Horoskop i ljubav

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.

Moderators: toxic, Julia-Klara

storm
Urednik foruma
Urednik foruma
Reactions: 10695
Status: Offline

Re: Horoskop i ljubav

Post by storm » 05 Jan 2019, 14:30

statebriga wrote:
05 Jan 2019, 14:26
Merlin246 wrote:
05 Jan 2019, 08:18
Ja ne vjerujem u horoskop niti ga citam vise :jok a prije bih redovno provjeravala sta mi pise dok mi jedan fratar nije rekao kako je grijeh veliki citati to i objasnio mi neke stvari u vezi toga i sad cim procitam horoskop sjetim se tog fratra i imam griznju savjesti sto sam citala 😂
u horoskop se ne vjeruje, nije ni vjera, ni relgija , a tesko da se moze vidjeti nekkva buducnost, a to je razlog zabrane od strane relgija ; inace , astrolozi su poput filozofa, psihologa i savjetnika, a ne nekakvih vidovanjaka :jutarnja
Pa svećenici vide konkurenciju u prodavanju bajki :D.
Mada mi je horoskop postao čak bliži :oo
2
1 Image 1 Image
... Volim u inat kilometrima...

statebriga
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 2062

Post by statebriga » 05 Jan 2019, 14:35

storm wrote:
05 Jan 2019, 14:30
statebriga wrote:
05 Jan 2019, 14:26

u horoskop se ne vjeruje, nije ni vjera, ni relgija , a tesko da se moze vidjeti nekkva buducnost, a to je razlog zabrane od strane relgija ; inace , astrolozi su poput filozofa, psihologa i savjetnika, a ne nekakvih vidovanjaka :jutarnja
Pa svećenici vide konkurenciju u prodavanju bajki :D.
Mada mi je horoskop postao čak bliži :oo
ja citam , analizirma oboje :hop :ok
0
The Bedroom is for Expression, Not Suppression!

Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Reactions: 11688
Status: Online

Post by Chloe » 10 Jan 2019, 00:02

Vodenjak

Vodenjaci nisu ni svjesni koliko su seksepilni i šarmantni, što ih čini izuzetno privlačnima. Ipak, zbog nedostatka samopouzdanja stalno će propitkivati vaše namjere.
:oo

:D. :D.
0
Ako ti otkrijem ranjivu stranu sebe, nije to moja slabost...To je povjerenje. Ako me povrijediš, nije to moja naivnost, to je tvoja podlost.

toxic
VIP
VIP
Reactions: 7586

Post by toxic » 10 Jan 2019, 15:46

Blizanci

Iako ih se često opominje zbog njihove tendencije za muljanjem i laganjem, Blizanci su veliki mudraci pa je njihova inteligencija njihov najveći afrodizijak. Također su vrlo spontani pa je i njihova nepredvidivost vrlo privlačna.
Da mi je doziveti da postave horoskop u kojem nas nece prozvati muljatorima i lazovima :ccc
2
2 Image

Sheval
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 2748

Post by Sheval » 15 Jan 2019, 20:32

toxic wrote:
10 Jan 2019, 15:46
Blizanci

Iako ih se često opominje zbog njihove tendencije za muljanjem i laganjem, Blizanci su veliki mudraci pa je njihova inteligencija njihov najveći afrodizijak. Također su vrlo spontani pa je i njihova nepredvidivost vrlo privlačna.
Da mi je doziveti da postave horoskop u kojem nas nece prozvati muljatorima i lazovima :ccc
Bombu cu im baciti na redakciju:)
1
1 Image
„С Мостаром је другачије, с њим се никад не опраштам. Јер, Мостар можеш напустити, ал он не напушта тебе. Увуче ти се под кожу, протиче ти кроз вене и сједини се с тобом, а да ниси ни свјестан тога. И онда је касно, носталгија те заувијек вуче ка граду рођеном на обалама Неретве“ (А. Шантић).

Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Reactions: 8457

Post by Nice try » 21 Jan 2019, 08:38

toxic wrote:
10 Jan 2019, 15:46
Blizanci

Da te utješim, Vage su isto tako nepravedno optužene u skoro svakom horoskopu. Nevjerne, prevrtljive, sklone avanturama, nestalne, misle čas jedno, čas drugo. Većina Vaga koje znam nisu ni blizu takvim osobinama ni ponašanju.
Ja se na ovim temama ponekad našalim kako su sve pogodili, ali toliko je razlike i između pripadnika istog znaka, a da ne spominjem dalje. razne dekade, podznaci i sl.
Heidi bi to odlično objasnila :jutarnja
2
2 Image
"O sreći se ćuti", jel' tako bješe...

Post Reply

Return to “Sveznadar i astrologija”