Illuminati - secret society do exist - a ?

Dešavanja u svijetu

Moderators: Krokodil Behko, Duminjo

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120132
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6876 times
Been thanked: 7757 times
Status: Offline

Bivši član Iluminata progovorio

Post by Krokodil Behko » 06 Nov 2016, 16:38

Image
Korisnik Imgur društvene mreže napisao je post koji je ubrzo obrisan, u kojem se predstavio kao bivši član tajnog društva Iluminati, a njegova objava ubrzo se našla i u svjetskim medijima.

- Godinama sam živio u skladu sa uvjerenjima, motivima i akcijama iluminata, ali u posljednje vrijeme bilo mi je stvarno previše i morao sam da prekinem svoj sveti ugovor - započeo je svoju ispovijest u kojoj tvrdi da je bio regrutovan kao 19-godišnjak, a da je nakon 47 godina morao da izađe iz iluminata.

Ovaj neidentificirani izvor objelodanio je da su historijske ličnosti poput Leona Trockog, Abrahama Linkolna i Sadama Huseina za vrijeme konfllikta upravo sakrivali u odajama tajnog društva.

- U svijetu postoji 439 bunkera, a sve ih kontroliršu i održavaju iluminati. Najveći je u Sao Paulu u Brazilu, a u njega stane 5.000 ljudi koji bi unutra mogli preživjeti 10 godina. Bio sam u njemu i veći je nego što iko može da zamisli. U slučaju globalnog nuklearnog rata, prirodne ili bilo kakve druge velike katastrofe, 5.000 najbogatijih i najmoćnijih individualaca u njemu će potražiti spas – tvrdi on i otkriva da među članovima nije predsednik SAD Barak Obama, za razliku od ruskog kolege Vladimira Putina čiji je zadatak da navodno kontroliše Aziju.

On je dodirnuo i druge teorije zavjere, pa je tako rekao da je slijetanje na Mjesec 1969. godine bilo stvarno, ali je napomenuo da su Rusi tamo stigli sedam godina prije Amerikanaca, kao i da su ljudi unutar “društva slobodnih mislilaca” dirigovali Špansku groznicu 1918. godine, SARS i ptičji grip.
online

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Venera » 06 Nov 2016, 16:50

zasto ne primaju zene da im radjaju male iluminate :kafa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Hannibal
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 64067
Joined: 03 Sep 2015, 23:23
Mood:
Has thanked: 6850 times
Been thanked: 2189 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Hannibal » 06 Nov 2016, 17:16

Ti njihovi iluminati grade protivnuklearne bunkere a nasi u sarajevu vozaju tojote sa ugradjenim plinom...
🐽

User avatar
Mohr
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8978
Joined: 16 Aug 2015, 21:15
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Mohr » 06 Nov 2016, 19:23

Krokodil Behko wrote:
Image
Korisnik Imgur društvene mreže napisao je post koji je ubrzo obrisan, u kojem se predstavio kao bivši član tajnog društva Iluminati, a njegova objava ubrzo se našla i u svjetskim medijima.

- Godinama sam živio u skladu sa uvjerenjima, motivima i akcijama iluminata, ali u posljednje vrijeme bilo mi je stvarno previše i morao sam da prekinem svoj sveti ugovor - započeo je svoju ispovijest u kojoj tvrdi da je bio regrutovan kao 19-godišnjak, a da je nakon 47 godina morao da izađe iz iluminata.

Ovaj neidentificirani izvor objelodanio je da su historijske ličnosti poput Leona Trockog, Abrahama Linkolna i Sadama Huseina za vrijeme konfllikta upravo sakrivali u odajama tajnog društva.

- U svijetu postoji 439 bunkera, a sve ih kontroliršu i održavaju iluminati. Najveći je u Sao Paulu u Brazilu, a u njega stane 5.000 ljudi koji bi unutra mogli preživjeti 10 godina. Bio sam u njemu i veći je nego što iko može da zamisli. U slučaju globalnog nuklearnog rata, prirodne ili bilo kakve druge velike katastrofe, 5.000 najbogatijih i najmoćnijih individualaca u njemu će potražiti spas – tvrdi on i otkriva da među članovima nije predsednik SAD Barak Obama, za razliku od ruskog kolege Vladimira Putina čiji je zadatak da navodno kontroliše Aziju.

On je dodirnuo i druge teorije zavjere, pa je tako rekao da je slijetanje na Mjesec 1969. godine bilo stvarno, ali je napomenuo da su Rusi tamo stigli sedam godina prije Amerikanaca, kao i da su ljudi unutar “društva slobodnih mislilaca” dirigovali Špansku groznicu 1918. godine, SARS i ptičji grip.



:mohr

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Konsultant » 06 Nov 2016, 19:38

statebriga wrote:zasto ne primaju zene da im radjaju male iluminate :kafa
:rug

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Venera » 06 Nov 2016, 20:25

Konsultant wrote:
statebriga wrote:zasto ne primaju zene da im radjaju male iluminate :kafa

:rug
:roda :hihi
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Konsultant
Legenda foruma
Legenda foruma
Posts: 11187
Joined: 22 May 2011, 10:40
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Konsultant » 06 Nov 2016, 20:44

:trlja

User avatar
Pasaga
Hadžija
Hadžija
Posts: 37664
Joined: 09 Dec 2012, 16:58
Location: NORDPOL
Has thanked: 2865 times
Been thanked: 2203 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Pasaga » 06 Nov 2016, 20:51

:mogul


:haha
Ne obracaj mi se:
Lavlje_srce

"Ne uzimaj hranu iz tanjira brata svojeg, jer će oslabiti, i ma koliko te volio, tako slab ti neće biti od pomoći, i ostaćeš sam".

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by STrendzer » 06 Nov 2016, 20:58

Mislim da su to sve gluposti...sta je 10 godina a njih 5000 bi se kofol spasilo,a koliko sluga i siromaka bi im trebalo da njeguju,hrane i ciste te bogate bolesnike u glavu,valja im zivit u mraku,u smradu,u izolovanosti,bez sunca,sa strahom da ce ne dao Bog neka masina/postrojenje koje snabdijeva vitalne potrebe za zivot covjeka otkazat...osim toga,danasnje atomsko oruzje,ako ga upotriebe onako kako ga mogu upotriebit unistit ce svaki zivot i preko 1000 godina..

svraju oni qrcu...nema nista od toga..

User avatar
Tokmak
Vucin apostol
Vucin apostol
Posts: 15111
Joined: 08 Jul 2015, 17:31
Location: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Has thanked: 956 times
Been thanked: 945 times
Status: Offline

Re: Bivši član Iluminata progovorio

Post by Tokmak » 06 Nov 2016, 23:33

ja i dalje ne vjerujem da je čovjek hodao po Mjesecu... :snap
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Mala_Mu » 11 Mar 2019, 21:26

NAJVEĆE ZLO U ISTORIJI

"Rotšildi su grupa krvopija koja je bila uzrok nereda i jada u Evropi u 18. vijeku. Zaradili su neprocjenjivo bogatstvo počinjući ratove između država koje se inače nikada ne bi svađale. Gdje je god nemir u Evropi, god su god glasine o ratu i gdje su ljudski umovi zastrašeni prestankom mira, možete biti sigurni da su negdje u blizini kukasti nosevi Rotšilda sa svojim igrama remećenja reda i mira." (Britanski laburistički vođa o Rotšildima (1891.)

Rotšildi, što znači Crveni štit, najbogatija su porodica u istoriji svijeta, čije se bogatstvo procjenjuje na trilion dolara. Oni stoje iza tajnih društava, ratova, incesta itd. Rotšildi sklapaju brakove između sebe kako bi novac ostao u familiji. Rotšildi su imali glavnu riječ vezanu za cijenu zlata još 1919. godine, kada se pet vodećih trgovaca u industriji sastajalo dva puta dnevno kako bi namjestili cijenu. Rijetki svjedoci, koji su ušli u njihov dom, tvrde da su unutra vidjeli znakove poštivanja satane. Rotšildi drže za stolom slobodno mjesto za Gospodara Tame, a niko ne smije sjesti na to mjesto. Neki pripadnici Rotšilda svoje ime potpisivali su pečatom kralja Salomona. Iako se pečat smatrao simbolom jevrejskog naroda, u to vrijeme to nije bio službeni simbol. Tada se na njega gledalo kao simbol kojeg su koristili satanisti.

Većina priča o Iluminatima i masonima započela je s porodicom Rotšild, koji su bili članovi Bavarskih Iluminata koji su osnovani 1776. godine. Rotšildovi su finansirali većinu ratova u posljednih 200 godina, čak su finansirali obje strane u Američkom građanskon ratu i na obje strane imali agente. Posuđivali su novac vladama zemalja umjesto pojedincima, pa su postali i ostali najmoćnija porodica u istoriji svijeta. S obzirom da je većina banaka u svjetskim ratovima bila uništena, vlade su se mogle obratiti jedino Rotšildovima. Zbog toga su bili iznad zakona u većini zemalja. Rotšildi imaju veliki uticaj i na američke Federalne rezerve.

Rotšildske iluminatske zabave počinjale su tako su što su Rotšildi upućivali gostima pozivnice "naopačke" tako da im je bilo potrebno ogledalo da vide šta piše, a kada bi gosti stigli, svjetla na kući postajala bi jarko crvena. Mnoge zabave uključivale su čudno oblačenje, nošenje životinjskih rogova i maski s nekoliko lica. Iako su Rotšildovi najbogatija porodica u istoriji, niko iz porodice ne pojavljuje se na Forbsovoj listi najbogatijih ljudi. Još u 19. vijeku, porodica Rotšild bila je najbogatija i najmoćnija porodica svijeta. Rotšildi su tajno zavladali svijetom pomoću bogatstva koje posjeduju. Rotšildi su sklapali ugovore s agentima kako bi ih zastupali u vlasništvu nad kompanijama. Kao nagradu, agenti su dobivali 15% akcija na poklon, a ostatak je pripadao Rotšildima. Oni kontrolišu najveće banke, najprofitabilnije kompanije i najuticajnije medije. Rotšildi ulažu ogroman novac u političke stranke koje im više odgovaraju i njihovom promocijom pomoću medija koje imaju pod kontrolom. Rotšildi kontrolišu američku vladu i američki parlament preko organizacije AIPAC. Amerika je kolonija Rotšilda, kao i većina zemalja zapadnog svijeta. Rotšildi su osnovali Grupu Bilderberg, privatnu organizacija u kojoj se otvoreno regrutuju i ideološki usmjeravaju lideri zapadnog svijeta.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
alcapone
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 15966
Joined: 22 Jul 2018, 16:33
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by alcapone » 11 Mar 2019, 21:43

Ne znaju sta ce od para,zivota, pa se preseravaju 🤣
1n73LL1g3nc3 15 7h3 4b1L17Y 70 4D4P7 70 CH4NG3

User avatar
Zagorka
Žena, majka, forumašica
Žena, majka, forumašica
Posts: 34535
Joined: 05 Oct 2011, 11:33
Location: Pije kahvu s podzidom.
Has thanked: 424 times
Been thanked: 623 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Zagorka » 11 Mar 2019, 22:05

Ako znate koga u masonima, platim vezu :zao
Gospode, gdje li pronalaze, ovoliku đubrad i mamlaze.

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Bla » 11 Mar 2019, 22:54

pa generalno se ne primaju žene u bratstvo :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

sajlent
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1297
Joined: 06 Jun 2018, 22:27
Been thanked: 3 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by sajlent » 11 Mar 2019, 23:28

groteskno je komentaristat nesto o cemu si sekundarno obavijeshten.. a kamo li kroz pojmove dobra i zla dokazivat njegovu ili njenu, jel'.?.. zivotoopasnost.

izopachiti i dati klevetnichki smisao svemu sto predstavlja uzlazeche kretanje zivota na zemlji je osobina i svojstvo dekadentnih.. bilo ljudi, drushtava ili civilizacija u cjelini.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Mutevelija » 11 Mar 2019, 23:34

Bla wrote: 11 Mar 2019, 22:54 pa generalno se ne primaju žene u bratstvo :hm
Primaju :kafa

Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Bla » 12 Mar 2019, 08:19

i kakve to veze ima sa masonskim bratstvom? :hm
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80773
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9952 times
Been thanked: 6791 times
Status: Online

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Julia-Klara » 12 Mar 2019, 08:23

opet lupeta ko Maksim po diviziji :D.


Mala, jel ovo , majke ti, Maricev tekst :grana
Postoji li ista na ovom svijetu da on ne popljuje?
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Venera » 13 Mar 2019, 01:17

Zagorka wrote: 11 Mar 2019, 22:05 Ako znate koga u masonima, platim vezu :zao
znam ja, zasto pitas :jutarnja
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35672
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 573 times
Status: Offline

Re: Illuminati - secret society do exist - a ?

Post by Venera » 13 Mar 2019, 01:19

Bla wrote: 11 Mar 2019, 22:54 pa generalno se ne primaju žene u bratstvo :hm
masonska drustva imaju zene :jutarnja
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Svijet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests