Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Vanilla
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 18016
Joined: 26 Dec 2018, 09:12
Location: Home Sweet Home
Mood:
Has thanked: 4100 times
Been thanked: 5646 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Vanilla » 19 Feb 2020, 19:34

Nema Vila, zatvorio se i tumaci natalne :malamu
U turskom jeziku postoji jedna predivna riječ, sensizlik, koje nema ni u jednom drugom jeziku. Označava nedostajanje jedne konkretne osobe, odsutnost jednog čovjeka ili jedne žene. Stanje bez tebe. Ne samoća. Ne usamljenost. Nego jednostavno beztobost...

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 19 Feb 2020, 19:38

:remzo

:valja
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 19 Feb 2020, 19:39

Gdje je sad Venera :D.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Dr. Wheel
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2798
Joined: 24 Jan 2020, 22:54
Location: Od blata i snega
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dr. Wheel » 19 Feb 2020, 19:42

Satro je retrogradni kod Hadžića. :tjesi

bRoot
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3993
Joined: 12 Nov 2019, 19:27
Been thanked: 25 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by bRoot » 19 Feb 2020, 20:06

Točak rekla mi venera da sam vrsta kazanove pa mi treba drugo mišljenje

reci kad budeš im'o prvi slobodan termin
:kafa
Take a walk on the wild side,
the animal side...Image

User avatar
Čupava
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45445
Joined: 16 Feb 2016, 13:35
Location: Kad zatvorim oci, budem gdje pozelim...<3
Been thanked: 8 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Čupava » 19 Feb 2020, 20:23

Vodeni horoskopski znakovi su često etiketirani kao osjetljivi, pretjerano emocionalni i slabi, što žene rođene u vodenom znaku sputava u pričanju o horoskopu. Iako je istina da sve mi imamo nešto što naš čini ranjivima, ne može se poreći da su najosjetljiviji znakovi: rak, lav, ribe i ovan.

Kao što vidiš i vatreni znakovi mogu biti poprilično osjetljivi, podložni strastima i pretjerano entuzijastični. Iako većina ljudi smatra da su vodeni znakovi najslabiji, u prirodi se voda lako prilagođava svom okruženju, dok vatra uvijek izazove scenu. Donosimo ti pojedinosti najosjetljivijih znakova i razlog zbog čega su baš oni takvi.
Lav


Sve mi znamo da lavovi moraju biti zvijezde svakog showa, ili bolje rečeno, svake situacije od koje lav napravi show. Lavovi su po prirodi vrlo karizmatični i zabavni, no što se događa ako nešto ne bude po njihovom? Tada kreče pravi dramatični show, stoga pokušaj izbjeći bilo kakvo kritiziranje usmjereno prema lavu, inače će situacija eskalirati u pravu epsku dramu.

Ovan



Žene rođene u znaku ovna su prirodno asertivne, nevjerovano strastvene, te se ne boje riskirati. No, njihova velika energija se manifestira u previše različitih smjerova što ove znakove čini neodlučnima i rastrganima između ideala. Iako će ovnovi uvijek preferirati situacije u kojima će glavni fokus biti na entuzijazmu i strasti, ovaj znak se vrlo brzo razljuti i postaje eksplozivan.




Rak



Znak raka obilježava hipersenzibilnost, ovisnost o drugima, ili bolje rečeno njihovim osjećajima, i velika količina empatije usmjerena prema drugima. Rakovi vole voljeti i njegovati sve ljude koji su im bliski, no ovo se brzo može pretvoriti u negativnu situaciju, ako rak osjeti negativnu energiju u tebi. Rakovi imaju nepogrješivu intuiciju na koju se u životu oslanjaju više nego na išta drugo. Pažljivo, raka je teško zavarati.


Ribe



Mistične i komplekse po prirodi, ribe su ocean emocija, no unatoč njihovoj osjetljivosti i gotovo savršenoj intuiciji, ribe najčešće pate. Osjećaj krivnje i emocionalna patnja prate ribe kroz gotovo cijeli njihov život. Zbog njihovog karakterističnog razumijevanja drugih i suosjećanja one često pate od pretjeranih emocija koje ih čine nesretnima.
.

User avatar
Dr. Wheel
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2798
Joined: 24 Jan 2020, 22:54
Location: Od blata i snega
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dr. Wheel » 19 Feb 2020, 20:25

RootBig wrote: 19 Feb 2020, 20:06 Točak rekla mi venera da sam vrsta kazanove pa mi treba drugo mišljenje

reci kad budeš im'o prvi slobodan termin
:kafa
Sad si kazastara. :D.

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mala_Mu » 19 Feb 2020, 20:25

Rakovi imaju nepogrješivu intuiciju na koju se u životu oslanjaju više nego na išta drugo. Pažljivo, raka je teško zavarati
:ples

User avatar
Dunjaa
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2998
Joined: 13 Feb 2020, 15:01
Has thanked: 396 times
Been thanked: 985 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dunjaa » 19 Feb 2020, 21:12

Heidi wrote: 19 Feb 2020, 17:53 OVAN

Očekuje vas vrlo naporan period i često ćete biti ljuti i napeti. Stalno ste pod pritiskom i niste sigurni ni u jednu odluku koju donesete. Retrogradni Merkur vas upozorava da obratite pažnju na svoje snove, jer će vam oni dati zanimljive i vrijedne smjernice.

Preporučuje se da tijekom ovog perioda počnete šetati, posvetite se meditaciji i aktivnostima koje vas opuštaju. Boravite više vremena na rijeci ili jezeru, jer voda ima čudesnu moć umirivanja.

BIK

Ovaj retrogradni Merkur vašem znaku donosi pojačanu energiju. Baš zbog toga bit ćete glavni oslonac za svoje prijatelje u ovim mračnim danima. Važno je da razmislite kuda ide vaš put, što je vaša životna vizija i u kojem smjeru želite da se vaš život odvija.

Odbacite sve što vam više nije važno i dopustite sebi da sanjarite. Vizualizirajte sve svoje želje i dozvolite da vam se približe energije obilja i zadovoljstva.

BLIZANCI

Blizance očekuje težak period u kojem će mnogi njihovi nedostatci doći do izražaja, naročito na poslovnom planu. Vraćaju se nedovršeni projekti iz prošlosti, ali više nema nazad.

Najgore što možete učiniti je da sebe konstantno kritizirate. Preuzmite odgovornost za sve što se događa i uložite sve napore da riješite probleme. Intuicija je uz vas!

RAK

Loša komunikacija donosi probleme u odnosima, naročito na poslu. Energiju crpite iz kreativne i duhovne prirode i ne dozvolite da vam je uprljaju toksične vibracije negativnog okruženja.

Malo se osamite, izolirajte i razmislite o sebi. Slušajte svoju intuiciju koja vas mudro može izvesti iz svake situacije.

LAV

Retrogradni Merkur u Ribama probudit će kod vas negativne emocije, preispitivanja i dileme. Ipak, mnogi Lavovi imat će hrabrosti da otpuste ono što im više ne odgovara i uklone bespotrebne stvari iz svog života.

Ako je moguće, odložite važne financijske odluke.

DJEVICA

Djevice će najteže podnijeti ovaj retrogradni Merkur. Za njih počinje period kaosa, turbulencija i naglih promjena. Zaplest ćete se u rizične odnose iz kojih nećete znati kako izaći.

Vi ste dijete reda, a u ovom periodu ravnoteža ne postoji. U cijelom kaosu slijedite svoj unutrašnji kompas.

VAGA

Na polju karijere očekuje vas zbrka, kaos i napetost, a mogući su i financijski izdaci iz kućnog budžeta. Imat ćete malih zdravstvenih problema, zato ojačajte imunitet.

Teškoće u odnosima potpuno će poremetiti vaš život, ali ne dozvolite da kažete ili učinite nešto zbog čega čete se kasnije sigurno kajati. Priroda na vas djeluje umirujuće.

ŠKORPION

Retrogradni Merkur otvara vrata prošlosti i donosi stare, zaboravljene ljubavi. Otkrivate svoju novu intimnu i emotivnu stranu.

Na poslu vas očekuje ugodan period jer ćete imati sjajne ideje i kreativnu energiju. Slušajte što vaša duša želi, jer vas samo ona može odvesti na stazu dobrih mogućnosti.

STRIJELAC

Ovogodišnji retrogradni Merkur vašem znaku donosi nevjerojatnu zabavu. Pružite sebi dodatan odmor, uživanje s dragim ljudima i donesite svom srcu trenutke radosti.

Ne tražite kod sebe greške i izbjegavajte sukobe. Uspostavite temelje mira koji će vam pomoći da se zbližite sa sobom.


JARAC

Očekuje vas više borbi, stresova, rada i napora. Ovo je idealan period za stjecanje novih znanja i fokusiranje na nešto korisno što će vam skrenuti misli sa negativnih stvari, a istovremeno će donijeti poboljšanje na raznim poljima.

Usred opterećenja, odgovarat će vam opuštajući razgovori s dragom osobom.

VODENJAK

Vodenjake neće puno poremetiti retrogradni Merkur u znaku Riba. Imat ćete na umu uzbudljive ideje i konačno ćete završiti neke stvari koje već dugo odlažete.

Ali, budite oprezni kada su u pitanju financije i ne donosite velike i dugoročne odluke. Pustite da vas intuicija vodi.

RIBE

Vaša intuicija je nevjerojatno pojačana pa ćete znati kako spriječiti probleme i izboriti se s mnogim teškoćama koje stvaraju sjene retrogradnog Merkura.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 19 Feb 2020, 21:14

Ybt, pa hoce l' nam ikad svanuti. Kad god citam-ceka vas tezak period
Samo sabura

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 19 Feb 2020, 21:17

Sta je Dunja, koji si znak :oo
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
greeneyes
Hadžija
Hadžija
Posts: 90760
Joined: 19 Jan 2013, 21:17
Location: Ispod šljive na sred njive.
Has thanked: 6125 times
Been thanked: 6701 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by greeneyes » 19 Feb 2020, 23:05

Znak opasnosti :oo
Samo sabura

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Maksuz svratila » 20 Feb 2020, 16:57

...retro a kul... :kafa

Image
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Maksuz svratila
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 2387
Joined: 28 Mar 2019, 17:05
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Maksuz svratila » 21 Feb 2020, 16:56

KAKO SE MOLE HOROSKOPSKI ZNAKOVI


OVAN:
Bože, molim te, daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK:
Bože, pomozi mi da prihvatim promjene u životu, ali ne moraš žuriti, jer upravo spremam večeru.

BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gdje si? Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

RAK:
Bože, molim te, dok sam na putu, čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju zemlju.

LAV:
Bože, kladim se da si ponosan što sam upravo ja tvoje dijete!

DJEVICA:
Bože, molim te, učini da svijet bude bolji! Koncentriraj se dok to činiš, molim te! Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA:
O, Bože, znam da bih sam morao donositi odluke. S druge strane šta ti o tome misliš?

ŠKORPION:
Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povrijedili. Ne dopusti da to zaboravim i podsjeti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRIJELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, vječni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milijun puta, pomozi mi da pretjerujem u životu!

JARAC:
Dragi moj Bože, zapravo nemam što da ti tražim. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODENJAK:
Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi bog. Onda, čemu molitve?!

RIBA:
Bože svih nebesa, popio sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad. Smijem li ovom devetom nazdraviti tvojoj neizmjernoj slavi i milosti?

:valja
...jesi čuo za onoga...šta... šta......jesi čuo za onu...ooooooo...da li si čuo za onoga...šta, šta, šta, šta, šta, šta, šta...
...da li si čuo za onu...c, c, c, c, c, c, c...

...razvela se, kurvala se, prevarila, propio se...raskućila, zabagreo, otrcala, poludeo...

...ihihi kafu turi...ihihi ću ti pričam...ihihi gola govna...ihihi a ja nisam...

...jesi čuo za onoga, jesi čuo za onu...sečem uvo k'o Van Gog, k'o Betoven sad sam gluv...

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 21 Feb 2020, 16:59

:ha
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80432
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7137 times
Been thanked: 11566 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 21 Feb 2020, 17:02

BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gdje si? Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

Ovo mi je naj :haha
Exchan ❌️

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 21 Feb 2020, 17:05

Ribe alkosi pravi :valja
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by toxic » 21 Feb 2020, 17:18

spacebound wrote: 21 Feb 2020, 17:02 BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gdje si? Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

Ovo mi je naj :haha
fali ovde jos pitanja :D.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80432
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7137 times
Been thanked: 11566 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 21 Feb 2020, 17:19

toxic wrote: 21 Feb 2020, 17:18
spacebound wrote: 21 Feb 2020, 17:02 BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gdje si? Tko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

Ovo mi je naj :haha
fali ovde jos pitanja :D.
Hajde dopuni :D.
Exchan ❌️

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80432
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7137 times
Been thanked: 11566 times
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 27 Feb 2020, 16:42

Gdje odvesti horoskopske znakove na savršen ljubavni sastanak



Svi imamo različite preferencije kada je u pitanju savršen ljubavni sastanak. Nekima je to odlazak na večeru, u kino, romantika i svijeće. Drugi ipak vole adrenalinske, nepredvidive izlaske, na koncu čije večeri će reći: “Wow, ovo moramo ponoviti!“.

Međutim, ono što utječe na odabir mjesta izlaska je vaš horoskopski znak. Barem koliko smo uspjeli saznati. Ukoliko niste ljubitelj zodijaka i ne vjerujete u njega, opet se možete zabaviti čitajući ovaj tekst, jer ćete pronaći mnoštvo zanimljivih ideja.

Ovan: Kuglanje i jelo nakon pobjede

Ovan je vatreni znak, što znači da mu je ljubav na prvom mjestu, bilo da se radi o poslovnim ili privatnim odnosima. Ovnovi uživaju u aktivnostima, vrlo su hrabri, a rijetko odolijevaju izazovima i rizicima.

Kako bi udovoljili njihovom avanturističkom duhu, odvedite ih na kuglanje ili drugi oblik igara i zabave. Dodajte neku vrstu hrane kao nagradu za pobjednika i napravit ćete pun pogodak, piše Atma.hr.

Bik: Razgovor uz romantičnu večeru

Bikovi su vrlo senzualna i osjetljiva bića. Dodir im je vrlo važan, kako u poslovnom, tako i u privatnom životu. Vole da se stvari polako razvijaju. Njihova vladajuća planeta je Venera, koja predstavlja ljubav, privlačnost, ljepotu i kreativnost pa su kuhanje i slikanje omiljene aktivnosti ovog znaka.

Uživat će u romantičnim večerama, bilo da se radi o kućnoj varijanti ili otmjenom restoranu. Ono što je potrebno je dugi uvod pa ovog znaka treba osvajati cijelu večer, kako bi se u konačnici došlo do sljedeće razine.

Blizanci: Kreativna mjesta

Blizanci vole neizvjesnost i često ostavljaju drugu osobu u neznanju o tome što zapravo žele. Mogu biti društveni i komunikativni, dok su s druge strane ozbiljni i neodlučni.

U vezama su strastveni, obožavaju fizički kontakt, ali za maksimalni užitak im je potrebno da dožive više različitih stvari tijekom noći. Pokušajte ih iznenaditi tako što ćete ih odvesti na neko mjesto gdje mogu pokazati svoju kreativnost.

Rak: društveno koristan rad i azili za pse


Rakovi su vrlo osjećajni i intuitivni. Suosjećajni i privrženi ljudima koji ih okružuju. Izbjegavaju konflikte, rado pomažu drugima i jedan su od najposvećenijih znakova zodijaka.

Njihov idealan partner bi trebao dijeliti strast prema životinjama i pomaganju, jer će ih na taj način moći razumjeti i pružiti im ono što im treba.

Lav: Degustacija vina

Lavovi su samouvjereni, dominantni i dramatični, što znači da uvijek dobivaju ono što žele. Imaju mnoštvo prijatelja, zbog svoje odanosti i velikodušnosti pa se često mogu vidjeti u širim društvima.

Izlazak s Lavom mora zadovoljiti sva njegova čula. Putovanje u vinograde je savršeno jer će se osjećati zadovoljno i posebno, a vi ćete (nakon pića ili dva) otkriti i njegovu osjećajnu stranu.

Djevica: Gradska vožnja biciklom

Djevice obraćaju pažnju na najsitnije detalje i žive vrlo organiziran život. Ambiciozne su i mnogo rade pa je potrebno da ih izvučete iz poslovne zone.

Gradska vožnja bicikla je savršeno rješenje da se opuste, osjećaju slobodno i otkriju više toga o sebi.

Vaga: Galerija i kulturne manifestacije

Zajedništvo je vrlo važno Vagama, jer ne vole biti same. Njihova vladajuća planeta je Venera pa zato vole biti okružene lijepim i kvalitetnim stvarima.

Imaju odličan ukus i izvrsni su u komunikaciji. Dovedite ih na kulturnu manifestaciju, u muzej ili galeriju i budite spremni na duge razgovore uz čašicu ili dvije (ili više).

Škorpion: Planinarenje

Pažljivo slušajte o čemu govore i planirajte unaprijed vaš izlazak, jer su vrlo nepredvidivi. Strastvene, radoznale i asertivne osobe koje se obožavaju natjecati. Zato vam savjetujemo da ih odvedete na mjesto, koje je izvor adrenalina i natječite se.

Aktivni izlasci će vam omogućiti da se više približite ovoj osobi i da pokažete spremnost na natjecanje, kako u sportskom dijelu, tako i u otkrivanju novih stvari o samom Škorpionu.

Strijelac: Putovanje

Ovo su najveći putnici zodijaka. Znatiželjni, energični i spremni na rizik. Otvorenog uma, slobodnog duha, jednom riječju pustolovi. Vole različita iskustva, koja stječu u krugovima ljudi, koji su u potpunosti različiti.

Najbolje ih je odvesti na putovanje, koje ne mora biti baš u drugu zemlju, ali bilo kakva promjena mjesta i okruženja će oraspoložiti Strijelca.

Jarac: Zabava na otvorenom

Jarci su praktični i vrlo ozbiljni. Neovisni i vrlo dobri u samokontroli. Kada je riječ o vezama, važno je razvijati stvari polako s njima, kako bi se zadobilo njihovo povjerenje. Savršeni izlazak uključuje kavu ili piće u opuštajućem okruženju.

Jarci su velikodušni i neće oklijevati da potroše novac na dobar provod pa ih možete zvati i na zabavne otvorene žurke na krovu zgrade. To će ih svakako oduševiti.

Vodolija: Igranje mini golfa

Vodolije se lako prilagođavaju svakoj razini energije pa mogu biti avanturisti, ali i mirne osobe na nekom mjestu. Veliki su vizionari i već unaprijed planiraju godinama. Vole biti intelektualno angažirani pa je dobar izbor pozvati ih u društvu s više parova.

Pozovite ih i otiđite na mini golf. Na taj način ćete pokrenuti komunikaciju s drugima i omogućiti Vodoliji da otkrije više o sebi.

Ribe: Piknik u omiljenom parku ili na plaži

Ribe su vodeni znak, prepoznatljiv po tome što je nesebičan, empatičan i intuitivan. Ove karakteristike doprinose romantičnoj strani znaka, koja ih čini strastvenim ljubavnicima, koji žele osjetiti pravu povezanost s partnerima.

Ne očekujte da ćete ih impresionirati u glasnom baru ili na koncertu, jer oni preferiraju mirnija mjesta, kako bi bolje upoznali osobu. Piknik na sunčanom danu u parku, na jezeru ili plaži je savršen način da dođete do njih.
Exchan ❌️

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests