlje, naći ćemo kod njih značajke: uspravan hod, lijepo oblikovano tijelo, hitrost i uopće elegancija tijela i pokreta. A kako oni to postižu? Fizičkom kulturom kojom se, po prirodi posla i uvjeta života, svaki dan bave. To ne vrijedi samo za našu zemlju nego za sav svijet. Zbog toga bi se moglo zaključiti: Nema ružnih naroda nego samo ružnih pojedinaca!

Naš je narod izuzetno lijep

"Bitka na Neretvi" za našega najistaknutijeg filmskog režisera, Veljka Bulajića, još traje. Ipak u predahu između montaže dvaju kadrova, na naše pitanje o ljepoti Jugoslavena on kaže: "Mislim da dobro poznajem našu zemlju, jer sam svoje filmove snimao u svim njezinim krajevima. Čini mi se da je naš narod izuzetno lijep. To u prvom redu vrijedi za ljude i žene sa sela, a osobito iz nekih naših krajeva. Kad je riječ o građanima, na žalost, to isto ne bih mogao tvrditi. Ima mnogo debelih ljudi, s trbusima, sredovječnih, koji su prije vremena ostarjeli, i takozvanih mladih debelih gnjevnih ljudi. To ne znači da imam nešto protiv debelih ljudi, jer veoma volim Falstaffa i Cola Breugnonea, ali nekoj slavenskoj, rasnoj ljepoti sve se više gubi trag".


Pojedinci nisu mjerilo

U ovoj maloj anketi o ljepoti našega naroda htjeli smo čuti mišljenje i jedne žene. U osobi slikarice Jagode Buić, naše poznate majstorice tapiserije, čiji radovi ukrašuju domove i palače gotovo na svih pet kontinenata, našli smo vrsna poznavaoca estetskih mjerila i vrijednosti: "Lijep smo mi narod. Tako barem o nama govore drugi. Naše muškarce prati glas da su lijepi - a da to ne ide na račun muževnosti. Žene su lijepe, da to ne ide na štetu njihove topline i požrtvovnosti. Lijep smo mi narod, i nadam se da to ne ide nauštrb naše pameti. Nisam sigurna da se ljepota naroda može odrediti po eksponiranim pojedincima, iako mislim da se u nas može naći mnogo više krasnih 'primjeraka' nego što ih mi plasiramo na domaće i inozemno tržište ljepote. Nije slučajno, dakako, da je upravo jedna crnogorska princeza bila izabrana da svojim stasom i ljepotom popravi budućnost jedne kraljevske kuće čiji su izdanci bivali sve manji i manji. , Nije slučajno da su naši ljudi bili u gardi Marije Terezije itd... Na razmeđi Istoka i Zapada, na ušćima Mediterana, na vjetrometini ratova i seoba, oblikovala se ljepota naših ljudi. To je ljepota izraza i pokreta. Ne treba je tražiti na izborima ljepotica. Treba je tražiti onako kako to čini Tošo Dabac, na čijem je portretima zaustavljen trenu tak te ljepote. Tražiti je treba u gorštačkom kolu, u ovalu lica slavonskih snaha, u brzonogim i crnoputim klapama dalmatinske mlađarije. Pa kad bih mogla savjetovati onima kojima je ljepota zanimanje - onda bih rekla da nema uopćene ljepote, da čovjek u sebi uvijek nosi pečat i znak svoje nacije - i da to treba čuvati i umjeti pokazati".

Zaključiti ovu temu bez odgovora na pitanje: "Jesmo li lijep narod" bilo bi nedopustivo, ali isto tako ne možemo donijeti jedan sud koji je zasnovan samo na izjavama nekolicine naših esteta. No, da smo umjesto troje anketiranih uzeli tri stotine ili tri tisuće, vjerojatno bi se svi složili da nema ružna naroda. Pa ako je tako, a tako zaista i jest, onda se odgovor sam nameće a mi ga samo, izgovorimo: Da, lijep smo mi narod.

Napisao: Mario Krivić (VUS, 1969.)
online

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Mutevelija » 09 Jan 2019, 09:50

Jugoslaveni su kako znam izumrli narod :oo
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Divlja_u_srcu
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18259
Joined: 30 Jul 2014, 10:39
Location: ``Home is where I`m with you``
Mood:
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Divlja_u_srcu » 09 Jan 2019, 09:52

Oblak wrote: 19 Oct 2018, 21:01 Ja što sam vidio, u Finskoj ima jako puno lijepih žena. Jako puno prelijepih žena. Muškarci su im čudnog izgleda, ne baš lijepi. Holanđanke su loše, Holanđani još gori. Belgijanki se ne sjećam. Francuskinje čudne, muškarci nakaradni. Talijanke su napucane, ali nisam se nagledao ljepotica, dok Talijana ima frajera puno. Grkinje su isto tako čudne, nekako su mi neandertalno izgledale u licima. Grci :grana
Turkinje niti smrde niti mirišu. Turci :grana
Nijemice su mi najružnije žene. To kažem u smislu da najmanje lijepih žena sam vidio u Njemačkoj, dok grdnim stvarno ne oskudjevaju.
Ex-Yu žene su možda ispred Finkinja, jer raznovrsnije su. Finkinje su jednoobrazne, ali stvarno ih ima da se raspametiš :D. Ex-Yu muškarci su srednja žalost u totalu.
Poseban pomen ide Amerikankama, care kako dobrih žena imaju :inasab
:ok
❤️ Majka❤️
Jedina osoba koja može svačije mjesto da zamjeni a njeno niko nemože. ❤️

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Najljepši narod u Evropi po mišljenju forumaša?

Post by Mutevelija » 09 Jan 2019, 10:02

Imaju ako ne idu u Mc Donald
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests