Sve o vašem horoskopskom znaku

Horoskop, numerologija, kolačići sudbine, proroci, razni testovi i zanimljivosti.
User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 20 Feb 2019, 17:10

Eh eto :ha
Ali de, sta bi da je u dosadnoj djevici :oo

VENERA U ŠKORPIJI

Žena sa Venerom u Škorpiji je misteriozna tajanstvena. Drugima djeluje tajanstvena i nedokučiva, jer o sebi ne voli da priča.To je žena fatalne ljepote i zavodničkog pogleda. Ona fatalno izgleda i u farmerkama, čak i ako nije lijepa posjeduje harizmu kojom plijeni. Ona je fatalno privlačna, čak i kad nije privlačna posjeduje harizmu i hipnotiše partnera pogledom obećavajući mu “burnu” noć. Kao rengenom njen prodoran i ispitivački pogled prolazi kroz vas i ona se pita da li da vam vjeruje ili ne? Pita se, jer uvjek sumnja, a sumnja jer ne vjeruje nikom, ponekad ni sebi. Nju niko ne može omanuti, jer će svakoga prozreti. Dio njene ličnosti i misli pripada samo njoj koji niko nikada neće otkriti. Ona je gorda, samopouzdana, čelične snage, nije poslušna i ima potrebu za kontrolom i dominacijom. Kad vodi ljubav uzima svu mušku energiju. Grijehu pristupa bez bojazni. Posesivna je i ljubomorna, a osvetoljubiva postaje kad je izdana i prevarena. Zanimaju je okultne veštine i proročki snovi. U životu joj je važan seks i novac, posebno tuđi. Često naslijeđuje nakit. Vješto čuva svoje, a otkriva tuđe tajne. Rijetko se kome povjerava i ima malo ljudi koji je dobro poznaju. Mora osjećati strast u svemu što radi. Zahtijevna je, manipulativna, samovoljna i otresita. Prodorna je, zna šta želi i kako to da dobije. Oblači se provokativno i seksi. Ona je hrabra žena koja radi u policiji, vojsci, ginekolog je, hirurg, psihijatar ili se bavi sumnjivim poslovima i prostitucijom. To je žena koja se bavi okultnim, ekonomijom, osiguranjem ili opasnim poslom koji je vezan za tajnost ili smrt.

U ljubavnu vezu se unosi cijela, pa može postati rob veze i može biti opsjednuta partnerom. Bez strasti se osjeća kao mrtva. Upušta se u jako strasne veze koje je iscrpljuju. Odnos u ljubavi je između ljubavi i mržnje. Njene finansije i intimnost obavijeni su velom tajne. Ako je loše aspektovana to je fatalna žena, koja je preokupirana je seksom i svoj seksepil koristi da stekne moć nad drugima, da dominira ili kontroliše veze. Žena preko seksa dobija sve što poželi i partnera podredi svojim zadovoljstvima. Reputacija ove žene može biti uprljana.Ona zna šta želi i kako to da dobije. To je žena koja se bavi okultnim, ekonomijom, osiguranjem ili opasnim poslom koji je vezan za tajnost ili smrt. Njenom prodornom pogledu neće moći odoliti, a njena duboka intuicija pogodiće svaku vašu neizrečenu misao i vaše tajne želje, kojih možda i niste svjesni, ali ona jeste. Budite iskreni prema ovoj ženi, jer laž niti toleriše, niti prašta, a opako se sveti i to onda kada ste vi već zaboravili šta ste joj uradili, jer kod nje važi pravilo: "Osveta je jelo koje je najukusnije kada se servira hladno." A ona se sveti svaki put kada joj pružite priliku, jer ne može da oprosti, ne može da zaboravi i u njoj ma u kakvoj situciji bili nećete izazvati ni trun sosjećanja, jer je ni vi niste imali za nju kad ste je izdali. Ona ne trpi slabiće, već u muškarcu traži ambiciju i hrabrost. Ona traži saputnika jačeg od sebe, na koga će biti ponosna. Od muškarca očekuje da bude snažan i muževan. Ljubav ove žene je dublja od bilo koje druge žene. Ona je odana, pruža podršku i nastoji da udovolji. Strastvena je toliko da ponekad guši svojom strašću, nikada nije samo djelimično zainteresovana i nikada nije ravnodušna. Ako muškarac ne uspije da to probudi u njoj u stanju je hladnog ignorisanja. Ne voli prosječne i bezvrijedne ljude, a slabiće neće ni okrznuti pogledom. To je žena koja se bavi okultnim. Posesivna je, ali ne podnosi da nju neko posjeduje.

Retrogradna Venra u Škorpiji se nikada se ne osjeća ispunjenom. Teško se emotivno veže za drugu osobu, jer ne dozvoljava drugima da je rane zbog iskustava iz prošlosti.
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 20 Feb 2019, 17:13

spacebound wrote: 20 Feb 2019, 17:10 Eh eto :ha
Ali de, sta bi da je u dosadnoj djevici :oo

VENERA U ŠKORPIJI

Žena sa Venerom u Škorpiji je misteriozna tajanstvena. Drugima djeluje tajanstvena i nedokučiva, jer o sebi ne voli da priča.To je žena fatalne ljepote i zavodničkog pogleda. Ona fatalno izgleda i u farmerkama, čak i ako nije lijepa posjeduje harizmu kojom plijeni. Ona je fatalno privlačna, čak i kad nije privlačna posjeduje harizmu i hipnotiše partnera pogledom obećavajući mu “burnu” noć. Kao rengenom njen prodoran i ispitivački pogled prolazi kroz vas i ona se pita da li da vam vjeruje ili ne? Pita se, jer uvjek sumnja, a sumnja jer ne vjeruje nikom, ponekad ni sebi. Nju niko ne može omanuti, jer će svakoga prozreti. Dio njene ličnosti i misli pripada samo njoj koji niko nikada neće otkriti. Ona je gorda, samopouzdana, čelične snage, nije poslušna i ima potrebu za kontrolom i dominacijom. Kad vodi ljubav uzima svu mušku energiju. Grijehu pristupa bez bojazni. Posesivna je i ljubomorna, a osvetoljubiva postaje kad je izdana i prevarena. Zanimaju je okultne veštine i proročki snovi. U životu joj je važan seks i novac, posebno tuđi. Često naslijeđuje nakit. Vješto čuva svoje, a otkriva tuđe tajne. Rijetko se kome povjerava i ima malo ljudi koji je dobro poznaju. Mora osjećati strast u svemu što radi. Zahtijevna je, manipulativna, samovoljna i otresita. Prodorna je, zna šta želi i kako to da dobije. Oblači se provokativno i seksi. Ona je hrabra žena koja radi u policiji, vojsci, ginekolog je, hirurg, psihijatar ili se bavi sumnjivim poslovima i prostitucijom. To je žena koja se bavi okultnim, ekonomijom, osiguranjem ili opasnim poslom koji je vezan za tajnost ili smrt.

U ljubavnu vezu se unosi cijela, pa može postati rob veze i može biti opsjednuta partnerom. Bez strasti se osjeća kao mrtva. Upušta se u jako strasne veze koje je iscrpljuju. Odnos u ljubavi je između ljubavi i mržnje. Njene finansije i intimnost obavijeni su velom tajne. Ako je loše aspektovana to je fatalna žena, koja je preokupirana je seksom i svoj seksepil koristi da stekne moć nad drugima, da dominira ili kontroliše veze. Žena preko seksa dobija sve što poželi i partnera podredi svojim zadovoljstvima. Reputacija ove žene može biti uprljana.Ona zna šta želi i kako to da dobije. To je žena koja se bavi okultnim, ekonomijom, osiguranjem ili opasnim poslom koji je vezan za tajnost ili smrt. Njenom prodornom pogledu neće moći odoliti, a njena duboka intuicija pogodiće svaku vašu neizrečenu misao i vaše tajne želje, kojih možda i niste svjesni, ali ona jeste. Budite iskreni prema ovoj ženi, jer laž niti toleriše, niti prašta, a opako se sveti i to onda kada ste vi već zaboravili šta ste joj uradili, jer kod nje važi pravilo: "Osveta je jelo koje je najukusnije kada se servira hladno." A ona se sveti svaki put kada joj pružite priliku, jer ne može da oprosti, ne može da zaboravi i u njoj ma u kakvoj situciji bili nećete izazvati ni trun sosjećanja, jer je ni vi niste imali za nju kad ste je izdali. Ona ne trpi slabiće, već u muškarcu traži ambiciju i hrabrost. Ona traži saputnika jačeg od sebe, na koga će biti ponosna. Od muškarca očekuje da bude snažan i muževan. Ljubav ove žene je dublja od bilo koje druge žene. Ona je odana, pruža podršku i nastoji da udovolji. Strastvena je toliko da ponekad guši svojom strašću, nikada nije samo djelimično zainteresovana i nikada nije ravnodušna. Ako muškarac ne uspije da to probudi u njoj u stanju je hladnog ignorisanja. Ne voli prosječne i bezvrijedne ljude, a slabiće neće ni okrznuti pogledom. To je žena koja se bavi okultnim. Posesivna je, ali ne podnosi da nju neko posjeduje.

Retrogradna Venra u Škorpiji se nikada se ne osjeća ispunjenom. Teško se emotivno veže za drugu osobu, jer ne dozvoljava drugima da je rane zbog iskustava iz prošlosti.
pa da, a kod mene je MC u Skoriji, zavodim na poslu svojom seksi pojavom i poasanjem, cak i kad toga nisam svijesna :oo
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 20 Feb 2019, 17:14

A sta je MC :ooo
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 20 Feb 2019, 17:16

spacebound wrote: 20 Feb 2019, 17:14 A sta je MC :ooo
miium coeli, 10 polje , polje karijere :p

eh zato ja volim skorpije :srce :srce

inace pollje Skorpije u natalnoj je polje i borbi,,sukoba, tenzija, teskih promjena, ali Skropija se neda , ali mora uspjeti :srce :srce
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
spacebound
Urednik foruma
Urednik foruma
Posts: 80530
Joined: 13 Nov 2015, 08:33
Location: u obecanoj zemlji
Has thanked: 7184 times
Been thanked: 11633 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by spacebound » 20 Feb 2019, 17:19

statebriga wrote: 20 Feb 2019, 17:16
spacebound wrote: 20 Feb 2019, 17:14 A sta je MC :ooo
miium coeli, 10 polje , polje karijere :p

eh zato ja volim skorpije :srce :srce

inace pollje Skorpije u natalnoj je polje i borbi,,sukoba, tenzija, teskih promjena, ali Skropija se neda , ali mora uspjeti :srce :srce
Pa rakovi i skorpije se vole :love
Ti koji si persona non grata u šalter salama komercijalnih banaka - Ramo

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 20 Feb 2019, 17:20

spacebound wrote: 20 Feb 2019, 17:19
statebriga wrote: 20 Feb 2019, 17:16

miium coeli, 10 polje , polje karijere :p

eh zato ja volim skorpije :srce :srce

inace pollje Skorpije u natalnoj je polje i borbi,,sukoba, tenzija, teskih promjena, ali Skropija se neda , ali mora uspjeti :srce :srce
Pa rakovi i skorpije se vole :love
eh to je tacno :hop :srce :srce :pusa
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mala_Mu » 20 Feb 2019, 19:51

Cek, cek..

Znaci
Rak
podznak Jarac
Mjesec u Raku

Sta jos trebam znati, kakve sad venere :poludio :D.

Hocu spisak i da zapamtim. :o
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 19:56

Ovaj ti Jarac malo remeti stabilnost.
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mala_Mu » 20 Feb 2019, 20:01

Cuj remeti, ja bas mislila da on daje stabilnost. :hm
Citajuci za taj podznak..

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 20:03

Pa mislim da u kombinaciji sa Rakom ne daje optimalne rezultate. :D.
. . . . . . . . .

User avatar
Mala_Mu
atomica
atomica
Posts: 63332
Joined: 09 Feb 2014, 13:14
Location: Dolina Mumijevih
Mood:
Has thanked: 551 times
Been thanked: 1386 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Mala_Mu » 20 Feb 2019, 20:06

A dobro, vidljivo je to. :D.

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:20

Mala_Mu wrote: 20 Feb 2019, 19:51 Cek, cek..

Znaci
Rak
podznak Jarac
Mjesec u Raku

Sta jos trebam znati, kakve sad venere :poludio :D.

Hocu spisak i da zapamtim. :o
Malen, ja nikako ne mogu da primjetim tu tvoju stiidljivost :hm

Venera i Mars u Blizancim, nisi ti stidjiva , iako nisi narocito pricljiva :rumenko

da li si nekad planirala da se preselis iz BiH :hm

Saturn u Ovnu, to cemo pitati Socratesa :djed
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:24

Rajo :hm je li ganjate one tete i čike što vam gledaju budućnost? Tarot, grah, dlan, šalica ispijene kafe, kaşike, viljuške itd.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:26

Ja to sve radim za minimalnu cijenu.
. . . . . . . . .

Venera
Seksologinja
Seksologinja
Posts: 35858
Joined: 27 Mar 2016, 17:23
Location: bosansko jajčno mesto
Has thanked: 1127 times
Been thanked: 605 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Venera » 20 Feb 2019, 22:28

Chloe wrote: 20 Feb 2019, 22:24 Rajo :hm je li ganjate one tete i čike što vam gledaju budućnost? Tarot, grah, dlan, šalica ispijene kafe, kaşike, viljuške itd.
ne :jutarnja
Skin: "nemoj ljubinka, ja sam vec ispala iz aviona"

User avatar
Socrates
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 44805
Joined: 09 Jan 2016, 07:50
Location: . . . . . . . . .
Been thanked: 2 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Socrates » 20 Feb 2019, 22:31

Ja vam gledam u tepsiju nakon pecenja bureka.

Sirnica I krompirusa su nesto drugo.
. . . . . . . . .

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 20 Feb 2019, 22:33

Ne ganjam nikog.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:33

statebriga wrote: 20 Feb 2019, 22:28
Chloe wrote: 20 Feb 2019, 22:24 Rajo :hm je li ganjate one tete i čike što vam gledaju budućnost? Tarot, grah, dlan, šalica ispijene kafe, kaşike, viljuške itd.
ne :jutarnja
A je li to sve povezano?
Ozbiljno pitam.

Imam kolegicu koja voli da joj gledaju, ali meni o tome ne priča jer se posvadjamo. A ona nema blage kao ni ja o astrologiji.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Chloe
Žena za sva vremena
Žena za sva vremena
Posts: 102613
Joined: 18 Dec 2015, 11:40
Has thanked: 2976 times
Been thanked: 3083 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Chloe » 20 Feb 2019, 22:34

Heidi wrote: 20 Feb 2019, 22:33 Ne ganjam nikog.
Ne doslovno, ali ima onih koji traže i idu za tim.
:srce ... You are my sunshine, my only sunshine ... :srce

User avatar
Heidi
Forum [Bot]
Forum [Bot]
Posts: 45896
Joined: 01 Sep 2011, 22:10
Location: Kosmicki raspor
Been thanked: 5 times
Status: Offline

Re: Sve o vašem horoskopskom znaku

Post by Heidi » 20 Feb 2019, 22:36

Nista im ne vjerujem. One zene beli magovi cim zinu slazu.
Kod mene je sve metafizicki-medialno-naucno-cinjenicki poslagano.
Be mindful of your self-talk. It's a conversation with the universe.

Post Reply

Return to “Astrologija, testovi, mozgalice”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests