Horoskop i ljubav

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.

Moderators: toxic, Julia-Klara

storm
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 8639
Status: Offline

Re: Horoskop i ljubav

Post by storm » 05 Jan 2019, 14:30

statebriga wrote:
05 Jan 2019, 14:26
Merlin246 wrote:
05 Jan 2019, 08:18
Ja ne vjerujem u horoskop niti ga citam vise :jok a prije bih redovno provjeravala sta mi pise dok mi jedan fratar nije rekao kako je grijeh veliki citati to i objasnio mi neke stvari u vezi toga i sad cim procitam horoskop sjetim se tog fratra i imam griznju savjesti sto sam citala 😂
u horoskop se ne vjeruje, nije ni vjera, ni relgija , a tesko da se moze vidjeti nekkva buducnost, a to je razlog zabrane od strane relgija ; inace , astrolozi su poput filozofa, psihologa i savjetnika, a ne nekakvih vidovanjaka :jutarnja
Pa svećenici vide konkurenciju u prodavanju bajki :D.
Mada mi je horoskop postao čak bliži :oo
2
1 Image 1 Image

statebriga
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 1379

Post by statebriga » 05 Jan 2019, 14:35

storm wrote:
05 Jan 2019, 14:30
statebriga wrote:
05 Jan 2019, 14:26

u horoskop se ne vjeruje, nije ni vjera, ni relgija , a tesko da se moze vidjeti nekkva buducnost, a to je razlog zabrane od strane relgija ; inace , astrolozi su poput filozofa, psihologa i savjetnika, a ne nekakvih vidovanjaka :jutarnja
Pa svećenici vide konkurenciju u prodavanju bajki :D.
Mada mi je horoskop postao čak bliži :oo
ja citam , analizirma oboje :hop :ok
0
The Bedroom is for Expression, Not Suppression!

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Reactions: 9592
Status: Online

Post by Chloe » 10 Jan 2019, 00:02

Vodenjak

Vodenjaci nisu ni svjesni koliko su seksepilni i šarmantni, što ih čini izuzetno privlačnima. Ipak, zbog nedostatka samopouzdanja stalno će propitkivati vaše namjere.
:oo

:D. :D.
0
Ako ti otkrijem ranjivu stranu sebe, nije to moja slabost...To je povjerenje. Ako me povrijediš, nije to moja naivnost, to je tvoja podlost.

toxic
VIP
VIP
Reactions: 6410

Post by toxic » 10 Jan 2019, 15:46

Blizanci

Iako ih se često opominje zbog njihove tendencije za muljanjem i laganjem, Blizanci su veliki mudraci pa je njihova inteligencija njihov najveći afrodizijak. Također su vrlo spontani pa je i njihova nepredvidivost vrlo privlačna.
Da mi je doziveti da postave horoskop u kojem nas nece prozvati muljatorima i lazovima :ccc
2
2 Image

Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 2128

Post by Sheval » 15 Jan 2019, 20:32

toxic wrote:
10 Jan 2019, 15:46
Blizanci

Iako ih se često opominje zbog njihove tendencije za muljanjem i laganjem, Blizanci su veliki mudraci pa je njihova inteligencija njihov najveći afrodizijak. Također su vrlo spontani pa je i njihova nepredvidivost vrlo privlačna.
Da mi je doziveti da postave horoskop u kojem nas nece prozvati muljatorima i lazovima :ccc
Bombu cu im baciti na redakciju:)
0
Никад се довољно нисам могао нагледати те свјетлости, иако сам је сретао свуда. Ње има у осмијеху ових људи и јасним самогласницима њиховог говора, на лицима младића и ђевојака у предвечерњој шетњи. Она се прелама као златан, немиран одбљесак у чаши мостарске жилавке, живи као сабијена снага и сласт у овим бресквама и трешњама. Она се крије у сјеновитој, хладној води Радобоље. По њој Неретва наша најсвјетлија ријека, по њој и сам голи крш околних брда има неку стихијску велчину. Иво Андрић

Post Reply

Return to “Sveznadar i astrologija”