Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Pametnica » 29 Dec 2016, 01:45

Mutevelija wrote:Islamizaciju treba nastaviti i danas.
Danas je sprečavaju. I najiritantnije je što to dolazi od drugih vjerskih službenika potkovanih znanjem koje je polovično ..prica Npr. Nikab
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Pametnica » 29 Dec 2016, 01:48

Krokodil Behko wrote:
posmatrac wrote:Necu te citirati Behkoni, posto ti je predug post, pa cu ovdje pokusati sto krace da ti odgovorim :D
Jel ti to mene zajebavaš?
Svi su ti postovi kilometarski i baš se ti nađeš, da mi spočitavaš za dužinu.

posmatrac wrote:Prvo je neumjesno pitanje " ko sam ja"! jer mogu da budem doktor nauka ali nisam duzan da o svom intimnom zivotu ovdje ikome govorim, sto znaci da treba uvazavati i razmisljanje Forumasa, nikada ne znas sa kakvim autoritetima razgovaras
Bla, bla, nisam te to ni pitao, vidim ja da ti pripit dolaziš na forum.
posmatrac wrote:I malo mi je sega dati linkovi, tj textovi (koje moze takodjer da pise bilo ko, iz ovih i onih razloga) predstavljaju jedino mjerilo necijih argimenata i istine.
Pa naravno. Zašto bih trošio vrijeme na čitanje tvog posta, ako ništa pod milim bogom nije potkrijepljeno?

Zatim slijedi poduži tekst sa veoma značajnog i ključnog izvora u razrješenju misterija - hrvatske wikipedije.. pa msm, momak, jel ti dobro? :lud

Za razbijanje te propagande, odvajam nevjerovatno glupu rečenicu.
Očima nisam vjerovao kad sam pročitao i još uvijek ne vjerujem :lupa

retardirani wikipedista wrote:Specifičnost srednjovjekovne Bosne su bili krstjani, koji nikad nisu činili većinu stanovništva, niti su stvorili vjersku organizaciju na državnoj razini, te su prirodno nestajali misionarskim radom dominikanaca i, posebno, franjevaca.
Halo baaa, pa CB i jeste cijelo vrijeme, od Kulina pa do fajronta, bila jedina državna crkva u Bosni.
Taj debil je napisao kontra, samo da bi "pohrvatio" nekako taj period i ni zbog čega drugog.

Image
Image

itd, mogu ti toga donijeti tonu.

Što se tiče onog "popisa stanovništva" po vjerskom osnovu, u srednjem vijeku, da me ebe cijeli svijet ko donese taj link.

Slabo je koja povelja napisana, a da je nije ovjerio neko od dostojanstvenika CB.

Pa me pitas " koje su to nacije" bile u Bosni u srednjem vijeku
Pitam te, jer si pisao o tome.
U Bosni se ne radi samo o promjeni vjerskog identiteta, nego sto je jos gore i nacionalnog
?
( a po tebi sam mozda Cetnik, nisam ljevicar, jer pricam i neke stvari koje ne odgovaraju Bosnjacima, moram da pricam samo protiv onih drigih:D, e moj Behkoni, nemaju za mene ovi i oni, za mene postiji samo istina, mogu da pogrijesim, ne kazem da ne mogu, ali su namjere uvijek iskrene i cista srca ;)
De, poštedi me te patetike, stalno pišeš kako si neshvaćeni i neprihvaćeni slobodar i kozmopolita.
Je li dobro kontam ili mi nudis "titulu" moderatora "GLAVNOG" :D na forumu, ako dokazem da je VAtikan uslovljavao Bosansku vlastelu da ce prelascima na Krscanstvo imati Papinsku zastitu u odnmou na napade Ugara?
NE, nego sam rekao ako dokažeš da je to IKADA provedeno u djelo

Ti si rekao to
posmatrac wrote:NAravno, upravo zato je Bosanska vlastela( a samim tim i narod) bila primorana da prihvata uslove koje je trazio PApa i VAtikan, da bi dobili zastitu.

A ja sma upitao
Imaš li IKAKAV dokaz, da je ti IKADA provedeno u djelo?
Budeš li to pronašao, ja ti poklonim svoj status globalnog moderatora :klanja
I?
Ima li dokaz?

Nisam ja tebi kriv, što je ban Kulin, ondašnji srednjovijekovni čovjek mudriji od tebe, pa se dosjetio da papir trpi sve, nego, da li je išta od toga provedeno

Čak i sam u ovom citatu od bilinopoljske abjuracije, pobijaš onu glupost sa hrvatske wikipedije, pa mi nije jasno, da li ti sam pročitaš to što citiraš!?
Izjava je potpisana 8. aprila 1203. godine, a izjavu su potpisali: bosanski ban Kulin, dubrovački arhiđakon Marin, kao i sedam poglavara, uključujući djeda Dragiča i "goste" Ljubina i Dražetu.
Ako CB nije državna crkva, šta su onda radili na Bilinom polju?

Nisam ja nikada rekao da nekada neki musliman nije otisao u Janicare, na kraju krajeva pa logicno je da su svi krscani prvo postoajali muslimani pa su tek onda postajali Janicari:D
Komentar za popljuvati :ok
Pa kaze "Janjičari ili janičari (tur. yeniçeri — nova vojska) bili ‎su turske pešadijske trupe u svojstvu ličnih telohranitelja ‎‎osmanskih sultana. Trupe vode poreklo iz 14. veka; osnovao ih je Murat I‎, a trupe su ukinute (i masakrirane) 1826. godine po naređenju sultana ‎‎Mahmuda II.
Ja rekoh da je danak u krvi ukinut sredinom 16. vijeka, a ne janjičari.
Znaš li čitati? ‎Ako je neko i bio odveden, to je bilo samo do doba Sulejmana veličanstvenog
Sve poslije njega, ili je dobrovoljno ili su uzimali muslimane.
(jesam i ovo izmislio)
Nisi ti, ali jesu četnici sa srpske wikipedije.
Može li koji sken iz prave literature?
A na drugoj temi prihvatas moje textove u kojima se kaze da su Bosnjak i Bosanac zapravo isto, pa cu ti reci da su Austrougari uz ime Bosna ubacili prvi put i ime Hercegovina, da bi razbili Bosansko jedinstvo (Hercegovina je npr povrsoinom manja od Krajine)
Koja tema i hvala ti za otkriće Hercegovine?
Hrvatske wikipedije... :D. Kralj si
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

User avatar
Bla
i dva polipa
i dva polipa
Posts: 75774
Joined: 30 Aug 2013, 14:21
Location: Rodna grudva
Mood:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 34 times
Contact:
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Bla » 29 Dec 2016, 01:52

posmatrac wrote:Kratko pisu ljudi koji nemaju sadrzaja u glavi, zapamti to, nikada pametni, iako se komplexasi furaju da su pametniji ako su kraci :D.
I onda kopirao tekst sa wikipedije? :cool
Baš znaš oraspoložiti insana. :oo
ćućešćećemoćeteće samsijesmostesu
:back: :underage: :no_mobile_phones: :do_not_litter: :stew: :pizza: :smoking: :ok:

User avatar
Pametnica
Osvježenje foruma
Osvježenje foruma
Posts: 1203
Joined: 24 Dec 2016, 21:04
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Pametnica » 29 Dec 2016, 02:01

Bla wrote:
posmatrac wrote:Kratko pisu ljudi koji nemaju sadrzaja u glavi, zapamti to, nikada pametni, iako se komplexasi furaju da su pametniji ako su kraci :D.
I onda kopirao tekst sa wikipedije? :cool
Baš znaš oraspoložiti insana. :oo
Umireeeem
Ovaj forum tek navečer bude zabavan
--------------------------------------------------------------------------------
"Hazreti Aisa prica: "Pitala sam Allahova Poslanika kome zena najvise duguje svoju poslusnost, a on mi rece: Muzu. A kome covjek najvise duguje? Majci – odgovori mi Allahov Poslanik."
(Ahmed, Nesai)
----------------------------

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 13:44

Krokodil Behko wrote:
posmatrac wrote:Necu te citirati Behkoni, posto ti je predug post, pa cu ovdje pokusati sto krace da ti odgovorim :D
Jel ti to mene zajebavaš?
Svi su ti postovi kilometarski i baš se ti nađeš, da mi spočitavaš za dužinu.

posmatrac wrote:Prvo je neumjesno pitanje " ko sam ja"! jer mogu da budem doktor nauka ali nisam duzan da o svom intimnom zivotu ovdje ikome govorim, sto znaci da treba uvazavati i razmisljanje Forumasa, nikada ne znas sa kakvim autoritetima razgovaras
Bla, bla, nisam te to ni pitao, vidim ja da ti pripit dolaziš na forum.
posmatrac wrote:I malo mi je sega dati linkovi, tj textovi (koje moze takodjer da pise bilo ko, iz ovih i onih razloga) predstavljaju jedino mjerilo necijih argimenata i istine.
Pa naravno. Zašto bih trošio vrijeme na čitanje tvog posta, ako ništa pod milim bogom nije potkrijepljeno?

Zatim slijedi poduži tekst sa veoma značajnog i ključnog izvora u razrješenju misterija - hrvatske wikipedije.. pa msm, momak, jel ti dobro? :lud

Za razbijanje te propagande, odvajam nevjerovatno glupu rečenicu.
Očima nisam vjerovao kad sam pročitao i još uvijek ne vjerujem :lupa

retardirani wikipedista wrote:Specifičnost srednjovjekovne Bosne su bili krstjani, koji nikad nisu činili većinu stanovništva, niti su stvorili vjersku organizaciju na državnoj razini, te su prirodno nestajali misionarskim radom dominikanaca i, posebno, franjevaca.
Halo baaa, pa CB i jeste cijelo vrijeme, od Kulina pa do fajronta, bila jedina državna crkva u Bosni.
Taj debil je napisao kontra, samo da bi "pohrvatio" nekako taj period i ni zbog čega drugog.

Image
Image

itd, mogu ti toga donijeti tonu.

Što se tiče onog "popisa stanovništva" po vjerskom osnovu, u srednjem vijeku, da me ebe cijeli svijet ko donese taj link.

Slabo je koja povelja napisana, a da je nije ovjerio neko od dostojanstvenika CB.

Pa me pitas " koje su to nacije" bile u Bosni u srednjem vijeku
Pitam te, jer si pisao o tome.
U Bosni se ne radi samo o promjeni vjerskog identiteta, nego sto je jos gore i nacionalnog
?
( a po tebi sam mozda Cetnik, nisam ljevicar, jer pricam i neke stvari koje ne odgovaraju Bosnjacima, moram da pricam samo protiv onih drigih:D, e moj Behkoni, nemaju za mene ovi i oni, za mene postiji samo istina, mogu da pogrijesim, ne kazem da ne mogu, ali su namjere uvijek iskrene i cista srca ;)
De, poštedi me te patetike, stalno pišeš kako si neshvaćeni i neprihvaćeni slobodar i kozmopolita.
Je li dobro kontam ili mi nudis "titulu" moderatora "GLAVNOG" :D na forumu, ako dokazem da je VAtikan uslovljavao Bosansku vlastelu da ce prelascima na Krscanstvo imati Papinsku zastitu u odnmou na napade Ugara?
NE, nego sam rekao ako dokažeš da je to IKADA provedeno u djelo

Ti si rekao to
posmatrac wrote:NAravno, upravo zato je Bosanska vlastela( a samim tim i narod) bila primorana da prihvata uslove koje je trazio PApa i VAtikan, da bi dobili zastitu.

A ja sma upitao
Imaš li IKAKAV dokaz, da je ti IKADA provedeno u djelo?
Budeš li to pronašao, ja ti poklonim svoj status globalnog moderatora :klanja
I?
Ima li dokaz?

Nisam ja tebi kriv, što je ban Kulin, ondašnji srednjovijekovni čovjek mudriji od tebe, pa se dosjetio da papir trpi sve, nego, da li je išta od toga provedeno

Čak i sam u ovom citatu od bilinopoljske abjuracije, pobijaš onu glupost sa hrvatske wikipedije, pa mi nije jasno, da li ti sam pročitaš to što citiraš!?
Izjava je potpisana 8. aprila 1203. godine, a izjavu su potpisali: bosanski ban Kulin, dubrovački arhiđakon Marin, kao i sedam poglavara, uključujući djeda Dragiča i "goste" Ljubina i Dražetu.
Ako CB nije državna crkva, šta su onda radili na Bilinom polju?

Nisam ja nikada rekao da nekada neki musliman nije otisao u Janicare, na kraju krajeva pa logicno je da su svi krscani prvo postoajali muslimani pa su tek onda postajali Janicari:D
Komentar za popljuvati :ok
Pa kaze "Janjičari ili janičari (tur. yeniçeri — nova vojska) bili ‎su turske pešadijske trupe u svojstvu ličnih telohranitelja ‎‎osmanskih sultana. Trupe vode poreklo iz 14. veka; osnovao ih je Murat I‎, a trupe su ukinute (i masakrirane) 1826. godine po naređenju sultana ‎‎Mahmuda II.
Ja rekoh da je danak u krvi ukinut sredinom 16. vijeka, a ne janjičari.
Znaš li čitati? ‎Ako je neko i bio odveden, to je bilo samo do doba Sulejmana veličanstvenog
Sve poslije njega, ili je dobrovoljno ili su uzimali muslimane.
(jesam i ovo izmislio)
Nisi ti, ali jesu četnici sa srpske wikipedije.
Može li koji sken iz prave literature?
A na drugoj temi prihvatas moje textove u kojima se kaze da su Bosnjak i Bosanac zapravo isto, pa cu ti reci da su Austrougari uz ime Bosna ubacili prvi put i ime Hercegovina, da bi razbili Bosansko jedinstvo (Hercegovina je npr povrsoinom manja od Krajine)
Koja tema i hvala ti za otkriće Hercegovine?
Ko ti bolan spocitava duzinu posta, nemam s tim problema, nego sam naglasio da te necu citirati, jer sam znao da ce i moj post biti dug pa bi moje i tvoje izlaganje ukupno izgledalo predugo.
Sad cu te citirat :D

90% mojih textova koje pisem ovdje nemaju veze ni sa kakvim linkovima, nego su iz moje glave (sto si naglasio da ti smeta, pa si me jos upitao „ko sam ja“:D), i zanimljivijo je da validnim smatras samo one linkove tj textove istoricara koji slicno poput tebe pristarsno i jednostrano vide istorijske prilike na ovom prostoru, pa se tu ne razlikujes od onih po kojima su Hrvatska i Srpska vidjenja istoirijskih zbivanja jedina meritorna i tacna.( u STVARI STE ISTI ;()

Pa i tu Wikipediju neko pise, valjda su i ti textovi tamo rezultat necijih analiza i saznanja, ali nemnj mi reci da sma do sada citirao samo textove sa Wikipedije, to nema veze sa istinom

Text sa Hrvatske Wikipedije je obavezno propaganda, a razmisljanja raznih predratnih pijacara i iskomplexiranih nedorecenih cobana poput Latica i ostalih „Bosnjackih“ sadasnjih intelektualaca( sa cijiom pojavom smo kao narod propali u svakom smislu) su obavezno validna?
Ali Kako ono kazu „sta je babi milo u snu joj se snilo“ :D

Koliko Bosanski srednjevijekovni velikasi nisu imali veze sa katolicanstvom( na koje je Bosanska vlastela prelazila vremenom) govori i ovo pismo posljednjeg Bosanskog kralja Papi 1461 godine, Stjepana Tomasevica (pravo muslimansko, ili bogumilsko ime :D)kada je vec znao da ce Bosnu napasti mrski azijatski okupatori

I moja će propast povući za sobom i mnoge druge.
Dođe glas Kraljevstvu mi kako Car Turski Muhamed namjerava dojdućeg ljeta udariti s vojskom na mene i da je zato sve potrebito prigotovio. Tolkoj sili Turachkoj ja sam ne mogu odoljeti. Umiljeno sam molio Ugarsku i Bnetachku gospodu i Jurija Kastriota jeda bi mi u ovoj nevolji pohitali u pomoć, što molim i tebe, svepochtenog, uzmoznog i prosvijetlog gospodina i oca.
Ja ne ištem zlatnih brda, ali bih bio rad da moji neprijatelji kao i ljudi u mojoj zemlji uznaju kako mi tvoja pomoć neće uzmanjkati.
Jere, ako Bošnjani budu vidjeli da u ovoj rati neće biti sami i da će im mnogi ini pomioci – hrabrije će u rat iti i vojevati, a tagdi i Turachka vojska neće bez straha u moje vladanje naprasno ulisti.
Prilazi u moju zemlju su veoma teški, a tvrde na mnogim mjestima nedobitne, ter ne dopustaju da se prodre u moje Kraljevstvo. ”
'''Stjepan Tomašević Kotromanić''', dio pisma upućenog papi Piju II., 17. listopada 1461. god.


Zanimljivo da danasnji Bosnjaci koji su falsificirali istoriju iste emocije imaju prema srednjevijekovnoj drzavi Bosni, te tom grbu sa ljiljanima, ali sa druge strane su im dragi i okupatorski azijatski Turci, koji su im taj grb zabranili, sto samo govori o licemjerstvu ali i o velikom stepenu neobrazovanja danasnjih Bosnjaka.
Da, u Bosni su vremenske religijske poodjele, uslovljenje dolaskom razlicitih okupatora, koji su za sobom donosili i nova vjerska „pravila“ postale kljucni faktor pri kasnijem formiranju nacija,pa je logicno da svaki onaj pravoslavac koji nije zelio da predje na ISLAM, da je danas ostao Srbin, katolik je postao od 19 vijeka takodjer Hrvat, danasnja podjela na nacionalnoj osnovi u Bih nije nista drugo nego vjerska, da smo svi u Bih iste vjere nikada ratova ovdje ne bi bilo, kao sto nije bilo ni izmedju Crnogoraca i Srba, koje povezuje ista vjera i isti jezik, ali kome ja pricam.


Nije ukinut „Danak u krvi“ sredinom 16 vijeka, nego tek u 17om , i malo li je otimati tudju djecu iz ruku majkih u periodu od 300 godina, pa je valjda logicno da je nakon 17 vijeka bilo vec ogroman broj onih koje su osmanlije vrememom Islamizirale, pa nisu vise imali potrebu da u JAnicare dovode nemuslimane(ukljuciti malo logicki nacin razmisljanja nije na odmet ;))

Tesko je meni da razgovaram na ovakvim temama sa ljudima koji nemaju osnovno istorijsko znanje, i koji nemaju afiniteta prema asptraktnom ali i logickom nacinu razmisljanja, pa razumijem ja tebe, ali ti ne razumijes mene

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 13:57

Pametnica wrote:
Mutevelija wrote:Islamizaciju treba nastaviti i danas.
Danas je sprečavaju. I najiritantnije je što to dolazi od drugih vjerskih službenika potkovanih znanjem koje je polovično ..prica Npr. Nikab
Drugi vjerski sluzbenici nemaju pojma, ali pojma imaju samo vjerski sluzbenici muslimani, psoto si se ti igrom slucaja sudbinski rodila kao muslimanka, pa bez pogovora i ikakve kritike i znanja mehanicki treba da branis tradiciju i ono o cemu te ucila okolina?

Koja ironija da sebe nazoves pametnicom :D

DA, bez obzira sto ziviomo u sred krscanske Evrope, i sto smo svedeni na 23% teritorije jedne i onako male drzavice, trebamo kroz Nikab i druge obicaje nazadnih Arapa) koji i danas vrse veliku segragaciju na zenama, pa te treba malo poslati ovima dole, kada ih volis toliko

http://www.vijesti.me/svijet/okrutni-ob ... arce-23553 i trebamo i onako nazadni, da prkosimo razvijenom zapadnom svijetu, i da se izolujemo iz svih Evropskih pricesa, jer smo sami od sebe dovoljno vojno i ekonomski jaki, pa mozda da se udruzimo kao muslimani, sa naprednim Albancima i PAkistancima, moze i sa Tajikistancima :D
Last edited by posmatrac on 29 Dec 2016, 14:00, edited 1 time in total.

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Mutevelija » 29 Dec 2016, 13:59

Gdje pise da je Evropa krscanska, Evropa kao i cija planeta je Allahova.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:03

Turci cak znaju da je Evropa Krscanska teritorija, tj da 95% populacije cine krscani, samo Mutevelija ne zna

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/da ... izbjeglice


Koga zanimaju prilike na nazadnom Bliskom istoku i u ostatku svijeta, Bosna se geografski nalazi u Evropi

KAko znas da je Allahova, ko ti je rekao?

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Mutevelija » 29 Dec 2016, 14:06

Cekaj ba otkud krscanima pravo da kazu da je njihova Evropa kad je krscanstvo bliskoistocna religija i jos staro 2000 godina dok je Evropa nekoliko milijardi godina isto tako nije ni Amerika krscanska nego indijanska
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:10

Evo vidis da ne kazu to Evropljani, nego Azijati Turci.

Krscanska je logicno jer ubjedljivo najvise krscana u njoj zivi, isto kao sto je Bliski istok musliamanski.

Uci Mute geografiju, nikad nije kasno

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Mutevelija » 29 Dec 2016, 14:12

Nije ni bliski istok muslimanski lupas gluposti.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:18

Sirija,Irak, Liban, Kuvajt, Emirati, Egipar, Bahrein, Jordan itd nisu sve muslimanske zemlje, u kojima zivi ubjedljivo najveci procenat muslimana?
1+ 1 su 8 ok , joj skim ja razgovaram :(

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:19

Mutevelija wrote:Cekaj ba otkud krscanima pravo da kazu da je njihova Evropa kad je krscanstvo bliskoistocna religija i jos staro 2000 godina dok je Evropa nekoliko milijardi godina isto tako nije ni Amerika krscanska nego indijanska
AMerika indijanska, ali je Bosna uvijek bila Turska muslimanska? :zubi Oj Boze.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by dr laganini » 29 Dec 2016, 14:24

Mutevelija wrote:Cekaj ba otkud krscanima pravo da kazu da je njihova Evropa kad je krscanstvo bliskoistocna religija i jos staro 2000 godina dok je Evropa nekoliko milijardi godina isto tako nije ni Amerika krscanska nego indijanska
..pa fakti su da je osim ovog dijela bosne sav ostali dio europe kršćanski :cudi

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Mutevelija » 29 Dec 2016, 14:26

Ako je vecina muslimAnska ond mora biti muslimanska va veke vekova vaistinu??
I Evropa je pila paganska pa vise nije.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:27

Dodaj jos tu 2% teritorje Turske koja pripada Evropi, te napredno Kosovo i Albaniju.
Turcima 50 godina ne daju da udju u Eu, samo zato sto su muslimani, nalaze razne alibije da ih zakoce, i fol Evropa nije krscanka.
Iz istih razloga nece dati ni Bosni, dok ne postane gradjanska drzava.

User avatar
dr laganini
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 9234
Joined: 28 Jun 2016, 15:51
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by dr laganini » 29 Dec 2016, 14:28

..a što bi onda bih bila :zubi

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:29

Mutevelija wrote:Ako je vecina muslimAnska ond mora biti muslimanska va veke vekova vaistinu??
I Evropa je pila paganska pa vise nije.
Sve je relativno, nista ne mora biti "vjecno"

Pa i Amerika je bila Indijanska pa vise nije, ides u krug sa pricom, razgovaramo o trenutnom stanju.

posmatrac
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 5944
Joined: 29 Nov 2016, 18:11
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by posmatrac » 29 Dec 2016, 14:29

dr laganini wrote:..a što bi onda bih bila :zubi
Gradjanska sekularna drzava ;)

User avatar
Mutevelija
Selonačelnik
Selonačelnik
Posts: 86350
Joined: 28 Nov 2015, 20:04
Has thanked: 853 times
Been thanked: 1641 times
Status: Offline

Re: Islamizacija u BiH i susjednim zemljama

Post by Mutevelija » 29 Dec 2016, 14:31

Nijr krscanska daj mi krscanski primjer drzave osim Vatikana.
Pod krscanskom zna se sta mislim
Ako se ne moze abortus kaznjavati to nije krscanska drzava mooozda malo Rusija sto bije pedere.
Pero la suerte se ensañó contigo
Y te dejó con el alma
Hecha pedazos
Tú corazón
Quedó herido y sin perdón
Ya no sabe como amar
Como piedra endureció

🍉🍉🍉🍉

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests