Kremanska prorocanstva

Poznate ličnosti, ratovi, važni događaji

Moderator: Krokodil Behko

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 81404
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 10299 times
Been thanked: 7156 times
Status: Online

Re: Gangnam Style najavio smak svijeta po Nostradamusu

Post by Julia-Klara » 02 Dec 2012, 00:14

Maja wrote:861,218,607 moglo bi se ovo poklopiti s 21.12. :bjezi
ma jok to,ja na odmor idem 23.12.

'ta ce smak ...
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Re: Gangnam Style najavio smak svijeta po Nostradamusu

Post by Krokodil Behko » 02 Dec 2012, 00:19

Pa koliko ti to odmora imaš? Do sada si ove godine bila tri puta.
A stalno kukaš kako ti je mala plata. Nisi zaradila ni to što dobiješ :D
online

User avatar
Toruk Makto
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3417
Joined: 24 Mar 2010, 02:02
Location: C:\Documents and Settings\Toruk Makto\Desktop
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Gangnam Style najavio smak svijeta po Nostradamusu

Post by Toruk Makto » 02 Dec 2012, 01:48

Meni smak svijeta bas kul dogadjaj , volio bi prisustvovati
Dal se trava sadi kod njih ko kod nas žito ,
da vidim svemirca , to bi ga ja upitooo .

User avatar
Krokodil Behko
Globalni moderator
Globalni moderator
Posts: 120520
Joined: 21 Apr 2010, 22:40
Location: nesto u čevljanovićima
Has thanked: 6999 times
Been thanked: 7954 times
Status: Offline

Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by Krokodil Behko » 18 Dec 2014, 16:57

Image

- Pre 200 godina bio je kod nas jedan mudar, ali nepismen čovek, a bio je prorok. Nikada nije čuo za Kinu, ali je rekao: 'Doći će ljudi sa istoka, žuti ljudi, i zavladaće svetom. Oni će piti vodu sa srpske reke Morave" - ispričao je predsednik SrbijeTomislav Nikolić djelić Kremanskog proročanstva Mitra Tarabića.

- Otišli smo dalje nego što je naš prorok prorekao. Neverovatno je kako vodite svoju državu i narod - dodao je Nikolić u razgovoru sa kineskim premijerom.

Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić i kineski premijer Li Kećang sastali su se u Palati "Srbija". Nikolić je rekao da Kina i Srbija nastavljaju prijateljstvo koje je ranije započeto.

- Mislim da ste imali uspešan razgovor (tokom Samita 1+16), da ste naišli na različite reakcije u Evropi, neki koji misle da su mnogo veliki žele da minimiziraju značaj Kine u Evropi - dodao je Nikolić.

Nikolić je rekao da je Evropa veoma zainteresovana za saradnju sa Kinom.

"Kina je primer koliko smo pogrešnih modela država izabrali i pogrešnim modelom smo sebe unazadili. Država se sklanjala od privrede i pustila kapitalu da sam odlučuje bez planiranja", naveo je Nikolić.

Prema njegovim riječima, ako pustite privrednike da se sami snalaze niste sigurni da ćete obezbijediti dovoljno sredstava za budžet.

- Kineska država je uvek bila zainteresovana kako radi privreda i veoma mudro usmeravala privredu i zato su kineski investitori širom sveta - naveo je Nikolić.

- Čestitam vam na onome što ste uradili u Africi, u Latinskoj Americi, ostala je još Evropa -
podvukao je Nikolić.

- To je jedini kontinent koji ima negativnu stopu rasta, zato što mi Evropljani mislimo da ćemo uvek biti najjači, najpametniji i najbogatiji, a da će drugi da rade za nas - da kopaju rudu, snabdevaju energentnima, drugi da za nas proizvode jeftino, a mi da prodajemo skupo - ispričao je Nikolić.

Predsjednik Srbije je podsjetio da je Kina jedina ostala uz Kubu, kada su joj SAD uvele sankcije, a juče smo saznali da će SAD i Kuba obnoviti diplomatske odnose.

- To je samo znak da je Kina desetinama godina bila pametnija od drugih, ali to je mudrost koja se nasleđuje od civilizacije - naveo je Nikolić.

Predsjednik Nikolić prethodno je razgovarao sa članovima delegacije "China Machinery Engineering Corporation", koja je gradila mosta Zemun-Borča.

Poslije susreta sa predsednikom Srbije, Li će sa srpskim premijerom Aleksandrom Vučićem otvoriti most Zemun - Borča.
online

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by STrendzer » 18 Dec 2014, 19:52

sve neki proroci,gdje god da se okrenes :hm ...a da nija ovako kako je onda bi bilo onako kako bi bilo...i opet bi rekli-proroci prorekli :rol
:kafa

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by storm » 18 Dec 2014, 19:55

Ovom nikoliću još samo papci vire :poltron
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 18 Dec 2014, 20:00

storm wrote:Ovom nikoliću još samo papci vire :poltron
Šta pizdite jel to kod vas ljubomora proradila.. :plavi , Srbija ima cetiri stuba saradnje sa svetom a vi? :haha

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by Sheval » 18 Dec 2014, 20:04

Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 18 Dec 2014, 20:18

Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Beograd je centar kulture,ekonomije,modernih tehnologija,sporta i duhovnosti na Balkanu.Dolazice u njega jos cesce nase komsije..... :kafa

User avatar
Vladimir RUS
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4984
Joined: 15 Apr 2014, 14:45
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by Vladimir RUS » 18 Dec 2014, 20:19

Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Jeste veća u Tešnju za one pri budžetu, ali je zato jako niska u privredi. I kod nas u Brčkom je tako. Plata nastavnika u osnovnoj školi je preko 2000 KM, a radnika u realnom sektoru je od 300-400 KM pa nadalje. Čitava BiH bi propala odavno da nam nije javne administracije i gastarbajtera pošto ništa od proizvodnje ne radi, osim proizvodnje namještaja, lijekova, hljeba, sokova i toalet papira. :ooo

User avatar
storm
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 74128
Joined: 16 Oct 2013, 12:19
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by storm » 18 Dec 2014, 20:23

radeta62 wrote:
Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Beograd je centar kulture,ekonomije,modernih tehnologija,sporta i duhovnosti na Balkanu.Dolazice u njega jos cesce nase komsije..... :kafa
dugo ti nisi izgleda nigdje bio :sjedi

prošle su osamdesete kad je bg bio pojam za sve u exyu ....probudi se :kafa
Habibti, ya nour el - ain... :srce

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by STrendzer » 18 Dec 2014, 20:28

radeta62 wrote:
Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Beograd je centar kulture,ekonomije,modernih tehnologija,sporta i duhovnosti na Balkanu.Dolazice u njega jos cesce nase komsije..... :kafa
kultura?!..ne zajebaji bolan,i onaj nikogovic Kusturica pobvjeze od vas,ostavi barcu na cJedilu :oo

ekonomija?!..ma nemoj ba,prosle sedmice imadoh srbina iz Sapca,doso jadnik da zaradi bilo sta...progurah ga par dana...kontam sta on ima od tih par stoja eura?!...veli kad je dobio to nesto love da ide kuci,pitam ga -pa nije valjda da si samo zbog toga dosao ovdje?!...veli,jesam,dobro i ovo,dole u Srpiji ne bi imao nista,a Bozic na pomolu itako to. :hm :cudi ..

i jos jednom ekonomija i tehnologija?!..
:888....:hihi...ne nasmijavaj nas bre :pusi

niste u stanju da smislite i konstruisete makar jedno smjece od auta kao sto je to bio "stojadin i fico" bez Italijana!!... a pricas o nekakvoj tehnologiji i ekonomiji :valja

itd..

User avatar
Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 17562
Joined: 02 Mar 2012, 21:53
Has thanked: 344 times
Been thanked: 883 times
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by Sheval » 18 Dec 2014, 20:32

storm wrote:
radeta62 wrote:
Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Beograd je centar kulture,ekonomije,modernih tehnologija,sporta i duhovnosti na Balkanu.Dolazice u njega jos cesce nase komsije..... :kafa
dugo ti nisi izgleda nigdje bio :sjedi

prošle su osamdesete kad je bg bio pojam za sve u exyu ....probudi se :kafa
I sad će turist prije u Šibenik,Mostar,Krapinu...prije nego u BG.
BG je dobar za sponze,slapovi i to.

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 18 Dec 2014, 20:58

storm wrote:
radeta62 wrote:
Sheval wrote:Veća je prosječna plaća u Tešnju nego u Beogradu...zašto bi pizdili?
Beograd je centar kulture,ekonomije,modernih tehnologija,sporta i duhovnosti na Balkanu.Dolazice u njega jos cesce nase komsije..... :kafa
dugo ti nisi izgleda nigdje bio :sjedi

prošle su osamdesete kad je bg bio pojam za sve u exyu ....probudi se :kafa
U Zagrebu ima tri ulice prepisati ih mogu... :plavi neces valjda reci da je to neki vazan centar u ovom delu evrope. :)

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by laganini » 18 Dec 2014, 21:12

..primjetio sam poveću zainteresiranost beograda kao destinacije turističke kod naši ljudi..i sarajevo slično...beograd je veliki grad živio sam u zagrebu nekad a znao doć u beograd i bg je tada meni djelovao ogromno..ne znam sad odnose zg se strašno razvio zadni dvadeset godina.. :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 18 Dec 2014, 21:17

laganini wrote:..primjetio sam poveću zainteresiranost beograda kao destinacije turističke kod naši ljudi..i sarajevo slično...beograd je veliki grad živio sam u zagrebu nekad a znao doć u beograd i bg je tada meni djelovao ogromno..ne znam sad odnose zg se strašno razvio zadni dvadeset godina.. :ok
Laganini sad sam ozbiljan, dolazi li neko u Zagreb osim hrvata iz BiH kad treba da glasaju? :hm

User avatar
laganini
Spamer
Spamer
Posts: 15651
Joined: 04 Jun 2013, 02:01
Been thanked: 1 time
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by laganini » 18 Dec 2014, 21:20

..naravno jer zagreb ima što ponudit ako ćemo govorit o kulturnim dobrima mislim da je veliki postotak porasta turizma i više nisu to turisti u prolazu nego se zadrže...sad je najezda istočnjaka kineza,japanaca,korejaca...uži centar je prekrasan triba odat priznanje bandiću da je drža sve pod kontrolom..ono za primjer :ok
..slobodan čovik kad tad bude baniran..

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 18 Dec 2014, 21:35

laganini wrote:..naravno jer zagreb ima što ponudit ako ćemo govorit o kulturnim dobrima mislim da je veliki postotak porasta turizma i više nisu to turisti u prolazu nego se zadrže...sad je najezda istočnjaka kineza,japanaca,korejaca...uži centar je prekrasan triba odat priznanje bandiću da je drža sve pod kontrolom..ono za primjer :ok
Zagreb nema more koliko ja znam sta mogu videti turisti u gradu,bana i banski dvor.Koji su to spomenici kulture i istorije? :sok

User avatar
drugrankovic
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6282
Joined: 14 May 2014, 10:18
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by drugrankovic » 18 Dec 2014, 21:44

i konja na banu
"Ja, koji sam sve prisluškivao, od skupštine do spavaće sobe, zadnji sam saznao šta mi se sprema.”

User avatar
radeta62
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2212
Joined: 27 Jun 2011, 15:06
Status: Offline

Re: Tarabići predvidjeli historijske saveznike Srbije

Post by radeta62 » 19 Dec 2014, 17:45

drugrankovic wrote:i konja na banu
Cak nije ni potkovan.... :D.

Post Reply

Return to “Historija”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests