Horoskopski znaci kao bračni partneri

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
Veca
Uvijek slobodna!
Uvijek slobodna!
Posts: 26271
Joined: 08 Dec 2012, 19:16
Location: Sikirevci! ---- Dijasporo, od pomoći su potrebna samo finansijska sredstva!
Has thanked: 14138 times
Been thanked: 3735 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Veca » 06 Oct 2015, 18:48

Biba wrote:
Veca wrote:
Heidi wrote:
Strelac žena : Prilikom stupanja u brak, žena Strelac nastoji da munjevito osvoji i zaokupi bračnog partnera, tako da se ona od prvog trenutka nameće kao glavna u kući. Međutim, ako u tome ne uspe ona nije ljuta, već naprotiv, oseća naklonost prema svom suprugu, kao jačem, jer nije mogla da ga pobedi, i u tome vidi i svoju sigurnost. Ona traži apsolutnu vernost, što će i sama pružiti, a posebno ako ima partnera koga voli.
Ma idealna. :zubi


...sto si iskezila zube,jest idealna............................................jedino potesko naci idealnog :ha ...vidis li da moRemo i vjerne biti:zubi ...jbt. provikase nas kurbetinama,kako ono Biba,vabi! :plavi
:ovaj Veco, pa sad sam provjerila da si i ti škorpija...ne kontam...aha, škorpije su proglasili onak da su malo preslobodne..e to nije istina...mi samo imamo žalac ponekad...a vala slabo je meni i moj šarm bio od pomoći... :pusi


...kakva skorpija,be,nemoj te opalim u plexus. ...dzaba vam vasi zalcovi,mi smo snajperisti! :D
Zena koja ima kcer, sjedi na stolici-zena koja ima sinove naslanja se na zid.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Heidi » 06 Oct 2015, 19:00

Snajperisti stacionirani u galaktickom centru. :zubi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Biba
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 16577
Joined: 12 Feb 2015, 12:12
Location: Zemlja Nedođija
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Biba » 06 Oct 2015, 19:02

:grana ...ajoj...znam davsinVeca rođena un10. mjesecu, alntek sad sam sensjetilanda si 24. ?..
Strijelac...e ja sam podznak strijelac...:grana
Počeo sam pušiti otkad su se moji snovi pretvorili u dim. :pusi

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1385 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Mala_Mu » 15 Nov 2018, 12:15

Astrologija otkriva: Ova 3 horoskopska znaka su najlošiji muževi!

Da li postoje muškarci koji jednostavno nisu stvoreni za brak? Ako je verovati horoskopu, nažalost – postoje!

Ponekad mane prevladaju nad vrlinama – posebno kod ova tri znaka Zodijaka i njihovih „bračnih predispozicija“. Muškarci rođeni u ova tri horoskopa znaka definitivno nisu rođeni pod zvezdom srećnog braka…


Devica

Muškarci rođeni u znaku Device su ljubomorni i nesigurni – a to mogu jako dobro da sakriju na početku veze. Tek kad prođe neko „slatko“ vreme, onda pokažu svoju pravu stranu i mogu biti veliki manipulatori i bolesni kontrol-frikovi.

Bik

Bikovi će se uvek radije odlučiti za svoju karijeru umesto za stabilnu vezu i decu. To objašnjava zašto uveče radije ostanu u kancelariji – pre nego da provedu s najdražom osobom prijatno veče pred televizorom ili je odvedu na večeru u restoran. Premda muškarci rođeni u znaku bika često svoje voljene obasipaju skupim poklonima i komplimentima, ženi svog života nikad neće pokloniti dovoljno – za njih toliko dragocenog – vremena.

Riba

Nažalost, Ribe često same sebe katapultiraju u zatrovanu vezu. Muškarci rođeni u znaku Ribe su puni razumevanja i jako su osećajni – zato bi trebali da budu omiljeni partneri. Nažalost, skoro uvek privuku pogrešnu osobu koja ne zna da ceni njihove kvalitete. Lakoverni kakvi jesu, krivicu traže kod sebe – i zbog toga su prokleto nesigurni.

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by toxic » 15 Nov 2018, 16:48

Nista to ne valja. :ccc il' kod mene nije bik :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Socrates » 15 Nov 2018, 16:53

Čudo nije neko opet ocrnio ovnove. :ccc
. . . . . . . . .

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by toxic » 15 Nov 2018, 16:54

Stize :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11325 times
Status: Online

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by spacebound » 15 Nov 2018, 17:01

toxic wrote: 15 Nov 2018, 16:48 Nista to ne valja. :ccc il' kod mene nije bik :oo
I tvoj bik :rozi ovaj horoskop je promasio cijeli fudbal :ccc

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by toxic » 15 Nov 2018, 17:03

Ovan

Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu, a sebi dozvolili harem ljubavnica. Uglavnom zapinju za neosvojive tvrđave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihički ne unište. Veoma nesređeni u mozgu, skaču na sve i svašta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku, a razboli ih čekanje. Kada vide da ste imali pravo neće vam priznati, svoje greške ne priznaju.

Oni ne veruju u horoskop. Nemaju nežnosti, sebični i napadni, ne koriste mozak, ne poseduju emotivnu inteligenciju, ne prepuštaju se niti prate partnera. Završe sa ludakom u životu jer je njihov izbor partnera užasan i posle se obavezno čude kada su varane ili ostavljene. Sve u svemu, treba im veoma mnogo vremena da shvate stvari, ako se to ikada desi.

:oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Socrates » 15 Nov 2018, 17:03

Jel' da mijenjam znak u Bik, ako poludim kao onaj Lik? :ha
. . . . . . . . .

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by toxic » 15 Nov 2018, 17:06

spacebound wrote: 15 Nov 2018, 17:01
toxic wrote: 15 Nov 2018, 16:48 Nista to ne valja. :ccc il' kod mene nije bik :oo
I tvoj bik :rozi ovaj horoskop je promasio cijeli fudbal :ccc
Evo i za tebe :oo

Škorpija

Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali učestvujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez seksa se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavera. Niste normalni ako ste odlučili Škorpiji da kažete da laže. Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrom Škorpijom (postoji li to?), ponudiće vam seksualne usluge. Škorpije su emotivno nezrele, nevaspitane, podle, osvetoljubive i pokvarene i ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dete kada mu otmete omiljenu igračku. Ono se duri i ljuti se, besni, plače, grize, u tom trenutku vas celim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem ne kontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan.

Ovakve impulse kontrolišu Škorpije tokom celog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom deluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godišnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog deteta. Ono vam neće zaboraviti, praviće planove, vraćati će vam kada se više ni ne sećate razloga. Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svetu. Škorpiji morate biti zauvek jedini, da je zauvek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11325 times
Status: Online

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by spacebound » 15 Nov 2018, 17:09

Julia-Klara wrote: 23 May 2015, 10:08

BIK

Bik muškarac : Vrlo je tolerantan, dobre naravi, voli dom i porodicu. Jedina ozbiljnija mana mu je tvrdoglavost. Savršen je kao suprug i neizmerno voli decu. Ne dozvoljava da mu se komanduje. Najbolje je pridobiti ga laskanjem ili potpunom otvorenošću. Ne voli da priča o ljubavi, nego je pokazuje delima. Sklon je ženama koje vole kuću i porodični život. Za takvu ženu spreman je da se žrtvuje.


ŠKORPIJA


Škorpija Žena : Ona je u braku veoma dobar drug, odlična majka, velika domaćica i veoma je pouzdana. Pre svega, voli porodičnu sreću. Ume da voli strasno, a kada zbog izvesnih razloga promeni mišljenje, ona to ne iskazuje trenutno, već traži nove puteve i načine da povrati izgubljenu harmoniju u braku, izuzev kada je greška do nje. Vrlo je šarmantna i rado viđena u društvu, a svojim šarmom ume da osvoji i zadrži svog supruga.


User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11325 times
Status: Online

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by spacebound » 15 Nov 2018, 17:10

toxic wrote: 15 Nov 2018, 17:06
spacebound wrote: 15 Nov 2018, 17:01
toxic wrote: 15 Nov 2018, 16:48 Nista to ne valja. :ccc il' kod mene nije bik :oo
I tvoj bik :rozi ovaj horoskop je promasio cijeli fudbal :ccc
Evo i za tebe :oo

Škorpija

Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali učestvujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez seksa se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavera. Niste normalni ako ste odlučili Škorpiji da kažete da laže. Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrom Škorpijom (postoji li to?), ponudiće vam seksualne usluge. Škorpije su emotivno nezrele, nevaspitane, podle, osvetoljubive i pokvarene i ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dete kada mu otmete omiljenu igračku. Ono se duri i ljuti se, besni, plače, grize, u tom trenutku vas celim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem ne kontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan.

Ovakve impulse kontrolišu Škorpije tokom celog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom deluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godišnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog deteta. Ono vam neće zaboraviti, praviće planove, vraćati će vam kada se više ni ne sećate razloga. Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svetu. Škorpiji morate biti zauvek jedini, da je zauvek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
Bajato ti ovo, stoput prezvakano, a ja sam malkice gora :nokti :zao

User avatar
toxic
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 20588
Joined: 26 Jul 2016, 15:22
Location: My Own World
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by toxic » 15 Nov 2018, 17:11

Neka, da se upute neupuceni. Sto je sigurno, sigurno je :oo
𝗪𝗲'𝗿𝗲 𝗔𝗹𝗹 𝗠𝗮𝗱 𝗛𝗲𝗿𝗲

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Socrates » 15 Nov 2018, 17:13

Ja nisam znao da je spejsica ovako puknuta :D.
. . . . . . . . .

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11325 times
Status: Online

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by spacebound » 15 Nov 2018, 17:14

Sa's me zaobilazit :valja

User avatar
Nice try
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 29635
Joined: 09 Dec 2016, 08:03
Been thanked: 15 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Nice try » 16 Nov 2018, 08:57

Vage su najbolji bračni partneri.
Nijedan znak ne zna tako voljeti, paziti, maziti,....nervirati, zanovijetati :D.
"Nećemo ništa razumeti od hoda sveta ako budemo zamišljali da ljudi uvek postupaju pravedno..."

Balada o Bohoreti

User avatar
Vrag
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 26599
Joined: 05 Oct 2018, 08:54
Has thanked: 56 times
Been thanked: 246 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Vrag » 16 Nov 2018, 09:03

spacebound wrote: 15 Nov 2018, 17:10
toxic wrote: 15 Nov 2018, 17:06
spacebound wrote: 15 Nov 2018, 17:01
toxic wrote: 15 Nov 2018, 16:48 Nista to ne valja. :ccc il' kod mene nije bik :oo
I tvoj bik :rozi ovaj horoskop je promasio cijeli fudbal :ccc
Evo i za tebe :oo

Škorpija

Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podneti sami, pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj sveta, oni se ne bi šokirali, verovatno bi ga dočekali učestvujući u sado-mazo orgijama. Smrt im nije ništa strašno, a pale se na krv i sve ono što običnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obeležje ljubomorno posesivnih psihopata. Bez seksa se razboljevaju psihički i umišljaju da im se sprema zavera. Niste normalni ako ste odlučili Škorpiji da kažete da laže. Detalje vaše tragedije nije preporučljivo opisivati zbog zapanjujućeg niza brutalnih scena. Ukoliko kojim čudom imate posla s dobrom Škorpijom (postoji li to?), ponudiće vam seksualne usluge. Škorpije su emotivno nezrele, nevaspitane, podle, osvetoljubive i pokvarene i ne prezaju ni od čega. Znate kako se ponaša malo dete kada mu otmete omiljenu igračku. Ono se duri i ljuti se, besni, plače, grize, u tom trenutku vas celim svojim bićem mrzi iz dna duše. Da je veće i jače, sa tim emotivnim stanjem ne kontrole, skočilo bi na vas i pregrizlo vam grkljan.

Ovakve impulse kontrolišu Škorpije tokom celog njihovog života, jedino sto nauče sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili pol, kada duboko zagrebete ispod te površine koja uglavnom deluje inteligentno, opasno ili lukavo, dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godišnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamćenje tog deteta. Ono vam neće zaboraviti, praviće planove, vraćati će vam kada se više ni ne sećate razloga. Neće prezati od sopstvenog uništenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvažnija stvar na svetu. Škorpiji morate biti zauvek jedini, da je zauvek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu.
Bajato ti ovo, stoput prezvakano, a ja sam malkice gora :nokti :zao
Hoces da ti prepustim svoj nick :ooo

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80122
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7019 times
Been thanked: 11325 times
Status: Online

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by spacebound » 16 Nov 2018, 09:11

Neka, ni tebi ne stoji lose :p

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35627
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1034 times
Been thanked: 548 times
Status: Offline

Re: Horoskopski znaci kao bračni partneri

Post by Venera » 16 Nov 2018, 14:17

Nice try wrote: 16 Nov 2018, 08:57 Vage su najbolji bračni partneri.
Nijedan znak ne zna tako voljeti, paziti, maziti,....nervirati, zanovijetati :D.
ja sam takva i van braka :D.
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests