Šta linija srca govori o vama

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Terasa svjesti
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 6580
Joined: 08 Mar 2015, 15:23
Location: Big nothing
Status: Offline

Re: Šta linija srca govori o vama

Post by Terasa svjesti » 10 May 2015, 11:40

;) Bibo sjećaš li se šta sam pisao o onoj ciganki i njenom proricanju sudbine u ratu . Da te podsjetim , moj kolega je poginuo jer je bio ludo hrabar i krenuo je preko čistine a ne što mu je ciganka isto prorekla .

Da je ista proricala tako dobro sudbinu, izbjegla bi granatu u kolektivnom centru.
Pametan čovjek vidi onoliko, koliko mu treba, a ne koliko može vidjeti.
(Michael de Montaigne).

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Šta linija srca govori o vama

Post by Biba » 10 May 2015, 14:53

Terasa svjesti wrote:;) Bibo sjećaš li se šta sam pisao o onoj ciganki i njenom proricanju sudbine u ratu . Da te podsjetim , moj kolega je poginuo jer je bio ludo hrabar i krenuo je preko čistine a ne što mu je ciganka isto prorekla .

Da je ista proricala tako dobro sudbinu, izbjegla bi granatu u kolektivnom centru.
Istroseni, bio jedan pravoslavni svecenik...prolazio pokraj groblja, zastao, bacio pogled i rekao -Dosta njih ovdje lezi zbog lude glave...Mnogi su stradali u ratu bas tako.Ciganke nisu znale gatati ali su znale varaati...I na mene je jedna bila ljuta jer joj nisam pokazala dlan...Doviknula mi je nesto...Pogodila je, jako je tocno pogodila ali ne zato sto je to znala vec zato sto je tako pozeljela... Ipak mislim da na dlanu ima nesto...Ne znam puno ali linija sudbine koja se račva...ti ljuxi imaju puno vise belaja u zivotu...poznajem te ljude... :pusi ...Poznavala sam profesora koji je bio umjetnik..Sjecam se njegovih ruku...
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests