Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
Post Reply
User avatar
Rum
Sebijin pulen
Sebijin pulen
Posts: 95673
Joined: 17 Oct 2010, 17:29
Mood:
Has thanked: 33888 times
Been thanked: 20667 times
Contact:
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Rum » 23 Jan 2012, 17:37

kaj ćeš u Aquariusu, tam su sve neke lake ženske ,heidi gdje je to taj Aquariusu :cudi
Neka si nam Živa I Zdrava Sultanija 💚

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 23 Jan 2012, 17:42

ne znam, nisam nikad bila :oo ja sarmiram samo na plesnom podiju kod Big Mame :zubi
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 23 Jan 2012, 17:46

ZNACI I SEKS – UVOD, ZAPLET, KULMINACIJA, RASPLET :oo :oo

OVAN

UVOD: Daj već jednom da pređemo na stvar!
ZAPLET: Ovo me izluđuje, ne mogu više čekati. Ta požuri već jednom, dosta mi je trljanja i glađenja.... A i za dva sata mi počinje prijenos utakmice…
KULMINACIJA: Too, kao da smo na vrhu Mount Everesta. Toooo! Juhuuu!
RASPLET: Stvarno mi se spava. Bilo je super.....(hrkanje)…

BIK

UVOD: Jedan tebi, dva meni, jedan tebi, tri meni, znaš da slatkiši debljaju, zato još jedan tebi, četiri meni. Može sad jedna pusa?
ZAPLET: Budi ljubazan (ljubazna) i dodaj mi onu kremšnitu s ormara. Naći će se nešto i za tebe. Samo ništa ne prekidaj, nego dodaj kolač! Pogledaj usput ima li i koja bajadera. Znam da je nešto ostalo u kutiji. Bilo bi šteta da to sad ne okusimo. Potpuni užitak!
KULMINACIJA: Mljac, mljac, hrmb, njaaamm…
RASPLET: Sad bi bilo najbolje da uzmemo onu janjetinu iz frižidera, nema veze što je od juče. A poslije ćemo nastaviti. Samo s kavicom usput. I s puuunooo šlaga.

BLIZANAC

UVOD: Jutros kad sam išao (išla) na posao bio je takav krkljanac da je bilo nemoguće za probiti se. Da znaš i da je netko nadrapao, sudarili su se tramvaj i bus, no ja sam u autu samo prozujao (prozujala) i sve se vid’lo. Usput one četkice koje smo prošli tjedan nabavili ne peru dobro zube, bar ne meni, ne znam kako tebi, ali u dućanu preko puta mog posla ima tako dobrih jakni. Moramo to otići pogledati.
ZAPLET: Znaš, ne mogu izdržati da ti samo još ovo ne ispričam. Jedan moj prijatelj otkrio je da njegov prijatelj i njegova djevojka pripremaju tulum na koji će pozvati sve njegove bivše. A fora je u tome da ona to ne zna. Zamisli koji je to trač i perverzija.
KULMINACIJA: Hi, hi...ho,ho...Kao Angleina Jolie i Jennifer Aniston.... Aaah, hi, ho.... Šta ti misliš da li će ona skužiti da su na tulumu njegove bivše?
RASPLET: Ako je glupa vjerojatno ni neće, no ako zna čitati između redova nešto će joj sigurno biti čudno. Mogli bismo mi poći na tu zabavu. Mislim, ako se ne ljutiš i ja sam pozvan(a).... u statusu bivše(g). Al’ ti se pravi kao da ništa ne znaš. Baš me zanima kako će to ispasti.

RAK

UVOD: ......(nježni pogledi govore više od riječi)......
ZAPLET: Molim te budi pažljiv(a)...... (milovanja u tišini)....
KULMINACIJA: .......(jedva da se čuje muha)...... (tihi jedva čujni uzdasi)....
RASPLET: Tako sam žedan (žedna). Jesi za malo vina?

LAV

UVOD: .....(pojavljuje se potpuno gol/a pod rasvjetom lampe, pozira i tren čeka dok ga partner/partnerica gleda).....
ZAPLET: .....(kako partner/ica ne reagira, pali jaku blještavu rasvjetu i pozira poput bildera/bilderice)..... Vidi me! Tu sam!.....(zalijeće se i skače na partnera/partnericu)…
KULMINACIJA: .....(čuje se rika, poput one lavovske).....
RASPLET: Jesi vidjela/vidio? Šta ti kažeš na to? Gdje je publika?… Šta, nema nikog? Sami smo? Pih.

DJEVICA

UVOD: Da uzmem pjenicu ili dijafragmu? Pilulu nećemo koristiti, povećava rizik od raka, a znaš koliko je zdravlje važno. Možda da ipak uzmemo samo kondom, to je najjednostavnije i najzdravije?
ZAPLET: Čekaj malo, sfrkao mi se naopačke. Mislim da je ovo prava strana. Taaako.
KULMINACIJA: Pazi da ne spadne.
RASPLET: Pazi da se ne razlije. Uh, dobro je. I to je prošlo.

VAGA

UVOD: .....(gleda partnera/partnericu s konstatnim smiješkom na licu)......
ZAPLET: Ti si meni sve. Dođi k meni.... (uzima partnera/partnericu za ruku i odvodi je u krevet, nježno se grle)…
KULMINACIJA: Make love, not war, make love, not war!
RASPLET: ....(leže u bjelini posteljine zagrljeni i nasmiješeni baš poput Johna Lennona i Yoko Ono nekad).... Peace, brother, peace.

ŠKORPION

UVOD: Voliš više duži ili kraći bič?
ZAPLET: .....(u seksi crvenim tangama i s crnom kožnom maskom na licu naizmjenično stišće i bičuje partnera/partnericu)..... Ovo ti ja volim! Tooo!
KULMINACIJA: ......(ljubi partnera/partnericu gdje god stigne i skače, ispušta krikove i glasne uzdahe)..... Pokori se, pokori mi se!
RASPLET: Znaš, možemo se malo odmoriti, a onda nastavljamo dalje. Ovo je tek početak.

STRIJELAC

UVOD: Do you speak english? No? Šprehen zi dojč? No? Parle vu franse? No? Parlate italiano? No?… Pa nisi valjda odavde?
ZAPLET: Ok, nema veze, ali izgledaš mi zaista egzotično. To mi se sviđa. Priđi bliže.....(poljupci, zagrljaji)..... Najbolje da se odmah skinemo. Odjeća me žulja.
KULMINACIJA: Ne žulja te? Odlično… Kao da smo na drugom kontinentu. To!
RASPLET: Čuj, moram stvarno brzo poći, zakasnit ću na avion.... Bok, šećeru, čujemo se.....

JARAC

UVOD: Šta je sigurno, sigurno je. Reci mi svoj životopis.
ZAPLET: Mislim da je najbolje da koristimo kvalitetnu kontracepciju..... (poljupci, grljenja).... Evo, tu na polici ima dobar izbor.
KUMINACIJA: Volim kad sam siguran/sigurna i bez brige.... (uzdasi)....
RASPLET: Pametno smo izabrali. Zato smo se i mogli potpuno opustiti. Ponovit ćemo ovo još koji put. Samo da pogledam u svoj planer (rokovnik).

VODENJAK

UVOD: Teško je naći srodnu dušu, kad si tako drukčiji od svih.
ZAPLET: Ima jedna nova poza iz Kama Sutre koju još nikad nismo probali. Nešto sasvim novo. Ali ja bih to na svoj način. Ovako: ti se sagni, pruži ruku lijevo, taaako, onda se istegni, spusti se u most, a ja ću onda.....
KULMINACIJA: Ne ide tako, moraš se još malo saviti.... Takoo, bravo!
RASPLET: Imam još par ideja… Šta ti je? Ukočila su ti se leđa? Ali to je bila samo jedna mala varijacija na pozu!? Ok, izmasirat ću te, pa nastavljamo. Istegnut ćeš se na drugu stranu, pa će se to ispraviti, ne brini.

RIBE

UVOD: Znaš, mislim da sam se zaljubio/zaljubila.... (gleda zaljubljeno partnera/partnericu)....
ZAPLET: Stvarno sam se zaljubio/zaljubila.... (poljupci i nježnosti)
KULMINACIJA: Ali ja sam se tako zaaaljuuubio/zaaaljuuubila...... (uzdasi)
RASPLET: Toooliiiiiko sam zaljubljen/zaljubljena da mi se plačeeee..... Šmrc....šmrc… (plakanje tiho, pa sve jače)......
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 31 Jan 2012, 18:05

Sugestije za nedelju:
30.01.2012. - 05.02.2012.

OVAN
Poželjno je da prihvatite iznenadnu priliku i da ostalim suigračima nametnete svoj stil igre. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 31. januara i 01, 03. februara. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Ako Vas neko ometa izbegavajte zonu visokog rizika 02. i 04. februara.

BIK
Postoji mogućnost da se angažujete na više strana, ali tačno odredite svoje takmičarske prioritete. Važno je da dobrim potezima nadmudrite ostale suigrače: 30. januara i 02. i 04. februara. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Sačuvajte oprez u nekim ekstremnim situacijama koje lako izmiču kontroli 31. januara i 01. februara.

BLIZANCI
Umete da prepoznate potencijalni dobitak i spremni ste da se oprobate u različitim kombinacijama. Nalazite se pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 31. januara i 02. i 03. februara. U određenoj fazi igre moraćete da upotrebite svoje najjače adute. Važno je da sačuvate dobru poziciju 30. januara i 04. februara.

RAK
Ponekad sled događaja na takmičarskoj sceni zahteva potpunu koncentraciju i brzo prilagođavanje na različite uslove igre. Nemojte oklevati, sve je moguće pod uticajem faktora sreće: 30. januara i 02. i 04. februara. Obratite pažnu na susret sa osobom u znaku: Blizanaca, Vodolije, Jarca ili Ovna 01. i 03. februara.

LAV
Prolazite kroz različite faze takmičarskih mogućnosti i mudro sačekajte na završnicu igre. Nema razloga da unapred odbacujete neku ponudu. Dobitak proizilazi iz dobre procene i uspešne akcije: 31. januara i 04. i 05. februara. Nemojte dozvoliti da neko ograničava Vaše mogućnosti izbora 30. januara i 02. februara.

DEVICA
Prednost dajete situacijama koje deluju kao proverena varijanta. Ali, ne treba da zanemarite faktor iznenađenja koji menja redosled poteza i utiče na poredak ciljeva. Važno je da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 30. januara i 02. i 04. februara. Izbegavajte uticaj crno-crvene boje 03. i 05. februara.

VAGA
U zavisnosti od svog takmičarskog raspoloženja i motivacije prihvatate različite mogućnosti. Na sreću prati Vas sjajan unutrašnji impuls. Osmislite dobar redosled poteza: 31. januara i 01. i 05. februara. Računajte i na pozitivan uticaj bele boje. Važno je da izbegavate varijantu »sve ili ništa« 31. januara i 02. februara.

ŠKORPIJA
Nalazite se u promenljivoj takmičarskoj formi i dekocentrišu Vas neki postupci ostalih suigrača. U kritičnom trenutku napravite odstupnicu i prepustite drugima inicijativu. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 30. januara i 02. i 04. februara. Izbegavajte situacije sa visokim stepenom rizika 01. i 05. februara.

STRELAC
Uz dobar splet okolnosti i dodatnu inicijativu lako možete da ostavarite svoje takmičarske ciljeve. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 31. januara i 03. i 05. februara. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Potrebno je da osmislite neku zaobilaznu varijantu 30. januara i 04. februara.

JARAC
Nalazite se u značajnoj prednosti u odnosu na ostale takmičare i umete da procenite najboji trenutak za akciju. Upotrebite uspešnu formulu: 02, 04. i 06. 30. januara i 02. i 04. februara. Računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Nemojte dozvoliti da Vas neko iznenada navede na pogrešan izbor kombinacija 31. januara i 03. februara.

VODOLIJA
Delujete vrlo ambiciozno i osećate pojačanu takmičarsku strast, usmerite svoju pažnju na glavnu premiju. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 01, 11, 23, 36, 43, 50, 61. i 70. Vaši srećni dani su: 01, 03. i 05. februar. Važno je da sačuvate sve svoje interese 02. i 04. februara.

RIBE
U hazarderskom stilu umete da predosetite dobitnu kombinaciju, preostaje Vam da veštim potezima nadmudrite ostale suigrače. Dobitak je moguć: 30. januara i 02. i 04. februara. Računajte na faktor iznenađenja. Sačuvajte dodatni oprez, nema razloga da iskušavate sreću u rizičnim situacijama 31. januara i 05. februara.

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dust » 05 Feb 2012, 02:42

Heidi wrote:ZNACI I SEKS – UVOD, ZAPLET, KULMINACIJA, RASPLET :oo :oo



DJEVICA

UVOD: Da uzmem pjenicu ili dijafragmu? Pilulu nećemo koristiti, povećava rizik od raka, a znaš koliko je zdravlje važno. Možda da ipak uzmemo samo kondom, to je najjednostavnije i najzdravije?
ZAPLET: Čekaj malo, sfrkao mi se naopačke. Mislim da je ovo prava strana. Taaako.
KULMINACIJA: Pazi da ne spadne.
RASPLET: Pazi da se ne razlije. Uh, dobro je. I to je prošlo.

..
:plavi :ha
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 09 Feb 2012, 10:00

Sugestije za nedelju:
06.02.2012. - 12.02.2012.

OVAN
Umete da dominirate u odnosu na ostale suigrače i da ostvarite uspeh na različitim stranama. Važno je da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 07, 09. i 11. februara. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Nemojte dozvoliti da Vas neko iznenada navede na pogrešan izbor kombinacija 06. i 08. februara.

BIK
Na takmičarskoj sceni postoje novi izazovi koji Vas navode na veći rizik, ali uz uticaj faktora sreće to podrazumeva i uvećani dobitak. Važno je da pratite različite signale i svoj unutrašnji impuls. Dobitak proizilazi iz dobre procene i uspešne akcije: 06, 10. i 12. februara. Izbegavajte uticaj crno-crvene boje 07. i 09. februara.

BLIZANCI
Moguće je da ostvarite premiju ili iznenadni uspeh, ako u pravom trenutku upotrebite neke skrivene adute. Sve takmičarske kombinacije možete da svrstate u dve osnovne kategorije. Osmislite dobar redosled poteza: 07, 08. i 11. februara. U zoni rizika, važno je da izbegavate varijantu »sve ili ništa« 06. i 10. februara.

RAK
Ponekad takmičarske želje ili porivi prevazilaze realne mogućnosti za većim uspehom. Važno je da pravilno procenjujete kompletnu situaciju. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 08, 10. i 12. februara. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Obazeno izbegavajte situacije sa visokim stepenom rizika 07. i 09. februara.

LAV
Nalazite se u promenljivoj formi, ali ne odustajete od svojih ciljeva i umete da pronađete zaobilaznu varijantu. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite uspešnu formulu: 07, 10. i 11. februara. Obratite pažnju na iznenadni susret sa osobom u znaku: Škorpiona, Bika, Vodolije ili Strelca 06. i 12. februara.

DEVICA
Uvek postoji mogućnost da se ostvari takmičarski obrt i značajniji dobitak. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 06, 10. i 12. februara. Obavezno računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Sačuvajte dodatni oprez, nema razloga da iskušavate sreću u nekim rizičnim situacijama 09. i 11. februara.

VAGA
Mnoge okolnosti Vam idu u prilog i delujete vrlo ambiciozno u odnosu na ostale sugirače. Sve je moguće u kombinaciji faktora sreće i pozitivnih uticaja. Nalazite se pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 07, 09. i 11. februara. Važno je da osmislite i neku zaobilaznu varijantu, kao rešenje 08. i 10. februara.

ŠKORPIJA
Ponekad je teže kontrolisati različite uticaje na takmičarskoj sceni, nemojte dozvoliti da Vas neko dekocentriše. Potrudite se da dobrim potezima nadmudrite ostale suigrače: 08, 10. i 12. februara. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Ali, obavezno sačuvajte oprez u nekim ekstremnim situacijama 09. i 11. februara.

STRELAC
Nalazite se u sjajnoj takmičarskoj formi i umete da procenite najbolji trenutak za akciju. Nemojte oklevati, sve je moguće pod uticajem faktora sreće: 07, 09. i 11. februara. Važno je da kombinujete različite mogućnosti koje Vam stoje na raspolaganju. Ako Vas neko ometa izbegavajte zonu visokog rizika 06. i 12. februara.

JARAC
Osećate pojačani takmičarski impuls i potrebu da se uspešno ostvarite na različitim stranama. Od Vaše preduzimljivosti ili angažovanja zaivise konačni rezultati. Dobitak je moguć: 06, 10. i 12. februara. Računajte na faktor iznenađenja. Nemojte dozvoliti da neko ograničava Vaše mogućnosti izbora 07. i 11. februara.

VODOLIJA
Imate sjajnu viziju i uz malo sreće možete da nadmašite ostale suigrače. Slobodno prihvatite nove izazove koji Vas prate. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 07, 09. i 11. februara. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Važno je da sačuvate dobru poziciju 10. i 12. februara.

RIBE
U hazarderskom stilu umete da predosetite svoju šansu i povoljnu priliku, pratite svoj unutrašnji impuls kao glavnu smernicu. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 04, 12, 22, 35, 40, 53, 62. i 71. Vaši srećni dani su: 08, 10. i 12. februara. Važno je da sačuvate sve svoje interese 07. i 11. februara.

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 14 Feb 2012, 20:24

Sugestije za nedelju:
13.02.2012. - 19.02.2012.

OVAN
Ponekad treba upotrebiti različite strategije u igri kako biste uticali na ostale suigrače i poboljšali svoje mogućnosti. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 01, 11, 25, 31, 45, 55, 63. i 70. Vaši srećni dani su: 13, 15. i 17. februar. Važno je da sačuvate dobru poziciju 14. i 16. februara.

BIK
Postoje takmičarske okolnosti koje zahtevaju pojačanu koncentraciju ili odstupanje od prvobitne taktike. Važno je da dobrim potezima nadmudrite ostale suigrače: 14, 16. i 18. februara. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Ali, obavezno izbegavajte situacije sa visokim stepenom rizika 13. i 15. februara.

BLIZANCI
Uz pojačanu dinamiku igre možete da poboljšate svoju takmičarsku poziciju ili da ostvarite dobitak na parelanim stranama. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 13, 14. i 17. februara. Računajte na faktor iznenađenja. Ako Vas neko ometa obavezno izbegavajte zonu visokog rizika 16. i 18. februara.

RAK
Imate sjajnu viziju, međutim postoje različiti faktori koji Vas ometaju u pokušaju da ostvarite svoje prioritetne ciljeve. Važno je da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 14, 16. i 18. februara. Obavezno sačuvajte meru opreza u nekim ekstremnim situacijama koje izmiču kontroli 15. i 17. februara.

LAV
Umete da prepoznate dobitnu kombinaciju i uz određeni rizik da preuzmete dominaciju u odnosu na ostale suigrače. Spoj hrabrosti i brzine donosi uspešne rezultate. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 14, 15. i 17. februara. Izbegavajte uticaj crno-crvene boje 16. i 18. februara.

DEVICA
Dobra veština ponekad iziskuje i upotrebu manje popularne taktike ili prilagođavanje na nove takmičarske situacije. Važno je da sagledate sve mogućnosti koje imate, dobitak je moguć: 14, 16. i 18. februara. Obratite pažnu na iznenadni susret sa osobom u znaku: Strelca, Blizanaca, Device ili Jarca 17. i 19. februara.

VAGA
Nalazite se u sjajnoj takmičarskoj formi i umete da nametnete svoje prioritetne ciljeve. Sačuvajte dobru koncentraciju, sve je moguće pod uticajem faktora sreće: 13, 15. i 19. februara. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Nemojte dozvoliti da neko ograničava Vaše mogućnosti izbora 14. i 18. februara.

ŠKORPIJA
Postoje različite takmičarske okolnosti koje zahtevaju blic procenu i brzu akciju. Dobitak proizilazi iz dobre procene mogućnosti i uspešne akcije: 14, 16. i 18. februara. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Sačuvajte dodatni oprez, nema razloga da iskušavate svoju sreću u nekim rizičnim situacijama 15. i 19. februara.

STRELAC
Imate vrlo ambiciozne ciljeve i stalo Vam je da ostvarite veliki trijumf u odnosu na ostale suigrače. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite uspešnu formulu: 13, 17. i 19. februara. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Važno je da osmislite neku zaobilaznu varijantu, kao dobro rešenje 14. i 18. februara.

JARAC
Dobar splet okolnosti Vas podstiče na veću angažovanost i preuzimanje određenog rizika. Osećate pojačanu takmičarsku strast i potrebu za dokazivanjem. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 14, 16. i 18. februara. Nemojte dozvoliti da Vas neko iznenada navede na pogrešan izbor kombinacija 13. i 17. februara.

VODOLIJA
Pravo umeće je da upotrebite sve adute koje imate na raspolaganju kako biste ostvarili neki uvećani dobitak ili maksimalne rezultate. Nalazite se pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 15, 17. i 19. februara. Važno je da se povučete u kritičnom trenutku ili da sačuvate sve svoje interese 16. i 18. februara.

RIBE
Nalazite se u promenljivoj takmičarskoj formi i potrebna Vam je dodatna koncentracija kako biste ostvarili uspešne rezultate. Osmislite dobar redosled poteza: 14, 16. i 18. februara. Možete da računate i na pozitivan uticaj parnih brojeva. U zoni rizika, važno je da izbegavate varijantu »sve ili ništa« 13. i 19. februara.

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 06 Mar 2012, 05:53

Sugestije za nedelju:
05.03.2012. - 11.03.2012.

OVAN
Novi događaji na takmičarskoj sceni u velikoj meri privlače Vašu pažnju i spremni ste na različite akcije. Važno je da nametnete svoj stil igre kako biste ostvarili maksimalne rezultate: 05, 07. i 09. marta. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Obavezno izbegavajte neke rivalske odnose 06. i 08. marta.

BIK
Imate velike ambicije, ali potreban Vam je i dobar takmičarski ritam kako biste ostvarili sve svoje ciljeve. Važno je da pravilno usmeravate svoju koncentraciju ili da se najviše angažujete u završnici igre. Dobitak je moguć: 06, 08. i 10. marta. Sačuvajte meru opreza i izbegavate varijantu »sve ili ništa« 05. i 07. marta.

BLIZANCI
Ukoliko želite da ostvarite posebne rezultate morate imati dobru strategiju. Najbolje rešenje je da se opredelite za proverene kombinacije. Dobitak proizilazi iz pravilne procene mogućnosti i uspešne akcije: 05, 08. i 07. marta. Nema razloga da iskušavate svoju sreću u nekim u rizičnim situacijama 06. i 10. marta.

RAK
Postoje različite mogućnosti, ali značajniji uspeh se krije samo u nekima od njih. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 04, 10, 22, 35, 44, 53, 62. i 71. Vaši srećni dani su: 06, 08. i 10. mart. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju 05. i 09. marta.

LAV
Ponekad nove okolnosti na takmičarskoj sceni utiču na drugačiji poredak među suigračima i donose uvećane mogućnosti. Sačuvajte dobru koncentraciju u završnici igre, sve je moguće pod uticajem faktora sreće: 05, 07. i 10. marta. Važno je da se povučete u kritičnom trenutku i da sačuvate svoje interese 06. i 08. marta.

DEVICA
Nalazite se u promenljivoj psiho-fizičkoj formi, ali sve se svodi na dobru takmičarsku procenu i detaljno planiranje. U zavisnosti od mogućnosti računajte i na faktor iznenađenja. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 06, 08. i 10. marta. Izbegavajte direktan uticaj crno-crvene boje 07. i 09. marta.

VAGA
Na Vama je da napravite strogu selekciju prilikom izbora prioritetnih ciljeva, jer nije dozvoljeno sve što biste želeli. Potrudite se da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 05, 07. i 11. marta. Ako Vas neko ometa sačuvajte određenu distancu i obavezno izbegavajte zonu visokog rizika 06. i 10. marta.

ŠKORPIJA
Imate sjajnu takmičarsku viziju, osmislite dobar redosled poteza i oslonite se na svoj unutrašnji impuls. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 06, 08. i 10. marta. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Sačuvajte dodatnu meru opreza u nekim ekstremnim situacijama koje lako izmiču kontroli 09. i 11. marta.

STRELAC
Ponakad želja za ličnim trijumfom može da podstakne na dobru akciju, ali i da navede na pogrešno rešenje. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite uspešnu formulu: 05, 09. i 11. marta. Obratite pažnu na neki iznenadni susret sa osobom u znaku: Škorpiona, Blizanaca, Strelca ili Vodolije 06. i 10. marta.

JARAC
Delujete vrlo samouvereno u odnosu na ostale suigrače i vešto umete da osmislite različite kalkulacije. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 06, 08. i 10. marta. Po potrebi, računajte i na svoje skrivene adute. Nemojte dozvoliti da neko umanjuje Vaše mogućnosti izbora 07. i 11. marta.

VODOLIJA
Zainteresovani ste za neke izazovne situacije i umete da dozirate svoje angažovanje na takmičarskoj sceni. Važno je da pravilno sagledate sve mogućnosti koje imate na raspolaganju: 07, 09. i 11. marta. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Nemojte dozvoliti da Vas neko navede na loš izbor kombinacija 08. i 10. marta.

RIBE
Prati Vas splet srećnih okolnosti koje Vas podstiču na dodatno angažovanje i ulogu. Sve je moguće kada se nalazite pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 06, 08. i 10. marta. Računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Potrudite se da nadmudrite ostale suigrače kada se nalazite u zoni rizika 05. i 11. marta.

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 07 Mar 2012, 00:10

:haha
[media]8yDY3JKSSHQ[/media]

sve je objasnjeno :sjedi :haha
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 12 Mar 2012, 10:20

Sugestije za nedelju:
12.03.2012. - 18.03.2012.


OVAN
Ponekad ponavaljanje određene strategije ume da se isplati, naročito kada za to postoje dobri uslovi koji Vam omogućavaju bolju poziciju u odnosu na ostale suigrače. Oslonite se na svoj takmičarski impuls: 13, 15. i 17. marta. Važno je da se povučete u kritičnom trenutku ili da sačuvate svoje interese 12. i 14. marta.

BIK
U želji da ostvarite izuzetne rezulate spremni ste da prihvatite različite vidove takmičarskog rizika. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 12, 14. i 16. marta. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Ako Vas neko direktno ometa, obavezno izbegavajte varijantu »sve ili ništa« 13. i 15. marta.

BLIZANCI
Imate različite mogućnosti kombinatorike, ali sve se svodi na umešnost u dobroj proceni i ubrzanoj akciji. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite neku proverenu formulu: 14, 15. i 17. marta. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Izbegavajte direktan uticaj crno-crvene boje 12. i 16. marta.

RAK
Uz početničku sreću koja Vas prati potreban Vam je i dodatni impuls kako biste ostvarili sve svoje ciljeve. Nalazite pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 12, 14. i 18. marta. Računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Potrudite se da nadmudrite ostale suigrače kada se nalazite u zoni rizika 13. i 15. marta.

LAV
Takmičarske okolnosti se smenjuju, ali pravilana kalkulacija donosi značajnu prednost u odnosu na ostale suigrače. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 01, 14, 27, 34, 41, 55, 61. i 70. Vaši srećni dani su: 13, 14. i 17. mart. Obavezno izbegavajte neke rivalske odnose 12. i 16. marta.

DEVICA
Ne možete da promenite redosled događaja na takmičarskoj sceni i nedostaje Vam koncentracija u završnim fazama igre. Važno je da pravilno sagledate sve mogućnosti koje imate na raspolaganju, dobitak je moguć: 12, 14. i 16. marta. Sačuvajte dodatnu meru opreza u situacijama koje izmiču kontroli 15. i 17. marta.

VAGA
Nalazite se u dobroj takmičarskoj formi i umete da se prilagodite na različite uslove igre. Pravilna procena mogućnosti i dobro osmišljena akcija uvećava Vašu šansu za dobitkom: 13, 15. i 17. marta. Računajte na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Nemojte dozvoliti da Vas neko navede na loš izbor kombinacija 14. i 18. marta.

ŠKORPIJA
Zainteresovani ste za situacije koje donose uvećani dobitak i ne želite da prepustite takmičarsku dominaciju ostalim suigračima. Važno je da nametnete svoj stil igre kako biste ostvarili maksimalne rezultate: 12, 14. i 18. marta. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju bez obzira na neke sumnjive okolnosti 15. i 17. marta.

STRELAC
Ponekad je početna procena varljiva i treba znati sačuvati ulog za završnu fazu igre. Nema razloga da iskušavate svoju sreću u nekim rizičnim situacijama 12. i 18. marta. Novi redosled događaja može da se promeni u Vašu korist. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 13, 15. i 17. marta.

JARAC
Uz sve hazarderske manire potreban Vam je i dobar ritam kako biste ispratili najvažniju situaciju na takmičarskoj sceni. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 12, 14. i 16. marta. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Obratite pažnu na iznenadni susret sa osobom u znaku: Škorpiona, Lava, Ovna ili Strelca 13. i 17. marta.

VODOLIJA
Osećate pojačani impuls koji Vas navodi da se dodatno angažujete na različitim stranama. Potrudite se da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 13, 15. i 17. marta. U zavisnosti od okolnosti računajte i na svoje skrivene adute. Sačuvajte meru opreza i izbegavajte zonu visokog rizika 16. i 18. marta.

RIBE
Imate sjajnu viziju koja Vam pomaže da ostvarite svoje takmičarske ciljeve, ali sačuvajte i dobru koncentraciju u završnici igre. Nalazite se pod uticajem faktora sreće: 12, 14. i 18. marta. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Nemojte dozvoliti da neko iznenada umanjuje Vaše mogućnosti izbora 13. i 17. marta.

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by nezaboravna » 13 Mar 2012, 09:57

ŠKORPION

UVOD: Voliš više duži ili kraći bič?
ZAPLET: .....(u seksi crvenim tangama i s crnom kožnom maskom na licu naizmjenično stišće i bičuje partnera/partnericu)..... Ovo ti ja volim! Tooo!
KULMINACIJA: ......(ljubi partnera/partnericu gdje god stigne i skače, ispušta krikove i glasne uzdahe)..... Pokori se, pokori mi se!
RASPLET: Znaš, možemo se malo odmoriti, a onda nastavljamo dalje. Ovo je tek početak.

ŠKORPIJA
Zainteresovani ste za situacije koje donose uvećani dobitak i ne želite da prepustite takmičarsku dominaciju ostalim suigračima. Važno je da nametnete svoj stil igre kako biste ostvarili maksimalne rezultate: 12, 14. i 18. marta. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju bez obzira na neke sumnjive okolnosti 15. i 17. marta.

jesmo mi Skorpije zeznute :ljub :haha :haha :haha :bravo :jupi :jupi
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dust » 20 Mar 2012, 03:27

Ovan

Pored nje se prosecno musko oseca kao zensko, jer ona sve moze da uradi bar duplo bolje od vas.I nikada vam zbog toga nece zameriti - uvek ce raditi, stvarati, nadati se i hrabriti vas i kad bi vam sve druge rekle da ste obican mlakonja. Otvorena i cista od vas nece praviti budalu. Neka to slucajno ne pokusa ni bilo ko drugi! Uz nju ne treba da brinite o neprijateljima, jer ce oni pobeci glavom bez obzira kad uvide kakva azdaja vas cuva.Vi ste njeno blago. Deca joj nikad nece biti razmazena i od malena ce ih uciti kako se treba boriti za sopstvene ciljeve. Sve sto trazi od vas je da verujete u sebe, bar onoliko koliko ona veruje u vas. A toliko joj dugujete, zar ne? . Samo uz nju i nikog vise najzad cete shvatiti sta znaci biti pravi muskarac.


Bik

Sve sto radi, radi bar duplo temeljnije od vas. Uz nju ne postoje propusti i nepredvidjena razocarenja. Prepustite joj svoj novac i budite sigurni da ste ga orocili u banci koja ce vam ga bar dvostruko uvecati. Umorni ste i boli vas glava? - prepustite se njenim rukama koje ce vam pokazati tajne opustajuce masaze. I nikad, nikad nemojte sumnjati da ces vas napustiti kad je tesko.To je zena koja bi vas kilometrima nosila ranjene kroz pustinju, nepokolebljivo kao kamila. Sve sto od vas trazi su cesti pokloni, a to je zaista sitnica, zar ne? ... s obzirom da ona ipak pravi najlepse. Deca su joj mentalno i emocionalno stabilna, puna vedrine. Kako i ne bi uz takvu majku?


Blizanci

Sve sto misli, misli bar duplo bolje od vas. Uz nju u stvari i ne morate da razmisljate, prepustite joj se sa poverenjem i otkricete svetove. Sa njom je svaki novi dan kao novi zivot. Niste znali da u vama cuci jedno razigrano dete? E sad znate, dok se osvezeni i vecno mladi pitate cime ste zasluzili toliku srecu.To je zena sa kojom ne postoje banalnosti jer ona svemu ume da pruzi smisao. I da... puna je iznenadjenja. Kad ste najmrzovoljniji, iznenadice vas kartom za Kup sampiona. Sve sto trazi od vas je da i vi nju ponekad iznenadite, a vi necete biti nemastoviti, zar ne ? Deca joj od malena idu uporedo u bar dve skole i imaju bogata interesovanja.


Rak

Sve sto oseca, oseca bar duplo intenzivnije od vas. Uz nju cete najzad spoznati sto to znaci imati pored sebe pravo zensko. Umece u vama da pokrene lavinu sentimenata, tako da vam vise nece biti potebni kanali za kreativno izrazavanje.Sa njom imate sve...od komedije, preko vodvilja, do drame. Ne morate cak ni da idete u pozoriste, imacete ga licno u kuci. A tek kuca? Zivecete u oazi iz hiljadu i jedne noci, okruzeni najukusnijim jelima, koja ce cekati aranzirana "samo za vas" kad se vracate umorni sa posla. Pa kako ne bi ste hrlili takvoj zeni? Deca su joj svetinja, najvaznija stvar u zivotu. Tesko onom ko pokusa da im ucini nesto nazao!Sve sto od vas ocekuje je da je mazite i pazite ...zar ne shvatate koji ste sreckovic ?


Lav

Sve sto je ona je ono sto se nikad ne mozete ni nadati da cete biti. Jer ona je vas zivot, vasa svetlost, vase nadahnuce. Sa njom niste obican covek, vec supermen, jer kako bi ste inace uopste imali takvu zenu pored sebe? Obozavacete je, jer nikad nece morati da uradi ama bas nista posebno, da bi ste je obozavali. I uvek cete se pitati u cemu je caka? Sve sto radi za vas, radi punim svojim bicem. Necete sresti zenu koje ce vas velikodusnije voleti od nje. Kad se ljuti, ljuti se najlepse na svetu. Kad zahteva, svaka njena zelja za vas je zapovest. Uz nju cete najzad spoznati sta je nesebicna i prava ljubav, zar ne shvatate da ste jedan od retkih? Sve sto od vas trazi je da je obozavate, a sta je to u odnosu na zanos koji vam pruza ? Deca ce joj biti uvek u svemu najbolja...uostalom kao i majka.


Devica

Sve sto zna, zna duplo bolje od vas.I vas ce nauciti sta znaci saznati. Zivot ce vam biti oslobodjen iluzija i nece postojati nista vise sto bi moglo da vas zaustavi na putu ka uspehu. Uz nju cete imati veliku karijeru.To je zena koja ce vas najzad pustiti da se bavite za vas znacajnim stvarima, bez insistiranja na suvisnoj sentimentalnosti. Njoj je ljubav u delima, ne u recima. Bolesni ste?...ne treba vam lekar, tu je ona i njen dubok osecaj odgovornosti. Sve sto trazi od vas je da budete istiniti i vredni, a ona je to isto tako duplo vise od vas . Deca su joj dobro organizovana i obicno najbolji djaci...pametna na mamu.


Vaga

Ona zna sta su to pravi sklad i harmonija i to zna duplo bolje od vas. Ona je cvrsta kao celik kada treba ukloniti prepreke sa vaseg puta i meka kao barsun kada vam treba opustiti napete nerve i povratiti veru u sebe.Suvereno ce vas voditi kroz zivot, ali ce to raditi tako ljupko i zenstveno da necete imati bas nista protiv.Vi znate da ona dise za vas i da ste bez nje pola coveka.Sve sto treba da uradite je da ne dopustite ni da ona bez vas bude pola zene ...nista prirodnije, kada je ona vec od vas stvorila ispunjenu i kompletnu licnost. Obicno je lepa i graciozna, a i kad nije osecacete se bar duplo ruznije i nezgrapnije od nje.I ne samo to, umece od svega oko sebe da napravi sklad i lepotu.Deca su joj omiljena u drustvu i velike estete. Uci ih da je tata Bog.



Skorpija

Ona nije zena, vec carobnica koja vas je omadjijala od prvog trenutka. I budite sigurni, unapred vas poznaje bar duplo bolje od vas.Da bi vas usrecila - popece vas na najvise vrhove ispunjenja, da bi vas ocelicila - bacice vas u najdublje ponore iskusenja...ali jedno je sigurno...vi vise necete biti obican covek, vec junak poput Ahila ili Hektora, spreman i zivot da zalozi za samo jedan njen osmeh. Ako je za utehu, i ona bi svoj zivot dala za vas. Dokazite joj da ste toga vredni. Prodjite hrabro sa njom kroz sva iskusenja i nikada, nikada je nemojte izdati. Naucicete sta je prava posvecenost i strast, tako sto cete strastveno voleti njeno srce, telo i duh.Uz nju cete saznati sta je strast odanosti. Sve sto trazi od vas je da joj dozvolite da vam veruje .Decu ce od malena uciti da su predodredjena za velika dela.

Strelac

Mozda vi mislite da i imate nesto srece, ali budite sigurni da je ona ima troduplo vise od vas. I to ne zato sto ste joj se vi "dogodili", vec zato sto je toliko mudra, plemenita i odvazna, da su je bogovi izabrali za svoju miljenicu. Ne morate vise da igrate igre na srecu, jer ce uz nju zivot naglo poceti da vas zasipa svojim darovima - bicete srecniji, ispunjeniji i bogatiji nego sto ste ikada bili pre nje. Uz nju ce vam ostale zene delovati kao prefrigrane macke, jer ce samo ona uspeti da vam oslobodi srce potpunom iskrenoscu. I ne dobijate samo zenu, vec i najboljeg prijatelja na svetu, koji vam zeli dobro vise nego sebi.Uzdizace vas svojim iskrenim odobravanjem, urnisace vas svojim britkim umom...jedno je sigurno, sa njom je zivot avantura.Ona je u srcu putnik, istrazitelj dalekih svetova i pruzice vam ruku da i vama pokaze sve ono za ste bili uskraceni dok niste sreli nju. Nemojte ni slucajno pokusavati da je sputate! Ona je vatrena zdrebica.Sve sto trazi od vas je da i vi budete njen pametni pastuv ...da li ste culi za Pegaza? Deca su joj iskrena, puna optimizma i vere u sutra...na mamu.




Jarac

Da li znate pred kim stojite? Budite sigurni da cete uskoro i dobrovoljno kleknuti, kada budete shvatili o kakvoj se dami radi.Ono sto bi svakom prosecnom muskarcu slomilo kicmu, ova dama ce izneti tako nenametljivo i dostojanstveno, da cete se zapitati da li ste je uopste dostojni.Ako zakljuci da jeste, budite sigurni da ce vasa ljubav goreti postojano i toplo, kada sve ostale budu sagorele.Odrzavace je plamen njene odgovornosti, duznosti i posvecenja.Sa njom svaki dan neosetno postajete sve bolji i bolji...dok jednog dana ne shvatite da ste od krastave zabe postali princ koji uziva postovanje i autoritet svih oko sebe.Ona je to znala dok ste jos bili zaba, a koliko se dama usudjuje da voli zabca? Vidite li da njena masta ne priznaje nerealne fantazije, jer ona uvek zna krajnji ishod stvari. Sve sto trazi od vas je da pokazate karakter i istrajnost , a ona ce vam rado dati primer, jer to poseduje bar dva puta vise od vas. Kao majka je stroga ali pravedna.Deca ce joj jednog dana vladati sobom i svetom oko sebe.



Vodolija

Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.



Ribe

Evo zene koja je sve, a opet nista.Sve - zato sto je sve ono sto ste uvek zeleli da imate, nista - zato sto nikad ne mozete zaista da je imate.Ona vam izmice kao sirena koja vas zavodljivo doziva da potonete na dno okeana, umesto da plovite sepureci se poput Titanika. Ah, sta je taj sjaj spoljasnjeg sveta , ako nema mora ljubavi? Samo najhrabriji mogu potpuno da zarone u takve dubine...mozda ste to vi? Ako jeste, samo ona i niko vise ce vas voleti odavde do vecnosti takvi kakvi jeste, ne ocekujuci ama bas nista da menjate.Njena svestranost i bujna masta napravice od vas svakog dana novog coveka.Za nju ne postoji propao slucaj, samo covek kome je potrebno njeno iscelujuce prisustvo. Ipak nemojte biti toliko bahati da to zloupotrebite, setite se da vas ona poput sirene moze odvuci u dubine iz kojih je tesko izroniti.Sve sto trazi od vas je da brinete o njoj , a sta je to kad pored sebe imate najzenstveniju zenu na svetu. Pomozite joj da decu nauci sta je disciplina, a ona ce od nje naslediti umetnicke darove.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

User avatar
Dust
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 7268
Joined: 21 Dec 2011, 01:53
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Dust » 20 Mar 2012, 03:52

PRAZNICAN (svecani) TIP

Za njega svako jelo predstavlja svojevrsni ritual ili "mali intimni praznik". Pored njegove trpeze uvek su postavljeni buketi lepo aranziranog cveca, a za vreme rucka on redovno pusta neku tihu i romanticnu muziku. Ovaj tip muskarca u krevetu ume da se ponasa vrlo romanticno i suptilno, on je spreman na mnoga lepa i nezna iznenadjenja. Njegova partnerka uziva u mnogim ljubavnim carima. Korespondira sa horoskopskim znakom: Rak, Lav, Ribe.

TIP "ZDERONJE" -- ALAVKO

Pri samoj pomisli na obilnu trpezu, njemu polazi voda na usta. On obozava hranu, ali takodje uziva i u svim ljubanim carima. Ovaj tip muskarca stremi ka tome da u krevetu dozivi sto vise prijatnih uzbudjenja. Ipak, reaguje veoma burno ako je jelo prezacinjeno. Na slican nacin se ponasa i prema svojoj partnerki ako su njene zelje u krevetu iznad dozvoljenih merila. On namece svoju dominaciju. Korespondira sa horoskopskim znakom: Bik, Strelac, Skorpion, Ovan.

UBRZANI TIP

On jede zato sto mora -- iz potrebe. Njemu cak ni lepo ili ukusno pripremljeno jelo ne predstavlja narocito zadovoljstvo. Stalno prebira po tanjirima, zamera kuvarici i gundja skoro posle svakog zalogaja. Slicnog ponasanja je i u krevetu -- cesto je umoran, iscrpljen, "odsutan" u mislima ili je prazasicen. Njemu nedostaju optimizam i vise zivotne radosti. Korespondira sa horoskopskim znakom: Jarac, Devica.

UKOCENI (uniformisani) TIP

Ne voli da proba nova jela ili ono za koje nije siguran da je dobro. Zbog toga izbegava egzoticna i pikantna jela. Ovaj tip muskarca u krevetu ume da se ponasa vrlo konzervativno, zategnuto i krajnje nemastovito. U seksu ume da bude pomalo trom i oskudan, obicno ne pokazuje volju za duzom predigrom, kao ni za duzim ljubavnim cinom. Kod njega brzo dolazi do "zadovoljenja potreba". Korespondira sa horoskopskim znakom: Jarac, Devica.

TIP SLADOKUSCA

Obicno ne voli viseserijska kuvana jela sa brojnim prilozima i pecenja, a velikim sa nestrpljenjem ocekuje tortu i slatke poslastice. Za njega desert predstavlja najomiljeniji deo obroka. Ovaj tip muskarca u krevetu ne voli duzu predigru, vec sa nestrpljenjem prelazi na "glavni cin". Nije narocito zainteresovan da mnogo ugadja svojoj partnerki, a zauzvrat ocekuje da mu se udovoljava. Korespondira sa horoskopskim znakom: Ovan, Vaga, Blizanci.

TIP STRUCNJAKA -- KUVAR

On je u stanju satima da priprema neko jelo i ne voli da mu se neko mesa sa strane. Zaista je pravi majstor u kulinarsvu, ali takodje je i vrlo zahtevan u krevetu. Ljubavnu igru i seks voli da planira do sitnih detalja i pri tome cesto ume da zaboravlja na seksualne zelje svoje partnerke. Za njega je ljubavna igra cin koji predstavlja veliko zadovoljstvo, pristupa potpuno predano. Njegova partnerka ima priliku da uziva. Korespondira sa horoskopskim znakom: Skorpion, Vodolija.

NEMARAN TIP - ALJKAVKO

U svojoj nemarnosti ili rasejanosti cesto ume da prosipa jelo oko sebe, kao i da isprlja svoju odecu ili da ostavi tragove, mrve i fleke. Na slican nacin se ponasa i u vodjenju ljubavi. Pomalo je "tezak" ljubavnik, i ako njegova partnerka ne poseduje izrazeni smisao za humor i strpljenje, bolje je da previse ne eksperimentise sa njim. Cesto je okrenut ka zadovoljenju svojih potreba, a ne obazire se previse na zelje svoje partnerke. Pri tome, brzo postize ljubavni vrhunac. Korespondira sa horoskopskim znakom: Blizanci, Ribe, Vodolija.
Gledam te nekim drugim ocima
upravo onako kako ne treba...
I ne shvatam sta mi se desava
nedostaje mi rec koja resava
u tebi je neka tajna ostala
k'o muzika starih majstora

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 27 Mar 2012, 21:50

Sugestije za nedelju:
26.03.2012. - 01.04.2012.

OVAN
Stalo Vam je da dominirate na različitim stranama i ne odustajete od vrhunskih ciljeva koje ste sebi postavili. Nalazite pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 27. i 29. marta i 01. aprila. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Važno je da nadmudrite ostale suigrače kada se nalazite u zoni rizika 26. i 28. marta.

BIK
Odnosi neglašenog rivaliteta ponekad deluju, kao otežavajući faktor. Dobro preispitajte svoju ulogu i strategiju. Važno je da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 26, 28. i 30. marta. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Sačuvajte meru opreza i izbegavajte zonu visokog rizika 27. i 29. marta.

BLIZANCI
Osećate pojačani takmičarski impuls u želji da trijumfujete ili da nadmašite ostale suigrače. Dobar sled događaja dodatno utiče na Vašu motivaciju. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 27. i 28. marta i 01. aprila. Nemojte dozvoliti da neko iznenada umanjuje Vaše mogućnosti izbora 26. i 30. marta.

RAK
Nalazite se u promenljivoj takmičarskoj formi i delujete nesigurno. Važno je da pravilno sagledate sve kombinacije koje Vam stoje na raspolaganju, dobitak je moguć: 26, 28. i 30. marta. Računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Sačuvajte i dodatnu meru opreza u situacijama koje lako izmiču kontroli 27. i 31. marta.

LAV
U svom tipičnom maniru umete da prepoznate dobitnu kombinaciju, a zatim sa par dobrih poteza možete da ostvarite i takmičarski prestiž. Nalazite se pod uticajem faktora sreće: 28. i 31. marta i 01. aprila. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Nema razloga da iskušavate svoju sreću u nekim rizičnim situacijama 26. i 30. marta.

DEVICA
Postoje određene okolnosti koje komplikuju uspešnu procenu i zahtevaju dodatnu koncentraciju u završnoj fazi igre. Lako je pogrešiti i izgubiti dobru poziciju. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite proverenu formulu: 26, 28. i 30. marta. Izbegavajte direktan uticaj crno-crvene boje 29. i 31. marta.

VAGA
Ponekad treba prihvatiti pojačanu dinamiku igre, posebno ako postoje uslovi koji nagoveštavaju takmičarski trijumf. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 07, 11, 25, 34, 41, 52, 61. i 70. Vaši srećni dani su: 27. i 29. marta i 01. april. Obavezno izbegavajte neke rivalske odnose 28. i 30. marta.

ŠKORPIJA
Dobra takmičarska veština se svodi na različite sposobnosti i na uspešno prilagođavanje u novim situacijama. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 26, 28. i 30. marta. Po potrebi, računajte i na faktor iznenađenja. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju, bez obzira na neke nove i promenljive okolnosti 31. marta i 01. aprila.

STRELAC
Uz hazardeske manire imate i dobru viziju koja Vam pomaže da nadmašite ostale suigrače. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 27. i 31. marta i 01. aprila. Računajte na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Ako Vas neko direktno ometa, onda izbegavajte varijantu »sve ili ništa« 26. i 30. marta.

JARAC
Ponekad treba prihvatiti određene uslove kako biste na indirektan način ostvarili svoje takmičarske ciljeve. Pravilna procena mogućnosti ili dobro osmišljena akcija uvećava Vašu šansu za dobitkom: 26, 28. i 30. marta. Važno je da se povučete u kritičnom trenutku, a zatim da sačuvate sve svoje interese 29. marta i 01. aprila.

VODOLIJA
Nalazite se u sjajnoj takmičarskoj formi i na osnovu blic procene umete da prepoznate potencijalni dobitak. Slobodno prihvatite nove izazove. Važno je da nametnete svoj stil igre kako biste ostvarili maksimalne rezultate: 29. i 31. marta i 01. aprila. Nemojte dozvoliti da Vas neko navede na loš izbor kombinacija 28. i 30. marta.

RIBE
Iskustvo koje imate može da Vam pomogne u određenim situacijama, ali nije dovoljna garancija za dobitak. Sve se svodi na presudan uticaj faktora sreće. Oslonite se na svoj takmičarski impuls: 26, 28. i 30. marta. Obratite pažnu na iznenadni susret sa osobom u znaku: Strelca, Jarca, Škorpiona ili Ovna 27. marta i 01. aprila.

User avatar
STrendzer
Inventar foruma
Inventar foruma
Posts: 8758
Joined: 26 Jan 2012, 20:39
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by STrendzer » 28 Mar 2012, 10:00

ŠKORPIJA
Dobra takmičarska veština se svodi na različite sposobnosti i na uspešno prilagođavanje u novim situacijama. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 26, 28. i 30. marta. Po potrebi, računajte i na faktor iznenađenja. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju, bez obzira na neke nove i promenljive okolnosti 31. marta i 01. aprila.



a nista on sexu ne pisHe... :(

User avatar
Julia-Klara
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 80782
Joined: 02 Dec 2011, 23:48
Location: u gajevima
Has thanked: 9955 times
Been thanked: 6802 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Julia-Klara » 28 Mar 2012, 10:17

pa nema dalje...sve su rekli :)

Vodolija

Kad upoznate ovu gospodjicu (jer ona je to uvek ma koliko godina imala), osecacete se kao zatvorenik koji je najzad osetio dasak slobode.Nista ne brinite.Ona ce lako skinuti sve vase okove i pokazati vam kako ce to svet izgledati za stotinak godina. Nije vam potreban vremeplov, Spilberg ili naucna fantastika...sad imate nju. Ipak ona ne pripada samo vama, vec svima, a opet nikom. Uz nju cete nauciti sta to znaci biti druzeljubiv i human, jer je u stanju da napravi bliskog prijatelja i od sefa korporacije i pekara preko puta.Ona se ne bori za sebe, nego za sve ljude, pa i za vas. Ako ste rasli kao samac, postace vam nezamenjiva poput brata ili sestre. Najzad cete moci da joj poverite sve tajne, koje bi svakog drugog sokirale, ali ne i nju...ona je i sama misticna i svesna da je potpuno drugacija, a i vi ste bar jednim delom, cim vas je izabrala. Sve sto treba da radite je da joj nikad ne govorite kako treba da misli i zivi svoj zivot , a i zasto bi ste kad je tako inspirativna. Deca je obozavaju, zato sto ume da gleda svet njihovim ocima.Jednog dana neki od njih ce postati pravi genijalci.
ju mast lov jor femili end bi najs tu komsija :djed

User avatar
nezaboravna
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3716
Joined: 07 Dec 2011, 11:55
Location: tebi u srcu
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by nezaboravna » 28 Mar 2012, 20:54

Ona nije zena, vec carobnica koja vas je omadjijala od prvog trenutka. I budite sigurni, unapred vas poznaje bar duplo bolje od vas.Da bi vas usrecila - popece vas na najvise vrhove ispunjenja, da bi vas ocelicila - bacice vas u najdublje ponore iskusenja...ali jedno je sigurno...vi vise necete biti obican covek, vec junak poput Ahila ili Hektora, spreman i zivot da zalozi za samo jedan njen osmeh. Ako je za utehu, i ona bi svoj zivot dala za vas. Dokazite joj da ste toga vredni. Prodjite hrabro sa njom kroz sva iskusenja i nikada, nikada je nemojte izdati. Naucicete sta je prava posvecenost i strast, tako sto cete strastveno voleti njeno srce, telo i duh.Uz nju cete saznati sta je strast odanosti. Sve sto trazi od vas je da joj dozvolite da vam veruje .Decu ce od malena uciti da su predodredjena za velika dela.
Jest vala bas je pogodio :ha :ples :ples :ples takve smo mi skorpije :jupi :jupi
Tko ti priča o tuđim manama, drugima će pričati o tvojim
Ako ti život da 1000 razloga za plač, ti nađi 1001 razlog za smijeh.

adacta
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 3500
Joined: 25 Mar 2010, 23:59
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by adacta » 02 Apr 2012, 20:15

Sugestije za nedelju:
02.04.2012. - 08.04.2012.


OVAN
Pojačana lična inicijativa u kombinaciji sa faktorom sreće može da Vam donese izuzetne rezultate. Oslonite se na svoj takmičarski impuls: 03, 05. i 07. aprila. Računajte i na pozitivan uticaj neparnih brojeva. Obratite pažnu na iznenadni susret sa osobom u znaku: Vodolije, Jarca, Raka ili Škorpiona 02. i 04. aprila.

BIK
Postoje različite okonosti koje utiču na osnovni poredak među suigračima, ne možete zanemariti nečiju prednost. U zavisnosti od svojih takmičarskih aspiracija upotrebite neku proverenu formulu: 02, 04. i 06. aprila. Važno je da se povučete u kritičnom trenutku ili da sačuvate sve svoje interese 03. i 05. aprila.

BLIZANCI
Delujete samouvereno i umete da upotrebite svoje najjače adute u odlučujućim situacijama. Vaša efikasnost i snalažljivost deluju kao dobitna kombinacija. Učinite sve što je potrebno kako biste ostvarili svoje takmičarske ciljeve: 03, 04. i 05. aprila. Izbegavajte direktan uticaj crno-crvene boje 02. i 06. aprila.

RAK
Ponekad je teško napraviti dobru procenu u događajima na takmičarskoj sceni i potrebna je stoga selekcija pri izboru ciljeva. Usmerite svoju pažnju na glavnu premiju: 02, 04. i 08. aprila. Računajte na pozitivan uticaj crveno-bele boje. Nema razloga da iskušavate svoju sreću u rizičnim situacijama 03. i 05. aprila.

LAV
Umete da ostvarite dominaciju i hazarderski maniri Vas podstiču da se oprobate u nekim izazovnim situacijama. Nalazite pod sjajnim takmičarskim i planetarnim uticajem: 04, 05. i 07. aprila. Računajte na pozitivan uticaj crvene boje. Nemojte dozvoliti da Vas neko navede na loš izbor kombinacija 06. i 08. aprila.

DEVICA
Nalazite se u promenljivoj takmičarskoj formi i nedostaje Vam dobar impuls. Važno je da pravilno sagledate sve mogućnosti koje imate na raspolaganju, dobitak je moguć: 02, 04. i 06. aprila. Računajte na pozitivan uticaj parnih brojeva. Ako Vas neko ometa, obavezno izbegavajte varijantu »sve ili ništa« 05. i 07. aprila.

VAGA
Postoje takmičarske situacije kada treba reagovati na osnovu blic procene ili prvog impulsa. Važno je da se zateknete u pravom trenutku na dobrom mestu: 03, 05. i 07. aprila. Računajte na pozitivan uticaj bele boje. Po potrebi, sačuvajte dodatnu meru opreza u situacijama koje lako izmiču kontroli 04. i 08. aprila.

ŠKORPIJA

Umete da procenite povoljnu priliku i da upotrebite neke takmičarske okolnosti, kao svoju prednost. Proverite da li Vas očekuje sreća ili dobitak u kombinaciji brojeva: 04, 17, 26, 35, 44, 53, 62. i 71. Vaši srećni dani su: 02, 04. i 08. april. Važno je da nadmudrite ostale suigrače kada se nalazite u zoni rizika 05. i 07. aprila.

STRELAC
Stalo Vam je da ostvarite neki ekstra dobitak i da trijumfujete u odnosu na ostale suigrače. Važno je da nametnete svoj stil igre kako biste ostvarili maksimalne rezultate: 03, 05. i 07. aprila. Nemojte dozvoliti da neko iznenada umanjuje Vaše takmičarske mogućnosti ili da ograničava Vaš izbor 02. i 08. aprila.

JARAC
Postoji niz okolnosti na koje nemate veliki uticaj i ponekad primena različitih strategija ne donosi željeni efekat. Potrudite se da pravilno uskladite svoje takmičarske želje i mogućnosti: 02, 04. i 06. aprila. Ugledajte se na neke uspešne suigrače. Sačuvajte meru opreza i izbegavajte zonu visokog rizika 03. i 07. aprila.

VODOLIJA
Mnoge takmičarske prednosti su na Vašoj strani, preostaje Vam da se dodatno angažujete i da osmislite dobar redosled poteza. Nalazite se pod uticajem faktora sreće: 03, 05. i 07. aprila. U zavisnosti od okolnosti računajte i na faktor iznenađenja. Obavezno izbegavajte neke rivalske odnose 06. i 08. aprila.

RIBE
Imate sjajnu takmičarsku viziju i umete da predvidite mogući ishod u odnosu na ostale suigrače. Pravilna procena mogućnosti i dobro osmišljena akcija uvećava Vašu šansu za dobitkom: 02, 04. i 08. aprila. Potrudite se da sačuvate dobru poziciju, bez obzira na neke sumnjive okolnosti koje Vas prate 03. i 07. aprila.

User avatar
merylin
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Posts: 4572
Joined: 30 Mar 2010, 13:22
Been thanked: 4 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by merylin » 06 Apr 2012, 09:54

Koliko ste ljubomorni

Ovan - Potrebno mu je apsolutno povjerenje. Laži, prikrivanje namjera i licemjerje, Ovnovi ne podnose. Kad je ljubomoran, Ovan se pjeni, a najčešće za to ima dobre razloge. No, ponekad može postati žrtvom nepodnošljive ljubomore i zbog nepovjerenja i osjećaja nesigurnosti. U takvim je situacijama najbolje otvoreno razgovarati s partnerom i ne bježati od problema. Jedino na taj način moći ćete uspješno riješiti problem, bez obzira je li on realan ili plod uobrazilje.

Bik -On čezne za sretnim svijetom, za sređenom obitelji, za redom. Naiđe li i na najmanji tračak sumnje, on postaje nepovjerljiv, kopa, istražuje, a pri tom ponekad partneru priređuje nesnosne scene ljubomore. Ipak, to još uvijek ne mora značiti kraj, ma kako da je teško Biku vjerovati nekome tko ga je samo i namjeravao prevariti. Inače, kamo sreće kad bi sam bio vjeran u mjerilu kojoj to zahtijeva od partnera.

Blizanci -Rođeni u ovom znaku nisu skloni scenama ljubomore, iako ih ponekada rade - bez razloga. Blizanci su svjesni da su sami skloni izletima U ljubavi, pa pretpostavljaju kako drugi nisu ništa manje nevjerni. Upravo ta sumnja ih ponekad nagoni da tragaju za dokazima nevjere i strašno su nesretni kad ih pronađu.

Rak -Rakovi gotovo da i ne poznaju ljubomoru. Oni su, naime, slijepi od ljubavi. U svojoj predanosti partneru oni ne mogu ni zamisliti kako bi mogli biti prevareni. A kad ipak pronađu razlog za ljubomoru, duboko su potreseni. Od te spoznaje mogu se i razboliti. Ako su još pod jakim utjecajem Neptuna i Urana, jedva da prebole razočaranje zbog nevjere partnera. Kada bi naučili zaboravljati, Rakovi bi bili mnogo sretniji.

Lav -Lavovi su najčešće ljubomorni zbog povrijeđena ponosa ali i zbog bojazni da su premalo voljeni, što, ujedno, znači, da ih partner dovoljno ne cijeni i ne štuje. Pa kada Lav zaurla, onda je to manje zbog izgubljene ljubavi, a više zbog izgubljene vlasti. Skloni su, previše očekivati od partnera.

Djevica - Djevice se ponekad ne ponašaju nimalo djevičanski. Neke čak uživaju kad izazivaju ljubomoru drugih. Njihov je problem da same provociraju poglede i komplimente, bilo svojim stvaralačkim žarom, bilo marljivošću, ili isticanjem vlastite ličnosti na neki drugi način. Partner Djevice će prije ili kasnije steći dojam kako on igra u svemu drugorazrednu ulogu, pa postaje ili ljubomoran ili iskompleksiran.

Vaga-Ona obožava partnera. Pri tome nema ni traga ljubomori. No, pokuša li on iskoristiti njenu toleranciju, Vaga postaje neuračunljiva, nepredvidiva i opasna. Gdje i kad ona udari, ostaju samo ruševine. Naš je savjet: izbjegavajte sukobe, i sami trebate biti na čistu ima li vaša ljubomora doista realnu podlogu ili ne.

Škorpion- Škorpion isijava ljubomoru. Bez obzira postoji li za to trenutni razlog, ili je on postojao prije nekoliko mjeseci, pa čak i godina. Rođeni u ovom znaku su ljubomorni na svakoga tko je ikada stajao u blizini njihovog partnera. Problem je to veći što Škorpion teško izračunava svoje osjećaje. Pa čak i u slučaju ljubomore. A upravo je u ovakvim trenucima važno izreći sve, želite li sačuvati vezu.

Strijelac-On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.

Jarac- Jarci, obično, vuku za sobom puno loših iskustava. Oni također ne zaboravljaju, a ni ne praštaju. Začudo, ipak je ljubomora kod njih slabo izražena, pa nikada ne istražuju postupke partnera. No, ako doista ustanovi nevjeru, Jarac će zalupiti s vratima,i to zauvijek.

Vodenjak - Ljubomora! Što je to? Vodenjaci ne poznaju muke što ih drugi znakovi imaju s tim osjećajem. Oni ne pate, a ako i pate, nastoje to prikriti. Jednom prevareni, gotovo da i ne traže razloge. Oni odlaze i točka. No, to ne znači da su osjećaji Vodenjaka stabilni. Ponekad ih Saturn navodi na stranputicu.

Ribe- Ljubomora je stalni pratilac Riba. Često je to mučan i opterećujući osjećaj, koji može i Ribu i partnera dovesti do ludila. Pripadnici tog znaka, naime, najčešće previše traže i od ljubavi i od partnera. A kad prema njihovim očekivanjima ne bude udovoljeno, Ribe se polače. Često su nesposobne oprostiti i najmanju grešku.
Give a girl the right shoes,and she can conqer the world!
Marilyn Monroe

User avatar
Maja
Administrator
Administrator
Posts: 119211
Joined: 23 Mar 2010, 23:31
Location: Mrduša Donja
Has thanked: 5510 times
Been thanked: 11745 times
Contact:
Status: Online

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Maja » 06 Apr 2012, 10:22

Strijelac-On će u svijetu iskazivati svoju sreću čak i kad se u srcu trese od ljubomore. On je neće priznati a neće postavljati ni indiskretna pitanja. Bilo bi to ispod njegovog dostojanstva. No, problem je što on prijevare niti zaboravlja, a niti prašta, iako to možda ne pokazuje. Ipak, najbolje je sa Strijelcem odmah razriješiti i najmanji povod za ljubomoru, kako se on ne bi pretvorio u nerješiv problem.
Upravo tako :D

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests